Jelenleg

24
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236598 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Strv S1-röl irhatna valaki valamit hogy meg e érné.


Nemrég megvettem. Rejtőzködős, kempelős TD stílust ha szereted, akkor jó választás. Nem kell neki gold, gyorsan szűkül, nagyon jó a camo-ja. Gyorsan tolat, elég jó a sebessége. 3 fő a személyzet. Viszont ha városi pályát kapsz, akkor elég nehéz az élet vele. Kreditet is elég szépen hozza. Nem sokat mentem még vele, szoknom is kell még, de alapvetően tetszik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236599 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar

Viszont valami különös véletlen folytán ha veszel egy prémtankot.......


Én meg azt hittem csak nekem jár az első körökben az " áldás " meg a szerencse ;)

Strv S1-röl irhatna valaki valamit hogy meg e érné.


Meg.

De meg kell szokni hogy letolod a gatyót (2sec) majd puffogtatsz... felhúzod a gatyót (1,3sec) s lépsz .

azaz oda kell figyelni ha menekülni kell..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236600 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Laci !

Majd dobj már fel egy képet T10-es csatából is :troll:


Szerintem most egy ideig nem fogok feltolteni semmilyen visszajatszast. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236605 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Laci !

Majd dobj már fel egy képet T10-es csatából is :troll:


Szerintem most egy ideig nem fogok feltolteni semmilyen visszajatszast. :)


majd a warpack linket küld el :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236606 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1

Laci !

Majd dobj már fel egy képet T10-es csatából is :troll:


Arra még várni kell pár csatát. (de hisz nincs is olyan, hogy irányított mm leosztás) :dancing:


Viszont valami különös véletlen folytán ha veszel egy prémtankot, akkor az első pár körben mindig top tier vagy. :trollol:


Abban a pár körben érdemes is megcsinálni az Ászt " , mert utána csak nehezebb lesz . Anno a Defender esetén ugyan ez volt aki reggel megvette , gyorsan le is tdta vele az ászta jó MM és a kevés tank miatt-is ,de nekem este majd 6K Demázs kelett az ászhoz saját tierben persze.Szóval szerintem Laci már nem is viszi ki többet a tankot :blondy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236613 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Hali!
Segítene valaki, hogy hol találom azt a cikket vagy videót ami a prémium tankok (majdani) másik prémbe történő beszámításáról szólt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236622 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Hali!
Segítene valaki, hogy hol találom azt a cikket vagy videót ami a prémium tankok (majdani) másik prémbe történő beszámításáról szólt?


lmgtfy.com/?q=w...+tanks
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -Pannon-, bfreshfishb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236625 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Hali!
Segítene valaki, hogy hol találom azt a cikket vagy videót ami a prémium tankok (majdani) másik prémbe történő beszámításáról szólt?


www.wotinfo.hu/...rverre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236633 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Ezuttal tier 9-ben lett Asz. De csak azert mert meg kevesen jatszanak vele + xp cheat-el jatszok. :whistle:



Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Scanmen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236640 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Ezuttal tier 9-ben lett Asz. De csak azert mert meg kevesen jatszanak vele + xp cheat-el jatszok. :whistle:



Figyelem: Spoiler!


Mindig azok a k.rva csítek.. :trollol: shaking

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236654 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Ezuttal tier 9-ben lett Asz. De csak azert mert meg kevesen jatszanak vele + xp cheat-el jatszok. :whistle:



Figyelem: Spoiler!


A mostanában behozott sok OP prémium tankkal, teljesen pay-to-win irányt vett a játék.
Ha úgy vesszūk jogos, elvégre nem jótékonysági szervezet a WG, ráadásul be is jött nekik a számításuk, mert veszik is a tankokat mint a cukrot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Palbela

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236656 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa


A mostanában behozott sok OP prémium tankkal, teljesen pay-to-win irányt vett a játék.
Ha úgy vesszūk jogos, elvégre nem jótékonysági szervezet a WG, ráadásul be is jött nekik a számításuk, mert veszik is a tankokat mint a cukrot.


Én nem nevezném őket opénak. Inkább csak végre használható prémtankokat raktak be a pénzedért.
Az jobb, hogy kifizetsz 12 ezer forintot, és kapsz egy fostalicskát, majd utána itt írogatod a főrumban, hogy semmit sem ér?
Nekem majdnem megvan az összes prém nyócas tank. Semmivel sem jobbak, mint a kihúzható harckocsik.
Én egy átlagos játékos vagyok, 33k csata után azért van összehasonlítási alapom statban.
Semmivel sem jobb az átlag sebzésem ezekkel az újakkal, mint a többi tankkal, hasonló kategóriában, ha hozzávetem azt is, hogy a játékos fejlődésem melyik szakaszában játszottam velük többet.
www.wotstats.or...opa75/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #236664 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci


A mostanában behozott sok OP prémium tankkal, teljesen pay-to-win irányt vett a játék.
Ha úgy vesszūk jogos, elvégre nem jótékonysági szervezet a WG, ráadásul be is jött nekik a számításuk, mert veszik is a tankokat mint a cukrot.


