Jelenleg

12
látogatónk van

Megtartós tankok?

6 éve 2 hónapja #262197 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Ez így elég szomorú. Azon gondolkodtam, hogy mivel a t44 ágat nyomom, a régi acc.ról van is velük tapasztalatom, kihúzom a t62-őt, meg az obj. 140-et, és az egyikbe megy a t54 legénysége, a másikba a négy csajszi. Régebben még szerették ezeket CW-n, de ha ez a helyzet amit írsz, felejtős. Lehet free-ből kihúzom az S.C ágát egy darabig, és mikor már csak 4 személyesek a gépek, oda képzem a lányokat... t110-ágat érdemes még húzni, vagy maradjak a Jumbo után a med. ágon?


Azért ha 907 nincsen, a 140-et is viszik, főleg ha nem top klánokról beszélünk. Ha egy klánban van 2 db 907, de kellene 5-6 orosz med, akkor be kell érniük mással is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black, MegaJani, Doctor_Redfox

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262204 Írta: Doctor_Redfox
Megválaszolva: Doctor_Redfox
Lehet ez lesz. Az amerikaiaknál meg maradok a med. ágon, azokat randomban régen szerettem. Sok macera a legénységváltogatás (t29 6 fő, t110 4...). Csak kéne egy prémium amerikai haevy... T34 vagy Patriot? Tudom, jobb a Patriot, de a T34 6 személyes, könnyebb a t29/32 legénységének kezelése.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262289 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az obj.140-ről szerintem se mondj le.

A 907 jobb .. csakhogy 907-et CW-kampányon lehet nyerni, és messze nincs mindenkinek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262297 Írta: iminomi
Megválaszolva: iminomi
Szerintem kis leopárd,t67,pzIVh,grille,luchs,amx elc eladtam mert nagyon lebutították,spic bár tőle is elvették a tárat és a töltési ideje hevykkel vetekszik,mt 25,lttb,t-54 ltwt,ikv90b. Persze ezek nekem bejönnek de mindenkinek más az ízlése.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262299 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Üdv! Összejött a 4 női legénységi tag a karácsonyi akcióban, de nem tudom eldönteni milyen gépbe pakoljam őket. Valami olyan kéne ami álvezetes fejlesztési ág, és t10-ként cw-n is megfordulhat. Szerintetek? Mellesleg mik mennek most a cw-meccseken? Köszi előre is!

Mivel a sisters in arms kompatibilis lett a brothers in armssal, én új tankok parancsnokának szoktam egy-egy hölgyeményt képezni, hogy így egyből meglegyen a hatodik érzék. A legények meg majd felfejlődnek hozzá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262379 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Bármi is történjen és a T26E5-öt mindenképpen megtartom,mert amit az le tud művelni...6.08-as rld és pontos!
Viszont!Az AC1 Sentinellel és a Pz.Kpfw B2 740-el gőzöm nincs mit tudjak kezdeni,mert megvan a T-28 with F30 ami kis tierbe bőven jó,de az a 2?...Eladjam őket?Jók azok valamire?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262386 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Bármi is történjen és a T26E5-öt mindenképpen megtartom,mert amit az le tud művelni...6.08-as rld és pontos!
Viszont!Az AC1 Sentinellel és a Pz.Kpfw B2 740-el gőzöm nincs mit tudjak kezdeni,mert megvan a T-28 with F30 ami kis tierbe bőven jó,de az a 2?...Eladjam őket?Jók azok valamire?


A Sentinel szegénykém egy fos, de a B2 nagybetűs TANK a maga szintjén (na jó, a B1/2, Matilda, Hetzer, trió meg tudja szopatni)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262409 Írta: Tusy
Megválaszolva: Tusy
- KV-1 ... amíg nem volt prémium tankom az volt a "kredit farm" ... itt 5k-10k credit / csata mértéket kell érteni (prémium nélkül). Ha játszom szinte mindig próbálom leszorzózni, ünnepek alatt gyakran kaptam csak +t1-et, de előtte biztos volt a +t2 (10-ből legalább 9-szer) ... mivel a kisebb löveget használom (2sec alatti töltési idővel) így gyakran nem sebez nagyobb gépeket, de amikor nagyobb löveggel próbáltam az sem vitte át őket, így meg fun :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262412 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
B2: tier limetes, azaz MINDÍG max tier4 tankok ellen megy, gyakran 5 db tier4 és 10 db tier3 ellen. Mondjuk itt is gold-igényes. FUN tank, nem farmoló.

