Jelenleg 315 vendég és 2 tag online

Japán harckocsik

3 éve 8 hónapja #164380 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

Morphelo beküldte:

Sveryxx beküldte: Azt se felejtsd el hogy sok 10-es medeknek még a páncélja is igen troll mint pl az orosz medeké vagy épp az e50m páncélja

Szerintem a T10-es heavyk simán felveszik a versenyt a T10-es medekkel. Azt is bátran kimerem jelenteni, hogy az E5-tel bármikor bármelyik medet agyonvágom. IS7-tel is röhögve megyek nekik.

Csupán azért jobb a medek használata, mivel gyorsabban tudnak pozíciót váltani, így nagyon taktikai erővel bír.

Az egyedüli tank talán a T62a és olykor a STB1 amit nehezebb belőni, és kiszedni nagyobb távolságról.
E50M-mel csak a rossz játékosokat lehet büntetni. Egy jó úgy agyoncsapja, hogy csak na.

Persze, pályafüggő is hogy épp a med vagy a heavy a nyerő, de összességében a medek jobban tudnak szerintem t10-ben érvényesülni. 1v1 szituban (ha egyik oldalt se támogatja senki) talán igazad van, IS7-tel én is neki merek menni egy mednek, de ilyen mostanában kevés van. Észrevettem, hogy heavyvel általában akkor tudok jobban érvényesülni ha rajtam kívül még sok heavy van, és normális arányban vannak elosztva a csapatok között. Ilyenkor az arty se kizárólag engem buzerál, és kialakul a klasszikus front, ahol jókat lehet birkózni, mondjuk 5v5 heavy és hasonlók.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #164381 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Morphelo beküldte:

Sveryxx beküldte: Azt se felejtsd el hogy sok 10-es medeknek még a páncélja is igen troll mint pl az orosz medeké vagy épp az e50m páncélja

Szerintem a T10-es heavyk simán felveszik a versenyt a T10-es medekkel. Azt is bátran kimerem jelenteni, hogy az E5-tel bármikor bármelyik medet agyonvágom. IS7-tel is röhögve megyek nekik.

Csupán azért jobb a medek használata, mivel gyorsabban tudnak pozíciót váltani, így nagyon taktikai erővel bír.

Az egyedüli tank talán a T62a és olykor a STB1 amit nehezebb belőni, és kiszedni nagyobb távolságról.
E50M-mel csak a rossz játékosokat lehet büntetni. Egy jó úgy agyoncsapja, hogy csak na.

Az E5-el biztos az is7 szerintem már inkább csak kisebb mázlival és az összes többivel meg nem..........ez a baj :( E50M tény hogy könnyü a tornyát belöni de sokan ezt nem tudják hidd el....

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 7 hónapja #170251 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én inkább a japán szupernehezekre vagyok berágva.

Ezekkel nem az a bajom hogy nem léteztek vagy hogy csak papíron léteztek ( a TOG II legalább létezett sőt létezik, igaz összvissza két darab készült belőle...) ... a japán háztömbökkel az a gondom, hogy NEM LÉTEZHETTEK a kor technikai színvonalán.

Anyagszerkezeti okokból... akkoriban nem igazán tudtak olyan acélt gyártani ( akarom mondani akkor se tudtak volna olyant gyártani, ha amúgy lett volna vasércük :D ...) amiből készült váltók és fogaskerekek elbírták volna a terhelést amivel ezeknek a monstrumoknak a (reumás csigáénél akár csak kicsit is dinamikusabb) mozgatása jár.

3 éve 6 hónapja #176297 Írta: morgosz78
Megválaszolva: morgosz78
Azért azt halkan zárójelben jegyezzük meg, hogy kb 2000 évvel ezelőtt már olyan kardot tudtak kovácsolni ami a mai napig az egyik legtökéletesebb fegyver.

3 éve 6 hónapja #176299 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

morgosz78 beküldte: Azért azt halkan zárójelben jegyezzük meg, hogy kb 2000 évvel ezelőtt már olyan kardot tudtak kovácsolni ami a mai napig az egyik legtökéletesebb fegyver.

