Jelenleg

52
látogatónk van

Arty - Kell vagy sem?

8 éve 8 hónapja #134580 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Na az ilyenekre gondoltam én ELC szerintetek jó helyen :)
A másik IS-7 le maradt de az artynál volt csak pont kilépést nyomtam mikor spotra került ! De látom sokan magukra ismertek és sértőnek vették amit írtam mert háborognak mint a tenger :) Utolsó mondatomban értelmesen leírtam aki nem ilyen nem veszi magára :)


Szóval az a bajod, hogy a 15 perces csata 2. perce után nem mindenki a másik bázisánál támad ész nélkül? :lol:

Az elc meg eleve rossz, hogy ebbe a csatába került. Vagy véletlenül (előfordul), vagy sokat akar spotolni küldi miatt. Én az előbbire fogadnék, mert onnan nem fog túl sokat spotolni. Azt meg nem vetheted a szemére, hogy t5 lightban nem megy neki a t10 heavyknek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #134583 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Na az ilyenekre gondoltam én ELC szerintetek jó helyen :)
A másik IS-7 le maradt de az artynál volt csak pont kilépést nyomtam mikor spotra került ! De látom sokan magukra ismertek és sértőnek vették amit írtam mert háborognak mint a tenger :) Utolsó mondatomban értelmesen leírtam aki nem ilyen nem veszi magára :)


tehat kempel a lila, a kek, a zold,

es egyedul aki cisnal is valamit a sarga meg a voros.

de legtobbszor a cisnal valami 2 dologba merul ki: all mint fasz a lakodalomba,es nez ki a fejebeol, illetve megy eszetlenul megdogleni.

Kivancsi vagyok 9.8 elott hany kek/lila med ment fel a hegyre sniperkedni sand river tamadas modba?
vagy akar heavyvel.
Most fos a palya, de regen ezek a jatekosok elleptek a palya kozepet es spotoltak es lottek. Aki a hegyre ment az a vervoros lowe es is3 meg satobbi 0.43 as agyuval majd sniperkedek atomfizikus.

te meg pont kivalasztottal egy olyan palyat, egy olyan helyet ahol rohadtul sokan szoktak acsorogni.
Honnan tudod h. az eLC nem lent spotolt a bokornal csak mivel nem latott semmi feljott loni .

de leginkabb egy kerdesre varok valaszt: TE hova mentel volna az ELCvel ebbe a szituacioba?

elobanyasztam neked 1-2 regi kepet. Ezen vajon a lila kempel?:D
Figyelem: Spoiler!


masik kedvenc. Ok ott mit vedenek?:D
Figyelem: Spoiler!


ha ezek utan se erted a lenyeget ez van.
Okori filozofusok is a mindenfele teoriakat kitalaltak h. a szamukra ismeretlen dolgokat megmagyarazzal a sajat tapasztalatik alapjan. Az hogy sok dologba tevedtek az pedig csak amiatt volt, mert nem volt meg bennuk rengeteg dolog pontos ismerete, es ezeket a kepzelo erejukkel potoltak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #134593 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Na az ilyenekre gondoltam én ELC szerintetek jó helyen :)
A másik IS-7 le maradt de az artynál volt csak pont kilépést nyomtam mikor spotra került ! De látom sokan magukra ismertek és sértőnek vették amit írtam mert háborognak mint a tenger :) Utolsó mondatomban értelmesen leírtam aki nem ilyen nem veszi magára :)


Nálam: az értelmesen leírok valamit, az nagyon más kategória. Mellesleg nézd meg a hivatkozásom, ott a "mind" szót használtad.

