Jelenleg

88
látogatónk van

Prémium harckocsik

10 éve 3 hónapja #29432 Írta: Ammon1982
Megválaszolva: Ammon1982
Helló lenne egy kérdésem melyik kell lehet jóban keresni
Pz.Kpfw.IV Shumalturmmal vagy Phanther/M10-zel?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hónapja #29437 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Érdekes kis szerkezet. Eddig öt csata, tizenöt kill, 2 topgun a mérleg vele. :cheer:

Melléklet:
Melléklet:


Replay
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hónapja #29442 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
El fogják venni a játékomat, vagy nerf lesz neki. Kilenc csata 27 kill és 3 topgun. :)
(Elnézést hogy állandóan ide irogatok, de szerintem jó reklámot csinálok ennek a TD-nek)

Melléklet:


Replay

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #29445 Írta: wotter
Megválaszolva: wotter

El fogják venni a játékomat, vagy nerf lesz neki. Kilenc csata 27 kill és 3 topgun. :)
(Elnézést hogy állandóan ide irogatok, de szerintem jó reklámot csinálok ennek a TD-nek)

Melléklet:


Replay


Bocsi az offért, de ez a téli garázs mod/téma hol érhető el? Nem nagyon találtam sehol.

Előre is köszi!

Szerk. Közben csak megtaláltam. :) Tárgytalan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hónapja #29447 Írta: nikulamiklos
Megválaszolva: nikulamiklos
hali nekem prémium pz van!Egy jó csatában 28000 is hoz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hete #30814 Írta: Zuriel
Megválaszolva: Zuriel
Hali újra, szerintetek IS-6 éri meg jobban vagy Lowe? Egyiknek úgye jobb a páncélja kisebb löveggel másiknak meg nagyobb pen de ezért berakja 10-esekbe is. Így hirtelen most nem tudok dönteni melyik is a jobb :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hete #31282 Írta: Strove
Megválaszolva: Strove
Üdv!

Az FCM50 hogy muzsikál mostanában? Alig találkozom vele a játékban pedig adatai alapján szerintem az 1 ik legjobb prémtank tier 8 ban. Tervezem a megvételét a hétvégén. Érdekelne hogy kb milyen bevételekre lehet számolni prémfiókkal vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 3 hete #31306 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
FCM 50 T szerintem közel se a legjobb prém tank O.o Szerintem nagyon papír és könnyen gyullad is :/ :/bárhol átütik,
Előnye ,hogy igen gyors és mozgékony, az ágyú pontos ,de kicsi az átütő.
viszont elég nagy szóval könnyű célpont :/ :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 2 hete #31518 Írta: LazloHun
Megválaszolva: LazloHun
Írjátok meg légyszives szerintetek melyik a legjobb prémium tank a saját kategóriájában, melyik a legjobban játszható. Csak olyanokról beszéljünk amik jelenleg is kaphatók a játékban.Kredithozam nem érdekes. Konkrétan a harctéri előnyök számítanak.

A legrosszabb sztem a TOGII az szinte biztos de azért erre is kíváncsi lennék szerintetek van-e rosszab.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 2 hete - 10 éve 2 hete #31519 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
TOGII igen is 1 jó tank!

Nagyon sok előnye van a többiekhez képest.

Először is 1400HP ami nem elhanyagolható, az ellen mire ledolgozza ki fogy a lőszerből így ha mást nem is tettél már 1 ellenfelet harcképtelené tettél.

Másik nagy előny nagyon hosszú, városi pályákon egyedül el tudsz zárni utcákat. Így egyedül 1 oldalt meg is tudsz állítani. A hosszából adódóan tökéletes fedezéket tudsz biztosítani 2-3 csapat társnak.

Motor nem hajlamos a kigyulladásra(15%) mivel öko motor van benne ( mókusok a kerékben szaladnak) így nem bocsájt ki káros anyagokat. Ezáltal sokkal dúsabb a növényzet a pályán ami kell, is hogy 1 ekkora tankot el tudj rejteni a bokorban.

14Km/h-val képes száguldozni lejtőn lefele hátszélben. Ez több okból is jó, nem érinti károsan a gyorsulásnál ható G-erő a legénységet ezért sokkal jobban teljesítenek. A javítás is olcsóbb mert a forgó, kopó alkatrészek lassabban használódnakel.

A gép 81t tökéletes rammolásra, ha fel tudsz mászni 1 hegyre (a csata időtartama alatt ez önmagában is 1 kiemelkedő teljesítmény) méretéből adódóan akár 2-3 tankra is rá tudsz ugrani.

Szerintem kiváló tank, én csak a fent említettek miatt is ajánlanám. :woohoo:

Esetleg a AT 15A még hasonló fun tank bár itt még ki emelném a remek ágyút is, tökéletes átütés és sebzés paraméterekkel rendelkezik. Ha T9 közé kerül akkor 1 élmény kihasználni a benne lévő potenciát. :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kharon00, mrlajos, LazloHun, MPeter71

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 2 hete #31520 Írta: mcsp
Megválaszolva: mcsp

Írjátok meg légyszives szerintetek melyik a legjobb prémium tank a saját kategóriájában, melyik a legjobban játszható. Csak olyanokról beszéljünk amik jelenleg is kaphatók a játékban.Kredithozam nem érdekes. Konkrétan a harctéri előnyök számítanak.

A legrosszabb sztem a TOGII az szinte biztos de azért erre is kíváncsi lennék szerintetek van-e rosszab.



wotinfo.hu/inde...kocsik

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 2 hete - 10 éve 2 hete #31522 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Írjátok meg légyszives szerintetek melyik a legjobb prémium tank a saját kategóriájában, melyik a legjobban játszható. Csak olyanokról beszéljünk amik jelenleg is kaphatók a játékban.Kredithozam nem érdekes. Konkrétan a harctéri előnyök számítanak.

A legrosszabb sztem a TOGII az szinte biztos de azért erre is kíváncsi lennék szerintetek van-e rosszab.


Nekem így jött be:
- SU-122-44
- IS6
- JT 8.8
- E-25
- SU-100Y
- Dicker Max
- T34
- FCM 50t
- 112
- Löwe
többi

Élvezet alapján

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 2 hete #31525 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
E25 jol hasznalva eleg durva masina es meg tier limites is. Nekem meg a francia 8as is tetszik. Igernek uj prem tankokat, en is venni akarok majd valami type59 szeru medet. Kivancsi vagyok milyen lesz az uj ruszki t54 prem. Vagy a japo a loveg sullyedes miatt. Megvarom ezeket utana dontok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hete #32583 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Üdv! 112 vásárlásán gondolkodom vajon megéri megvenni ha már megvan az orosz társa(IS6)?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 1 hete - 10 éve 1 hete #32613 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
hamár megvan az is-6 akkor én a helyedben másra költeném a pénzem :O 112 szinte ugyanaz mint az is-6 csak szarabb páncéllal. cserébe valamivel gyorsabb. Test páncélt sokkal könyebb ütni mint az is-6 nak,de a torony az ennek se rossz.
Az ágyúik között meg szinte semmi eltérés nincs, nagy dmg, kis átütővel, lassú célzás és pontatlanság, persze jó legénységgel ellehet velük lövöldözni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.