Jelenleg 410 vendég és 4 tag online

Arty

4 éve 11 hónapja #141036 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight

Sunhair beküldte: Tőlem futthatjátok a köröket amíg csak akarjátok. Nem zavar az sem, hogy kifejtettem én mit gondolok de sok érdemi válasz nem jött rá. Csak a szokásos...

Persze Szete az arty a játék része. És van akit frusztrál ez. Van olyan tankom amiben ha arty van a pályán görcsben van a gyomrom. Ott van pl a T29
Egyik oldalamom Jagtiger a másikon E75...a Két arty engem lőtt...majd mikor szikla möge bújtam...csakazért is kicsapott...volt értelme egy tier 7-es tankot lőni miközben két tier 9 megette az az oldalt? Értem amit mondasz..igazad van, benne van a játékban. De hadd dühöngjenek ha nincs valami rendben.

Hunyadi: Ha felbosszantottak, és mérges vagy valamint egy kissé faragatlan azzal semmi gond nincs...de hadd ne kapjam már be, azért mert artyba ülök. Valamint szép dolog ha az ember védi a klántársát..de talán neked is látnod kéne, hogy csak azért mert egy arty kivágott, rögvest "kurvaanyázni" meredeken tuskó dolog. Nem hiszem hogy neked a bunkóságot, a paraszt viselkedést, és a kúltúrálatlan viselkedést kéne még védened is. Ha megszóltuk a TFK-t hogy védik az adott esetben túlpörgött tagjaikat, akkor mi miért tesszük ugyan ezt? Akkor a VTEPS jobb? Nem tudom ki írta hogy a klán egyetlen tagja után is megbélyegezhetnek egy klánt magát. Úgy gondolod hogy az a helyes ha egy fórumozó azt látja hogy a VTEPS-es anyázik ha kilövik és a többi VÉDI ezt?

"Jó tudni",hogy nem csak nálam van,ha T29-et viszek csatába minimum 3 spg/oldal abból 2 engem lő & nem számít,hogy top/low tier vagyok. Milyen megnyugtató...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 11 hónapja #141037 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Neked megvan ez a kis rohadék?? :blink:
Hogy lehet hozzájutni?Asszem mostanában volt valami csomag amivel meg lehetett venni de lecsúsztam róla.Majd legközelebb.
Mennyire lehet húzni vele a legénységet?
Szerintem az alacsony sebzés miatt nem lett meg.DMG-re inkább megadja mint killre.

Joe555 beküldte: Sziasztok!
El szeretnék kezdeni löveggel játszani, de nem tudom, hogy melyik nemzettel érdemes játszani. (van egy KV-1 esem, ha fejlesztek KV-2-re és utána S-51, vagy kezdjem legelőről valamelyik ágat)
Kösz előre is!

Hát nekem is megvan az S-51 de nagyon utálom.Kihúzom rajta a 9-es csövet (csak néhanapján szorzózom) és el is adom.
Olyan pici a lövegkitéríthetősége hogy borzalom.Mozdulsz és egyből szétesik a célkereszt.
Mobilitás 0 (NULLA) !Hogy poziciót válts csata alatt az felejtős max kis távon.Pláne a mai agy nélkül rohangálós csatákban.Ha nincs az ellenfélnél BOT szerűen kempelő játékos,vagy TOG akkor csak mákolni lehet a lövéseket.
Nem ajánlott kategória.
Küldetésekhez szeretnéd?

Mindenkinek van egy terve.Amíg ki nem lövik. by Tájszon
Alig győzöm a statomat artyzással lerombolni :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Joe555

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #141039 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Nekem tegnapig az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

4 éve 11 hónapja #141041 Írta: nemo510

stefanitsr beküldte: Nekem tegnapi az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

Én vittem magammal 2 artyt szakaszban és nem volt ilyen gond :)
(és még örültek is hogy van egy majom aki visszarohangál kinyújtani a berohangáló lightot :D )

4 éve 11 hónapja #141042 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

nemo510 beküldte:

stefanitsr beküldte: Nekem tegnapi az volt a bajom, hogy sanszom nem volt megcsinálni a LT és MT küldetéseket, ahol 3 artyt kellett kilőni. Ilyen 0-1-2 arty volt a csapatban tízből nyolc alkalommal. Ma jobb az arány valamivel.

