Jelenleg 382 vendég és 3 tag online

Arty

3 éve 10 hónapja #140997 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

pap32 beküldte:

Joe555 beküldte: Sziasztok!

El szeretnék kezdeni löveggel játszani, de nem tudom, hogy melyik nemzettel érdemes játszani. (van egy KV-1 esem, ha fejlesztek KV-2-re és utána S-51, vagy kezdjem legelőről valamelyik ágat)
Kösz előre is!

Amcsikat én nem ajánlom, hiába jók a 7-estől felfelé (9-es igencsak OP-gyanús), m12-ig a fejlesztés valami kljfbhhbfjhbfjhbjdfhjfv...:pinch:
(=kb. minden 2. lövés annyira mellé megy, hogy sokszor nem is látod... :silly: ) [A 6-osnál meg tier 8-as meccsben SAJNOS kell a heat... :oops: ]

M44 tier 8-ban Heat? nem mondanám, nekem eddig nem volt rá szükségem, plusz akkor telibe is kell kapni a tankot ha sebezni is akarsz, amcsi tüzérek nem a telitalálatról híresek ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #140999 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

El szeretnék kezdeni löveggel játszani, de nem tudom, hogy melyik nemzettel érdemes játszani. (van egy KV-1 esem, ha fejlesztek KV-2-re és utána S-51, vagy kezdjem legelőről valamelyik ágat)
Kösz előre is!

Én a britet ajánlom. Lehet, hogy a 7-es 8-as szar (tényleg az), de a tizes nagyon jó, és minden jó ha a vége jó. Nekem azért tetszik, mert semmi skill se kell hozzá csak 50mp-ként kattintasz egyet és csapsz egy óriásit.
+ az FV304 is azon az ágon van, az az egyetlen arty, amihez skill is kell. Nagyon jó kis gép.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Joe555

3 éve 10 hónapja #141006 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Sajnos, kell...mondom ezt úgy, hogy én sem támogatom általában a gold-spam-et, viszont az m44 top ágyúja a tier 5-ösök top ágyújával gyakorlatilag "egyenértékű", azaz ugyanavval kellene valamit alkotni +1 szinten is... mert ha robbanóval lősz 2-300-akat (inkább 2..-akat) pl. kb. 1500 hp-s t34-ekbe, akkor majdhogynem direkt oda is fordulnak, hogy "kérek még, *** arty!!" :huh:
Ergo így csak "csiklandozod" őket...kv4-ről ne is beszéljünk... :(
700 átlagban viszont mindjárt más... :evil:...az is igaz, hogy nem túl "fair"...tudom... :dry:

Mellémenni meg a robbanó is mellémegy (igaz közel sem akkora deficit... :whistle: ), viszont szerintem még így is megéri megkockáztatni 1-2x...ha látod, hogy "missy day", akkor elég a robbanót mellélövöldözgetni, úgysem fogsz találni... :pinch:

(A történethez elég annyi, hogy csak robbanót lőve [igaz 10 fps meg átl. 100-as ping mellett {de a többivel is így játszok}] még 2k sincs a rekord dmg-em...CSAK ennyi... legalább 50 (de inkább több) meccs alatt...és ez 6-os artyk-nál kritikán aluli...gold-dal volt szerintem 4k-es köröm is...über mínuszok mellett, persze... :S )

3 éve 10 hónapja #141014 Írta: szzsolti
Megválaszolva: szzsolti
Amcsi ággal nincs semmi gond,az M44-re valamiért fontos volt a rádió...
Ne kérdezzétek hogy miért de tapasztalatból mondom és nem egyedüli tapasztalat hogy a fejlesztett rádió után sokkal pontosabb lett.
Nekem eléggé bejött ez az ág. Mozgékonyak így gyorsan tudsz pozíciót váltani.
A 9-s M53 55 meg aztán tényleg nagyon jó.
Orosz ágon kisebb tierben a SU-5 már teljesen rendben van.
Németnél GW Pathernél feljebb nem érdemes menni mert baszott lassúak.
Angol ágon mint írták 5-6-s szinten már egész jó.
Franciáknál a 6-s az már teljesen rendben van. Kis sebzés gyorsabb töltés.
Egyébként érdemes többet kipróbálni.
A legénységre meg nem árt a skill,van aki ezt állítja... de nem mindegy hogy egy sík hülye 50 vagy 75%-s legénységgel lövöldözöl vagy egy sokkal tapasztaltabbal.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #141018 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Tedd rá nyugodtan a BIA-s legénységet +100-as benzint + prém fogyóeszközt, és láss csodát.

A brit vonal jó. Az amcsiban az M12 szerintem annyira nem meseszép. A Francia is jó, bár ott igazán a hatos jó, a hetes-nyolcas végigszenvedős a 9-10 nagyon jó.

3 éve 10 hónapja #141034 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok! Nekem 5-ös Grille-m van, lassú a picinyem, de nagyon pontos, szép nagy ívben lövöldöz. :) Kifejlesztettem a Hummel-t, az alap ágyúval "csodálatos" köröket mentem ... gondoltam is: "meglesz a nagy gun és valami elképesztő masina birtokosának tudhatom magam ..." De nem!!! A nagy gun sokkal laposabb ívben lő és a célzásidő is +1 sec, gyorsítóval. Lehet, hogy elkeseredésemben visszarakom az alapot :angry: Tudtok valami normális táblázatot az arty-k röppályájáról? Szerintem nagyon sok pályán ez a legfontosabb tényező! Előre is köszi a válaszokat! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomax96

3 éve 10 hónapja #141036 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

Sunhair beküldte: Tőlem futthatjátok a köröket amíg csak akarjátok. Nem zavar az sem, hogy kifejtettem én mit gondolok de sok érdemi válasz nem jött rá. Csak a szokásos...