Mellesleg az IS7 jó helyen volt. Kíváncsi lettem volna a folytatásra, hogy mit kezdtél vele :)

Lehet egy kérdésem Mesterlövész? Miért használsz két tár HEAT-et a BC-n? (költői kérdés, mert a választ belinkelte Jackal) B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134595 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Na az ilyenekre gondoltam én ELC szerintetek jó helyen :)
A másik IS-7 le maradt de az artynál volt csak pont kilépést nyomtam mikor spotra került ! De látom sokan magukra ismertek és sértőnek vették amit írtam mert háborognak mint a tenger :) Utolsó mondatomban értelmesen leírtam aki nem ilyen nem veszi magára :)


Ezen a képen egy troll platoon van:
- T5 egy T10-el
- egy darab unicum nincs a képen
- az egész csatában egy szem kék játékos van, az vagy az IS7- a pálya közepén F7-8-ban, vagy a bázison áll D7-ben, nem mint ha ennél a felállásnál, 2 perccel a csata kezdete után máshol kellene állnia


Szóval akkor ez mit is bizonyít? Mi az hogy lemardt a képről? A teljes térkép látszik. Meghalt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134598 Írta: csikaa
Megválaszolva: csikaa

Kár ezen vitázni mindenki játszik aki itt is nézi a fórumot és ez a való világ a csaták 99% ban a lila játékosok igen is kempelnek hátul verik az aranyat ha kel ha nem mert ugye ők a lilák nekik kell a gold lőszer mert nem ronthatják a statjukat op játékosoknak tartják magukat csak hát annyira op mind hogy lőni nem tanult meg a zöme mert 2 tierel alacsonyab tankra is odaveri a goldot de van játékban használható!


A lila azért lila, mert jól játszott sok csatán keresztül, te meg azért nem vagy lila (már gondolom, nem vagy az, ha igen, akkor bocs), mert szarul játszottál eddig, ami persze változhat. (Mint én. Én is 1 rakat fos voltam sok meccsen keresztül.) Teljesen mindegy mit írsz (írunk) erről, egyszerűen nem számít. Érted? Ez az "ők kempelnek" szöveg meg nagyon rossz duma.

Gold-ot meg bárki használhat, a kredit nála fogy, ha meg fizetett érte, mert pl. prémium fiókja van, akkor megérdemli! Ha már olyan "hülye", hogy fizet, miért ne használhatná? Én is vennék prémium fiókot, ha jobban érdekelne a wot, de nekem annyit nem ér. Élvezzék az előnyét, szarjuk bele, legalább a lilák nem artiznak! Vagyis nagyon ritkán, szerencsére. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134599 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

tehat kempel a lila, a kek, a zold,

es egyedul aki cisnal is valamit a sarga meg a voros.

A csatolt képeken még te is sárga vagy. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jackal_hun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #134609 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

tehat kempel a lila, a kek, a zold,

es egyedul aki cisnal is valamit a sarga meg a voros.

A csatolt képeken még te is sárga vagy. ;)

azota tobbet kempeltem hatul lighttal, foleg t37el:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134613 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
:lol:

Jah, valamit jól csináltál. Látom itt még a lassú td-vel is elindulsz, pedig rögtön előtted ott volt egy szikla a bázison. :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134619 Írta: Tsisdu
Megválaszolva: Tsisdu
Elnezest kell kernem, hogy tobbe-kevesbe kezdokent bele merek szolni a profi flame-elok jatekaba (jatekbeli nev ugyanaz, wn8 elleorizheto, hozzaszolas letudhato egy felmosollyal kisert legyintessel)

Mindenesetre - bar azt hittem, megtudok par dolgot az artyzasrol, ha mar igy fellendult a tema - olvastam par velemenyt, ami picit kulonbozik attol, amit en T8 alatt latok:

- Alacsonyabb tierben nem csak az FV-nek kicsi a lotavja. Viszont az legalabb gyorsan tud helyezkedni. Akkor a kis lotavu artystak megis emberek? :)

- Bar szoba kerult, es le is lett szolva a tema, megsem tunik olyan nagynak a kulonbseg, ha egy arty szedi le az embert, vagy egy nehezen elerheto helyen allo, sokszor csak 50m-rol lathato TD. Vagy egy hirtelen elobukkano KV2. Vagy barmilyen hasznalhato tank +2 tierbol, amikor egy stock tankban ulsz.

