Jelenleg

33
látogatónk van

Francia harckocsik

9 éve 11 hónapja #38593 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Én kikapcsoltam a chat ablakot, úgyhogy tőlem aztán írogathatnak, hogy menjek. :)


Pedig lehetnek a Chat-ben fontos információk is :blink:
(mondjuk inkább magasabb tier-ben)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #38599 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Am Mirage, van T57-em imádom élvezem a játékot vele, kicsit lassú de ez a legtöbb baja.
Viszont kérlek meg tudnád mondani miért jó egyeseknek az AMX50B?
Leszámítva h ha kifagy a T57 CW-n akkor alternatív tank.
Annyit tudok, hogy gyorsabb és az a puha de mégis nagy torony elég jó célpontot jelent ha a tank oldalát látod akkor aztán végképp sokkal nagyobb célpont az amcsinál.


2 ok amiért én jobban szeretem az 50B-t

Az 1ik gyors, de nagyon, ezzel el lehet menekülni ha kel vagy át lehet mozogni más pozícióba. A t57 hevi oda ballag valahova és kész, tipikus támadó tank mert azzal vissza vonulni nem nagyon lehet :P

A másik pedig, nem mindegy mit lő ki a tank. Már pedig az 50B lőszere sokkal hatásosabb.

CW-n közel sem így van, hogy ha nincs T57 akkor jó az 50B is.

Pont a fent említetek miatt Az az FC aki nem tudja ki használni az 50B sebességét az komoly taktikai hátrányban van 1 gyakorlottabb FC-vel szemben. Mondjuk van 1 taktikailag fontos pozíció amit szeretnél elfoglalni. T57 még félúton jár mikor az 50B már fel is vette a pozíciót.

Egyébként én a T57 pontosságával sem vagyok megelégedve, néha lő olyan melléket, hogy az hihetetlen. Érzésem szerint az 50B távolra sokkal pontosabb. De lehet ezt csak nekem csinálja a játék.

Azért a T57 tornyáról lepattanó megér 1 imát SzerB-hez mert az nem a tankon múlik, az oldala a T57-nek is papír. A teste szemböl az 50B nek igen kemény, ha valami amatőr azt lövi lesz meglepetés, hogy le pattan. Ennek a páncélnak és a sebességnek összhatása ként ha véletlen nem elég a 4 lövés az ellenbe még 1 nekifutással 3-400-at simán lehet rammolni. ( Nem E100,Maus és társaiba de átlagos hevi tankokba simán, ha valami szebe szaladó medet sikerül telibe kapni az könnyen lehet 800+ sebzés is. vvan aki épit is erre és a legénységet is erre képzi. )

Egyébként én nem mondtam hogy a T57 rossz! (legaláb is nem emlékszem) :lol:

Én személy szerint nem szeretem és az 50B-t jobb tanknak tartom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harassin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38610 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin
Köszönöm erre voltam kíváncsi. :)
A T57 pontossága nekem tetszik főleg távolra, de a melléket amiket tapasztalsz nekem is megcsinálja néha úh ez ilyen.

Ja más a lőszertípus, az 50Bnek a gold lőszere APCR ?

A rammolási képességeivel tisztában voltam az kell is neki mert azért jó 28 másodperc a töltésideje asszem, meg lőszerek között is soknak éreztem.
Nekem ez miatt nem tetszik.

És az nem nagy gáz, hogy szite minden legénységi tag halála töltésidő növekedéssel jár ? Gondolom a nagy elsősegély készlet be van készítve főleg mivel úgy hallottam passzív védelmet is ad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38617 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Így fejből nem tudom milyen típusú lőszer van az 50B-ben (talán az amit írtál) az a lényeg hogy nem nyelődik el a lövése a lánctalpon és az IS7 oldalán.

Én annyira nem vettem, észre hogy gyakran halna meg a legénység. Nekem kis első segély van bent és nem emlékszem hogy ne lett volna elég.

Igen a nagy segély csomag ad védelmet a legénységnek. (talán 10% fejből ezt sem tudom, és még sok minden mást sem :silly: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38648 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin
Akkor tényleg jó gép az 50B ha nem sérül mindíg a legénység. SŐT ami nekem nem tetszik a T57ben h sosem elég a gyorsasága h átverjem az artyt. És a sosem alatt azt értem h tényleg állandóand betalál akárhogy csűröm csavarom xD (pedig azért mással elég sok sikerem van kijátszásukban)

Sztem az lesz majd ha újra nekiállok hárdban játszani (nem most mert elment a kedvem is meg jó az idő kint)
Kövi patch teszt alatt ráállok kipróbálgatom. Így legalább a 4 perkes legénységem is hasznosul a TD ágból átviszem mert a lomha F155hőz kipróbálni sincs kedvem. :lol:

Felkeltetted az érdeklődésemet az 50Bhez.
Kösz Mirage!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38731 Írta: SzervaUr
Megválaszolva: SzervaUr

