Jelenleg

30
látogatónk van

Arty - Kell vagy sem?

8 éve 4 hónapja #158811 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Amúgy meg nehogy már én legyek a hibás, ha egy waffletractor, és egy RU251 kijön a nyíltra meghalni...

Ez a jelenség nem más, minthogy NEKEM AJÁNDÉKOZZÁK a HP-jukat ! SENKI és SEMMI más nem okolható ezért mint a SAJÁT HÜLYESÉGÜK.



Ez nem jelenseg.Es okolni csak a WG-t lehet.
Inkabb legyen nagyobb kempeles ilyen szituban,nem?
Habar a nyitott es papirtankoknal megertem,ha az arty egylovesezi oket.
Na de egy pancelal rendelkezo tankot is hazavagjon full hp-rol,azt mar nem.


Egy agyon páncélozott tankot miért ne lőhetne ki full hp-ról az arty? Azt felejted el, hogy az arty föntről pottyantja rád a csomagot. Az E100 pl. elég páncélozott, viszont a torony elött és mögött föntről nézve csak 50mm környéki a páncél! Ha itt betalál az arty, simán lehet one shot. Nagyjából 100 évente 1-szer. Kicsit még mindig túl van lihegve ez az egész.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158815 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0
Igen, biztos túl van lihegve, amikor t57-tel már nem merek bemenni csatába, mert ha meglátom az enemynél azt a kib@szott BC 155 58 artyt, már tudom hogy mehetek is a garázsba. A szerencsétlen nyomorult barmok még eltalálni se tudnak rendesen, de mellém splashel, letrackel, a maradák 3-at meg belém ereszti és megdöglöttem. És belő mindenhova, és eltalál. A másik lehetőség hogy hátul campelek és nem lövök semmit.
Az írtzáshoz sok tehetség, kell, hogyne, ezt egy 5 éves is meg tudja csinálni.
Én már úgy csinálom, hogy itt sem rageelek miatta, amelyik arty meglő, kap egy szép kis reportot, és megyek a következő meccsbe. Kár, hogy egy nap csak 10-et lehet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158816 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Igen, biztos túl van lihegve, amikor t57-tel már nem merek bemenni csatába, mert ha meglátom az enemynél azt a kib@szott BC 155 58 artyt, már tudom hogy mehetek is a garázsba. A szerencsétlen nyomorult barmok még eltalálni se tudnak rendesen, de mellém splashel, letrackel, a maradák 3-at meg belém ereszti és megdöglöttem. És belő mindenhova, és eltalál. A másik lehetőség hogy hátul campelek és nem lövök semmit.
Az artyzáshoz sok tehetség, kell, hogyne, ezt egy 5 éves is meg tudja csinálni.
Én már úgy csinálom, hogy itt sem rageelek miatta, amelyik arty meglő, kap egy szép kis reportot, és megyek a következő meccsbe. Kár, hogy egy nap csak 10-et lehet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158817 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Nagyjából 100 évente 1-szer


A CGC-nek van nagyjából 2250-es alfája, 1,2M szórása százon és 50+ sec reloadja. Ha, ekkora szórás mellett elmákolod az E100 50mm páncélját (teljesen beszűkülve is ORDAS LUTRI), ÉS az RNG dob neked egy 25%-nyi pluszt az átlagsebzésedre, akkor tudsz kikapni egy 2000 vagy afeletti hp-s tankot, de ez a szitu alig gyakoribb mint a lottó ötös.

Főleg ha tudod mik az artyk gyengeségei. Azok közül az egyik hogy legalább részlegesen legyen takarásban a tankod, másik, hogy lehetőleg legyél olyan mozgásban ami nem számolható ki 2-3-4 másodpercnyire előre, három, legyél egy mélyedésben, gödörben, ház mögött, lejtőn, stb, mert ezek és az RNG eggyüttesen előszeretettel kapkodják el az arty shellek 75-80%-át.

Nagyjából úgy látom, hogy az itt előforduló rinyák alapját képező sérelmek ugyanekkora százaléka kicsi odafigyeléssel elkerülhetőek.

