Jelenleg 797 vendég és 10 tag online

Francia harckocsik

5 éve 10 hónapja #7 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Francia harckocsikkal kapcsolatban bármi kérdés, vélemény, vagy meglátás, amit érdemes lenne megvitatni, ide jöhet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #541 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
Nos , AMX ACmle 1948 nál tartok, ami enyhén szólva egy rakás foos úgy ahogy van... az eddigi legrosszabb 8 as td amivel valahe menetem pedig már mentem egy párral... röved jellemzés: a 150 es döntött páncél kb tier 7 ig véd tier 8 nál bárki üti gond nélkül bár tier 6-7 esek is lazán ütik az alját v épp a tetejét... az oldalát egy tier II-es is gond nélkül átüti.. tapasztalat.. BT-2 es egy csatában mellém futott és lazán ütött..
A csöve a legirritálóbb ugyanis kiscsővel lószart nem üt át a nagy cső pedig kb egy tier 7- es re lenn elég .. mert adtak neki egy kva nagy átütőt meg egy 300-500 as dmg-ét amiből 80% ban 400 alatt üt.. hozzátenném ,h a 2,3 as szűkülési időt nyugodtan számolhatjuk 5,5 másodpercnek is valamint a 0,33 as pontosságot pedig kb 0,4,5 nek érezhető.. ha nem szűkül be 100% mellé. de ha beszűkül is igencsak pontatlan..
Nah kérdésem az lenne ,h számíthatok -e vmi felüdülésre a foch-al kapcsolatban vagy készüljek rá ,h igen nagy szopásban lessz részem?? :angry:

5 éve 8 hónapja #543 Írta: Hukli
Megválaszolva: Hukli
A 8as francia td ugyan fasza, nemrég végeztem ki, élveztem :) A penetrációját csak az isu veri, a 400 átlagsebzés 8,5-es töl,tési idővel ugyan korrekt, és az álcája is fasza. Gyors, mozgékony, nekem tetszett :) A 9-es és 10-es is nagyon jó, klánon belül mindenki odáig van értük.

5 éve 6 hónapja #1835 Írta: Icebird
Megválaszolva: Icebird
Sziasztok,

azt olvastam korábban, hogy a francia üteg revolvertáras, azaz 3 lövedéket tud kilőni 3 secenként aztán meg 45 secig tölt, de mivel az írás kb. 1 éves volt, a játékban meg nem igazán látok erre utaló leírást, megsúgná nekem valaki, hogy mi az igazság ebből? Esetleg ha tud valaki valami jó és _aktuális_ linket arti leírásokról, annak nagyon örülnék. Egyébként ha mégis revolvertáras, akkor az hányas szinttől lesz? (Jelenleg még csak 4-es a francia artim, de itt még tuti nincs erről szó.

Ja és esetleg egy javaslat: Jó ez a nemzetek szerinti harckocsi topik rendszer, de lehet, hogy kéne mellé egy olyan is, ami típusokkal foglalkozik, pl. könnyű tankok, nehéz tankok, ütegek, stb. :)

5 éve 6 hónapja #1848 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Kizárólag a 8-as Bat Chatillon 155-nek van revolver tára. Egy tárból pár másodpercenként 4-et tud lőni, aztán kicsit több mint 1 percig tölt (megkőzelítő adatok, nekem nincs). Nagy előnye még, hogy teljesen körbe forog a tornya, azaz nem esik szét a célzókör, csak helyváltoztatásnál.

5 éve 6 hónapja #1852 Írta: Icebird
Megválaszolva: Icebird
Jacktor, nagyon szépen köszönöm az infót! :)

5 éve 6 hónapja #2476 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik ágat érdemes húzni a franciáknál. Többet is probáltam/próbálok most.

Jelenleg: AMX ELC, Renault UE 57 és Lorraine L AM van meg.

Mivel nincs prémium fiókom, így nem a CW a cél, de a T6-T7 szint még így is jó lehet.

Azért kérdezem, mert az AMX ág eléggé szenvedős volt (AMX 38, AMX 40), már majdnem feladtam az egészet...

Próbáltam a Heavy ágat is, de a D1-et csak 2 csatáig bírtam...