- Az arty-hoz nem kell skill, irjak sokan. Aztan jonnek azzal, hogy minek lo oda, miert nem figyel, miert nem oda fokuszal, miert nem segit, miert hiaba a spot... Megis kellene a skill? Es valahogy az arty-k megsem olyan eredmenyesek. Persze, lehet veluk - nemelyikkel, de kozel sem minddel - egylovesezni. Mint a troll agyukkal. Csak azokkal oda lehet setalni az ellenfelhez, ezzel meg nehezebb. De nem mindegy, hogyan helyezkedsz, mennyire figyelsz a csapatra, illetve a segitseget kero csapattars belul futkos-e a szorasi korodon az ellenfel korul, hogy eselyed se legyen kockazat nelkul segiteni.

- A hatul kempelos temahoz: Valo igaz, a forumon megosztott visszajatszasokban is sok eredmenyes kor kezdodik ovatos helyezkedesekkel, sniperkedesekkel, hogy a vegjatekban aztan tarolhasson a jatekos. Sot, a sajat legjobb meccseim is ilyenek voltak. Lehet mondani, hogy ez a lehetoseg masnak is adott, de nehany meccsemet visszanezve az adott csataban - vagy a wn8 alapjan ugy altalaban - eredmenytelen, sokszor lenoobozott jatekosok nelkul a legtobb jo meccs nem sikerult volna. Vagy mert spotoltak, vagy mert ott voltak, ahol (igy tudtam, hogy az ellenfel ott nincs), vagy mert lekotottek az ellenfelet, igy mogejuk lehetett menni, vagy lehetett masokra (tobbnyire artyk) vadaszni.

Es ha mar arty a tema, de szinte csak artygyulolok jarnak ide: Akad nehany jo tanacs, hogyan is kene veluk jatszani? Linkek? (Nem az alapokra gondolok) Es most tekintsunk el azoktol a tippektol, hogy ne jatsz veluk, loj fel, es allj ala, ugorj le egy sziklarol, vizpartrol, vagy allj nyugodtam, hogy kilohesselek - jut eszembe, ha az artyhoz nem kell skill, akkor mi kell ahhoz, hogy egy konnyuvel suicide rush kereteben atrohanj az artykhoz, autoaim, korbefutas, es kiszedd, mielott kilonek?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, MPeter71, nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134620 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

:lol:

Jah, valamit jól csináltál. Látom itt még a lassú td-vel is elindulsz, pedig rögtön előtted ott volt egy szikla a bázison. :whistle:


most monjdam h. nem fertem oda?:D:D:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134625 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Figyelem: Spoiler!


Szegény Tsisdu. Már most sajnállak. :lol: Mit fogsz te ezért kapni! :lol: ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134627 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Figyelem: Spoiler!


Es ha mar arty a tema, de szinte csak artygyulolok jarnak ide: Akad nehany jo tanacs, hogyan is kene veluk jatszani? Linkek? (Nem az alapokra gondolok)
Figyelem: Spoiler!


Engedd meg:

vteps.hu/index.php/oktatas-menu/11-articles/21-arty-tutorial

Sok sikert az artyzáshoz. Csak azzal az a baj, hogy normál tankban az rng-nek kb. 20% beleszólása van a játékba, a többi a játékoson múlik. arty esetében meg kb. 70% az rng hatása. A játékos max. azt dönti el, merre néz, megvárja-e a beszűkülést, és mennyire lágyan nyomja meg a bal egérgombot. Minden más rng, ezért is szidják olyan sokan. Remélem, hasznosnak találod majd a linket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nemo510

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #134629 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Es ha mar arty a tema, de szinte csak artygyulolok jarnak ide: Akad nehany jo tanacs, hogyan is kene veluk jatszani? Linkek? (Nem az alapokra gondolok) Es most tekintsunk el azoktol a tippektol, hogy ne jatsz veluk, loj fel, es allj ala, ugorj le egy sziklarol, vizpartrol, vagy allj nyugodtam, hogy kilohesselek - jut eszembe, ha az artyhoz nem kell skill, akkor mi kell ahhoz, hogy egy konnyuvel suicide rush kereteben atrohanj az artykhoz, autoaim, korbefutas, es kiszedd, mielott kilonek?


