Jelenleg 483 vendég és 7 tag online

Arty használók topic-ja

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #165061 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Minden tiszteletem a topik indításáért!

Én a német vonal kivételével minden ágat legalább 9-ig húztam már. Az M53/55 kimaradt (még a bekerülése előtt kihúztam a T92-t), aztán megvettem, de alapon gusztustalannak tartottam és egy idegbeteg pillanatomban eladtam... később visszaveszem majd, de jelenleg inkább a tankokat preferálom. Igazából a top artykkal vannak friss tapasztalataim, amit szívesen megosztok, hangsúlyozom, ezek nem a számokon, inkább az 5k+ csatán alapul, amit az artykkal mentem:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Mindezek ellenére én senkinek nem ajánlom, hogy ez az osztály legyen fő csapás a játékban, kis tanulással a tankok sokkal élvezhetőbbé, szórakoztatóbbá válnak és persze nincs ilyen brutál RNG.

-Pannon- beküldte: Hali!
Én nem vagyok egy arty fan,csak a küldetések miatt kezdtem el 1 ágat. S-51 volt az első , most van a SU 14-2, már ki van fejlesztve a 212A, csak várok egy akciót.
Szóval eddig egyetlen prémium lőszert sem eresztettem el artyval!
Mivel csak afféle kényszer-artys vagyok, abban kérnék egy kis segítséget, hogy a tapasztaltabbak mennyire preferálják a goldot? Mindig, mindenre azzal lőnek? (kredit nem számít alapon kérdezem)

Igaza van Jacktornak, csak a splash-t növeli. Azoknál a küldetéseknél veheted hasznát, ahol több tankot kell egy lövéssel sebezni/kilőni. Én csak ott használtam eddig.

I'm a troll... problem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 8 hónapja #165066 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Nem minden esetben!
M44-nek a goldja, ha jól elékszem 240 pen és 700 dmg. Ezen használtam "sokat" ez fix 700 dmg ha eltalálsz valakit, viszont splash nincs.
Nagyon fun, 700 hp alattiakat egy lövésezel. A repesz néha nagyon keveset sebez, persze attól függ hol találsz, OI-kba pl. 2-300akat csap.

Én ezzel minden meccset 6 goldal kezdtem ha elpuffogtattam, akkor jöhetett a repesz, de addigra már volt egy alap sebzésem. Ugyanakkor azt figyeltem meg, hogy a gold előszeretettel megy mellé. :) Volt, hogy mind a hat teljesen beszűkülve mellé, majd repeszre váltottam és egyből talált. :lol:

3 éve 8 hónapja #165068 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Xizor111 beküldte: Nem minden esetben!
M44-nek a goldja, ha jól elékszem 240 pen és 700 dmg. Ezen használtam "sokat" ez fix 700 dmg ha eltalálsz valakit, viszont splash nincs.
Nagyon fun, 700 hp alattiakat egy lövésezel. A repesz néha nagyon keveset sebez, persze attól függ hol találsz, OI-kba pl. 2-300akat csap.

Én ezzel minden meccset 6 goldal kezdtem ha elpuffogtattam, akkor jöhetett a repesz, de addigra már volt egy alap sebzésem. Ugyanakkor azt figyeltem meg, hogy a gold előszeretettel megy mellé. :) Volt, hogy mind a hat teljesen beszűkülve mellé, majd repeszre váltottam és egyből talált. :lol:

Ha jól tudom, ott a prémium lőszer AP (ilyenem sem volt soha), ezért a kivétel erősíti a szabályt!!! :P A legtöbbnél szerintem r.ro. a "gold".

I'm a troll... problem?

3 éve 8 hónapja #165074 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Szerintem meg, néha érdemes goldot használni! Pont a nagyobb splash miatt, ha jól emlékszem SU-14-2-nél 6m helyett a gold splash-e 8,5m. Ha counterezik az ember akkor nagyon jól jön a nagyobb splash, mivel a célpont nem tiszta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PanzerDivisionMarduk

3 éve 8 hónapja #165079 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Gold lőszer:
A tank-compare szerencsére megmutatja a splash rádiuszt is, így nem kell annyira keresgetni.
Pl:
COMPARING: CONQUEROR GUN CARRIAGE VS. OBJECT 261 VS. BAT.-CHÂTILLON 155 58
Azért a GC-nél sem mindegy szerintem, hogy 7.76m vagy 11.1 méter. Csak bírja az ember pénzzel. :happy:

3 éve 8 hónapja #165081 Írta: treffhetes10
Pitzen: jó összefoglaló, köszi!
Obj 261-nél sokan használnak a pontossága miatt AP lövedéket puhább ellenfélre. 360 pen! 1100 alfa. :justwait: Valóban ennél a leglaposabb a lövedék íve.