(és még örültek is hogy van egy majom aki visszarohangál kinyújtani a berohangáló lightot :D )

Igen. Mintha az MM artykat egyensúlyban tartaná. +-1 difi volt eddig. Olyan már volt, hogy 1 vs. 6 HT, meg 1 Med vs. 5 Td. :blink:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

4 éve 11 hónapja #141046 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Filler1 beküldte:

nemo510 beküldte:

Igen. Mintha az MM artykat egyensúlyban tartaná. +-1 difi volt eddig. Olyan már volt, hogy 1 vs. 6 HT, meg 1 Med vs. 5 Td. :blink:

Egyszerűen sosincs annyi arty aki várakozna.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 11 hónapja #141051 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96

Engem ma a 270 wn8-as tomato lőtt ki vele 644 hp-ról. Másik csatában meg közepes szikla tövében vagyok,de hát az Fv304 mindenhova belő. Vicc. Az 5-ös prémium arty meg egy magasabb hegy fölött átlőtt,és megölt. Csak azt nem tudom hogyan amikor ott voltam a tövében. Ezekkel szemben nincs arty safe??

4 éve 11 hónapja #141052 Írta: Filler1

Jackal_hun beküldte:

Filler1 beküldte:

nemo510 beküldte:

Egyszerűen sosincs annyi arty aki várakozna.

Ha küldizek, vagy szólóban vagyok és minden light engem keres, vagy hárman osztozunk a koncon. De olyan féloldalas leosztás nem szokott lenni, mint a többi osztályban. Azt figyelted pl. EU1-en vannak 77 ezren, start, és a sorban állók összeadva még 2-3000-t sem tesznek ki? :blink:

4 éve 11 hónapja #141053 Írta: Joe555
Megválaszolva: Joe555
Sziasztok! Köszönöm a véleményeket, Amcsi. vonal mellett döntöttem.
Köszi!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 11 hónapja #141054 Írta: stefanitsr

Tomax96 beküldte: Engem ma a 270 wn8-as tomato lőtt ki vele 644 hp-ról. Másik csatában meg közepes szikla tövében vagyok,de hát az Fv304 mindenhova belő. Vicc. Az 5-ös prémium arty meg egy magasabb hegy fölött átlőtt,és megölt. Csak azt nem tudom hogyan amikor ott voltam a tövében. Ezekkel szemben nincs arty safe??

644 ??

Bahahahaha. :D

1 shot, ST-I, because f@ck you. :D

Mellékletek:

4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #141059 Írta: Filler1

stefanitsr beküldte:

Tomax96 beküldte: Engem ma a 270 wn8-as tomato lőtt ki vele 644 hp-ról. Másik csatában meg közepes szikla tövében vagyok,de hát az Fv304 mindenhova belő. Vicc. Az 5-ös prémium arty meg egy magasabb hegy fölött átlőtt,és megölt. Csak azt nem tudom hogyan amikor ott voltam a tövében. Ezekkel szemben nincs arty safe??

644 ??

Bahahahaha. :D

1 shot, ST-I, because f@ck you. :D

Nem ér! A vízszintes lövegelrendezésű arty-k nem mérvadók. :silly:

4 éve 11 hónapja #141060 Írta: nemo510

Filler1 beküldte:

nemo510 beküldte:

Ha jól emléxem 2 csata kellett a sikerhez és mindkettőben 3 artyt (oldalanként) eredményezett a szakasz.

4 éve 11 hónapja #141074 Írta: stefanitsr
Az utóbbi szakaszok sikerei után inkább szólózok életem végéig. B)

4 éve 11 hónapja #141076 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
akkor elegge benakkal jatszol. nekem sajnos egyedul kell mennem,

4 éve 11 hónapja #141081 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Sunhair beküldte:
Hunyadi: Ha felbosszantottak, és mérges vagy valamint egy kissé faragatlan azzal semmi gond nincs...de hadd ne kapjam már be, azért mert artyba ülök. Valamint szép dolog ha az ember védi a klántársát..de talán neked is látnod kéne, hogy csak azért mert egy arty kivágott, rögvest "kurvaanyázni" meredeken tuskó dolog. Nem hiszem hogy neked a bunkóságot, a paraszt viselkedést, és a kúltúrálatlan viselkedést kéne még védened is. Ha megszóltuk a TFK-t hogy védik az adott esetben túlpörgött tagjaikat, akkor mi miért tesszük ugyan ezt? Akkor a VTEPS jobb? Nem tudom ki írta hogy a klán egyetlen tagja után is megbélyegezhetnek egy klánt magát. Úgy gondolod hogy az a helyes ha egy fórumozó azt látja hogy a VTEPS-es anyázik ha kilövik és a többi VÉDI ezt?

Nem is ismerem, sose voltam VT3PS-es és nem is vagyok egyetlen klánban sem.
Ami a "bekapást" illeti, Te abba a kategóriába sorolod magad, amire írtam?! Nem hiszem és nem emlékszem, hogy neked írtam volna, hogy bekaphatod. Na meg ha ingame valaki ilyen beszólást lát tőlem és belinkeli, na annak fizetek egy hónap prémet! ;)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.