Jelenleg 384 vendég és 7 tag online

Elemzést kérek magamról!

2 hete 5 napja - 2 hete 5 napja #286753 Írta: rattkai
Megválaszolva: rattkai
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy elemzés magamról!

wot-life.com/eu...54401/

Köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 napja 23 órája #287173 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
Szia!

Ami feltűnő nekem, hogy sokat td-zel és artyzol, amit azért összességében elfogadható szerintem, annyit mindenképpen hozzáteszel, hogy ne legyél negatív faktora a csapatnak. Amit én javasolnék, hogy kicsit próbálj a közepes- és/vagy nehéztankok felé is nyitni, egész egyszerűen azért, mert van, amit nem lehet hátulról harcolva megtanulni. Ezekkel a tankosztályokkal lehet leginkább megtapasztalni, hogy a csaták dinamikája hogyan alakul, különösen a közepes tankoknál. Nézve a tankjaidat én az IS-7-et, E5-öt, obj. 140-et, obj. 430-at javasolnám. Ez egy játék, ha neked a td-k és artyk jönnek be, játssz velük nyugodtan, de ha akarsz fejlődni tovább, akkor tapasztalatot leginkább a dinamikusabb játékból szerezhetsz.

csuf beküldte: Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést kérni magamról:

wot-life.com/eu.../csuf/
www.wotstats.or.../csuf/

Tudom hogy nem vagyok jó játékos, és valószínű nem is leszek (időm sincs már annyit játszani, és szerintem nagy tehetségem sincs a játékhoz, sokat játszom prémiumokkal és ha valamit ki kell/szeretnék húzni nem szégyellem free XP-zni az ágat), de hajt a kíváncsiság hogy mit tudhatnék meg a magamról és a játékomról általatok :-)

Köszönettel: csuf

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuf

3 napja 22 órája #287175 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Megszívlelendő tanácsok,még nekem is hasznos,sokmindent van benne amit nekem is meg kell változtani

3 napja 20 órája #287180 Írta: csuf
Megválaszolva: csuf
Szia!

Köszönöm hogy időt és energiát fektettél nem túl fényes eredményekkel rendelkező felhasználói fiókom elemzésére ! :-)
Meglátásaidat köszönöm, tanácsaidat próbálom megfogadni, és talán még fejlődni is sikerül :-)

Üdvözlettel: csuf

Greysword beküldte: Szia!

Ami feltűnő nekem, hogy sokat td-zel és artyzol, amit azért összességében elfogadható szerintem, annyit mindenképpen hozzáteszel, hogy ne legyél negatív faktora a csapatnak. Amit én javasolnék, hogy kicsit próbálj a közepes- és/vagy nehéztankok felé is nyitni, egész egyszerűen azért, mert van, amit nem lehet hátulról harcolva megtanulni. Ezekkel a tankosztályokkal lehet leginkább megtapasztalni, hogy a csaták dinamikája hogyan alakul, különösen a közepes tankoknál. Nézve a tankjaidat én az IS-7-et, E5-öt, obj. 140-et, obj. 430-at javasolnám. Ez egy játék, ha neked a td-k és artyk jönnek be, játssz velük nyugodtan, de ha akarsz fejlődni tovább, akkor tapasztalatot leginkább a dinamikusabb játékból szerezhetsz.

csuf beküldte: Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést kérni magamról:

wot-life.com/eu.../csuf/
www.wotstats.or.../csuf/

Tudom hogy nem vagyok jó játékos, és valószínű nem is leszek (időm sincs már annyit játszani, és szerintem nagy tehetségem sincs a játékhoz, sokat játszom prémiumokkal és ha valamit ki kell/szeretnék húzni nem szégyellem free XP-zni az ágat), de hajt a kíváncsiság hogy mit tudhatnék meg a magamról és a játékomról általatok :-)

Köszönettel: csuf

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.