Jelenleg 478 vendég és 20 tag online

Elemzést kérek magamról!

4 hónapja 4 hete #286471 Írta: Jocc1992
Megválaszolva: Jocc1992
Sziasztok!

Tetszik ez az elemzős téma! Szeretnék kérni én is egyet magamról ha lehetséges, bár mostanában nem játszottam valami sokat. :)

www.noobmeter.c...26231/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 4 hete #286486 Írta: otticsek
Megválaszolva: otticsek
Sziasztok!

Szeretnék kérni én is egy elemzést magamról.
Játékos nevem : otticsek

Köszönettel!

4 hónapja 4 hete #286489 Írta: lorka2004
Megválaszolva: lorka2004
Ha már sokan élnek a lehetőséggel, élnék én is vele! Szeretnék kérni én is egy elemzést magamról!
Játékosnév: lorka2004
hu.wot-life.com...40340/

4 hónapja 4 hete #286496 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Nem vagyok jó játékos.Sőt.Viszont nagyon kíváncsi vagyok vajon egy jó/vagy attol is jobb játékos milyen következtetést von le a statom alapján.
Tehát ha lehet én is csatlakoznék a sorhoz és kérnék egy elemzést.

hu.wot-life.com...46274/

www.noobmeter.c...46274/

A játékosnevem: veningerjacint

Előre is köszönöm.

4 hónapja 4 hete #286502 Írta: Nobuo83
Megválaszolva: Nobuo83
Sziasztok!
Én is élnék a lehetőséggel.

www.noobmeter.c...55183/

Köszönöm

4 hónapja 3 hete #286541 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Geri101 beküldte: Szevasztok,

kíváncsivá tettetek mi lenne a véleményetek a stattomról, mire kéne figyelnem miben lenne még potenciál, nem sietős de a ráfordított időt előlre is megköszönöm :)
wot-life.com/eu...24411/

Szia!

Amit látok:
- Szerintem szépen fejlődsz, TX-ben is alakulnak az eredmények, elég jó "kezdő ágakat" is húztál.
- Jó a wr-ed, de a kiosztott sebzésed szerintem túl alacsony ehhez képest, ami összefüggésben a túlélési %-oddal, ami szintén nem túl magas. Teszel a győzelemért, próbálsz aktívan játszani, viszont lehet ezt nem a legjobb pillanatokban teszed.
- A találati %-od nem túl jó, ami azt jelenti, hogy nem vagy elég alapos a célzásban valószínűleg.

Magammal összehasonlítva a recent statisztikáid nem sokkal rosszabbak az enyémeknél, szóval elsősorban magamból kiindulva adnék 1-2 tanácsot.
- Azt mondanám, hogy szeretsz agresszívan játszani, ami miatt hajlamos vagy túl sokat dolgozni hp-ból, vagyis kevés olyan lövésed van, amiért nem buksz hp-t. Valószínűleg hajlamos túlbecsülni a tankod erejét, illetve nem fordítasz kellő figyelmet a páncélhasználatra. Szerintem próbálj egy picivel türelmesebben játszani, ha a csata ritmusa nem követeli meg, akkor vigyázz jobban a hp-dra, hogy kritikus szituációkban feltud használni. Illetve figyelj a páncélzat használatra, csak annyira tedd ki a tankot, amennyire a lövéshez éppen szükséges, ha minimalizálod a lőhető felületeket szintén tudsz takarékoskodni a hp-dal.
- Találati pontosság, célzás terén is érdemesebb türelmesebbnek lenni, próbálj kivárni a lehető legtovább az adott szituációban, a rossz lövések miatt sebzéstől esel el. Illetve vstab, venti, pótkaja, bia a barátod a célzásnál és pontosságnál, esetleg érdemes újra gondolni a tankjaid felszereltségét.
Ha sikerül kicsit jobban menedzselni a hp-dat és javítani 5-10%-kal a találati arányod szerintem jelentős lenne az előrelépés!