Én kikapcsoltam a chat ablakot, úgyhogy tőlem aztán írogathatnak, hogy menjek. :)


Pedig lehetnek a Chat-ben fontos információk is :blink:
(mondjuk inkább magasabb tier-ben)


Off:

Közben visszakapcsoltam... Sajna egyre ritkábban látok fontos irományokat ott, de igazad van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38748 Írta: harassin
Megválaszolva: harassin

Én kikapcsoltam a chat ablakot, úgyhogy tőlem aztán írogathatnak, hogy menjek. :)


Pedig lehetnek a Chat-ben fontos információk is :blink:
(mondjuk inkább magasabb tier-ben)


Off:

Közben visszakapcsoltam... Sajna egyre ritkábban látok fontos irományokat ott, de igazad van.


Legszívesebben én is kikapcsolnám de Info miatt nem lehet bár én elég keveset szoktam kapni inkább adok infókat.

Tegnapi példa:
Végjáték, ellenfél 13 90 elöl, mögötte a 704 messze kempel fishermans bayen.
Ott óvatoskodik 2 tank a 13 90 előtt engem meg korábban kilőt a 704 és be is írtam honnan. 2-en jelezték is h értik egyik a szakasztársam a másik egy elég jó ismeretlen játékos.
A másik nagy UNICA játékosunk T54E1-el megy ám ész nélkül a 13-90re és be is kap egy jókorát a 704-től. Írom neki "i said 704 B2..."
Utána meg aki értette mondja h már ő is szólt hozzá de sz_rik a világba (vagy ki van kapcsolva a chat-je).

Szal igazából két oldala van, én is kikapcsolnám mert nagy része nem arra használja amire kell de a maradék kis rész meg hasznos infót ad. Nekem kell az infó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38860 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Elvből nem kapcsolom ki a csetet. Ha kikapcsolnám, nem tudnám elküldeni az artykat melegebb éghajlatra XD

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #38929 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Szal igazából két oldala van, én is kikapcsolnám mert nagy része nem arra használja amire kell de a maradék kis rész meg hasznos infót ad. Nekem kell az infó.


"A képernyő két legérdekesebb részét eltakarják buzi kis dolgokkal, úgy mint: valami minimap és valami chat, de szerencsére túljártam az eszükön, rájöttem hogyan lehet kikapcsolni!" :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39114 Írta: elbal
Megválaszolva: elbal
Kis tanácsot kérnék a lorr 40t-vel kapcsolatban:
Mivel úgy hallottam egy nagy kalap foch (még nincs meg), így arra gondoltam, a vertstab helyett rá lehetne pakolni egy álcahálót( venti, célzásgy evidens), és pofátlanul kempelni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39117 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Lehet vele kemelni csak éppen nem talál el semmit vagy le pattan.
Az nem med, 1 páncéltalan gyors hevi (AMX 50 100), a támadó erők mögött supportolsz.
A csata vége fele pedig a magányos tankokat levadászod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: elbal

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39220 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp
Kedves Liebe Dear fellow tankers!
Aki a francia TD ágat húzza, annak üzenem (miután meglett a Foch 50) MEGÉRI!
Ne hagyjátok magatokat elkedvetlenítenia fürdőkád utáni vasakkal:
- A szappan lövege jó,
- A kétcsöcsű már pattint
- Az 1948 megy mint a meszes és néha pattint is, de az a célzási idő... :(

Viszont a Foch az maga a megtestesült TD parancsnok álma!

Kitartás eddig!
:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39332 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Kedves Liebe Dear fellow tankers!
Aki a francia TD ágat húzza, annak üzenem (miután meglett a Foch 50) MEGÉRI!
Ne hagyjátok magatokat elkedvetlenítenia fürdőkád utáni vasakkal:
- A szappan lövege jó,
- A kétcsöcsű már pattint
- Az 1948 megy mint a meszes és néha pattint is, de az a célzási idő... :(

Viszont a Foch az maga a megtestesült TD parancsnok álma!

Kitartás eddig!
:)


Ennek örülök, hogy a vége jó lesz. :D Somua-nál feladtam. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39357 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Ennek örülök, hogy a vége jó lesz. :D Somua-nál feladtam. :lol:


Pedig a fürdőkád brutális ... azon ritka jószágok egyike, melyek stock állapotban is helytállnak +2 tier-ben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiger205_Bp

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #39414 Írta: kipeti
Megválaszolva: kipeti

Kis tanácsot kérnék a lorr 40t-vel kapcsolatban:
Mivel úgy hallottam egy nagy kalap foch (még nincs meg), így arra gondoltam, a vertstab helyett rá lehetne pakolni egy álcahálót( venti, célzásgy evidens), és pofátlanul kempelni?


Hát nem a legjobb gép, de ~120 csatával fullos +90k xp van már benne mindez meló mellet reggel este 1-2 óra játékkal kb 2 hét alatt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.