Jelenleg

28
látogatónk van

Arty - Kell vagy sem?

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #3364 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

ne szórakozz már. leírtam mi volt. dombon voltam jobb fent, hogy a nagy hegy bejáratát védjem. ez sikerült is, majd mikor láttam hogy érkezik 3 ellen sarkon fordultam, és mentem vissza hogy rendes fedezéket találjak, ne tudjanak 3-an bekeríteni. miért szerinted hevyvel van olyan tank amelyik nem derít fel? és nem az a lényeg hogy mit kerestem ott, hanem az hogy már megint 1000+ eresztett belém a köcsög arty. az normális szerinted hogy 9 tankot lőnek ki az artyk, majdnem 8k-et sebezve 3-an? (másik kép.) és még csak nem is 5-en voltak.

Na figyelj a segged mutattad az artynak na nehogy már ne üssön oda.
Te az a típus vagy hogy ha kiszednek mert béna vagy akkor ő a hibás.Hány éves vagy?Én megköszönöm az ellenek ha szépen játszik.És úgy szed ki nem szentségelek mert BÉNA vagyok hanem tanulok hogy többet ilyet ne csináljak.
Tanulj a hibáidból:1 ne a segged mutasd.2ha be vagy szpotolva akkor a gyors irány váltás ide oda.És tele a padlás azokkal a játékosokkal akik sírnak és köpködik az artykat mert nem tanulnak,nem figyelnek.Ja ha nem az arty szed ki akkor az Indian szedet volna ki nézd meg a mapot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3365 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
és egyébként mindenkinek más a szar. engem a hideg ráz az istenített orosz tankoktól szerintem annyira szarok. ízlések és pofonok. és az is biztos véletlenül van hogy bármikor belép az ember egy arty mentes meccsbe , 20-an irják hogy "no arty :)", és szerintem ez mindent elárul...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #3366 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
látom a mapot, és ha gondolkodnál, akkor láthatnád hogy a vízben lévő "kis bukkanótól" (jobb szót nem tudok rá) ami d2-c3 vonalon fut, nem igen tud meglőni. felvoltam spotolva mert d1-ről gurultam le. és a seggem mutattam igaz. de akkor is. a tüzérek túl erősek és kész, az egész játékot elrontják és ennek az ellenkezőjét csak azok állítják akik artyznak. lehet hajtani hogy szétesne a játék de k*rvára nem igaz, a legjobb meccsek arty nélkül vannak.

legjobb lenne ha az összesen kivennék a p*csába.

szerk.: én is mindig gratulálok az ellenfélnek ha sokáig tart egy pontot, vagy éppen kevésbé esélyesként lenyom 1v1-ben. de ahhoz nem kell művészet hogy a pálya leghátsó sarkából kiszedjenek... nehogy már még gratuláljak is neki.

