Jelenleg

88
látogatónk van

EFE - Super Unicum Randoms/Strongholds/TB - kajzoo

9 éve 3 hete #103589 Írta: kajzoo
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok srácok kajzoo vagyok, nem rég elkezdtem streamelni és sikerült egy állandó 10-15 fős közönséget megszereznem. Nagyon köszönöm nektek akik néztek és támogattak eddig. A stream célja szorakozást, illetve segitséget nyujtani klánoknak / játékosoknak. Minden nap próbálok streamelni először random csatákat, este pedig strongholdot és CW-t. Stronghold csatákban 95%-s winratet tartjuk.

www.twitch.tv/kajzoo

Üdv, kajzoo

[klánt váltottam ezáltal az uj topic:) kérem az adminokat hogy a pirates-es topikot töröljék, köszönöm!]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hete #103592 Írta: nejo12
Megválaszolva: nejo12
Az a baj hogy csak fejhallgatóval lehet nézni a stream-edet...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hete #103594 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Kajzoo, van arra opció, hogy le legyenek mentve a videók oldalra (S_T-nél, QB-nél így van), hogy ha éppen az élő adást nem nézem, akkor a vacsi közben esetleg be tudjam nyomni? Vagy bármikor, amikor fáradt vagyok játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hete #103596 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Azt hiszem azt írta, hogy kell egy állandó nézőszám hozzá, valamint a minőségállításhoz is. Szóval mindenki streamre fel :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 3 hete #103605 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Sziasztok srácok kajzoo vagyok, nem rég elkezdtem streamelni és sikerült egy állandó 10-15 fős közönséget megszereznem. Nagyon köszönöm nektek akik néztek és támogattak eddig. A stream célja szorakozást, illetve segitséget nyujtani klánoknak / játékosoknak. Minden nap próbálok streamelni először random csatákat, este pedig strongholdot és CW-t. Stronghold csatákban 95%-s winratet tartjuk.

www.twitch.tv/kajzoo

Üdv, kajzoo

[klánt váltottam ezáltal az uj topic:) kérem az adminokat hogy a pirates-es topikot töröljék, köszönöm!]


Szia! Törölve a topic!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.