vteps.hu/regi/o...l.html

konnyutankos pelda:
- egybol beszaladsz 99,99999% h. meghalsz
- ahhoz h. mikor kell beszaladni pedig pont h. skill kell, ugy hivjak helyzetfelismeres.
- majd megnezem h. futsz korbe egy BC arty-t, vagy mit csinalsz ha a sarkon rad var h. arra menj.
-illetve az is mokas amikor test forgasbol snapshotolnak
-bokorba all es akkor latod meg amikor lo. Gondolom 1100hps ligth tank biztos tulelo ezeket a loveseket.

csak par dolog h. mennyire konnyu light tankkal artykat olni.
(autoaim es ugy fogsz pattogni a conq GC elejerol mint a huzat. de ez csak halkan jegyzem meg. illetve ha 6 lovedek van a 1390be 3 loves egy arty atlagba, szoval 2ot ha leolsz jovagy, es azt se felejtsd el ha kozel allnak egymashoz amig az egyiket gyilkolod a tobbi elkezd rad celozni.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134639 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Elnezest kell kernem, hogy tobbe-kevesbe kezdokent bele merek szolni a profi flame-elok jatekaba


mármint kezdő flamelő? :P :lol:

pár alapszabály kezdő artyzóknak (szvsz):

- nem igaz, hogy mindig a nagy páncélú tankot lőjjük - szituációfüggő, azt a tankot kell lőni amivel jobban elősegíted csapatod győzelmét - lehet éppen egy WTE100 az vagy 50B
- nem mindegy melyik artyval vagy, nagyot sebző - kicsit sebző + gyorsan lövő - eszerint is válaszd célpontjaidat
- mozogj el lövés után, ne tökölj egy helyben (counterarty miatt)
- jelezd ha töltessz, feleslegesen ne kockáztassa HP-ját a spotter
- lehetőleg jelezd kire lőssz
- ne lőjj az enemyre ha a sajátod ott van mellette és harcol vele csak ha kéri, de akkor jelöld a célt, hogy lövöd - legyen ideje reagálni
- több sebzést viszel be ha oldalba tudod lőni az ellenséget (vagy hátba), amerikai + angol tankoknál meg szinte mindegy - szeretik az arti lövéseket :)
- ha már egyedül maradtál ne lődd ki magad és ne menj vízbe: szemétség+gerinctelenség
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Szete58, MPeter71, lucha_nDall, nemo510, singes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #134644 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Elnezest kell kernem, hogy tobbe-kevesbe kezdokent bele merek szolni a profi flame-elok jatekaba


mármint kezdő flamelő? :P :lol:

pár alapszabály kezdő artyzóknak (szvsz):

- nem igaz, hogy mindig a nagy páncélú tankot lőjjük - szituációfüggő, azt a tankot kell lőni amivel jobban elősegíted csapatod győzelmét - lehet éppen egy WTE100 az vagy 50B
- nem mindegy melyik artyval vagy, nagyot sebző - kicsit sebző + gyorsan lövő - eszerint is válaszd célpontjaidat
- mozogj el lövés után, ne tökölj egy helyben (counterarty miatt)
- jelezd ha töltessz, feleslegesen ne kockáztassa HP-ját a spotter
- lehetőleg jelezd kire lőssz
- ne lőjj az enemyre ha a sajátod ott van mellette és harcol vele csak ha kéri, de akkor jelöld a célt, hogy lövöd - legyen ideje reagálni
- több sebzést viszel be ha oldalba tudod lőni az ellenséget (vagy hátba), amerikai + angol tankoknál meg szinte mindegy - szeretik az arti lövéseket :)
- ha már egyedül maradtál ne lődd ki magad és ne menj vízbe: szemétség+gerinctelenség


Ezeket minden artista tudná ÉS alkalmazná, akkor az arty-hate beszédek száma rögtön a felére esnének vissza!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, eldegor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.