és az arty-k mentalitása is elég érdekes, még délután nyomogatta az egyik ezerrel az sos gombot, mert az egyik amx repesztett felé az egyik szélen. megfordultam hogy elékerüljek 1 lövést nyelt be, én kivégeztem az amx-et és még megköszönni is baszott. pedig azért az embernek jól esik amikor a jó kis pozicióját ott hagyja, és legalább megköszönik...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3367 Írta: StormNob
Megválaszolva: StormNob
Ajánlom figyelmetekbe a zuzik86 nevű playert, érzésem szerint itt sokan figják szeretni :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3369 Írta: hermattila
Megválaszolva: hermattila
nah kezdjuk azzal fules nekem 6k csatam van es engem is idegesit az artyk egy loveses 2000+ dmg de ha majd egyszer eljutsz arra a szintre hogy Cw-z (bar ezt ketlem) oda igen is kellenek az artyk mert taktikai szerepuk van de te ehez tul lama vagy hogy felfogd a franciakba azert ver akorat az arty mert ha a legenyseged fingik benne meg attol is serul de cserebe revolveres es igy sokszor elonybe vagy 1vs1-be en pl mindenfele tankal jatszom es van egy artym is amit szazadra hasznalok deha kedvem van akkor kilovom a vizbe 10zzel togyog heavyket merthat miert ne es ha te ennyire alacsony IQ-val rendelkezel hogy ezt megersd hogy csak a Dmg-t es a RoF-ot kene lejebb venni teszem aszt a top tier artyk olyan 650-700as dmggel rendelkezzenek az meg jatszhatova tenne de szerintem te is csak egy kis Odonke vagy aki a Domb tetejerol lovoldoz meg a tocsaba mosatja a tankjat mert egy fos az egesz hat ne csodalkoz hogy kilonek egybol!igenis kellenek az artyk ha meg nemtetszik akkor menj es jatszal valami masik offline tankszimulatorral ott biztos nem lo ki az arty........
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3370 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12
@fules66: először Neked szólnék, szerintem gondold át a dolgokat kétszer, mielőtt egyszer leírod. Ha nem fogalmazol pontosan, vagy nem jól gondolod, akkor kritikát fogsz kapni. Azt pedig tűrni kell, mert ez egy nyílt fórum. Gondold át, vitázz normálisan, illetve tanulj abból, amit mások mondanak, ha az arra érdemes. Persze, én nem vagyok megmondóember, ez csak a véleményem.