Ergo a katana kovácsmestereket befogták fogaskereket kovácsolni :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerDivisionMarduk

3 éve 6 hónapja #176310 Írta: PanzerDivisionMarduk
Megválaszolva: PanzerDivisionMarduk

Sics beküldte: Én inkább a japán szupernehezekre vagyok berágva.

Ezekkel nem az a bajom hogy nem léteztek vagy hogy csak papíron léteztek ( a TOG II legalább létezett sőt létezik, igaz összvissza két darab készült belőle...) ... a japán háztömbökkel az a gondom, hogy NEM LÉTEZHETTEK a kor technikai színvonalán.

Anyagszerkezeti okokból... akkoriban nem igazán tudtak olyan acélt gyártani ( akarom mondani akkor se tudtak volna olyant gyártani, ha amúgy lett volna vasércük :D ...) amiből készült váltók és fogaskerekek elbírták volna a terhelést amivel ezeknek a monstrumoknak a (reumás csigáénél akár csak kicsit is dinamikusabb) mozgatása jár.

De azért élvezet rommá lőni egy ilyet...

"A harckocsik sikere hozza meg a győzelmet!"
Heinz-Wilhelm Guderian

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #181829 Írta: Christofia
Megválaszolva: Christofia

morgosz78 beküldte: Azért azt halkan zárójelben jegyezzük meg, hogy kb 2000 évvel ezelőtt már olyan kardot tudtak kovácsolni ami a mai napig az egyik legtökéletesebb fegyver.

A katana miszticizálása a legnagyobb weaboo baromság (meg úgy kompletten a faszoknyába öltözött szamurájok magasztalása). Ennyit ér az a fogpiszkáló:

ON
A japán med ág szerintem kompletten az egyik legjobb a játékban, ellenben a heavynek neki se merek állni (jó, a 4-esig elvittem, de az a pár tank rémálom volt).

3 éve 5 hónapja #181843 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
A katana olyan mint az alaplőszer a wotban. Használni tudni kell. :evil:

3 éve 5 hónapja #181867 Írta: flexman911
Megválaszolva: flexman911

Christofia beküldte: ON
A japán med ág szerintem kompletten az egyik legjobb a játékban, ellenben a heavynek neki se merek állni (jó, a 4-esig elvittem, de az a pár tank rémálom volt).

Aha... Az. A Type 61-el szenvedek már vagy 2 hónapja. Versenyezhet bátran a legrosszabb T9-es med címért. Attól tartok az egész ág távol van a "legjobb" jelzőtől jócskán.

3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #181899 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Christofia beküldte:
"ON
A japán med ág szerintem kompletten az egyik legjobb a játékban, ellenben a heavynek neki se merek állni (jó, a 4-esig elvittem, de az a pár tank rémálom volt)."

Vigyázat TROLL :lol:

Szerény véleményem szerint a tier7 med a LEGJOBB A SORBAN. az a CHI RI gyöngyszem :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03

3 éve 5 hónapja #181933 Írta: Christofia
Megválaszolva: Christofia
Persze, régről hírhedt vagyok, hogy csak trollkodni járok az oldalra ;)
Elmondom akkor nekem miért tetszett annyira az ág (azt azért megjegyezném, hogy én igen rég húztam ki ezt az vonalat, kb. amikor bejöttek a japán tankok a játékba).
Az alacsony szintű tankjaik nagyon jók, nem olyan szenvedősek, mint ami gyakori szokott lenni t1-5 között. Én a Chi-Nuval is ki voltam békülve. Sem a Chi-To, sem a Chi-Ri nem kifejezetten jó tank egyébként, de valamiért nekem bejött a velük való játék, főleg a Chi-Rivel, talán az első auto-canonos tankom volt, és igazán meglepő köröket lehetett vele futni (Lehväslaiho's medal pl.) Aztán az STA-1-et kigirindelni fájdalmas volt, valószínűleg ezt elfelejtettem, és ezért ruháztam be nem olyan régen egy STA-2-re :lol: Teljes felszereltséggel azonban nagyon tuti kis tank. Ugyanez igaz a Type61-re is. Ha megvan rá minden, szerintem nagyon is kompetitív tier9-ben, példának okért nem kell vele fosni az aranylőszert, mint egy T-54-ben, hiszen egy igencsak tápos tier10-es ágyú van rajta. Ha ezt sikerült harmóniába hozni a csőlehajlással, nyert ügyünk van. Én csak azt sajnálom, hogy nekem nem sikerült kihozni belőle a maximumot.
Az STB-1 meg külön topicok érdemelne. Annyira jó az a tank, hogy el sem kezdem fényezni, próbálja ki mindenki maga :)

