Jelenleg 602 vendég és 6 tag online

Olasz tankok!

3 hónapja 2 hete #277220 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Proxima_hun beküldte: A 7-es legalább játszható már ebből a fostenger ágból? Hát agyvérzést okoznak ezek a tésztazabáló szarok. :@

Bár még nincs meg fullon, de szerintem olyasmi mint a T34-85 és a T-43 páros esete. Az utóbbi az előbbi kissé buffolt változata, de az ágyú kb. ugyanaz, viszont míg az előbbi el van a tier8-ban, addig az utóbbi szenved a tier9-ektől és a több jobban páncélozott tier8-tól többek között az átütés miatt. Persze majd kiderül, a héten jó lenne kipörgetni a P44-et, de az eddigiek alapján úgy sejtem, hogy nehéz menet lesz. Bárcsak tévednék.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Proxima_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #277226 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba

PZoli beküldte:

Proxima_hun beküldte: A 7-es legalább játszható már ebből a fostenger ágból? Hát agyvérzést okoznak ezek a tésztazabáló szarok. :@

Bár még nincs meg fullon, de szerintem olyasmi mint a T34-85 és a T-43 páros esete. Az utóbbi az előbbi kissé buffolt változata, de az ágyú kb. ugyanaz, viszont míg az előbbi el van a tier8-ban, addig az utóbbi szenved a tier9-ektől és a több jobban páncélozott tier8-tól többek között az átütés miatt. Persze majd kiderül, a héten jó lenne kipörgetni a P44-et, de az eddigiek alapján úgy sejtem, hogy nehéz menet lesz. Bárcsak tévednék.

Nem tévedsz, mert amíg kifejleszted megesz az ideg, addig használhatatlan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hónapja 2 hete #277252 Írta: F3rmi
Megválaszolva: F3rmi
Nem akarom elvenni a kedved, de a t7-el a legrosszabb a statom az egész fejlesztési ágon.
8-as már jó, 9-es élvezhető, 10 fun :-D

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; AMX ELC; Chaffee; VK 30.01(H); T-34-85; T-150; AMX 12t; T37; Cromwell B; E25; Leo; T29; AMX 13 75; T20; Panther M10; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Skorpion G; M4A1 Revo; WZ-111; AMX M4 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Defender; IS3; Lorraine 40t;T25 Pilot Nr 1; T-34-3; IS-7; BC 25t;T57 Heavy; Grille 15; Maus; TVP T50/51; AMX 50 Foch B;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Proxima_hun

3 hónapja 2 hete #277264 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk
nekem már a progetto is fun.
a 9-es után már azzal is sokkal jobban megy a játék.

3 hónapja 2 hete #277271 Írta: Proxima_hun
Megválaszolva: Proxima_hun

F3rmi beküldte: Nem akarom elvenni a kedved, de a t7-el a legrosszabb a statom az egész fejlesztési ágon.

ah de ne már....:D Tesztszerveren jópár kört mentem a 8-as 9-es és 10-es tankokkal, és rohadtul bejöttek. Persze, hogy a korábbiakat ki sem próbáltam. :D

"Si vis pacem, para bellum"
"Whenever books are burned men also in the end are burned."

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #277324 Írta: solinari
Megválaszolva: solinari

F3rmi beküldte: Nem akarom elvenni a kedved, de a t7-el a legrosszabb a statom az egész fejlesztési ágon.

Csak nyolcastól játszom velük, a progetto is megvan.

A 8-assal van kb 50 csatám. Nem volt rossz tank csak egy kicsit nagy egy kicsit lomha. Viszont elég jól ellövöldöztem az időt.

A 9-essel már 100 fölött járok. Stat alapján nem megy olyan jól vele de határozottabban élvezetesek vele a körök.

A 10-es sincs már messze kíváncsi vagyok rá.

Türelmet és önuralmat igénylő tank szerintem. Sokszor nehéz megállni egy 1v1 szituban hogy ne tárazzak ki bevállalva egy-két találatot, hogy utána ki lehessen filézni.
A progettonál még határozottabban igaz ez ott elég kellemes az utolsó töltény újratöltési ideje.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Sics

3 hónapja 3 napja #278102 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
tier5 P.43

Nem szívesen írok róla rosszat - jót viszont nem nagyon tudok.

Egészen szép tank-formája van, remekül döntött felületekkel. ( Ettől még ne nagyon várja senki hogy bármit is lepattint. Elvétve persze előfordul... )

A mozgékonysága is okés, már legalábbis "kifejlett" állapotban, top motorral és fejlesztett lánctalppal.

Csősüllyedés 10 fok top löveggel, ez egészen vállalható érték. ( Ez megegyezik az angol M3 Sherman értékével, amcsi tiertárs med tud 12-őt,meg a svéd t5 med pedig 15-öt. )

Egy dolog kéne hozzá hogy ez a valami tankká álljon össze: egy használható ágyú. Olyan viszont nincs hozzá. A top löveg sebzése a 75 mm-es ágyúknál megszokott 110/110/175, viszont az átütés 118/146/38. Ebből az AP és HE szokásos és okés érték ... viszont a prém APCR 146-os átütése elég sovánka, és gyakran nem is elég a páncélozottabb célpontok ellen. ( Összehasonlításképp: a német tier-társak 75 mm-es ágyúinak prémlőszere 160-170 közötti átütést tud, 57 mm-es ruszki páncéllyuggató meg 189-et APRC-rel...)

