Jelenleg 222 vendég és egy tag online

Youtube-ra érett replayek

1 éve 9 hónapja #257915 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nem rossz az A-44.
Nem kedvező tierben

bodzy.wot-recor...y_good

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #258412 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz
Nem mondom egy szóval se, hogy rajtam múlt, de Jumbóval 2865 blokkolt sebzés az akkor is 2865 blokkol sebzés :):
wotreplays.eu/s...etails

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #258722 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Nagyon rég nem tettem ide semmit, mondjuk volt egy kb fél éves kihagyásom is. Ennek örömére itt van egy Obj 140 meccs.

Igen tudom, nem volt arty és voltak nyolcasok is, de amint megláttam a csapatokat, rögtön tudtam, hogy menni kell :cheer:

Be is tettem alá ezt a zenét és végig üvöltettem :lol: Érdemes ezzel nézni a replayt :)

Replaj

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Lord_Loga, Proxima_hun, Tomat, _BudSpencer_, AntTheZ

1 éve 9 hónapja #258736 Írta: _Szazados_
Itt egy újabb 140 ász kör.

Itt talán annyit érdemes figyelni, hogy az orosz medekkel kimondottan célszerű a láncolásra rámenni a hatalmas dpm miatt, ha meg még sebez is így a lövésed, az külön plusz pont.

Replaj

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Sics, Tomat, AntTheZ

1 éve 9 hónapja #258757 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

_Szazados_ beküldte: Nagyon rég nem tettem ide semmit, mondjuk volt egy kb fél éves kihagyásom is. Ennek örömére itt van egy Obj 140 meccs.

Igen tudom, nem volt arty és voltak nyolcasok is, de amint megláttam a csapatokat, rögtön tudtam, hogy menni kell :cheer:

Be is tettem alá ezt a zenét és végig üvöltettem :lol: Érdemes ezzel nézni a replayt :)

Replaj

Keresgélj ! :whistle:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

1 éve 9 hónapja #258758 Írta: _Szazados_

bodzy beküldte:

_Szazados_ beküldte: Nagyon rég nem tettem ide semmit, mondjuk volt egy kb fél éves kihagyásom is. Ennek örömére itt van egy Obj 140 meccs.

Replaj

Te vagy a legjobb Bodzy! :banana: :thx:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #259270 Írta: pr0birka
Megválaszolva: pr0birka
A wot records ingame versenyre küldtem ezt a kettő replayt. Elvileg akár type 59-et is lehet nyerni ha kiválasztják a repet, majd meglátjuk mi lesz.

11 kill - vereség - saját bénaságomon ment el a game:

wot-record.com/...11kill

Itt pedig egy 1974 base xp-s 8 killes győzelem:

wot-record.com/...yoskin

3GM: S35CA, AMX Elc, T67, SU85i, Pz.T25, Pz.III/IV, Pz.SflIVC,VK30.01H, SkodaT25 ,59-16, Type64, Type58, AMX 12t, M26 Jackson, Hellcat, T37, A43, Rudy, T-34-85,T-34-85M, Nashorn, Jg.Pz.IV, VK30.01P,Dicker Max,Achilles, CromwellB, Strv 74, Scorpion, T25AT, SU122-44,Steyr WT, E25,VK 30.02.D,SPIC,Tiger I, WZ-132, T-34-2, M41 Bulldog, KanJpz,StrvS1,Rhm Borsig,M4A1 Rev.,Udes03,AMX Cannon 105, AMX30, B-C 25t AP, T54lwt,Waffen Pz.IV., B-C 25t,

1 éve 9 hónapja #259530 Írta: BUM-BUM papa
Megválaszolva: BUM-BUM papa
Papa beindult! :trollol:
Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #259931 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika
Ha esetleg érdekel valakit ez a ritka jószág
wotreplays.eu/s...999917

Még nem fullos, hiányzik a top 122mm-es löveg, a 100mm-essel mentem ezt a kört. Elég kevesen játszanak vele, szóval elég gyakori lehet vele a tank ászos kör amúgy.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #260245 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Srácok, egyszerűen imádom ezt a dögöt! :love:
Igaz, már 62k XP benne van, úgyhogy ráéreztem.

De azért ezt nem mindenki tudja megcsinálni: 0 support dmg, 0 blokk, de a sebzés! Na az már :yk: Képzelem mi lett volna, ha nem felejtem el rátenni a csigaszemet :oops:

wotreplays.eu/s..._typ_b

~MJ
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

1 éve 9 hónapja - 1 éve 8 hónapja #260247 Írta: Metallica17

1 éve 8 hónapja #260794 Írta: uzsee
Megválaszolva: uzsee
AT-15 eddigi legjobb köröm vele. Talán megér egy misét :) wotreplays.eu/s...-at_15

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #261783 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
lol kör AT-8-al :
Medáleső: Radley, Kolobanov, stb...
bodzy.wot-recor...obanov

Edit: most látom, hogy nem volt rajta felszerelés, régóta porosdott, csak az 5x miatt vettem elő :D

Wings of Turul [WOT]
Mellékletek:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #261788 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Miért 1, azaz EGY darab HEAT???
Amúgy grat a körhöz.

_Szazados_ beküldte:

bodzy beküldte:

Replaj

Te vagy a legjobb Bodzy! :banana: :thx:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #261800 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Farmi!

Megengeded válaszolok, míg nem olvassa százados is. Jól emlékszem, akkor a lényege az egy darab "gold" lőszernek, hogy emlékeztesse mit nem akar használni. Mikor rányomna a heat-re, ahelyett inkább gondolkodással egy új szituáció teremtésével nyerje meg az adott csatát. Szerintem nem rossz ötlet, de persze kell egy adott szintű játéktudás hozzá. Szakaszoztunk párat mostanság és működik nála a dolog kijelenthetem. Szerintem amolyan saját hóbortként kell felfogni nála. :blondy:

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, MegaJani

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.