Jelenleg 300 vendég és 3 tag online

Arty

6 éve 3 hónapja #3344 Írta: fules66
Megválaszolva: fules66
gyorsan elmondom hogy nem téged akartalak szidni. némwt, francia hevy vonalat nyomom. amx 50 100 ba bármelyik arty bele ereszti a max sebzését. s német tankok meg dög lassúak, lehet hogy csak 2-300-at nyelek be, de az összes engem lő és vége...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #3348 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou

fules66 beküldte: szerintem meg nerfeljék rommá! nem érdekel mit mond a másik oldal, ha felülnézetben akar kattintgatni másik kezével meg zabálni az menjen és játsszon a sims-el... vagy toljon valami stratégiai játékot. ott is zabálhat, és nem rontja el a többi ember játékát. szerintem ezek a gyengítések is édes kevesek. fele annyi sebzés, legyen még 2x pontatlanabb, és tüntessék el nekik a lövedéket jelző vonalat, aztán találja ki ő hogy fent akad-e egy házon vagy hegyen. az elég gyengítés lenne...

Húúú legyen ilyen? rednben...akkor kérem szépen...a sima tankoknál vegyék ki a tps cameranézetet,csak valós nagyítás legyen lehetséges,csak fps mód és bokron ne láss át...és még sorolhatnám...ekkora böszmeséget már... és még csak a második hozzászólás...mi lesz még itt...

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #3350 Írta: Surmou
Thebigz
hummellel 300-400at sebzek heavyre t8ban
5féle képpen tudok 1000 környékén sebezni:
1.Mák! :D
2.Jól céloztam és a sok sok számolás együttállásának köszönhetően a gép is így gondolja és oda megy a lövés ahova én szeretném!
3.Közvetlen közelről.
4.Kiggyullad és a fire dmg-el együtt annyi.
5.Három tank gruppenezik 1 négyzetméteren.

Van mikor egymerő ideg vagyok...mert pontatlan ez a fos...hiába várok ki,hiába szükült már be 2 másodperce...mellé lő...

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #3352 Írta: fules66
teljesen egyetértek veled. sőt egy tankot annyi játékos irányítson amennyi a legénysége. a töltő szerepét betöltő játékos egy minijáték keretein belül töltheti be az ágyút. a rádiósnak mindig azt a gombot kell lenyomnia ami a képernyőn felvillan hogy jelezzen a többi társának az ellenség pozíciójáról.
a parancsnoknak egy csúszka mozog jobbra, barra és mindig középen kell lenyomnia a space-t hogy a legnagyobb látótávolság érvényesüljön (mint a régi fifa-ban a 11-esnél.)

6 éve 3 hónapja #3353 Írta: fules66
itt a példa hogy miért gyűlölöm az artykat. friss kép, ebben a pillanatban lőttem. kepfeltoltes.hu...u_.jpg

3-at lőttem és 2 arty full hp-ról lenullázott. és természetesen itt még nem is volt 5...

ezért kell nerfelni őket.

6 éve 3 hónapja #3354 Írta: fules66
itt az újabb példa. 1 blind kill, 4 sebzés, egy 3-as boj megindult felém így úgy döntöttem visszavonulok egy jobb fedezékekkel rendelkező vidékre. ja de az arty nem így gondolta és 918 hp-ról kivégzett...

kepfeltoltes.hu...u_.jpg

jelezném hogy kemény 2 meccs telt el a löwe-s képem és e között. elhiszem hogy egy arty játékosnak ilyen 100 meccsenként van, de érdekes módon én mindig megkapom azokat a tetveket akik éppen a 100-adik meccsüket nyomják, és sebeznek 4-5k-et amiből természetesen én vagyok az 1-ik ezres -.-.

6 éve 3 hónapja #3355 Írta: Surmou

teljesen egyetértek veled. sőt egy tankot annyi játékos irányítson amennyi a legénysége. a töltő szerepét betöltő játékos egy minijáték keretein belül töltheti be az ágyút. a rádiósnak mindig azt a gombot kell lenyomnia ami a képernyőn felvillan hogy jelezzen a többi társának az ellenség pozíciójáról.
a parancsnoknak egy csúszka mozog jobbra, barra és mindig középen kell lenyomnia a space-t hogy a legnagyobb látótávolság érvényesüljön (mint a régi fifa-ban a 11-esnél.)