Az átütés hiánya pedig megöli ezt a tankot.

Ugyancsak gond, hogy egyelőre a pontossággal és szűküléssel se vagyok elégedett. Ez mondjuk lehet a legénységem gyengesége... Felszerelések fenn vannak, de a legénység seggén még ott a tojáshéj: 100% alatt van még pár százalékkal, és persze toronyforgás/mocorgás közbeni pontosságot növelő skillek, BIA, álca még sehol..

Szóval egyelőre úgy látom, lehet vele flankelgetni, vadászgatni a puhább célpontokra ... De ha keményebb valami jön SZEMBE, akkor sanszos hogy mi pattogni fogunk róla ... ő viszont rólunk nem. Ez pedig a csőpályákon gyakorta megöli ezt a tankot. Tornyozgatni egyelőre csak mérsékelt sikerrel tudok vele, mert a lassú szűkülés miatt gyakorta az ellenfél hamarabb belém lő mint ahogy én be tudnám célozni... ez még változhat, ki kell várnom hogy jobb legyen a legénység. )

Szóval egyelőre az alábbi kép ellenére sem bejövős :(

Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, ttaamm74

2 hónapja 2 hete #278990 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
P.43.ter Pálya: Live Oaks (2. csata ,alap modulok, töltésgyorsító ,fokozott szellőzés és egy távcső)

Elnézve az ellenfeleket esélytelennek tűnt a csata főleg egy "stock" járműben.
A csatába összesen 3 db aranylőszert hoztam , hátha kell majd a nehezebb ellenfelekhez.
Kezdéskor hátul maradtam és vártam hátha előnyösen alakulnak a dolgok..Hamar előre is törtek az ellenség könnyű és közepes tankjai.Megvártam amíg a löveg hatótávjába kerül valami és két lövésből sikeresen kiszedtem egy merész olasz P.43 ter-t. Utána egy nagyon harcias IS következett ami a vízparton tört előre.Arany lőszerrel egy lövés ,megvan lőszertároló 521 sebzés és már repül is a tornya.Kicsit jobb a felállás gyorsan előre a bal szélen egész a hátsó vasúti hídig. Mögötte lesben a félelmetes WT. auf,PZ.IV., ami már négy tankunkat kivégezte. Mindjárt belém is lő (-500 hp) de a baráti Emil II szétlövi.Tovább gurulok itt van valahol az ellenséges G.W. Tiger P.. Az Emil II már bontja , egy lövés tőlem és már vége.Marad a Lorr. 40.t, ami mindkettőnket ki tud lőni és nem is tudom mennyire sérült. Az Emil II foglal én bebújok abba a mélyedésbe ahol az tüzérek szoktak elbújni.A végén előretör de pont felém jön és alulról kap egy arany lőszert a hasába.

Nagyméretű szerszám készlet (x1)
Álcafestés hozzáadva: (x9)
Embléma hozzáadva (x6)
Személyes tartalékok: További legénységi XP csatánként (x5), További XP csatánként (x5)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #279000 Írta: solinari
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez most mi akar lenni megkérdezhetem?
Vagy mit kellene rajta észrevenni?

2 hónapja 2 hete #279004 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

solinari beküldte:

Hangoskönyv-replay :blondy: :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: solinari

2 hónapja 2 hete #279005 Írta: solinari

Filler1 beküldte:

solinari beküldte:

Hangoskönyv-replay :blondy: :beer2:

Így akkor megvan :)

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #279109 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Csak egy beszámoló arról,hogy egy közepes ,alap modulokkal ellátott, legénységi képzettség nélküli, OLASZ tankkal, a megvétele utáni második csatában hogy lehet kilőni 4 tankot és megnyerni egy csatát fullos VII- és VIII szintű, nehéz ,közepes tankok és önjáró tüzérség ellen .Gondoltam leírom, mert sokan lebecsülik az olasz tankokat !

2 hónapja 2 hete #279119 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
14 kill, ez a nem semmi:

3GM: Tiger I, Tiger II
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Leopardusz, Sics, kmk

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #279121 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Mákja volt :)
De mekkora mákja!!!
:D :D :D

Olyan videót már láttam, hogy kis tier2 tankkal csinált valaki 14 kill-t. Asszem valamelyik német gépágyússal, Lusch vagy kis Leo is láttam ilyent.

De hogy valaki tier8-as tankkal csináljon ilyent ...

Még hogy nem csaló az MM .. miféle botokat rakott be ellenfélnek hogy ez lehetséges volt ?! .. és még gold lőszert sőt pótkaját se használt QB! ... Mondom én, hogy az MM kedvez neki :D

2 hónapja 2 hete #279124 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Sics!

QB csak kommentálta, nem az ő accja volt játékban.....

Audiatur et altera pars!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.