Jelenleg 630 vendég és 4 tag online

Arty

3 éve 9 hónapja #164553 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

treffhetes10 beküldte:

WT14 beküldte:

treffhetes10 beküldte: Free tp-t nem is akartam adni, csak pont összejött rá a tp. Csak sajnálom rá kicsit. Mennyire érezhető a változás, sokkal mozgékonyabb? Már amennyire egy ilyen bálna az lehet.. :lol:

Abból gondoltam hogy free-zni akarod, hogy melléírtad hogy előrébb lenne a 27k xp az Obj 416-on. Ha sima xp jött össze, azt úgyis csak erre költheted, így nem értem teljesen a problémát :huh:
Amúgy érdemes rátenni, meccs elején valamivel hamarabb pozícióba lehet érni, főleg ha nagyobb távolságot kell megtenni. De ha jön az ellen, menekülésre ez is kevés, arra csak a Bat-Chat jó.

Itt szó sem volt a 416-ról, csak a 261-ről :)
Úgy értettem, hogy ha nem költök el 27e tp-t motorra, akkor annyival előrébb vagyok a 216 eléréséhez.

Mindegy, hagyom a nagyobb motort, végül is igaza van a többieknek, nem versenyautó ez. :P

Ja, 216-ot írtál, arról asszociáltam a 416-ra, de így értem. :)
Én azért ajánlom a motort, meg is mondom miért: ugye 27k xp kell hozzá, a 261-hez pedig 273k, ez összesen 300k. Ez így összesen nagyjából 500 meccs, ha azt veszem alapul, mennyi kellett nekem a BC 155 58-hoz (igaz, ott a 9-esen volt egy löveg 60k-ért). De mindegy, legyen csak 450 meccs. Annak a 10%-át kell a motorra költened, a maradék 90%-ot, vagyis több mint 400 meccset mehetsz így a top motorral, ami szerintem meggondolandó. De te tudod ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #164576 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

WT14 beküldte:

treffhetes10 beküldte: Free tp-t nem is akartam adni, csak pont összejött rá a tp. Csak sajnálom rá kicsit. Mennyire érezhető a változás, sokkal mozgékonyabb? Már amennyire egy ilyen bálna az lehet.. :lol:

Abból gondoltam hogy free-zni akarod, hogy melléírtad hogy előrébb lenne a 27k xp az Obj 416-on. Ha sima xp jött össze, azt úgyis csak erre költheted, így nem értem teljesen a problémát :huh:
Amúgy érdemes rátenni, meccs elején valamivel hamarabb pozícióba lehet érni, főleg ha nagyobb távolságot kell megtenni. De ha jön az ellen, menekülésre ez is kevés, arra csak a Bat-Chat jó.

Javítanálak nem csak a bc arty jó menekülésre hanem az M53/M55 is :D

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

3 éve 9 hónapja #164583 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
Nagy bálna és nem gyorsvonat
Akkor előnyös a nagyobb motor, ha pl. csapatod lemmingként elindul egyik irányba,
majd rohannod kell utánuk.

3 éve 9 hónapja #164616 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a szent szart csináltak a tüzérekkel, mert gyakorlatilag használhatatlan. A frissítés előtt a grille 84.5% on volt, nem játszottam sokat vele (kb:30) de annyiból is lement 75% ra. 8-10 lövés fele sem talál, 3-4 száz sebzés összesen, egy tankba ha 200-at karmol már jó, és akkor azt olvasom, hogy nerfet neki, nem történt meg? Gáááz

3 éve 9 hónapja #164619 Írta: tepi1
Megválaszolva: tepi1

Omnipadmebumm beküldte: Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a szent szart csináltak a tüzérekkel, mert gyakorlatilag használhatatlan. A frissítés előtt a grille 84.5% on volt, nem játszottam sokat vele (kb:30) de annyiból is lement 75% ra. 8-10 lövés fele sem talál, 3-4 száz sebzés összesen, egy tankba ha 200-at karmol már jó, és akkor azt olvasom, hogy nerfet neki, nem történt meg? Gáááz

Talán próbálj meg tankkal játszani,végül is ez a world of tanks (kappa) :-* :-*

3 éve 9 hónapja #164620 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Omnipadmebumm beküldte: Sziasztok.

Ma van frissítés?? Vagy most melyikre gondolsz?

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

3 éve 9 hónapja #164634 Írta: Omnipadmebumm
Köszönöm az építő választ, valszeg ez elkerülte a figyelmemet, bár úgy rémlik a tüzérek is a játék része, és még az is rémlik, hogy aki állandóan fikázza az artykat annak is valahogy megvannak a küldetések Az ARTY is. Biztosan szégyenben, és bujdokolva, de meg van. A 0.9.12 frissítésre gondoltam azóta ilyen szembe ötlő nálam, de lehet, csak nálam. Előtte azért volt, hogy egy lövésezett, 1000 alatti sebzésű parti ritkán volt, most meg.........

