Jelenleg 433 vendég és 3 tag online

Arty

3 éve 2 hónapja #193542 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Treffi, ez csapatmunka! CSAPATMUNKA! Nincs te, vagy én :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #193545 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Toydolls2 beküldte:

Mir4g3 beküldte: Az 1-re válasz jó, de így csak fél megoldás... :trollol:
Szerintem tudnál a 2 kérdésre is valamit kitalálni! :justwait:

Én nem lázíthatok... :oops: :trollol:

Ne legyen ilyen sekélyes a gondolkodásod.... :izmena:

Szerinted én nem készültem a moderátorok támadására? :happy:

Mondok 1 példát: BUZA 4 betű ARTY 4 betű. :trollol:

De ez a népművészeti cserép edény sem rossz! KÖCSÖG 6 betű ARTY 4 betű 6-2=4 :trollol:

Én ilyenekre gondoltam, semmilyen hangulatkeltés nem volt szándékomban.... :happy:

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193548 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Szeretnék élni a chewbakka védelemmel!

Chewbakka egy wookie a Kisith bolygóról. De Chewbakka az Endor bolygón él. Ennek nincs értelme!
De ami mi még fontosabb, ennek az egésznek mi köze az artykhoz? Semmi! Hölgyek és urak, ennek semmi értelme! Van ennek értelme? Nincs értelme.
Tehát emlékezzetek rá, hogy ha az artyk miatt sírtok, van értelme? Nincs. Ha Chewbakka az Endoron él, akkor mindenki más a noob, akit kib*sz az arty. Ennek nincs értelme.
Köszönöm a figyelmet.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193561 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

mi a fontosabb gyozelem vagy a wn8?
Randomba meghallnal minimalis sebzessel a gyozelemert? berohannal leloni a foglalast, amibe belehallnal csak h. kicsivel tobb idot adj a csapatodnak?
Mit valasztasz a free dmg-et ami ott van melletted egy felborult tank formajaba vagy atszaladsz minel elobb a palya masik felere hogy megmentsd a csapattarsat(aki lehet h. egy full fogalmatlan tomato, es semmire nem mennel vele).
Bevallalnal e egy 300as wn8 jatekosert sebzest?
Beshieldened e a ligth elott az artyt?
vagy inkabb lodozgeted messzirol es nezed ahogy kozbe szaladgal az arty korul es kicsapja?

Low hps spotterrel elmesz e spotolni megha kockazatos is?

Mennyire szamit h. ligth tankkal nincs sebzesed?

Jah es hogy temanal maradjunk, nem minden artyval valo jatek unalmas, es all az a1be valo seggvakarsbol:D legalabbis szamomra. igaz en pocsek vagyok benne:D

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193573 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand

gmaster0o0 beküldte:

mi a fontosabb gyozelem vagy a wn8?
Randomba meghallnal minimalis sebzessel a gyozelemert? berohannal leloni a foglalast, amibe belehallnal csak h. kicsivel tobb idot adj a csapatodnak?
Mit valasztasz a free dmg-et ami ott van melletted egy felborult tank formajaba vagy atszaladsz minel elobb a palya masik felere hogy megmentsd a csapattarsat(aki lehet h. egy full fogalmatlan tomato, es semmire nem mennel vele).
Bevallalnal e egy 300as wn8 jatekosert sebzest?
Beshieldened e a ligth elott az artyt?
vagy inkabb lodozgeted messzirol es nezed ahogy kozbe szaladgal az arty korul es kicsapja?

Mielőtt erre válaszolnék, azért bízom benne, hogy sikerült megérteni, hogy akinek jó a WN8-a, az nem feltétlenül lightokkal gyúrta fel, ahogy remélem az is eljutott a megfelelő helyre, hogy az arty sokunknak NEM ad elég játékélmény ahhoz, hogy játszunk velük.
Ez az akkor játssz szarabbul dolog, meg akkora marhaság, amit magyarázni sem lehet...

Na.
A kérdésekben, amit felhoztál, nem tudok mások nevében nyilatkozni, csak a magaméban.

Nekem a győzelem a fontosabb. Ha szükségét látom, akkor bizony bevállalok lövéseket csak azért, hogy visszalőjem a bázist, mert miért ne tenném? Nem egyszer hangoztattam már, hogy azzal, hogy valaki félti a hp-ját, még nem nyertek meccset. Az odáig oké, hogy a csapatnak az a jó, ha a lila minél tovább életben marad, de ezt nem kellene összekeverni a kempeléssel, mert itt csak arról van szó, hogy a lila próbál nem felelőtlenül játszani és csak akkor veszíteni a hp-jából, ha szükséges.

