Jelenleg

14
látogatónk van

Stream - Technikai kérdések

5 éve 10 hónapja #202698 Írta: NightShadow
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Streameléssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Ezt a két programot használtam Open Broadcaster Software, amd gaming evolved és bufferelési problémák vannak.

A gépem konfigja:
CPU típusa QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3200 MHz (16 x 200)
Alaplap neve Gigabyte GA-MA790XT-UD4P (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Rendszermemória 8192 MB (DDR3-1066 DDR3 SDRAM)
Videokártya AMD Radeon R9 270x
Internet sebesség: kepfeltoltes.hu...u_.jpg
Win 10-et használok.

Ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni mi lehet a probléma?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #202761 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Milyen felbontáson és bitrátával streamelsz?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: NightShadow

5 éve 10 hónapja #202774 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

Milyen felbontáson és bitrátával streamelsz?

30fps 3000kbs 1024x768

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #202799 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Hmmm, ez érdekes. Pláne hogy a felbontás olyan kicsit hogy nagyon nem kéne ezt csinálnia.
Azt tudom, hogy ha Játék felvétel van beállítva az OBS-ben és közben kilépsz az asztalra, akkor automatikusan bufferel az idő alatt a twitch (ha esetleg ez zavart meg, mert ugyanazon a gépen tesztelted).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: NightShadow

5 éve 10 hónapja #202822 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

Hmmm, ez érdekes. Pláne hogy a felbontás olyan kicsit hogy nagyon nem kéne ezt csinálnia.
Azt tudom, hogy ha Játék felvétel van beállítva az OBS-ben és közben kilépsz az asztalra, akkor automatikusan bufferel az idő alatt a twitch (ha esetleg ez zavart meg, mert ugyanazon a gépen tesztelted).

Igazából nem én csinálom én totál sötét vagyok az egészhez az egyik ismerősömnek csinálja ezt.
Youtube-on és Twich-en is ezt szokta csinálni neki vagy van amikor csak simán lagol az egész stream de kegyetlenül. Mi szoktuk nézni neki hogy jól működik e szóval nem magának teszteli.
Nem tudjuk mi lehet a probléma a gépnek és netnek simán bírnia kéne gond nélkül régebben is streamelt igaz csak youtube-on de soha nem volt probléma amióta viszont újra rakta a gépét ezt csinálja.
Valami beállítási probléma lehet.

Úgy lenne jó ha van aki ért hozzá és lenne egy kis szabad ideje feljönne TS-re és tudna beszélni a sráccal hogy mi lehet a probléma a beállításokban.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.