Örülök a témának, pro és kontra elő fognak jönni a dolgok, sérelmek, meglátások, de legalább rengeteg hasznos infó is elhangzik.
Sokan szerintem nincsenek tisztában az arty IRL szerepével és képességeivel. A tüzérség támogatófegyver, a feladata a harcoló erők támogatása, valamint az ellenség élőerejének, technikai eszközeinek, valamint a mögöttes terepszakaszok pusztítása. Sajna a játékban ez nem igazán jön át, Ivánék nem találták meg az arty igazi szerepét és képességeit, ez szüli a problémákat és a konfliktusokat. Az artyk itt meccsdöntőek lehetnek, természetesen ha van megfelelő spot. Viszont ne felejtsük el a humánfaktort, minden arty annyira hasznos, amennyire jó a játékos. Adhatsz Te egy Obj 261-et egy gyökérnek, max meddő pufogtatás lesz belőle. Viszont a gyakorlott és jó játékosok kezében az arty halálos fegyver. Ők már ismerik a pályát, találomra képesek "lákisott"-al kivégezni fel nem spottolt nehezeket, nem mellesleg pedig istentelenül jól lőnek úgy általában.
Ha a valóságot nézzük és azt szeretnénk modellezni akkor kb 2-3 arty lenne csatánként, jóval kisebb sebzéssel, de nagyobb átütéssel, valamint nagyobb eséllyel, hogy kritikust üt. (Pl.: saját szememmel láttam, amikor egy célharckocsi mellé eső gránát felborította a 40 tonnás vasat...szóval durva.). Mellesleg az artyknál behoznám a sniper módot - közvetett irányzás - és csak ott engedném, abban a módban a páncéltörő lőszer használatát. Valamint - persze ez utópia a programozás nehézsége miatt - de behoznám, hogy az arty bármelyik terepelemet át tudja rendezni. Ugyanis IRL gyakran használják az artykat arra, hogy pl.: olyan zárótüzet lövetnek velük, amely képes útszakaszokat járhatatlanná tenni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3383 Írta: Franktamas
Megválaszolva: Franktamas
Nah itt is megy a veszekedes, nah de off vege.
En a artynerfel rohadtul nem ertek egyet, vannak tierukben top artyk, es olyanok amik csunya meglepetest okozhatnak, de a wg rossz szemszogbol kozelit.
"Te Ivan *hukk*(nahjo ennyire nem elem magam bele) ezek a vackok panaszkodnak, hogy az artyk ohkzak, meg ezreket lonek belejuk, ha a seggugek veletlenul eltalaljak, mikor kint allnak mar 20 mp-e a 'steppes' kozepen."
"Igazad van Vaszilij, de mit csinaljunk veluk, hogy ne lojjenek ekkorat?"
"(kommentar, legyen mondjuk egy angol programozo)Elnezest, Uraim. Veletlenul batorkodtam meghallani a beszelgetesuket, es arra a velemenyre jutottam, hogy erdemes lenne nekem is megszolalnom, hatha ezzel tudok segiteni. Szerintem le kene csokkenteni az artyik max sebzeset, hogy mondjuk modul nelkul ne 1000-reket(aranyertek) csak 500(aranyertek) tudjon maxba sebezni, esetleg egy kicsit a atutesukbol is levenni, de a sebzes korrigalas utan ez mar nem lenyeges, talan meg egy kicsit lapositani a roppalyat, hogy 'nehezebb legyen beloni azt a tankot, aki azt hiszi, hogy egy fel meter magas szikla mogott 2 meterrel, az tokeletes artysafe pozicio' es ezekkel a modositasokkal, mar a hulyek se panaszkodhatnak, meg meg az artyzas ertelme is megmaradna, de mondjuk ezeket azzal, kiegeszithatnek, hogy a celzasi ido levesszuk 10%-kal, es igy az artyknak nem kell 20 'percet varni a toltesre, meg meg 20-at mig celzo raall a celpontra es azt meg igy is csak bajosan talalja el, es akkor az artysok is meg lesznek elegedve." AMEN
"Hulye vagy te Henrik, kulonben is hogy bizzunk meg benned meg az elvtarsunk se vagy. De igazad van az artyknak lassu a toltesi ideje, a celzasi sebesseg meg meg gyatrabb, akkor nerfejjuk le meg jobban ezeket, hogy ne legyen ertelme artyzni es akkor majd pistike se fog sirni az arty miatt."
"Ne legyetek balgak! Ezzel csak a jatekelmenyt teszitek tonre. Es pistike legkozelebb a td-k miatt fog sirni, hogy mikozbe maszott fel maussal a hegyre Prokhorovkan, encounter modban, harom hulye td, ket masodperc alatt, kiszedte oldalrol."
"Te mondtam, hogy kussolj budos pudingzabalo! Nah, szoval hol is tartottunk? Jah, igen. Meg le szedjuk a sebessegt meg a alcazast, hogy az arty ne tudjon bebujni egy bokorba, meg a scout erkezese elott, es ha bebujik, onnan is tokeletesen lathato legyen mint ha nem is lenne ott bokor, amugy meg ha mar az artys vart (tenyleg) 2 percet mire loni tud akkor se talaljon el senkit, csak ha pont a csove ele teszik a 'sultgalambot'. Nah szerintem igy mar senki se fog artyizni, es megnyugodhatunk, 8.7-ig nem fog pistike minket zavarni, csak rohog a markaba, hogy azok a csunya artysok vegere megkaptak, es hogy egy se jon csataba, mert a 2 perc varakozasert egy celra, nem fog 10000-res loszerrel loni, foleg hogy szinte biztos nem lesz talalat."
"Ezt szepen megoldottunk Ivan, gyere menyunk igyunk is erre egy uveg vodkat"
"De vaszilij, meg csak hajnali hat van, es mar ket uveggel megittunk."
"Akkor a harmadik meg pont lecsuszik, nah gyere erre inni KELL!"
"Igazad van, de azert erre ne szokjunk ra, mert meg a vegen alkoholistak leszunk."
"Mi? Alkoholistak? SOSE!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3385 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv

Köszönöm a védő és támadó beszédeket.
Most leszűrtem a fölét.
Akik szidják az artykat azok nem artyznak és a heavyvel TD-nek és fordítva.
Olyan dolog mikor valaki szűz és azt mondják neki lerohad a farkad ha a lyukba dugod és az idióta elhiszi.És persze tovább is adja az infot.
Pedig jó a nőnek jó a férfinak csak az egészséges utat kell megtalálni.
Akiknek nem tetszik az artyk a pályákon 1 TANKOS játékban az menjen legozni.
Jó aláírom a hummel és a GW túl jó lett :woohoo: de a grillét elb...
És aki nem artyzik te tudod milyen 30mp után célozni és lőni?
És ezért van az hogy,vagy eszik vagy a pöcsét illetve a punciját vakarja.
Mellesleg sok nő artyzik én ismerek többet is.Igy ha kiszedik azt az idiótát aki a pusztaságban vagy a vízben alvázmosást csinál az megérdemli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3387 Írta: HUNGabesz24
Megválaszolva: HUNGabesz24


szerk.: én is mindig gratulálok az ellenfélnek ha sokáig tart egy pontot, vagy éppen kevésbé esélyesként lenyom 1v1-ben. de ahhoz nem kell művészet hogy a pálya leghátsó sarkából kiszedjenek... nehogy már még gratuláljak is neki.

és az arty-k mentalitása is elég érdekes, még délután nyomogatta az egyik ezerrel az sos gombot, mert az egyik amx repesztett felé az egyik szélen. megfordultam hogy elékerüljek 1 lövést nyelt be, én kivégeztem az amx-et és még megköszönni is baszott. pedig azért az embernek jól esik amikor a jó kis pozicióját ott hagyja, és legalább megköszönik...


Hali!

Szerintem aki nem tolt le pár száz meccset tüzérrel, nem húzott legalább egy ágat 6-7-ig az ne mondja milyen könnyű velük, mert akkor mit jegyez meg? Nyilván amikor megkapja a tüzértől ami jár-nem jár. Erre fog emlékezni, persze lehet az ember rossz sorozatban amikor több ilyen történik és veri a biztosítékot. Az ő oldaláról az látszik, "de könnyű, így mindenkinek megy, stb."
És mi lehet a válasz arra, hogy "próbáld ki milyen, ismerd meg az ellenfelet",hát valami olyasmi, hogy én nem játszok ilyen **** gépekkel, mert utálom őket.

És kérlek ne ítélj el senkit amiatt mert volt egy bunkó aki nem köszönte meg, én pl megszoktam amikor lehámoznak egy könnyűt rólam.(egyébként ilyen nemcsak artyba, hanem minden típusban van)
Üdv,
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3388 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Én mondjuk azt gondolom nem jó arty-s lévén, hogy nektek tök mindegy hogy 5 vagy 1 artyvan, mert akkor is titeket fog kilőni nem engem. Mert az arty nem arra fog rálőni aki rendesen mozog és kihasználja a terepviszonyokat hanem aki idegbeteg módjára megy előre mint én néha(természetesen meddel, ezért csak csipegetnek....de ez a dolgom vele menni lövöldözni meg vilantani) és semmi akadálya annak hogy kapjon egy baromi nagy pofont az artytól.

Amúgy Lailoval itt pont errőla témáról beszéltünk és mondtam neki , hogy ezt ne említse meg de most beírom mert kíváncsi vagyok a véleményetekre. És akkor a Brit tier 10 td... ami 27sec reloadtime al 1700at ver beléd azt is nerfeljük? meg a jagdpze100-at aki 22sec-enként 1050 +- t? mert "te" akkora ratyi vagy hogy mindig agyonlő? meg a jobb játékosoknak tegyünk be egy másik %os faktort hogy ő mivel jobban tud nehezebben játszhasson mert szarabbul lő a tankja? meg pontatlanabbul? No? :D válaszokat kérek szépen. A brit td-t pont a troll agyuja miatt akarom. Nem ismerem, de látom mennyien nem tudnak vele lőni. de ismétlem 1 lövés 1700+- DMG 9es tankkal te gyk. 1 lövés vagy nekem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3389 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66