Sentinel: fene tudja. Nyilván legénység-igényes.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262413 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az a durva, hogy a kis tieres ajándéktankok közül kettő is nagyon tud kreditet hozni. A régebben játékba került BT-7art, és a most megkapott t-29-eske is igen jól hoz, megkockáztatom jobban mint a KV-1. ( KV-1 is ugyanannyit hoz, de ezekkel rövidebb egy csata, azaz ugyanannyi idő alatt több csatát lehet velük menni és így több kredit folyik be. )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262570 Írta: Tusk
Megválaszolva: Tusk
Szerintetek Jagdpanzer E 100 TD elfogadott tank CW-re?Én most a Jpanthernél tartok,nagyon szeretem,már 4000 sebzés a rekordom vele,az e100 ról nézegettem videókat,és az is bejön,csak kérdés,hogy CW-re elfogadható-e?

Másik dolog,hogy a Német light ágról, a X-es Rhm Pzw megfelelő tank CW-re(A Ru miatt vittem ezt az ágat) vagy a Leopard1 X-es med amit szintén ki lehet tolni HWK-ról...

Heavy viszonylatban az Is vonalat tolom,azt tudom,hogy az IS7 CW tank..TD-nek még lehet hogy az E4 meglesz,

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262572 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Poénnak talán beviszi valaki CW-re ittasan azt a troll skilltankot más oka nem lehet. (JGE100) nem érdemes kifejleszteni, semmire sem jó.

light: T100 szokott kelleni néha de amúgy elvégzik helyette a "munkát a medek"

TD: svéd td ami inkább CW tank (Strv 103B), esetenként T110E4, T110E3
Heavy: WZ115A, IS7, TYPE5, MAUS, SuperConq.
MEd: obj907, Bc, TVP, (obj140 ha nincs 907)
Light: T100
Art: Conq GC, T92

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262573 Írta: kisocsi
Megválaszolva: kisocsi

Szerintetek Jagdpanzer E 100 TD elfogadott tank CW-re?Én most a Jpanthernél tartok,nagyon szeretem,már 4000 sebzés a rekordom vele,az e100 ról nézegettem videókat,és az is bejön,csak kérdés,hogy CW-re elfogadható-e?

Másik dolog,hogy a Német light ágról, a X-es Rhm Pzw megfelelő tank CW-re(A Ru miatt vittem ezt az ágat) vagy a Leopard1 X-es med amit szintén ki lehet tolni HWK-ról...

Heavy viszonylatban az Is vonalat tolom,azt tudom,hogy az IS7 CW tank..TD-nek még lehet hogy az E4 meglesz,


#262194 hsz.
Csak vissza kellene olvasni! :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262574 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Szerintetek Jagdpanzer E 100 TD elfogadott tank CW-re?Én most a Jpanthernél tartok,nagyon szeretem,már 4000 sebzés a rekordom vele,az e100 ról nézegettem videókat,és az is bejön,csak kérdés,hogy CW-re elfogadható-e?

Másik dolog,hogy a Német light ágról, a X-es Rhm Pzw megfelelő tank CW-re(A Ru miatt vittem ezt az ágat) vagy a Leopard1 X-es med amit szintén ki lehet tolni HWK-ról...

Heavy viszonylatban az Is vonalat tolom,azt tudom,hogy az IS7 CW tank..TD-nek még lehet hogy az E4 meglesz,


Type5-ön az e100 helyett talán érdemes elgondolkodni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262575 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Poénnak talán beviszi valaki CW-re ittasan azt a troll skilltankot más oka nem lehet. (JGE100) nem érdemes kifejleszteni, semmire sem jó.

light: T100 szokott kelleni néha de amúgy elvégzik helyette a "munkát a medek"

TD: svéd td ami inkább CW tank (Strv 103B), esetenként T110E4, T110E3
Heavy: WZ115A, IS7, TYPE5, MAUS, SuperConq.
MEd: obj907, Bc, TVP, (obj140 ha nincs 907)
Light: T100
Art: Conq GC, T92


az új francia 10-es heavyt próbálta már valaki?
megvettem,de még nem mentem vele.
a 9-es nagyon bejött,de a 10-es gyengébbnek tünik a paraméterek alapján igy elsö ránézésre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.