Ha felborult tankot látok, miközben a pálya másik felén szorongatnak egy tankot, nem fogok odamenni. Lehet most ezen lovagolni, de egyrészt a pályák általában nagyok, így mire elérek félútra, semmi nem marad, amit meg lehetne menteni, másrészt egy meccs nem csak annyiból áll, mint a szándékosan sugalmazó (!) kérdésed, hanem ezer meg egy dologból, ami befolyásolhatja a döntésem. Ugyanakkor ha felborult vagy afk tankot látok és a meccs még közel sem dőlt el a javunkra, akkor a veszélyesebb célpontot fogom lőni.

Nem használok XVM-et, így nem tudom ki milyen játékos. Vállaltam már be sebzést/pattintást másért (általában nagyobb tankokért szoktam, hiszen sokszor a top tiereken múlik a meccs)), ahogy engem is védtek már meg csapattársak. Megint csak azt tudom mondani, hogy ha az adott helyzetben úgy ítélem meg, akkor teszem meg, amit kell.

Beshieldelnéd e... de szép szó, maradjunk a magyarnál. Egyébként a kérdésed echte hülyeség, mert ahhoz, hogy "beshieldeljem" az artyt, gyakorlatilag előtte kéne állnom, ami az feltételezi, hogy az arty mellett kempelek, amire szerintem tőlem még nem volt példa. Ja, hogy megvédeném e az artyt? Ha módomban áll igen. Nem egyszer én futottam vissza gyorsabb tankban ülve védeni az artykat light(ok) ellen, mert más nem ment, mindezt úgy, hogy a minimum a pálya felétől indultam. Ha viszont a meccset megnyerhetjük éppen akkor az artyk feláldozásával, akkor üsse kő, hulljanak csak.

Nekem úgy tűnik, hogy nagyon erőlködsz afelé, hogy megkapd az áhított válaszod, miszerint a lilák, köcsög statpedderek, akik veszni hagyják a meccseket egy-egy sebző lövésért. A helyzet az, hogy az nem én vagyok. Kérdezd meg Huntit, jött már velem szakaszban, tudja hogy játszok.
Amúgy meg sokkal összetettebb dolog ez annál, mintsem pár kérdéssel el lehessen ezt dönteni. Minden helyzetfüggő, mindenki másképp reagál a dolgokra, máshogyan ítél meg helyzeteket. Győzelem meg nem létezik minél több leadott sebzés nélkül. Ebből pedig kár arra asszociálni, hogy azért sebzünk sokat, mert leghátul ülünk és hagyjuk bukni a meccset, mert nem igaz.

"Ha jól emlékszem én töltés gyorsító, vertikális, meg célzásgyorsító, elit alakulat. Olykor cola ha van kedvem." - Gunnershun

3 éve 2 hónapja #193579 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

HUN_Sector beküldte: Chewbakka egy wookie a Kisith bolygóról. .

Szerintem Kashyyyk lesz az :)

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193580 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Ezt meg tudom erősíteni,tegnap is 3v4 vagy 5 szituban inkább befoglaltunk,pedig lehetett volna még szépen wn8-at farmolni:D.Sőt a 3. capelő is egy lila játékos volt.Szerintem nem kellene keverni az igazi unicum játékosokat az 1k csatás statmániás rerollokkal akik tényleg csak a sebzésre hajtanak,mert olyan kevés a csatájuk hogy 1 rossz csata is több tíz wn8-al ronthatja az értéküket.

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193585 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
...

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

3 éve 2 hónapja #193586 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
Ez a light tankkal wn8 farm annyira 2013.
Manapság a Tier 9-10 med a menő. :)))

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #193587 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
ki mondta h. akinek jo a wn8a a lightokkal gyurta fel magat?:D

illetve ahhoz h. shieldj egy artyt miert kene vegig ott allni mellete? arra ott vannak a lowek.
Amugy nem erolkodok, csak azt mondom h. xvm fokusz miatt siras masik oldala a tulzott wn8 hajhaszas, es gyozelem ele helyezese.

Anmugy nem 1 reroll t54lt lattam aki TD melle allt be lodozni a csata legelejen. Persze olyat is lattam aki 1357el szinten, de o arany loszer nelkul lotte a 10es tankokat. 40 lovesbol 1 sebzo:D

Serious_Threat beküldte: Ez a light tankkal wn8 farm annyira 2013.
Manapság a Tier 9-10 med a menő. :)))

nem a hellcat?

