Jelenleg 293 vendég és nincs tag online

Stream újoncoknak

2 hónapja 4 hete #294816 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Kösz srácok!

Meg kell mondjam, hogy nekem ez így, hogy közben beszélek, nagyon fura és legyünk őszinték rohadtul zavaró. Aki szakaszozott már velem (régiek közül) az tudja, hogy nem szeretek szakasz közben sem beszélni, mert elterelődik a figyelmem, másképp játszok, többet bénázok. Itt viszont majdnem folyamat beszélni kell, hogy mit, miért, hogyan, merre stb... és ez sokszor meglátszott a játékomon is. Volt, hogy nem is figyeltem merre megyek, mert lekötött az, hogy mit mondok, ezért egyedül mentem Is3A-vel a városba és legyalult a túlerő. Ezt elmondom a tankról, meg azt, ó, de még itt van ez is, közben néha kérdeztek is, de nézzem merre megyek és mondjam, hogy miért épp oda. Mivel még nem csináltam ilyet, kicsit soknak érzem ezt egyszerre :D
Továbbá az sem egyszerű, hogy játék közben a döntés, hopp, megszületik és már csinálom is, de ha magyarázni kell, akkor mi az előzménye a döntésnek, miért így és nem úgy döntök és mi lesz a következménye és mire ezt elmondja az ember már vagy másképp csinál mindent vagy újabb és újabb magyaráznivalók vannak. Hát, nagyon nem olyan egyszerű, mint hittem :D

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete #294817 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
De csak mert túlgondolod.
Az is elég szerintem, ha csak elmondod, hogy mit csinálsz. A plusz infókat meg hagyd meg a campelősebb csatákra vagy a garázsban kivesézed. Nem kell rögtön a legjobbat nyújtanod. Szépen fokozatosan, ahogy jössz belefele, úgy bővítsd a beszéded

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

2 hónapja 4 hete #294818 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Jó volt,kár hogy csak rövid ideig voltam.Haláli nyugodtan toltad,a lényeget mondtad,érdekes volt,remélem folytatod!A stream előtti nap már kiírhatnád ide a tervezett kezdést!shaking

Betanított magfizikus

2 hónapja 4 hete #294829 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Ha meg tudod oldani, elmenthetnéd a stream-eket. Most néztem a linken, de sajnos a videók között egyetlen korábbi streamet se találtam Tőled.

Elég hektikus időközökben van lehetőségem stream-et nézni, pedig szívesen meglesném az "ismerős" emberek játékát.

A korábbiakhoz hozzászólva, magam is azt javasolnám, hogy igyekezz kommunikálni, vagy legalább zenét berakni a játék közben.

Ha komolyabb terveid vannak, szerintem a kamera sem lenne ördögtől való, igaz kamera nélkül is működhet ha valaki nagyon alakít, lásd. Decha pl. de azt látom, hogy a közvetlen kommunikáció lehetősége, illetve a személyközeli stream (kamera) jóval nagyobb népszerűségnek örvend.

2 hónapja 4 hete #294834 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

_Szazados_ beküldte: Kösz srácok!

Meg kell mondjam, hogy nekem ez így, hogy közben beszélek, nagyon fura és legyünk őszinték rohadtul zavaró. Aki szakaszozott már velem (régiek közül) az tudja, hogy nem szeretek szakasz közben sem beszélni, mert elterelődik a figyelmem, másképp játszok, többet bénázok. Itt viszont majdnem folyamat beszélni kell, hogy mit, miért, hogyan, merre stb... és ez sokszor meglátszott a játékomon is. Volt, hogy nem is figyeltem merre megyek, mert lekötött az, hogy mit mondok, ezért egyedül mentem Is3A-vel a városba és legyalult a túlerő. Ezt elmondom a tankról, meg azt, ó, de még itt van ez is, közben néha kérdeztek is, de nézzem merre megyek és mondjam, hogy miért épp oda. Mivel még nem csináltam ilyet, kicsit soknak érzem ezt egyszerre :D
Továbbá az sem egyszerű, hogy játék közben a döntés, hopp, megszületik és már csinálom is, de ha magyarázni kell, akkor mi az előzménye a döntésnek, miért így és nem úgy döntök és mi lesz a következménye és mire ezt elmondja az ember már vagy másképp csinál mindent vagy újabb és újabb magyaráznivalók vannak. Hát, nagyon nem olyan egyszerű, mint hittem :D

Még a vegén kiderül, h Te is emberből vagy.
Ez régebben sokszor nem jött le.
:trollol:

2 hónapja 4 hete #294851 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda

Rohamnyuszi beküldte: Ha meg tudod oldani, elmenthetnéd a stream-eket. Most néztem a linken, de sajnos a videók között egyetlen korábbi streamet se találtam Tőled.

Ha jólrémlik ahhoz kell egy bizonyos felirtakozószám, de majd kijavítanak ha tévedek.

2 hónapja 4 hete #294854 Írta: Dzsonii
Megválaszolva: Dzsonii
Nem kell feliratkozó szám. Alapból rendelkezésre áll ez az opció. Be kell kapcsolni, mert alapértelmezetten nincs bekapcsolva. 14 napig tárolja stream vod-okat a Twitch. Twitch Prime vagy Partner státusszal rendelkezőknek 60 napig.
Tartalomkészítő írányítópult->Bal oldalt le kell nyitni a menüsort, Beállítások fül->Csatorna->Fentről a harmadik csúszkát be kell kapcsolni (Korábbi közvetítések tárolása néven van)
Másik út:
Beállítások->Csatornák és videók->Fentről a harmadik csúszkát be kell kapcsolni (Korábbi közvetítések tárolása néven van)

„A siker nem döntő, a kudarc nem végzetes, a bátorság, hogy folytasd, ez az, ami számít."-Winston Churchill
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda

2 hónapja 3 hete #294919 Írta: _Szazados_
Ahogy Feri kérte: holnap este befogom nyomni a streamet, ha minden jól megy, akkor a mentéssel együtt sikerül. 19:00-tól tervezem elkezdeni.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda, Feri38_HUN, Laccvacc, Bhalangir

2 hónapja 3 hete #294948 Írta: Feri38_HUN

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 hónapja 3 hete #294951 Írta: Feri38_HUN
Megint színvonalas volt a műsor,legközelebb megint megyek!!!!!shaking

Betanított magfizikus

2 hónapja 3 hete #294955 Írta: _Szazados_

Feri38_HUN beküldte: Megint színvonalas volt a műsor,legközelebb megint megyek!!!!!shaking

Szerintem jobban sikerült, mint múltkor, menni fog ez :D
És még az siemkát is sikerült leászolni :d3:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hónapja 3 hete #294959 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

_Szazados_ beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Megint színvonalas volt a műsor,legközelebb megint megyek!!!!!shaking

Szerintem jobban sikerült, mint múltkor, menni fog ez :D
És még az siemkát is sikerült leászolni :d3:

Sok sikert! :)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Mellékletek:

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #295082 Írta: _Szazados_
Nem terveztem ma streamelni ma, különben előre szólok, viszont mivel félig-meddig önkéntes karanténban vagyok és két nap után végre sikerült este aludnom valamennyit, gondoltam miért ne. Jelenleg a 3. markért megyek a Spagettóval, így erre köll számítani. A hangom szar, nem kell meglepődni :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, AntTheZ

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.