Jelenleg 316 vendég és 3 tag online

Arty

4 éve 1 hete #140921 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Jackal_hun beküldte: Hunyadi: nem kell megvédened, de köszi:D Engem nem érdekel a köszönetek száma, aki akarja, megköszöni, ennyi.

Én sem dühöngtem, max nem értünk egyet. Ez tudtommal egyetlen egy szabályba sem ütközik.

Ezt a kommentet azért megköszöntem. :silly:
Amúgy legjobb artypajzs az, hogy berakod meddel az arty ölős küldit soha többé nem lesz ellenfélként ha meddel mész.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #140923 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen
Szerintem meg a legjobb artypajzs, hogy fogod magad, beülsz a kocsiba/vonatra/biciklire azt' elmész a partra... ott max a nap fog kicsapni (vagy az alkohol)... :P :woohoo:

Nem unjátok még? Akárhogy oltja itt egymást a népség, a játék ugyanúgy fos marad... kell a felesleges matek?

jóccakát! ;)

I'm a troll... problem?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 1 hete #140925 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
Tőlem futthatjátok a köröket amíg csak akarjátok. Nem zavar az sem, hogy kifejtettem én mit gondolok de sok érdemi válasz nem jött rá. Csak a szokásos...

Persze Szete az arty a játék része. És van akit frusztrál ez. Van olyan tankom amiben ha arty van a pályán görcsben van a gyomrom. Ott van pl a T29
Egyik oldalamom Jagtiger a másikon E75...a Két arty engem lőtt...majd mikor szikla möge bújtam...csakazért is kicsapott...volt értelme egy tier 7-es tankot lőni miközben két tier 9 megette az az oldalt? Értem amit mondasz..igazad van, benne van a játékban. De hadd dühöngjenek ha nincs valami rendben.

Hunyadi: Ha felbosszantottak, és mérges vagy valamint egy kissé faragatlan azzal semmi gond nincs...de hadd ne kapjam már be, azért mert artyba ülök. Valamint szép dolog ha az ember védi a klántársát..de talán neked is látnod kéne, hogy csak azért mert egy arty kivágott, rögvest "kurvaanyázni" meredeken tuskó dolog. Nem hiszem hogy neked a bunkóságot, a paraszt viselkedést, és a kúltúrálatlan viselkedést kéne még védened is. Ha megszóltuk a TFK-t hogy védik az adott esetben túlpörgött tagjaikat, akkor mi miért tesszük ugyan ezt? Akkor a VTEPS jobb? Nem tudom ki írta hogy a klán egyetlen tagja után is megbélyegezhetnek egy klánt magát. Úgy gondolod hogy az a helyes ha egy fórumozó azt látja hogy a VTEPS-es anyázik ha kilövik és a többi VÉDI ezt?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

4 éve 1 hete #140929 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
ez mmiert nem lett tankasz:S szetTDztem mindekit
Mellékletek:

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #140933 Írta: Jose
Megválaszolva: Jose

gmaster0o0 beküldte: ez mmiert nem lett tankasz:S szetTDztem mindekit

A legénység miatt! :P
Ez a tanklista mód honnan tölthető?

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #140938 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Jackal_hun beküldte: Hunyadi: nem kell megvédened, de köszi:D Engem nem érdekel a köszönetek száma, aki akarja, megköszöni, ennyi.

Én sem dühöngtem, max nem értünk egyet. Ez tudtommal egyetlen egy szabályba sem ütközik.

Elnézéseteket kell kérjem a helytelen s slendrián szóhasználatom miatt, lásd: „Te is s Jackal is dühöngeni jártok ide, ezt meg én unom.” Valóban, nem a dühöngeni szó fedi le itt adekvát módon a kellő szövegértelmezési mezőt, úgyhogy ezennel megkövetem itt és most a megszólítottakat! A szöveg immár javítva s helyesen: „Te is s Jackal is másokat provokálni jártok ide, ezt meg én unom.”

A köszönetek számáról majd máskor, másutt... pacem vobiscum!

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

4 éve 1 hete #140942 Írta: Joe555
Megválaszolva: Joe555
Sziasztok!

El szeretnék kezdeni löveggel játszani, de nem tudom, hogy melyik nemzettel érdemes játszani. (van egy KV-1 esem, ha fejlesztek KV-2-re és utána S-51, vagy kezdjem legelőről valamelyik ágat)
Kösz előre is!

4 éve 1 hete #140943 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Joe555 beküldte: Sziasztok!

El szeretnék kezdeni löveggel játszani, de nem tudom, hogy melyik nemzettel érdemes játszani. (van egy KV-1 esem, ha fejlesztek KV-2-re és utána S-51, vagy kezdjem legelőről valamelyik ágat)
Kösz előre is!

Ruszkit ne. Kicsi kitéríthetőség, pontatlan.