Kb így hangzott amit te mondtál...

Am meg nézz videot múltkor volt a Pattonos video három srác beszél valamiről...valami artyszél vagy fedezék vagy...ahova nemtud lőni az arty...10másodperc...meg ilyesmik...nézd meg...

Bunkó stílusodra egyszerüen nem lehet normálisan reagálni...

Fifából meg vegyék ki a Cristiano Ronaldot...mert ha terpeszeben akarok állni(másoknak mert ő terpeszben áll szabadrúgásoknál) akkorszólók Győzikének mutassa meg miaza a terepszállás...Vagy mert Ronaldo túl nagyot tud lőni...gynegítsék 2x 3xorosára...

érted ez nem hozzáállás...engem is most lőttek ki...1219 dmget kaptam...miért? mert elcsesztem...ennyi..

6 éve 3 hónapja #3356 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Szerintem inkább azt kellene megoldani hogy max 2 arty legyen egy játékban!
Mikor már látom hogy 4 csak bujkálok mint egy földi kutya !!! :)
De szerintem is jó megoldás hogy gyengítik őket én is utálom az artykat!!!
Remélem klán társam nem haragszik meg mert ő meg csak artyzik ráadásul elég jól 5-6 tankot kilő már volt rá példa hogy saját csapat társunk lőtte ki ez miatt! utána meg én őt de sajna ezt nem hagyhattam!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #3357 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

fules66 beküldte: itt az újabb példa. 1 blind kill, 4 sebzés, egy 3-as boj megindult felém így úgy döntöttem visszavonulok egy jobb fedezékekkel rendelkező vidékre. ja de az arty nem így gondolta és 918 hp-ról kivégzett...

kepfeltoltes.hu...u_.jpg

jelezném hogy kemény 2 meccs telt el a löwe-s képem és e között. elhiszem hogy egy arty játékosnak ilyen 100 meccsenként van, de érdekes módon én mindig megkapom azokat a tetveket akik éppen a 100-adik meccsüket nyomják, és sebeznek 4-5k-et amiből természetesen én vagyok az 1-ik ezres -.-.

Ne is haragudj ,de a képet látva 11:32-nél.Te mint heavy mit kerestél ott?
Te ott tiszta célpont voltál és a map/Mines/ is kicsi 1mp alatt oda ér a lövedék.Ha artyznál ezt látad volna.Ja az Indián szpotolt mert min 370m lát ha nem vagy képben a tankok tulajdonságaival akkor mindig így fogsz járni.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 3 hónapja #3358 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
fules66 szuper hogy belinkelted a 2 képet mert egyből kitűnik 2 dolog.
1. Ha kint állsz a pusztán persze hogy kilő az arti,és bizony a fedezék nem csak az artik ellen jó ám... az meg tud védeni a csúnya britt 10es tdtől is:D
2.Ahogy a sportok nagy részébe itt is azt tudom mondani minden csapat csak annyira tud jól játszani amennyire az ellenfél hagyja. Ha te hagyod hogy kilőjjön az arti mert szarul helyezkedsz vagy csak szimplán noob csapatba kerülsz akkor ez van.
3. Scout nélkül nem lehet csatát nyerni. Hiába szidhatjátok az artit ha nem lát semmit az arti akkor nem tud mire lőni. rendes spot nélkül a heavyk se fognak elindulni mert " mi lesz ha befordulok itt a sarkon és ott vár rám egy JGDP E100".
4. Ha nincsenek artik akkor a kutya se fog a t 50 2 és barátaival játszani,mert minek, kinek spottoljon a heavyknek aki nem tud segíteni mert 300 méterre már nem lőnek nehogy ammot pazaroljanak mert úgyse üt át?
5. Azért majd nézzétek meg hányszor húzott titeket ki szorult helyzetből az arti. Lerohan titeket egy full hp-s tank és tudjátok hogy 1v1 be nincs esély egyszer csak jön a mennyei segítség ,persze olyankor senki nem írja hogy thx arti