Sok sikert és remélem tudtam segíteni! :)

4 hónapja 3 hete #286546 Írta: Geri101
Megválaszolva: Geri101
Köszi a tanácsokat
a páncélhasználattal az lehet a baj, h hajlamos vagyok megkockáztatni lövesek bizonytalan helyzetekben az agresszivitás miatt ami meg egyrészt türelmetlenség másrészt az a nyomás, h ha nem vagyok agresszív úgy érzem nem vagyok hatással a csata kimenetelére talán ezt nem szoktam jól felmérni és nagyobb figyelmet kéne fordítanom a biztonságomra pozícionálásnál
találati arány
részben szeretek vakon lőni illetve kicsit béna is vagyok, ezt most a 140-el érzem nagyon, úgy érzem nem tudok elég gyorsan reagálni dolgokra, h kihasználjam a tankot mert gyorsan mozog, pontos a gun armorra is figyelni kell mert használható és 6 secenként kell lőni vele illetve illene tudni vele mozgó kupolákat eltalálni ami bénán megy
ez pedig még 1 dolog kritikusabb helyzetekben sokszor úgy érzem azért rontom el a lövést mert ha pl10 sec alatt betöltök akkor szinte azonnal lövök holott ha várnék 1-2-3 másodpercet sokkal biztosabb penem lenne 140-nél ez csak hatványozódik

4 hónapja 3 hete #286597 Írta: BItangKitty
Megválaszolva: BItangKitty
Sziasztok!

Nagyon kíváncsi lennék, hogy egy nálam jobb játékos hogyan látja a statisztikáimat.
Látni fogjátok, hogy elég régóta játszok viszont többször volt már akár majd egy éves kihagyásom is utána azért mindig bele kell rázódni ami nyilván ront az összképen.
Előre is köszi az esetleges jó tanácsokat!

Ez lennék én

4 hónapja 3 hete #286660 Írta: kandelorr
Megválaszolva: kandelorr
Üdv :) Én is kérnék egy elemzést az accomat régebben regisztráltam de csak az utóbbi időben kezdtem el igazán foglalkozni vele. hu.wot-life.com...15347/

4 hónapja 2 hete #286689 Írta: xXCsendesXx
Megválaszolva: xXCsendesXx
Üdv szeretnék kérni magamról egy elemzést meg pár tanácsot mert egy szinten meg vagyok ragadva és nem tudok tovább fejlődni. wot-life.com/eu...89607/

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #286693 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Szia!
Ez egy második acc, vagy összesen 1609 csatát játszottál eddig a wottal xXCsendesXx?

4 hónapja 2 hete #286695 Írta: xXCsendesXx
Megválaszolva: xXCsendesXx
Hello ezelőtt 3-4 éve játszottam egy másik accal és most kezdem el megint Csak ahhoz se jelszót nem tudom már se az e-mail cím nincs meg :/ azért kezdem ujjat de kb ott is így áltam ezen a szinten

4 hónapja 2 hete #286727 Írta: Shilcor
Megválaszolva: Shilcor
Szia!
Köszönöm szépen az elemzést:) Értettem akkor 5-7 tier és ha esetleg véletlen 8 asozok akkor IS-3 SideScreep gyakorlása. Sajnos a Az IS emet már eladtam lehet ez akkor hiba volt. :D
Amúgy pont a napokban lettem narancssárga :D
Vettem és Értettem kisebb célok lővés után meg minimap. Szoktak olyan köreim lenni (amikor tudok figyelni) hogy sorbán lővőm be a tankokat olyankor fel bátorodom és a következő mecsen lehet ezért cseszem el:D a Találati arányom szerintem vállalható:D
Mégegyszer köszönöm az elemzést és a rám fordított idődet.

4 hónapja 2 hete #286736 Írta: Marshall
Megválaszolva: Marshall
Sziasztok!
Tetszenek ay elemzések.
Ha ránézne valaki jó uton vagyok vagy nem megkoszoném.
wot-life.com/eu...60711/

4 hónapja 2 hete #286747 Írta: nako93
Megválaszolva: nako93
Sziasztok

Szeretnék kérni magamról egy elemzést :)

Elöre is köszönöm a választ :)

wot-life.com/eu...41937/

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.