Persze Szete az arty a játék része. És van akit frusztrál ez. Van olyan tankom amiben ha arty van a pályán görcsben van a gyomrom. Ott van pl a T29
Egyik oldalamom Jagtiger a másikon E75...a Két arty engem lőtt...majd mikor szikla möge bújtam...csakazért is kicsapott...volt értelme egy tier 7-es tankot lőni miközben két tier 9 megette az az oldalt? Értem amit mondasz..igazad van, benne van a játékban. De hadd dühöngjenek ha nincs valami rendben.

Hunyadi: Ha felbosszantottak, és mérges vagy valamint egy kissé faragatlan azzal semmi gond nincs...de hadd ne kapjam már be, azért mert artyba ülök. Valamint szép dolog ha az ember védi a klántársát..de talán neked is látnod kéne, hogy csak azért mert egy arty kivágott, rögvest "kurvaanyázni" meredeken tuskó dolog. Nem hiszem hogy neked a bunkóságot, a paraszt viselkedést, és a kúltúrálatlan viselkedést kéne még védened is. Ha megszóltuk a TFK-t hogy védik az adott esetben túlpörgött tagjaikat, akkor mi miért tesszük ugyan ezt? Akkor a VTEPS jobb? Nem tudom ki írta hogy a klán egyetlen tagja után is megbélyegezhetnek egy klánt magát. Úgy gondolod hogy az a helyes ha egy fórumozó azt látja hogy a VTEPS-es anyázik ha kilövik és a többi VÉDI ezt?

"Jó tudni",hogy nem csak nálam van,ha T29-et viszek csatába minimum 3 spg/oldal abból 2 engem lő & nem számít,hogy top/low tier vagyok. Milyen megnyugtató...

3 éve 10 hónapja #141037 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Neked megvan ez a kis rohadék?? :blink:
Hogy lehet hozzájutni?Asszem mostanában volt valami csomag amivel meg lehetett venni de lecsúsztam róla.Majd legközelebb.
Mennyire lehet húzni vele a legénységet?
Szerintem az alacsony sebzés miatt nem lett meg.DMG-re inkább megadja mint killre.

Kösz előre is!

Hát nekem is megvan az S-51 de nagyon utálom.Kihúzom rajta a 9-es csövet (csak néhanapján szorzózom) és el is adom.
Olyan pici a lövegkitéríthetősége hogy borzalom.Mozdulsz és egyből szétesik a célkereszt.
Mobilitás 0 (NULLA) !Hogy poziciót válts csata alatt az felejtős max kis távon.Pláne a mai agy nélkül rohangálós csatákban.Ha nincs az ellenfélnél BOT szerűen kempelő játékos,vagy TOG akkor csak mákolni lehet a lövéseket.
Nem ajánlott kategória.
Küldetésekhez szeretnéd?

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #141039 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem tegnapig az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

3 éve 10 hónapja #141041 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

stefanitsr beküldte: Nekem tegnapi az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

Én vittem magammal 2 artyt szakaszban és nem volt ilyen gond :)
(és még örültek is hogy van egy majom aki visszarohangál kinyújtani a berohangáló lightot :D )

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D

3 éve 10 hónapja #141042 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

nemo510 beküldte:

stefanitsr beküldte: Nekem tegnapi az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

(és még örültek is hogy van egy majom aki visszarohangál kinyújtani a berohangáló lightot :D )

Igen. Mintha az MM artykat egyensúlyban tartaná. +-1 difi volt eddig. Olyan már volt, hogy 1 vs. 6 HT, meg 1 Med vs. 5 Td. :blink:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

3 éve 10 hónapja #141046 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Filler1 beküldte:

nemo510 beküldte:

Igen. Mintha az MM artykat egyensúlyban tartaná. +-1 difi volt eddig. Olyan már volt, hogy 1 vs. 6 HT, meg 1 Med vs. 5 Td. :blink:

Egyszerűen sosincs annyi arty aki várakozna.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

3 éve 10 hónapja #141051 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Engem ma a 270 wn8-as tomato lőtt ki vele 644 hp-ról. Másik csatában meg közepes szikla tövében vagyok,de hát az Fv304 mindenhova belő. Vicc. Az 5-ös prémium arty meg egy magasabb hegy fölött átlőtt,és megölt. Csak azt nem tudom hogyan amikor ott voltam a tövében. Ezekkel szemben nincs arty safe??

3 éve 10 hónapja #141052 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Jackal_hun beküldte:

Filler1 beküldte:

nemo510 beküldte:

Egyszerűen sosincs annyi arty aki várakozna.

Ha küldizek, vagy szólóban vagyok és minden light engem keres, vagy hárman osztozunk a koncon. De olyan féloldalas leosztás nem szokott lenni, mint a többi osztályban. Azt figyelted pl. EU1-en vannak 77 ezren, start, és a sorban állók összeadva még 2-3000-t sem tesznek ki? :blink:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

3 éve 10 hónapja #141053 Írta: Joe555
Megválaszolva: Joe555
Sziasztok! Köszönöm a véleményeket, Amcsi. vonal mellett döntöttem.
Köszi!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.