nah kezdjuk azzal fules nekem 6k csatam van es engem is idegesit az artyk egy loveses 2000+ dmg de ha majd egyszer eljutsz arra a szintre hogy Cw-z (bar ezt ketlem) oda igen is kellenek az artyk mert taktikai szerepuk van de te ehez tul lama vagy hogy felfogd a franciakba azert ver akorat az arty mert ha a legenyseged fingik benne meg attol is serul de cserebe revolveres es igy sokszor elonybe vagy 1vs1-be en pl mindenfele tankal jatszom es van egy artym is amit szazadra hasznalok deha kedvem van akkor kilovom a vizbe 10zzel togyog heavyket merthat miert ne es ha te ennyire alacsony IQ-val rendelkezel hogy ezt megersd hogy csak a Dmg-t es a RoF-ot kene lejebb venni teszem aszt a top tier artyk olyan 650-700as dmggel rendelkezzenek az meg jatszhatova tenne de szerintem te is csak egy kis Odonke vagy aki a Domb tetejerol lovoldoz meg a tocsaba mosatja a tankjat mert egy fos az egesz hat ne csodalkoz hogy kilonek egybol!igenis kellenek az artyk ha meg nemtetszik akkor menj es jatszal valami masik offline tankszimulatorral ott biztos nem lo ki az arty........



nem vagyok stat buzi, de téged megnéztelek. lehet hogy 6k csatád van, csak tudod 6k csata után 700wn7, 46,4% winrate-l én nem próbálnék okoskodni.
ezen a fórumon te vagy a tipikus noob játékos. ez is mutatja miért szereted a kicsi kis 6-os spg-det, mert értelmes tank irányítására alkalmatlan vagy... cw-vel majd akkor érvelj ha voltál már 1-en is. ha már voltál az meg elég ciki hogy stock 9-es hevyvel mentek a szöviddel...
én se vagyok lila játékos de a wn7-em mégiscsak 1000+ és még közel se vagyok a 6k csatához... nem attól leszel megbecsült játékos hogy mennyi csatát nyomtál, nálad ez a szám inkább azt jelzi hogy hányszor rontottad el más játékosok szórakozását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3390 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
dozer00 remélem a gyökérezést nem nekem szántad. :whistle:
az még mindig teljesen más helyzet. az a tank ott van, nem mászol ki elé, mögé kerülsz. de 1 spg ellen nem tudsz mit csinálni, mert valahol a pálya sarkából lövöldöz rád...

egyébként meg a nerf után nem marad meg a támogató szerepe? talán most már tényleg lehet támogatónak nevezni, nem azt mondták hogy mostantól kap egy ágyút amiből vatta ömlik, csak azt hogy 1-2 dolog romlik és csúsznak felfele a tier besorolásban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #3391 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Figyelj "fules66" ha gondolod szívesen be megyek veled a gyaksziba és mutatok pár trükköt pl sivatagi pályán :ohmy: én arty-val te meg heavyval.
És utána az arty nem fog 1xüen kiszedni.

üdvözlettel "pitt600"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3392 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Én itt próbálok nem nektek írni itt , hanem általánosságban gondolni ezekre az emberekre akikről beszélek, néha magam se figyelem az írásom, pedig van hogy egyszer még elolvasom mielőtt leütöm az entert.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 10 hónapja #3394 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66

Üdv
Figyelj "fules66" ha gondolod szívesen be megyek veled a gyaksziba és mutatok pár trükköt pl sivatagi pályán :ohmy: én arty-val te meg heavyval.
És utána az arty nem fog 1xüen kiszedni.

üdvözlettel "pitt600"


tudom hol nem lő be az arty. csak tudod mivel mindenki általban arra a 2 pontra tömörödik ahol nem tud lőni, valakinek arra is mennie kell ahol benyelheti. pont ezt mondom hogy ne attól függjön már a játék hogy ott kempeljen mindkét csapat ahova nem tud lőni az spg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.