Az FV3805-nek jót tesz a nagyobb löveg. Nekem még vagy 100k kell a GC-hez, most már ezt is egész jól lehet kezelni. FV207 nekem sem volt a kedvencem..

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #165082 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Ha már splash sugár akkor inkább ezekkel hasonlítanám a GC-t és nem a "kicsit" lövőkkel.
http://tank-compare.com/en/compare/conqueror-gun-carriage/gw-e-100/t92#T1=154I122I78I189I135&T2=216I174I150I268I148&T3=51I46I36I63I113

+ A HEAT-es páncéltörőkkel meg jobb vigyázni, rengetegszer nyelődik el láncban/rétegelt páncélzatban és még csak olyan pontosan sem tudsz vele célozni, hogy direktben sima felületre lőjj. Bár az AMX 13-asom szemből igencsak kedveli a TOG II-t a HEAT-el. :trollol:

3 éve 8 hónapja #165090 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71
Ha ilyet tudok, akkor írhatok ide? :-)
Ja ez a játék egyik legfunabb, de egyben legköltségesebb tankja is! Csak gold, és akkor ilyen csaták szoktak jönni :-)

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Mellékletek:

3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #165091 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

MPeter71 beküldte: Ha ilyet tudok, akkor írhatok ide? :-)

Nem. Ezt az Örömködőbe tedd - utána pedig tessék elviselni a fanyalgó kritikusokat és a kritikus fanyalgókat!

Ide azt írd meg, hogyan csinálod... ;)

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, MPeter71

3 éve 8 hónapja #165093 Írta: MPeter71
Megválaszolva: MPeter71

Szete58 beküldte:

MPeter71 beküldte: Ha ilyet tudok, akkor írhatok ide? :-)

Nem. Ezt az Örömködőbe tedd - utána pedig tessék elviselni a fanyalgó kritikusokat és a kritikus fanyalgókat!

Ide azt írd meg, hogyan csinálod... ;)

Arannyal!! :-) Szete bá, arannyal!

"Mert a férfi mind gyerek, maradunk VÉN TINÉDZSEREK!" by Ákos
"Kinek fegyvere az igazság erénye, a becsület pajzsa a győzedelembe vetett hit, az meghalhat, de el nem bukhat soha." a Nagyszüleimtől
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 8 hónapja #165347 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ga5udeHUN, treffhetes10

3 éve 8 hónapja #165388 Írta: treffhetes10
T8 artyval 5.3k azért nem olyan rossz. :P

Végre lett ez is:
(Top gunról éppen lemaradtam ;))

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

3 éve 8 hónapja #165398 Írta: KLacika
Megválaszolva: KLacika
Nem vagyok egy csúcs játékos, de néha egy-egy jó kör azért összejön.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10, Szete58, MPeter71

3 éve 8 hónapja #165403 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Hogy én mennyit küzdöttem ezzel a SPG küldivel ahol 1 lövéssel kell két tankot sebezni. Legnagyobb arty-m jelenleg a francia 6-os AMX F3, de annál is elég közel kell, hogy álljon két tank egymáshoz, hogy beadja a splasht nekik, mentem vagy egymás után 10-15 kört nem lett meg, jó mondom alszok rá egyet, aztán tegnap nem is foglalkoztam vele. Helyette mentem pár kört a Bishoppal és láss csodát... két tank egymás mellett egy KV-1 és egy T-34, rálövök a KV-1-re, de mire a lövedék odaért már elmozdultak mindketten és így közéjük lőttem és Bumm így lett a Chocapic! :lol: Csudálatos 10+34 sebzésértékekkel beadta. :lol:

3 éve 8 hónapja #165404 Írta: tepi1
Megválaszolva: tepi1
FÚÚJJJJ!! :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.