3 éve 9 hónapja #164641 Írta: GunnersHun

Omnipadmebumm beküldte: Köszönöm az építő választ, valszeg ez elkerülte a figyelmemet, bár úgy rémlik a tüzérek is a játék része, és még az is rémlik, hogy aki állandóan fikázza az artykat annak is valahogy megvannak a küldetések Az ARTY is. Biztosan szégyenben, és bujdokolva, de meg van. A 0.9.12 frissítésre gondoltam azóta ilyen szembe ötlő nálam, de lehet, csak nálam. Előtte azért volt, hogy egy lövésezett, 1000 alatti sebzésű parti ritkán volt, most meg.........

Hmm...csatákban én az ellenkezőjét látom tegnap is kaptam egy szép 1400-at egy gw artytól. 3-as magyar arty szakasz persze hogy rám szált az első másodpercben.
Nálam nem találsz kész arty küldit! :)
Szóval én nem azt tapasztalom, mindenhol csak röpködnek a hatalmas sebzések. Ellenfelet - társat nézve egyaránt.

3 éve 9 hónapja #164645 Írta: Omnipadmebumm
Köszönöm a választ. Most megyek és felakasztom magam a grille csövére, nagyon szégyenlem magam, nem is értem, hogy mertem vele játszani. :)

3 éve 9 hónapja #164647 Írta: GunnersHun

Omnipadmebumm beküldte: Köszönöm a választ. Most megyek és felakasztom magam a grille csövére, nagyon szégyenlem magam, nem is értem, hogy mertem vele játszani. :)

Kaptál egy kis negatív RNG-t rá, ennyi.

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #164649 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Az artyk A NAGY NERF óta eléggé hektikusak. Pontatlanok, kevés pénzt és xp-t kapnak, ráadásul vannak olyan nemzetek és olyan tierek, melyek elég keveset sebeznek egy átlagos páncélú tankba.
A Hummel jó lesz a tierén belül.
A GW Panther is jó, de ott a sebzés széles határokon belül fog mozogni. És félig tornyos! :)
A GWTiger vonal lényegében arról szól, hogy meredten nézel előre. Mivel nincs csőkitéríthetőség és sokáig szűkülsz, viszont lazán osztja a minimum 600-as sebzéseket. (P-ről nincs tapasztalatom, azt már az ág kihúzása után tették be)
Az E100 ugyanez, csak ott már négyszámjegyű értékeket is nagyobb ismétlődéssel látsz majd (alapjáraton azért 800-at sebez az is minimum, ha nem egy e3 csövét splasheled meg)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

3 éve 9 hónapja #164662 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Omnipadmebumm beküldte: Köszönöm az építő választ, valszeg ez elkerülte a figyelmemet, bár úgy rémlik a tüzérek is a játék része, és még az is rémlik, hogy aki állandóan fikázza az artykat annak is valahogy megvannak a küldetések Az ARTY is. Biztosan szégyenben, és bujdokolva, de meg van. A 0.9.12 frissítésre gondoltam azóta ilyen szembe ötlő nálam, de lehet, csak nálam. Előtte azért volt, hogy egy lövésezett, 1000 alatti sebzésű parti ritkán volt, most meg.........

Én bevallom neked, nekem a stug Iv-es küldinél az arty lett meg, mert nem volt td-m így hát kezdeni kellett vele vmit, a t28 htc-re már kihúztam egy td-t, és az artyt meg eladom a pics@ba

Don't wanna be an American idiot
Don't want a nation under the new media
And can you hear the sound of hysteria?
The subliminal mind fuck America

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 9 hónapja #164668 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Omnipadmebumm beküldte: aki állandóan fikázza az artykat annak is valahogy megvannak a küldetések Az ARTY is.

Én fikázom az artykat, de a küldikben sem artyzom. A TD-kkel vagyok lemaradva, mert nincs. De hála égnek hamarosan meglesz a Charioteer. Azzal remélem behozom a lemaradásom... B)

3 éve 9 hónapja #164673 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Hunyadi avval sok küldit megcsináhatsz majd, de ugyan ennyit legalább amit nem fogsz vele.

Sok sebzést kiosztani képes, de a hp-d többszörösének a lesebzése, láthatatlanul tankok leölése/ x hp sebzés/ stb nem fog vele menni.

Amúgy szerintem simán vetélytársa az RHM.nek Lassú a torony, de minden löveg rá nagyszerű. Mozgékony, olykor simán körbeforogsz 1-1 nehezebb tankot. Jöhet mehet, de álcaskill nélkül minden lövéskor felderül. Álca /bia/festés akár háló nélkül is már simán elég középtávú láthatatlanságra. Én szeretem.

A következő tankok nem kellenek. A cél ez volt. A sokak által istenített ISU-t simán kiröhögi. Hiába lő az 1x nagyot, ez lerammolja, és 2x lő míg az betölt. még egy kis hp azért elférne rajta, mert a 8as lightoknak is több van mint ennek...

3 éve 9 hónapja #164675 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

siposbalint0 beküldte:

Én bevallom neked, nekem a stug Iv-es küldinél az arty lett meg, mert nem volt td-m így hát kezdeni kellett vele vmit, a t28 htc-re már kihúztam egy td-t, és az artyt meg eladom a pics@ba

Kár hogy nem tudok több köszönömöt nyomni xD
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.