UI: legyen kevesebb arti egy csatában max 2-3 és kevesebb noob. Ja és aki nem szokott artizni az meg főleg ne sírjon meg halvány gőze sincs róla hogy hova tud belőni az arti,meg milyen lehetetlen lövész helyeket képes találni az artis társadalom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: geko, HUNGabesz24, pitt600, Candycando

6 éve 3 hónapja #3359 Írta: fules66
ne szórakozz már. leírtam mi volt. dombon voltam jobb fent, hogy a nagy hegy bejáratát védjem. ez sikerült is, majd mikor láttam hogy érkezik 3 ellen sarkon fordultam, és mentem vissza hogy rendes fedezéket találjak, ne tudjanak 3-an bekeríteni. miért szerinted hevyvel van olyan tank amelyik nem derít fel? és nem az a lényeg hogy mit kerestem ott, hanem az hogy már megint 1000+ eresztett belém a köcsög arty. az normális szerinted hogy 9 tankot lőnek ki az artyk, majdnem 8k-et sebezve 3-an? (másik kép.) és még csak nem is 5-en voltak.

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #3360 Írta: fules66
nem mondtam hogy hibátlan vagyok, természetesen én hibáztam, de azt értsd már meg hogy full sebességgel, MOZGÁS KÖZBEN eresztette belém azt az 1000-est. vagy mit csináltam volna? remegtem volna többiekkel a hegy lábánál ahovanem tud belőni az arty? minek reagáltok hogyha nem olvassátok el amit írok??? nem általam ki a puszta közepére lövöldözni hogy az milyen jó... és ugyan az a kérdésem hozzád is mint a másik úriemberhez. a másik képet nézd, az szerinted normális???

6 éve 3 hónapja #3361 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
Nem kell szar tankkal játszani és ennyi. Felraktad ahogy a szuper lassú német tankjaidat kiszedték mert szuper szar helyen álltál velük. Ha folyamatosan mozogsz nem fog rád lőni csak úgy az arti,de ha de bemész a vízbe meg a mocsárba a 20al közlekedő tankoddal akkor még át is tárazhatna az arti páncéltörőre és becélozhatna vele mire te fedezék közelébe se jutnál.

6 éve 3 hónapja #3362 Írta: fules66
na lényegtelen. arra amit kérdezek nem reagálsz, a lényeg az hogy ti szoptok én meg élvezkedek ;)

6 éve 3 hónapja #3363 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
Próbálgattam az Artyt de nekem nem jött be az a stílus. Viszont ami a pár száz körből lejött amg próbálgattam, hogy nagyon lehet vele uralni az egész pályát. Semmilyen más tankkal nem tudja olyan mértékben uralni az egész térképet 2-3 jó játékos mint Artyval.
De ez még nem is lenne gond, ha az MM mindkét csapatba egyforma képességű tüzéreket rakna. Ugyanis az igazi gáz az, amikor nektek bujkálni kell a tüzérség elől az ellenfél tankjai meg szabadon grasszálnak fel-alá, és úgy helyezkednek ahogy nekik jólesik mert nektek szarok a tüzéreitek, vagy már nincsenek is mert szépen ki counterezték őket.

Ha van 3 jó hevy tank az ellenfélnél, nektek meg nincs akkor jó eséllyel megnyerik a kört, de nem fogják tudni teljesen uralni az egész térképet, mindenki tud játszani kicsit mielött kilövik. De ha van 3 jó medetek, TD-tek vagy felderítőtök, még akár nyerhettek is.

Ha ugyanez Artyval van, akkor ott esélytelenek vagytok bármit csinálni a fenti helyzet miatt. Mivel nektek bújni kell meg Arty árnyékba állni, az ellenfél meg oda áll ahova akar, megkerülhet, kiállhat a mező közepére és várhatja, hogy kidugd az első lánckereked stb.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.