Aki lassú papírtankkal kimegy nyíltra úgy hogy van egy cgc és van egy bc 58 az ellennél az nemes egyszerűséggel egy ostoba szuicid illető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, gaborn108

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158818 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
En csak azon valtoztatnek valahogy, hogy aki arty-zik az ne lathassa az ellenfel stat-jat. Nagyon zavaro tud lenni, mikor 2-3 xvm hunter arty tier 8 csataban csak az en 6-os tragya tankomat lovi (nem, nem light-ra gondoltam), csak mert magas a WN8-am...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #158820 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
Mindenki a megszokott módon játszik, és nem akar! illeszkedni az adott leosztáshoz, tankokhoz ellenfélhez stb-hez.

pedig ez a kulcsa a nyerésnek.

Ha van CGC t92 nem rohanok hanem szépen kijátszod (próbálod)

Ha meg 10 med van az ellenfélnél akkor nem kóricálsz el egymagad oldalt védeni...


10 heavynél vagy erős bázisvédelemnél sem mész fejjel a falnak mert majd te megmutatod hisz ez a dolog... (hogy lenne már az a dolgod h előre menj meghalni ??)


Az arty engem is szénné lő , sokszor tehetetlen vagy ellene, de abban a csatában ez volt a sorsod. Leszarod, következő csata. De ha midnen csatában te vagy a célpont az azért lehet, mert:
-szar tankkal vagy és gyakorlatilag kiakasztod magadra a "nerfeld le a popsim te állat!" feliratú táblát

-mindig te vagy elöl vagy fókuszban mert nem bírsz a seggeden maradni és poziciót szerezni megtartani védeni előretolni

-eleve azt sem tudod honnan lőhet az ellenfél artija és non stop gyenge pontot mutatsz neki , nem frontot/vagy semmit

-képes vagy 1 sebző találatért vagy 10 hp-s killért lefeleztetni magadat az artival vagy a tankokkal.

jó volna ha lehetne lehetőség arra, h kiadod az adataid xvm-hez vagy sem. Akkor nem kapná az ember annyira


Ezek ellen nem tehet a wg, sem semelyik társad.

A maradék lehetőség az amikor meghalsz, hogy már nem volt esélyed mert többen voltak. 5-10 tankhátrányban elég gyanús, hogy mindenki téged céloz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, Szete58, Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #158822 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

En csak azon valtoztatnek valahogy, hogy aki arty-zik az ne lathassa az ellenfel stat-jat. Nagyon zavaro tud lenni, mikor 2-3 xvm hunter arty tier 8 csataban csak az en 6-os tragya tankomat lovi (nem, nem light-ra gondoltam), csak mert magas a WN8-am...


Az xvm-et kellene kivenni, bár aki egy kicsit is tájékozott, az ismeri a jobb klánokat, tehát nem sokkal lenne jobb a helyzet.

Illetve legyél nob, tiéd lesz a hatalom... :evil:

Igen, biztos túl van lihegve, amikor t57-tel már nem merek bemenni csatába, mert ha meglátom az enemynél azt a kib@szott BC 155 58 artyt, már tudom hogy mehetek is a garázsba. A szerencsétlen nyomorult barmok még eltalálni se tudnak rendesen, de mellém splashel, letrackel, a maradák 3-at meg belém ereszti és megdöglöttem. És belő mindenhova, és eltalál. A másik lehetőség hogy hátul campelek és nem lövök semmit.
Az írtzáshoz sok tehetség, kell, hogyne, ezt egy 5 éves is meg tudja csinálni.
Én már úgy csinálom, hogy itt sem rageelek miatta, amelyik arty meglő, kap egy szép kis reportot, és megyek a következő meccsbe. Kár, hogy egy nap csak 10-et lehet.


Táras tank lőhető pozícióban... mit vársz? Belő mindenhová... a BC??? lol A GC esetleg. Az xvm hunt nálad nem játszik (nem kötekedésképp, nálam sem), szerintem gondold át még egyszer, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártasz, hogy nem a te készülékedben van-e a hiba. ;) Az eszetlen reportra meg nincsenek szavak... :sick: :whistle: Doozer jól összefoglalta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158824 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

En csak azon valtoztatnek valahogy, hogy aki arty-zik az ne lathassa az ellenfel stat-jat. Nagyon zavaro tud lenni, mikor 2-3 xvm hunter arty tier 8 csataban csak az en 6-os tragya tankomat lovi (nem, nem light-ra gondoltam), csak mert magas a WN8-am...


