Jelenleg 626 vendég és 14 tag online

Olasz tankok!

1 hónapja 1 hete #291627 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

RockyRuciano beküldte:

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Mostanában mennyire érdemes kifejleszteni az olasz tankokat, mennyire jók, mik az erősségei stb.?
Sajnos az oldalon nem találtam elemzést, és ezért szeretném megtudni hogy például 6-7- es szintig (tovább úgyse jutok) mennyire használhatók a harckocsik. És ha jók ezek a járművek, milyen felszereléseket ajánlotok rájuk?

Tier IV-től Tier VI-ig ezek a tankok nehézkes mozgásúak, de jó páncélzatúak - olasz járgányokról nem ez jut az emberek eszébe :)
Ezeknél a tankoknál a páncél nyilván nem a vastagsága, hanem a kialakítása miatt igen érdekes dolgokat tud produkálni/pattintani.
Mobilitást tekintve a mackós medek közé tartoznak, még a csúcs-motorrokkal is, de szabad XP-ből a motorokat érdemes fejleszteni, különben szenvedés a játék.
Az ágyúval legyél türelmes, mert csak beszűkülés után teljesít megbízhatóan, kapáslövésekkel próbálkozni értelmetlen. A P26/40 tankon mindkét IV-s a HE-vel nagyon jó, a P.43-on a Cannone da 75/46 70-es átütésű HE igen durva valami! Valami fura logika miatt az elvileg jobb Cannone da 75/50 Skoda HE átütése csak 38 és sem a normál sem a gold nem ad hozzá sokat, így megfontolandó visszaváltani az elvileg gyengébb Cannone da 75/46-ra. Az ágyúknak jó a csőlehajlásuk, ezt érdemes kihasználni.
A P26/40 a szintjén jó tank, a P.43 fő problémája, hogy a TierV-ön a PzIVH, az M4 és a T-34 annyira kiemelkedően jó, hogy a P.43 már csak átlagos lehet, a P.43 bis viszont megint nagyon jó. A P.43 ter-el nehéz megtalálni a jó játékstílust, nekem nem jött be. A Pantera komplett stílusváltást igényel, mert papírpáncélzatú-gyors mozgású-pontos ágyúval - ráadásul tárral + automata töltővel, A Progetto-ról született egy nagyon jó leírás, ami a Pantera-ra is igaz:
www.wotinfo.hu/...erzese
Annyi kiegészítésem lenne hozzá, hogy a "hulldown taktika erőltetése" a dombok közötti mobilis harcra értendő, nem a városi statikus hulldown-ra (ez nekem kicsit/nagyon megtévesztőnek tűnt)

Felszerelésnek Tier IV-től Tier VI-ig a ventit és a töltésgyorsítót ajánlom, mellé távcső (coated optics a félreértés elkerülése végett) vagy célzásgyorsító, ízlés szerint. A P.43 ter-en talán a venti, vertstab, töltésgyorsító, de a fene tudja. A Pantera-n a venti, vertstab, távcső jól bevált kombináció.

Köszönöm az elemzést!

Még csak Tier 4-nél tartok de nekem bejönnek eddig az olasz harckocsik.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.