3 éve 5 hónapja #181963 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A Chi-Nu a japán szuperhevy ág érkezéséig valóban jó volt - remek tornyos TD.

Azóta az a gond, hogy az O-I oldalpáncélja is 150 és a Chi-Nu gold átütése is pont ennyi. Szóval még ha goldra töltök, és pont 90 fokban lövöm meg, akkor is a RNG és távolság miatt az esetek több mint felében nem tudom belőni.

(Ugyanakkor a T-67 ami tényleg TD meg a Skoda T-24 ami "nem TD" csak úgy érdemes vele játszani, golddal majd mindíg belövik az O-I oldalpáncélját. )

Szóval a Chi-Nu nem változott, de a "környezet" igen ... asszem ezt hívják "erkölcsi elavulásnak" ... nagyon hülye kifjezés elismerem.

3 éve 5 hónapja #181966 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster
Miért kell a frontját lőni? Oldala igen gyenge, azt kell sebezni.
Jó hogy nem annyira le kell nerfelni, hogy a t4-esek is sebezhessék a frontját.

Sziasztok! Aki rendelkezik a Toldi III és/vagy Turán III PT típusokkal, kérem szavazzon és szóljon hozzá (angolul) az alábbi topik link témájához:
forum.worldofta...ading/

Előre is köszönöm a támogatást! :)

3 éve 5 hónapja #181972 Írta: matu
Megválaszolva: matu

Sics beküldte: A Chi-Nu a japán szuperhevy ág érkezéséig valóban jó volt - remek tornyos TD.

Azóta az a gond, hogy az O-I oldalpáncélja is 150 és a Chi-Nu gold átütése is pont ennyi. Szóval még ha goldra töltök, és pont 90 fokban lövöm meg, akkor is a RNG és távolság miatt az esetek több mint felében nem tudom belőni.

(Ugyanakkor a T-67 ami tényleg TD meg a Skoda T-24 ami "nem TD" csak úgy érdemes vele játszani, golddal majd mindíg belövik az O-I oldalpáncélját. )

Szóval a Chi-Nu nem változott, de a "környezet" igen ... asszem ezt hívják "erkölcsi elavulásnak" ... nagyon hülye kifjezés elismerem.

Én Chi-Nuval mindig átlőttem az oldalát, sima alap AP lőszer elég hozzá, nem kell gold. Golddal volt hogy a frontját is beütöttem. Amúgy a Chi-Nu az egyik legjobb tank.

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 5 hónapja #181986 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Sics beküldte: Azóta az a gond, hogy az O-I oldalpáncélja is 150

Az a baj, hogy nem, a japán heavyknek az oldaluk a legnagyobb gyengéjük, részben, mert ott a legvékonyabb a páncéljuk, részben meg mert ott van az ammorack. Tier 7-ig 70 mm, Tier 8-ban 105 mm, és Tier 9-10-ben 140 mm oldalpáncéllal bírnak.

Ergó, az O-I oldalát minden beüti, ha nincs beforgatva, egyes lövegek pedig még úgy is.

"I'm going to start wounding you now. I'm not sure when I'll stop." - Aeris, 2004

3 GM: SU-100, ELC AMX, StuG III

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.