Jelenleg

34
látogatónk van

Arty - Kell vagy sem?

10 éve 8 hónapja #7733 Írta: Dinasti
Megválaszolva: Dinasti
Sziasztok! 1 hete kezdtem a játékot,még a kisérletezgetős fázisban vagyok. A fix tigris mellé majd szeretnék 1 önjáró löveget is. Olvasgatom,hogy mostanában butították le őket(mondjuk ez nem tántorít el). Felvittem minden nemzet (aminek csak van) lövegét tier 4 ig,de így ez a továbbiakban nagyon sok idő lenne.Ezért szeretnék 1 nemzetre öszpontosítani. Melyiket érdemesebb vinni akkár 9-10 ig is? Van olyan önjáró ami összeségében kimagaslik picit a többi közül vagy teljesen mindegy mit választok? Előre is köszönöm a válaszokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7735 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Mindegyik sokkal gyengébb lett mint volt ez tény. Már csak az artyzik akinek van türelme kivárni a 35-45S töltés időt és a 10S célzást.
Szerintem még mindig a Francia arty a legpontosabb de viszont 75S a tárazás.
A T92 eladtam az nagyon rosszlett. A Német tízes még elfogadhatóan pontos csak hát töltésidő+célzásidő nem olyan király. Oroszról nem sokat tudok nekem nincs de akinek van az nem nagyon dicséri.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7740 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
Nekem tier 6 os amcsi artym van...nerfelés előtt tier 8 9 es heavy 2 3 lövés tier 10es 4-5 A0 ról és viszlát...azóta kisebbek a sebzések..tier 6 ban 19 sec a töltés gyorsító nélkül..sebzés 250-600 körül..a tier 8 9 10 heavyk ellen teljesen jó..nem kell ,hogy kilövésed legyen..jó az ha szárnysegéd vagy...egyébként jó százalékkal találok csak kisebbeket sebzek...bár már volt 800 900 as sebzésem 9es heavyn..
Ami még fontos nehezebben tudom megvédeni magamat..ha közel jönnek hozzám a lassú célzás miatt nem tudok td üzemmódban olyan hatásfokkal játszani mint korábban
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7741 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
igen, a német 10-esről tudok jókat mondani,még most is pár másodpercel lett csak több a töltésidő talán 3-al,ha jól emlékszem és még elég pontos is.... a többit kisebb tierekben próbáltam, a francia gyors,de kicsit sebez az amerikainak elég nagy a robbanási sugara és elég nagyot is sebez,de irgalmatlan pontatlan... ezért mindent összevetve én a német ágat ajánlanám..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7745 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Nekem megvan az orosz és a német 10s arty is. Az amcsit abbahagytam a 8s szintnél a nerf miatt. Olyan nagy különbséget nem láttam a két arty között az új patchben, az orosz elvileg gyorsabban mozog de az biztos, hogy már nem szívesen megyek artyzni. Az álló és belőhető célpontokat még csak-csak meglövöd, de aztán ennyi. A mozgó célpont felejtős a másik arty figyelése (lövésnyom) felejtős. Mivel lassabb lett a lövedék sebessége is ihatsz egy sört is mire a lövedék a pálya messzebb lévő pontjába (ami ugye mégiscsak az arty feladata) becsapódik.

Az artyzásnál a javaslatom, hogy ha egy artyval (mindegy hogy 5-6-7-8 szintnél tartasz épp) szívesen játszol és jól is megy, akkor nem kell erőltetni a magasabb tiert, mert játékélményben nem ad annyival többet a magasabb osztály. Kisebb szinten a franciát nem ajánlom, az új brit artyknak meg nem látom értelmét a nerf miatt minek is kellenek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7748 Írta: Micu
Megválaszolva: Micu
Sziasztok!

Én bizony a francia vonalat ajánlanám. Német párti vagyok,de amióta megbutították az Arty-kat,azóta 90%-ban csak a francia Arty-kkal játszom. Bohóckodom még pár némettel,amcsi8-assal,de 0-ra zuhant vissza a játékélmény velük. A franciák legalább "gyorsabban" töltenek. Hirtelen ennyi. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Dinasti

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7750 Írta: Dinasti
Megválaszolva: Dinasti
Köszönöm a válaszokat!
Maradok akkor a német ágon arty téren is.(lesz ami lesz)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7769 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok!

Én bizony a francia vonalat ajánlanám. Német párti vagyok,de amióta megbutították az Arty-kat,azóta 90%-ban csak a francia Arty-kkal játszom. Bohóckodom még pár némettel,amcsi8-assal,de 0-ra zuhant vissza a játékélmény velük. A franciák legalább "gyorsabban" töltenek. Hirtelen ennyi. :P


Nekem francia "105 leFH18B2" arty-val lett "Top Gun" kitüntetésem a nerf után :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #7771 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
a Grille jó lesz...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 8 hónapja #9924 Írta: diabloswing
Megválaszolva: diabloswing
Üdv mindenkinek.15 tankomból 1 tüzérem van ,su14-2 ,az alapoktól indultam fejlődtem,és igen is felháborít a tüzérek lebutítása,gyakorlatilag sikerült nekik minimumra csökkenteni a tüzérrel játszók számát.
A 9. szint is ki van fejlesztve rég,de nem megyek tovább,eladni meg nem akarom féláron,talán mégis lesz az ágon pozitív változás,addig pihen .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #10876 Írta: manford
Megválaszolva: manford
A valentine-ból kifejlesztettem a Bishop-ot, abból meg az FV304-et, baromi jó mind 2, csak kis hatótávolságúak, de én első csatánál beleszerettem mind 2 be. Csak ajánlani tudom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 7 hónapja #14947 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Komolyan, nem is értem miért van még artym egyáltalán. Annyira idegesítő vele a játék hogy iszonyat. De mindegy, most már dacból is megtartom. :angry: A nerf többi részével nincs bajom, de a pontosságból nem kellett volna ennyit levenni. Nagy dög, busz méretű, egy helyben álló heavyket se lehet rendesen becélozni, méterekkel mellé megy a lövedék, sokszor olyan érzésem van hogy egy kib*szott birodalmi lépegetőt se találnék el... :(
Ja, és még hogy eltörölték az 50%-os xp levonást. Meg a nagy lóf@szt. Amikor nagy ritkán kijön a lépés és csodával határos módon sebzek mondjuk 2000-et vagy ne adj' isten 2500-at (tier 7-es artym van), akkor is alig jön xp.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #15169 Írta: manford
Megválaszolva: manford
Ha kétszer annyit sebzel mint egy heavy vagy med, vagy td akkor is fele annyit fogsz kapni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #15985 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Ràszàntam magam és kipróbàltam a német Bisont egész jó vele jàtszani de,összeségében idegesítőbb mint akàrmelyik tank töltés lassú ,lövés nem oda megy ahova szànod stb., meg ha valami közel kerül hozzàd max egy lövésed vana védekezésre. De osztom a véleményt, hogy az artyk kellenek a jàtékba de elég lenne csapatonként egy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 6 hónapja #15986 Írta: Strove
Megválaszolva: Strove
Én is teszteltem az angol arty ágat. Tier 4 es van reggel állt mellettem 1 francia. Neki 5 kill volt nekem 0... Pedig megvártam a célzást stb stb.. Nyertünk ,de 0 sebzésem volt a végére. LEhet nem is viszem tovább ezt az ágat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.