Ezert is nem rakok fel tobb replay-t, mert ertelmetlen.

Egyreszt alig nez ra valaki, szoval hiaba a segito szandek hogy hata lehetne belole tanulni.

Masreszt megmondom oszinten, nekem rosszul esnek az ilyen negativ kommentek, mert nem tartom magam rossz jatekosnak de sokan azt latjak belole, hogy persze Asz kort ment, mert a tank OP, meg uj tank, igy kedvezmenyezett MM-et kap, tier 10-ben biztos nem tudna vele semmit csinalni, stb...

Igy marad a szimpla e-penisz noveles screenshot-okkal.

Az uj prem tankok OP-k, nem OP-k temahoz nincs mit hozzafuznom Sztyopa kollega elozo hozzaszolasaval teljesen egyetertek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, DrGoodBad, PanzerGunter, Tomat, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236669 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij


A mostanában behozott sok OP prémium tankkal, teljesen pay-to-win irányt vett a játék.
Ha úgy vesszūk jogos, elvégre nem jótékonysági szervezet a WG, ráadásul be is jött nekik a számításuk, mert veszik is a tankokat mint a cukrot.


Ezert is nem rakok fel tobb replay-t, mert ertelmetlen.

Egyreszt alig nez ra valaki, szoval hiaba a segito szandek hogy hata lehetne belole tanulni.

Masreszt megmondom oszinten, nekem rosszul esnek az ilyen negativ kommentek, mert nem tartom magam rossz jatekosnak de sokan azt latjak belole, hogy persze Asz kort ment, mert a tank OP, meg uj tank, igy kedvezmenyezett MM-et kap, tier 10-ben biztos nem tudna vele semmit csinalni, stb...

Igy marad a szimpla e-penisz noveles screenshot-okkal.

Az uj prem tankok OP-k, nem OP-k temahoz nincs mit hozzafuznom Sztyopa kollega elozo hozzaszolasaval teljesen egyetertek.


Félreértetted a kommentemet Laci, nem a te teljesítményedet akartam vele leírni.
Egyébként is a tank ászt a többi játékoshoz viszonyított teljesítmény alapján kapja az ember, tehát mindig megsüvegelendő. :beer2:
Egyébként is nem az a típusú ember vagyok aki a mások nálam jobb eredményét, megpróbálja kimagyarázni mindenféle baromsággal.
Tisztában vagyok vele, hogy aki nálam jobb az azért van mert jobb nálam és pont, max megpróbálom utolérni eredményekben, mert a közhiedelemmel ellentétben ezt a játékot akkor lehet igazán élvezni ha az ember eredményes benne. (valahogy az élet is így működik)

Az OP prém tankokra visszatérve nekem mégis az jött le, hogy ez a koncepció mostanában a WG-nél, a tegnap megnézett Scheff Lorr videó is ezt a benyomást keltette bennem.
(T9 med ágyú T8 meden, T9 ágyú-T10 páncél T8 heavyn stb.)
A korábbi prém tankokhoz képest szerintem ezek elég erősek.
Kiegyenlítettség a P88, FV4202, IS-3A, IS-5 környékén érezhető, aztán a Mod 1-el elindult a prém tankok erősítése.
Engem nem zavar pláne mivel ingyen játékos vagyok, örülök hogy mások pénzt áldoznak a kedvenc
(egyetlen :) ) játékomra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Scanmen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #236677 Írta: wotbarca
Megválaszolva: wotbarca


A mostanában behozott sok OP prémium tankkal, teljesen pay-to-win irányt vett a játék.
Ha úgy vesszūk jogos, elvégre nem jótékonysági szervezet a WG, ráadásul be is jött nekik a számításuk, mert veszik is a tankokat mint a cukrot.


Ezert is nem rakok fel tobb replay-t, mert ertelmetlen.

Egyreszt alig nez ra valaki, szoval hiaba a segito szandek hogy hata lehetne belole tanulni.

Masreszt megmondom oszinten, nekem rosszul esnek az ilyen negativ kommentek, mert nem tartom magam rossz jatekosnak de sokan azt latjak belole, hogy persze Asz kort ment, mert a tank OP, meg uj tank, igy kedvezmenyezett MM-et kap, tier 10-ben biztos nem tudna vele semmit csinalni, stb...

Igy marad a szimpla e-penisz noveles screenshot-okkal.

Az uj prem tankok OP-k, nem OP-k temahoz nincs mit hozzafuznom Sztyopa kollega elozo hozzaszolasaval teljesen egyetertek.


FV215b-vel is boldogulsz nálam meg a garázsban rozsdásodik :applause:
1x voltunk egy csatában teljesen esélytelennek jósolva és fényes diadal lett vége :dancing:
azóta nem lepnek meg az eredményeid ;)
bár a videódat semmi pénzért nem néztem volna végig. :trollol:
ettől függetlenül én speciel elismerlek shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.