Az xvm-et kellene kivenni, bár aki egy kicsit is tájékozott, az ismeri a jobb klánokat, tehát nem sokkal lenne jobb a helyzet.

Illetve legyél nob, tiéd lesz a hatalom... :evil:

Igen, biztos túl van lihegve, amikor t57-tel már nem merek bemenni csatába, mert ha meglátom az enemynél azt a kib@szott BC 155 58 artyt, már tudom hogy mehetek is a garázsba. A szerencsétlen nyomorult barmok még eltalálni se tudnak rendesen, de mellém splashel, letrackel, a maradák 3-at meg belém ereszti és megdöglöttem. És belő mindenhova, és eltalál. A másik lehetőség hogy hátul campelek és nem lövök semmit.
Az írtzáshoz sok tehetség, kell, hogyne, ezt egy 5 éves is meg tudja csinálni.
Én már úgy csinálom, hogy itt sem rageelek miatta, amelyik arty meglő, kap egy szép kis reportot, és megyek a következő meccsbe. Kár, hogy egy nap csak 10-et lehet.


Táras tank lőhető pozícióban... mit vársz? Belő mindenhová... a BC??? lol A GC esetleg. Az xvm hunt nálad nem játszik (nem kötekedésképp, nálam sem), szerintem gondold át még egyszer, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártasz, hogy nem a te készülékedben van-e a hiba. ;) Az eszetlen reportra meg nincsenek szavak... :sick: :whistle: Doozer jól összefoglalta.


Ez nem összeesküvés elmélet. Az hogy a t57 heavy mindenhol kapja az arty fókuszt, az pedig a színtiszta valóság. Játssz egymás után 20 csatát vele, és számold össze hogy a lövések háyn százaláka jön tőlük. Ugyanebben az fcm 50t is szenved.
Eszetlen report? az orosz szerveren úgy kezdődnek a meccsen hogy mindkét oldalon leteamkillelik az artykat, és mindenki nyugodtan játszik. Részemről ez nem eszetlen report, az én szemszögemből ez sportszerűtlen játék, és ezért is reportolom őket. Saját döntésem, hogy kit reportolok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158833 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Az arty-kal a legfőbb probléma hogy splashelnek. Pont ezért jobbak a botok arty-ban ülve. El se kell találni az ellenfélt elég ha a 10 méteres körzetébe lő és máris 7-800 dmg és pár modul vagy legénység vagy akár mindkettő. A másik fő probléma pedig amit az Armored Warfare jól kijátszott az az hogy kurvára nincs esélyed tudni hogy téged lő-e vagy sem. Pont ezért hülyeség amikor egyesek azzal jönnek hogy saját hibából hal meg az ember. Igen? Ti honnan tujátok hogy mikor meddel Prohorovkán középen próbálsz folyamatosan körözve dmg-et elérni és tűz alá venni a hegyet, addig az 1-2-es vonalon lévő heavy aki már 5 perce spoton van akkor téged vagy őt fogja lőni? Mert én jártam már úgy hogy onnan középről Cromwell-el lövök míg 3 heavy tolja a 1-2 vonalat és szó szerint tolja mégis az a redvás M41 HMC betalált nekem egy 500-ast míg a heavy-k röhögve nyomulnak előre. Ez tényleg kurvára kiszámítható.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #158834 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Figyelem: Spoiler!


ehh, dupláztam... :

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158835 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Figyelem: Spoiler!