5 hónapja 2 hete #287451 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Sziasztok! Már napok óta fogalmazódik meg bennem a gondolat, hogy mi lenne, ha az egész artys osztályt tényleg teljesen támogató osztállyá "varázsolnák". És itt tényleg szükség lenne a csapat segítése, nem a kill és a dmg vadászása. Mi lenne, ha elvennénka asebzést lehetőségét az artyktól, és kapnának 3 tipusú lőszert:
-Egy füstölőt, mely egy füstfüggönyt húz fel, mint frontlineban
-Egy kábítót, mely hasonlóan működik mint most, csak sebzés nélkül
-Egy "megvilágítóst", mely a becsapódási területen jelzőfényeket szór ki, ezáltal az eltalált ellenfelek X másodpercig láthatóak. Ezáltal nagyobb pályaismeretet, csapatmunkát igényelnek majd ezek a tankok is, és a campereket is lehet zaklatni velük, nem azokat büntetni, akik tényleg előre mennének.

Nektek mi a véleményetek erről?

5 hónapja 2 hete #287454 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nekem tetszik az ötlet.

5 hónapja 2 hete #287457 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Érdekes ötlet, de azért azt elfelejted, hogy az önjáró lövegek a való életben is léteztek és bizony sebeztek (bármennyire is idegesítőek, engem tegnap legalább 4 csatában arty lőtt ki kiélezett helyzetekben, mert lassú nehézzel mentem és nyílt térképen 3-3 artyt pakolt az MM), bár az igaz, hogy tankok ellen talán ritkábban kerülhettek bevetésre, de pl. a könnyű tankoktól sem veszik el a löveget és csak a felderítés szerepet kapják, pedig legyünk őszinték igazi tankcsatákban sehol sem voltak. Ha így nézzük, akkor 3 osztály maradhatna, nehéz, közepes és páncélvadász. Az arty csak bosszant, a könnyűek is sokszor nevetségesek, főleg ezek a kerekes szarok, amikor a csata nagy részében, mint egy rallye versenyen száguldoznak a pályán és csak arra játszanak, hogy a sebességük miatt nem kapnak lövést. Szerintem az artykkal sebzés nélkül senki sem játszana, így a WG ezt soha nem fogja meglépni, mert akkor játékosokat veszítene.

5 hónapja 2 hete #287459 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58

simron78 beküldte: Érdekes ötlet, de azért azt elfelejted, hogy az önjáró lövegek a való életben is léteztek és bizony sebeztek (bármennyire is idegesítőek, engem tegnap legalább 4 csatában arty lőtt ki kiélezett helyzetekben, mert lassú nehézzel mentem és nyílt térképen 3-3 artyt pakolt az MM), bár az igaz, hogy tankok ellen talán ritkábban kerülhettek bevetésre, de pl. a könnyű tankoktól sem veszik el a löveget és csak a felderítés szerepet kapják, pedig legyünk őszinték igazi tankcsatákban sehol sem voltak. Ha így nézzük, akkor 3 osztály maradhatna, nehéz, közepes és páncélvadász. Az arty csak bosszant, a könnyűek is sokszor nevetségesek, főleg ezek a kerekes szarok, amikor a csata nagy részében, mint egy rallye versenyen száguldoznak a pályán és csak arra játszanak, hogy a sebességük miatt nem kapnak lövést. Szerintem az artykkal sebzés nélkül senki sem játszana, így a WG ezt soha nem fogja meglépni, mert akkor játékosokat veszítene.

A könnyű tankoknak azért nincs nagyobb szerepük, mert a bokorban kempelő TD is tudja hozni a 465m látótávot, sőt minden.. Ha pl minden más soztálynak levennék a amax látótávját 400m-re, máris több értelmük lenne. Lehet, hogy az arty "main" játékosok eltűnnének, de azért valljuk be, sokkal több stratégiai lehetőséget nyitna meg ez a módszer. Jah, és a valóságot hanyagoljuk.

5 hónapja 2 hete #287466 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" Jah, és a valóságot hanyagoljuk. "
:P :P :P

Tulajdonképpen ha a WG venné a "fáradtságot" -nem fogja!- , és normálisan kibalanszolná a különböző tankosztályokat (kb. olyan szintre mint amikor regisztráltam) , akkor nem lenne semmi gond az artyval sem.
Az akkori osztálybalansz messze több "több stratégiai lehetőséget" nyújtott mint a jelenlegi , ami mostanra finoman szólva sem kiegyensúlyozott.

(De ugye ide vezet ha elkezdjük nerfelgetni/buffolni a TD-t , MD-t , HT-t mert olyan erősek/gyengék és megy a sírás a sok egybites Pistikétől :evil:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.