Jelenleg

82
látogatónk van

World of Tanks Streamerino

8 éve 7 hónapja #143814 Írta: Scheff
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hello hölgyek és urak! :)

A számtalan stream mellett itt van még egy, ami éppen olyan, mint a többi száz meg százezer azzal a különbséggel, hogy mi tojást sütögetünk a Tigrisünk motorterén, szűz lányok vérét áldozzuk az arták oltárán és egyéb teljesen megszokott és hétköznapi dologgal ütjük el az időt... mhh, jobban belegondolva mégis csak pont olyan, mint bármilyen más stream. :huh:

Egyébiránt a stream adás követésével csillapíthatod szűnni nem akaró tudásvágyadat, élvezheted megnyugtató orgánumomat, szem- és fültanúja lehetsz annak, ahogy rettentő túlerővel szemben gigászi küzdelemben hozok le egy elveszettnek tűnő ütközetet és első kézből láthatod full yolo berzerker baromállat megmozdulásaimat is.

Ha bármilyen kérdésed vagy, a leggyorsabb módja az információ utáni igényed kielégítésére az, ha a chat felületén rákérdezel, és legjobb tudásom szerint a csaták közötti rövid időintervallumban megpróbálok választ adni rá.

Az adások ezen a csatornán futnak teljes rendszertelenség mellett: www.twitch.tv/mrscheff

Ha esetleg át szeretnéd látni a káoszt, azt itt teheted meg: www.facebook.co...hefftv

Ha már a rák megesz, de valójában te akarod megenni a rákot, akkor itt főzheted meg: https:// www.youtube.com...heffTV

We are all mad here. B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, pitzen, Toydolls2, Hun_Mercenary, Pitya78, tibi144, Thothem, Cave, bandras32, CrossMetal1, Szete58, Camper03, 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8, sandorati, Ergil, FZRPUPU, Morphelo, krysss81, Jackal_hun, Mikszi67, Tengri, Sambi0712, blslas

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143822 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun
Most fikáztam le a Panthert, majd elkezdtem nézni a videódat, hát lehet én vagyok béna:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143964 Írta: Scheff
Megválaszolva: Scheff
Lehet nekem sem tetszene, ha nem játszottam volna előtte a Vk3002(M) névre keresztelt csodával. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #143985 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Lehet nekem sem tetszene, ha nem játszottam volna előtte a Vk3002(M) névre keresztelt csodával. :)


Sajna szar vagyok, ez a nagy különbség, ennyi...:D De én is játszottam az M-el szóval...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #144057 Írta: Pitya78
Megválaszolva: Pitya78
Pedig barátaim, Én csak szuperlativuszokban tudom megemlíteni a VK 3002M-et! Ez a t6 E50M-je! Mindenre jó!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #144215 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Lehet nekem sem tetszene, ha nem játszottam volna előtte a Vk3002(M) névre keresztelt csodával. :)


Sajna szar vagyok, ez a nagy különbség, ennyi...:D De én is játszottam az M-el szóval...


Nem vagy az, Téged bedobott T9-be és nem volt 3-4 skilles legénységed + csoki. Ez azért relatíve sokat számít. Ez kb. olyan, mintha megcsinálnék most egy E8-es 10 meccses videót, bár engem a 2. meccsre azért T8-ba dobott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #145941 Írta: Scheff
Megválaszolva: Scheff
A szeptemberi stream menetrendet a linkre kattintva láthatjátok. :)

LINK ---> EZ AZ A LINK!!! <---- ITT / OTT
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, siposbalint0

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #149459 Írta: Scheff
Megválaszolva: Scheff
24 órás streamerino szombaton 18:00 órától. A 24. órában, amennyiben elérjük a 2400 követőt egy szabadon választott prémium tankot lehet nyerni, illetve ezen felül 2500 gold üti a markát annak a szerencsésnek, aki eleget tesz a posztban foglaltaknak:

www.facebook.co...heater
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: siposbalint0, ligthin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #149487 Írta: kajzoo
Megválaszolva: kajzoo
Tankos játék tankos játék

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 6 hónapja #149530 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

24 órás streamerino szombaton 18:00 órától. A 24. órában, amennyiben elérjük a 2400 követőt egy szabadon választott prémium tankot lehet nyerni, illetve ezen felül 2500 gold üti a markát annak a szerencsésnek, aki eleget tesz a posztban foglaltaknak:

www.facebook.co...heater


Scheff egyszer nem akarsz Tankionlinet streamelni? :D :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #151073 Írta: Scheff
Megválaszolva: Scheff
Szeretném fejleszteni a stream minőségét, ezért kérnék visszajelzését tőletek kérdőív formájában. A kérdőív kitöltésével sokat segítenétek és egyúttal nagyon hálás is lennék érte. Előre is köszi! :)

docs.google.com...d_form

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #151081 Írta: AwfulDoggy
Megválaszolva: AwfulDoggy

Szeretném fejleszteni a stream minőségét, ezért kérnék visszajelzését tőletek kérdőív formájában. A kérdőív kitöltésével sokat segítenétek és egyúttal nagyon hálás is lennék érte. Előre is köszi! :)

docs.google.com...d_form


Kitöltve ! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #151099 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Szeretném fejleszteni a stream minőségét, ezért kérnék visszajelzését tőletek kérdőív formájában. A kérdőív kitöltésével sokat segítenétek és egyúttal nagyon hálás is lennék érte. Előre is köszi! :)

docs.google.com...d_form

Kitoltve! :-*

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #151135 Írta: siposbalint0
Megválaszolva: siposbalint0

Szeretném fejleszteni a stream minőségét, ezért kérnék visszajelzését tőletek kérdőív formájában. A kérdőív kitöltésével sokat segítenétek és egyúttal nagyon hálás is lennék érte. Előre is köszi! :)

docs.google.com...d_form


Kitöltve

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 5 hónapja #151243 Írta: Strictly
Megválaszolva: Strictly
Scheff kérdőív kitöltve!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.