Talán a RU szerverre kellene regelned, és mindenki boldog lenne. :P Nem szeretem a T57-et, 50B-vel játszom inkább, de azzal sem nagyon szoktam artyfocust kapni (lehet az xvm miatt), sőt a csatáim kb 20%-ában lő ki arty, pedig nem kempelek, inkább türelmetlenül megyek előre. Szerintem a wg dönti el mi sportszerűtlen és mi nem, az artyt úgy tudom engedik (még :D )... :whistle: Az a baj, be kellene látni, hogy az elhalálozások 70%-a saját hülyeség/rossz döntés miatt következik be, a maradék 20% pedig egyéb körülmény miatt (gyenge csapat, arty stb.)... de nyilván könnyebb mást okolni, főleg egy gyenge játékost artyban , akinek adja az RNG (igen, engem is bosszant időnként), hogy egyensúly legyen az erőben. Próbálnék segíteni (meg szerintem rajtam kívül sok - nálam - jobb játékos is), elég sokat artyzom. Ha legközelebb mész 20 csatát - elég lenne szerintem 2-5 is - , ahol artyk kapnak ki, javaslom tedd fel őket ide és meglátjuk mi a dörgés. Én nem hiszem el, hogy mindben bemákol a bot arty, miközben te mindent jól csinálsz. A report szerintem gyerekes dolog főleg úgy, hogy a wg vagy nem tesz semmit, vagy jó esetben 24 órára kirakja a tagot. Ez ám a bosszú! :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158837 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Az arty-kal a legfőbb probléma hogy splashelnek. Pont ezért jobbak a botok arty-ban ülve. El se kell találni az ellenfélt elég ha a 10 méteres körzetébe lő és máris 7-800 dmg és pár modul vagy legénység vagy akár mindkettő. A másik fő probléma pedig amit az Armored Warfare jól kijátszott az az hogy kurvára nincs esélyed tudni hogy téged lő-e vagy sem. Pont ezért hülyeség amikor egyesek azzal jönnek hogy saját hibából hal meg az ember. Igen? Ti honnan tujátok hogy mikor meddel Prohorovkán középen próbálsz folyamatosan körözve dmg-et elérni és tűz alá venni a hegyet, addig az 1-2-es vonalon lévő heavy aki már 5 perce spoton van akkor téged vagy őt fogja lőni? Mert én jártam már úgy hogy onnan középről Cromwell-el lövök míg 3 heavy tolja a 1-2 vonalat és szó szerint tolja mégis az a redvás M41 HMC betalált nekem egy 500-ast míg a heavy-k röhögve nyomulnak előre. Ez tényleg kurvára kiszámítható.



csakis a te hibád hogy amíg a tankokkal foglalkozol arra nem veszed a fáradtságot hogy vigyázz a 25-40 secenként a pálya másik végéből kattintgató nyomoroncokkal.....
és az arty igenis kell a játékba és hasznos funkciót lát el, lövi a pálya közepén harcoló kempereket :whistle: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, MDavid1995

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158838 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Én is reportolom őket, és sajnálom, hogy csak 10 report jut egy napra. Nálam kimerítik a sportszerűtlen játék fogalmát, ezért kapják a reportot.
Egyébként e a reportolgatós dolog nem ésszerűtlen. Orosz szerveren konkrétan minden meccs úgy kezdődik (legalábbis egy időben így volt), hogy mindkét oldalon kilövik az artykat, aztán tudnak nyugodtan játszani.
XVM fókusz pedig létezik ;) 2000 felett nagyságrendileg többször lőtt/próbált meglőni arty, mint 2000 alatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #158840 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Már Q-va unalmas ez az állandó arty rinyálás. Aki nem képes elfogadni a játék szabályait - teszem hozzá egyetlen artym sincs - húzzon máshová! Bálint testvér időnként ordenáré módon dühöng, mert rajta kívül még más is játszik, és elkövetik azt a felségsértést, hogy kilövik. Menj a WT-be és szidd a repülőket, vagy a W.Warships-be és az anyahajókat, csak minket hagyj már békén. Ha nem vagy képes megtanulni a pályákat és a járműveddel követendő taktikát, azért nem feltétlen a WG, vagy az artysták a hibásak. És ez vonatkozik Hun-Mercenary ra is.
Vagy, ha a probléma pszichés, forduljon kezelőorvosához, gyógyszerészéhez, benzikutasához - akihez akar - csak innen tünjön már al ez az ostoba hőbörgés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: gaborn108

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 hónapja #158841 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Már Q-va unalmas ez az állandó arty rinyálás. Aki nem képes elfogadni a játék szabályait - teszem hozzá egyetlen artym sincs - húzzon máshová! Bálint testvér időnként ordenáré módon dühöng, mert rajta kívül még más is játszik, és elkövetik azt a felségsértést, hogy kilövik. Menj a WT-be és szidd a repülőket, vagy a W.Warships-be és az anyahajókat, csak minket hagyj már békén. Ha nem vagy képes megtanulni a pályákat és a járműveddel követendő taktikát, azért nem feltétlen a WG, vagy az artysták a hibásak. És ez vonatkozik Hun-Mercenary ra is.

Nem is tudom, hogy ki adta el az accját 2 napja, és törölte le a World of Arty and +2 tiert tegnap.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.