Jelenleg

32
látogatónk van

Arty - Kell vagy sem?

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #141172 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem egyedül megy az ami nektek szakaszban. B)

wotreplays.com/...#teams








Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #141174 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Nekem egyedül megy az ami nektek szakaszban. B)

wotreplays.com/...#teams


Jobban megy, hisz többet sebeztél egyedül, mint mi ketten! Grat.! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: stefanitsr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141176 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Tegnapról van egy egész jó replayem, amiben elhangzik egy olyan komment amit itt a többség tagad. Ha hazaértem, feltöltöm. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141256 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Nagy artymesterektől kérdezném. Itt miért volt ennyire szükséges ez a jellegű fókusz? Leginkább azoknak ajánlanám megtekintésre, akik még nem játszottak 2k+wn8-as accon.
Mellettem is volt másik FCM :whistle:
Külön vicc, hogy a meccs legelején max hp-ról csapta ki a gw.tiger a T34-et.
Visszajátszás

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141257 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Az oldskool promodnak része egy 'arty reload' mod, ami mutatja az ellenséges artyk tüzelés utáni töltés idejét, melegen ajánlott a használata.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141258 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Az oldskool promodnak része egy 'arty reload' mod, ami mutatja az ellenséges artyk tüzelés utáni töltés idejét, melegen ajánlott a használata.


Köszi, de nem igazán használok modokat, pláne legális csalásokat nem.
Egyébként a TÉMÁVAL KAPCSOLATBAN mi a véleményed?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141259 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Része a nem létező arty skillnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141260 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Te most komolyan kötekedni jöttél ide? Mert nagyon olyan érzésem van... valami artys kibaszott veled a csatában, erre idejössz számon kérni a többieken. Gondolkodj és higgadj le picit mielőtt írsz Mercenary.
Mellesleg tök igazad van, a lilák az elsődleges célpontok artyval, mivel ők a legveszélyesebbek. A népszerűség átka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #141263 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Melyik topciba kellene írnom? :lol:
Egy kérdést tettem fel artykkal kapcsolatba az arty topicban ;)
Ma kb 20 meccsemben akasztott le rólam valami non skill fag legalább egy ezrest. Meg lehet nézni fcm átlagomat. Majd jól beállok a bázis mellé, mert akkor ki lehet az artyt védeni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141265 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Mivel az artyk nagy része kénytelen csapatjátszani, és mivel a randomok csapatai úgymond nem mindig együttműködőek, kénytelen vagy az úgynevezett passzív csapatjátékot játszani. Ezt lehet többféleképp, illetve vegyítve azzal, hogy lehetőleg minél több sebzést tudj összeszedni.

Namármost, ha passzívan akarsz csapatjátszani akkor annak az egyik alapelve, hogy életben tartod a csapatod lehetőleg minél több tagját, és ezt lehetőleg úgy, hogy minél kevesebb lövésed mennjen pocsékba, de a játék kezdetén az első betöltés után jellemzően még nem alakult ki az a close combat szitu, ahol valakit direktbe meg kellene mentened a haláltól az első 1-2 lövés free game, ilyenkor kiválasztod azt a célpontot, akit a legbiztosabban el tudsz találni (rá van fordítva már az ágyú nagyjából) és mivel kezdetkor jellemzően full hp-s, lehetőleg legyen puha, hogy szakítson a HE. Ha ebbe a körbe benne van kettő francia papír, akkor narancstol felfele színskálásat fogom meglőni. Ha az artym megfelelően ki van hegyezve pontosságra, ez 8-9-es szinten 1000+ free damage és tettem a passzív csapatjátékért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141266 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Jacktor, itt egyáltalán nem kötekedésről van szó. Arról van szó, hogy már kezd elegünk lenni abból, hogy hiába játszol a tankodnak megfelelően, ha no skill pistike egy kattintással ki tud vágni az RNG miatt. Igen, én is artyzom néha, mert NÉHA kellemes játékélményt nyújt, és igen, volt, hogy egyhiteltem E75-öt, M103-at, IS8-at, vagy 2k+-t vágtam egy JGE100-ba. De nem ez az általános, nem egy olyan köröm van, hogy 10 lövés 10 miss, az egyhitelés a legritkább esetben fordul elő, legalábbis nálam. A mai nap például az artyfocusról szólt, akár egyedül, akár szakaszban (Mercenary-t, vagy siposbalintot meg lehet kérdezni), abban a pillanatban, hogy felspotolódtunk, az arty instant odavágott, tök mindegy, hogy mlyen tankkal voltunk, tök mindegy, hogy a fél csapat már percek óta spot alatt van. Amikor az egész meccs alatt a top tier arty a bottom tieres lightomat focusolja az azért távolról sem nevezhető skillnek. Amikor a no skill retard 200 wn8 clicker no aimmal oneshotol ki 400+ m-ről, úgy hogy 70-nel megyek, azt ne nevezzük már skillnek. És az egész pusztán kicsit volna idegesítő, ha néha beadná az RNG a nooboknak, de nem néha adja be, hanem rendszeresen. Nekem a legnagyobb problémám nem magával az artyval van, hanem a noobRNG-vel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #141267 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Része a nem létező arty skillnek.


A legális csalás amit te modnak nevezel?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #141269 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Pontosan tudom miről beszél Mercenary és meg is értem, de a 2. kommentje stefan felé már passzív-agresszív volt. Ha volt már nőtök, akkor tudjátok mit jelent ez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141271 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Pontosan tudom miről beszél Mercenary és meg is értem, de a 2. kommentje stefan felé már passzív-agresszív volt. Ha volt már nőtök, akkor tudjátok mit jelent ez.


Egy mod, ami permanens jelzi, hogy ki meddig tölt/töltött be, számomra csalás. Ha nincs tiltott mod, akkor az én szememben az egy legális csalás lesz, és mint ilyen, kicsit irritál maga a felhasználója.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141272 Írta: szzsolti
Megválaszolva: szzsolti
Ezek szerint minden artys vérpistike,mert még egy sírást nem hallottam hogy zöld kék vagy lila artys szedett volna ki benneteket.
Mindig a vérpistike.... vicc :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: stefanitsr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.