Javaslom az amcsit: jó splash (alacsony tierben is), nagy kitéríthetőség, viszonylag mobilis, jó alfa, közepesen pontatlan.

De a legjobb, ha normális tankkal tanulsz meg először, artyval semmit nem tanulsz a játékból. Alacsony tierben kb. 20 mp-ként kell lőni, magasabb szinten 40-60 mp-ként, addig meg szotyizás van, dögunalom, és teljesen az rng-re vagy utalva, te csak azt döntöd el, melyik irányba lősz. Kb. mint egy régi DOS-s játék (kicsit szebb grafikával).

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton, Joe555

4 éve 1 hete #140944 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Kösz előre is!

Ha nemzet a cél, akkor az amerikairól rosszat eleddig nemigen hallottam.

KV-1-gyel a KV-2-t mindenképpen érdemes összelövöldözni, mert ahogy manapság mondani szokás és illik: nagyon fun tank, és abból előbb-utóbb csak összelövöldözöl egy S-51-et. Nagyon nagyokat lő és nagyon mellé, de ha néha betalál, fun, na. :)

Van valami francia arty prémben is, arról majd ír az, akinek van.

Ha van/lesz gyakorló szerver, ott próbáld ki magad, a tapasztalatot nem helyettesíti semmi és senki.

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton, Joe555

4 éve 1 hete #140947 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Eddig jobb fejnek ismertelek:P

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 1 hete #140954 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nem unjátok még? :ohmy:

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #140957 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Jose beküldte:

gmaster0o0 beküldte: ez mmiert nem lett tankasz:S szetTDztem mindekit

A legénység miatt! :P
Ez a tanklista mód honnan tölthető?

tenyleg nem tudom, sebzesem 1/4 300 meteren bellulrol ment, 90% pedig kb 400 meter se volt:D

aslain modpackba van ez a garazs

4 éve 1 hete #140961 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

treffhetes10 beküldte: Nem unjátok még? :ohmy:

Mit? :P :lol:

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"

4 éve 1 hete #140963 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton

Szete58 beküldte: S-51-et. Nagyon nagyokat lő és nagyon mellé, de ha néha betalál, fun, na. :)

Pénteken adtam el.
Szörnyen bosszant, hogy már attól szétesik a célzókör, ha kicsit erősebben fúj a szél. :) :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Joe555

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #140990 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Kösz előre is!

Ha viszonylag hamar szeretnél "szó szerint élvezkedni", akkor brit ág: eleje sz@r legénységgel gázos (melyiknek nem?), viszont 5-ös bishop már fun, fv304 meg fun³ :D
DE! Jól gondold meg, hogy valóban kell-e a Conq GC...7-es egy rémálom (max a kisgunnal...), 8-as meg kb. mint a franciák (kissebb, 4-500 alfa, + "pontosabb", + gyorsabban lőnek), de itt nincs mobilitás nagyobb 'vízszintes kitéríthetőség'-ért cserébe... :S
9-es még nincs, 10-es meg tesztszerver + videók alapján "oda tud b@szni, de nagyon"... :evil:

Németek amolyan "standard" arty-k: lassúak, nagyot lőnek, de lassan + "pontatlanabbak"...igaz grille-hummel-gw panther (emlékeim szerint [8.6 előtt]) eléggé jók...

Oroszokat már írták...pontatlan, de nagy alfa, semmi mobilitás...+ néha kevés lőszer... :(

Amcsikat én nem ajánlom, hiába jók a 7-estől felfelé (9-es igencsak OP-gyanús), m12-ig a fejlesztés valami kljfbhhbfjhbfjhbjdfhjfv...:pinch:
(=kb. minden 2. lövés annyira mellé megy, hogy sokszor nem is látod... :silly: ) [A 6-osnál meg tier 8-as meccsben SAJNOS kell a heat... :oops: ]

TEHÁT maradtak a franciák, amikről tier 6-ig nincs tapasztalatom (Elc-ről mentem át rájuk; nagyjából kisebb alfa+jó tűzgyorsaság a jellemző), viszont amx f3 már egy "átlag" tier 6-os arty jó mobilitással (+camo-val is talán), a 7-es az a "gyenge láncszem" szerintem (túl kicsi folytonos splash-sebzés a kicsi alap alfa + kicsi pen végett)...onnantól jön a "lényeg":8-as lorry kb. egy versenyautó O.K. gun-nal, 9-es majdnem ugyanez + torony(!), 10-esnek meg még ezeken felül tárja is van...4x 4-500 dmg átlagban + szerencsésebb esetben permatrack kb. 20s-ig... :evil: :woohoo: :silly: :P :-*
Hát igen...mondhatni maga a menyország...DE! tárazáskor 70s malmozás-átpozícionálás-futás-(szendvicsgyártás-fb-ozás :lol: )és miegyebek...DE MEGÉRI, hidd el... ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Joe555

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.