Köszi előre is!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #2478 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Hát én a nehéz ágon végigszenvedtem a B1-et, de a BDR-t már nem vettem meg, az nekem semmilyen tankkal nem jelentett komoly ellenfelet. Magasabb tier-ű francia nehéztankok általában a német és az orosz nehéztankokkal, amikkel játszom nem jelentenek sok problémát, persze, azért ez nagyban függ attól, hogy ki vezeti azt a francia tankot. A könnyű ág nekem jobban tetszett, ott most lett elit az ELC AMX, azzal már nagyon élvezetes köröket lehetett menni az amx38 és 40 szenvedései után. Az utána érkező könnyú tankok pedig sokszor keserítették meg az életemet. Tegnap volt egy csata, ahol az ellennél két batchat 25t volt szakaszban, 2-en vagy 5 heavyt (tier IX, X) szedtek szét. Én személy szerint a könnyű ágat ajánlom. A TD-kről nincs sok infóm, ott leálltam a Somua S40 előtt, nekem a német és az orosz TD-k jobban bejöttek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szemi_G

5 éve 6 hónapja #2479 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
A TD-k tier 8-ig papírok, onnantól viszont nagyon kafa főleg a T10-es ágyúval.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szemi_G

5 éve 6 hónapja #2480 Írta: Kopter78
Megválaszolva: Kopter78
Kitartás!!! T5 szinttől már mindegyik jól játszható!!
Nem szabad feladni a kezdeti nehézségek után és akkor megtalálod a Te harci modorodnak legjobban megfelelő tankot!!

5 éve 6 hónapja #2481 Írta: Type 4
Megválaszolva: Type 4
Énnekem egészen AMX 50 120-al van tapasztalatom a nehéz ágon. A BDR-t nem szerettem valahogy nem jött be. Az ARL-44 akkor lesz igazán jó tank ha meglesz rá a 90mm-es DCA 45 addig viszont szenvedős. AMX M4 szerintem jó gép még a rettegett T29-esnek is lehet meglepetést okozni vele. Páncélvédelme szemből tűrhető mozgékonyságra sem volt panaszom. A nagy ugrás viszont az AMX 50 100-nál jön. Ott át kell állni közepes harckocsi modorra és a revolvertárat is meg kell szokni. Ügyelni kell, hogy legyen megfelelő fedezék az újratárazáshoz. Ha fullosra fejleszted és megfelelően használod kevés ellenfele van(egyszer sikerült vele 10 ellenséges harckocsit kiszednem) mert tűzereje nagyon jó mozgékonysága úgyszintén. Úgy kell használni mint egy nagy tűzerejű kicsit "lassú" medet. AMX 50 120 sem egy olyan gép amit fél vállról lehet venni. A 120mm SA 46-al (4-es tár) még egy 9-es szintű közepest is ki lehet szedni egy sorozattal(legfőképp Centurion 7/1 és M46 Patton járt így nálam), de a nagy harckocsikról is bőven a fele életet le lehet kapni. Újratárazás kb 35mp. 50B-t még nem vettem meg mert most szovjet páncélvadászokat erőltetem, de egyszer beruházok rá majd. Szerintem a nehéz ág is jó csak a sajátos stílusukat kell megszokni, de tény, hogy a közepesek kedveltebbek.

5 éve 5 hónapja #2570 Írta: Naif_Hazazi
Megválaszolva: Naif_Hazazi
ac mle46 talán az eddigi legrosszab 7 es tankom, persze a tigris után. bármi átlövi ahol akarja, a legjobb lövegének csak 2 hibája van. kancsi és pattogós. hiába a nagy átütés, olyan 175 nek érzik, elég komolyan kel vele célozni hogy beüssön, és persze a 300 as átlag sebzésével 280 alatt lövöldöz. gyötrelem, remélem a 48 jobb lesz mert ez rémálom..

5 éve 4 hónapja #4736 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Tegnap az EU-s accountomon megvettem az éppen akciós Somua SAu-40-t. Hát arról volt sejtésem, hogy ez a tank csak (Nietzche-vel élve) csak által menés lesz, de azt nem gondoltam, hogy a stock ágyujával rosszabb 20 csatát élek meg, mint az AMX40-vel annak idején az amcsi accountomon, pedig a képzési kedvezményt kihasználva fullos csapatot raktam bele.
A jobbik ágyuval már kezdett oldani a gyomoridegem, és kezdtem némi hatékonyságot mutatni, bár mivel két hetzerrel mentem platoonban, kicsit olyan érzésem volt, mintha Lajos bácsi micisapkában lavirozna két hűvös német mérnök társásaságában... ;-)

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

5 éve 4 hónapja #4792 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe
Hát igen A Tumor csak egyszer okoz örömöt, mikor végre eladod.

5 éve 4 hónapja #5159 Írta: Iszonyat
Megválaszolva: Iszonyat
Èn is a light/med ágat kezdtem el, nekem is inkább ez a stilus jön be. Itt az ELC AMX-nél tartok, tényleg jó kis gép és élvezetes, remélem az utánna lévök is ilyenek. De érdekes modon az AMX 40 is bejön, megis tartottam, bár tetü lassú,de alig lehet szétlöni, míg a 75-ös ágyuval repesz löszerrel 4 szinten mindenkit sebzek. Pl. Hetzer 105-ösét patintottam 20 méterröl.

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.