Jelenleg 409 vendég és 7 tag online

Japán harckocsik

1 hónapja 2 napja #288803 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok. Csak egy kérdésem lenne, mégpedig a Type95 ről, lehet ezzel valamit csinálni? Sajna elnyomtam másra a szabad tapasztalatot, de ez valami brutál vacak, vagy rosszul csinálok valamit? Nem tudok olyat kívánni neki, amit velem már nem csináltak volna meg, lesz ez jobb?? Egyszer végig izzadtam a Francia nehéz ágat, nem kívánom újra. Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #288809 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
A hiba nem az ön gépében van. A Type95 a játék egyik legrosszabb tankja 4-es szinten. Hatalmas, papír, és lassú. Ezt sajnos free XP híján, ki kell szenvedni. Az OI-Ex már jobb lesz, viszont az igazán jó majd az O-I lesz. Ott viszont állj is meg. Túl hosszú az út a Type 5-ig, és bár a Type 4 egész kellemes, az O-NI, O-HO kettősnek nagyon nem tett jót a legutóbbi nerf.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

1 hónapja 1 napja #288815 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Köszönöm szépen a választ, megfogadom a tanácsodat, bár elég mazó tudok lenni, nagyon kellene az a type 5, főleg a pattintós küldik miatt. 50b, e5, van heavyből, nem nagyon lehet rájuk számítani, még az e5 ok, de 6-7k-t én nem tudok vele. Még egyszer köszi, ennyire ritkán idegel ki egy tank mint ez, nyugodtabb szoktam lenni:trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.