Jelenleg 197 vendég és 6 tag online

Elemzést kérek magamról!

9 hónapja 19 órája #286385 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword
Szerintem a Super Conqueror és a Patton is teljesen jó, meta tankok és van rajtuk elég páncél 1-1 hiba túléléséhez.
Nekem az obj. 277 meg van, nem fordítottam rá elég időt ez igaz, de nekem nem jött be. Ha összenézem az IS-7-el szerintem nem nyer annyit az ágyúkezelhetőségben, mint veszít páncélban, a dpm többletet meg randomban nem olyan könnyű kihasználni. Persze mobilitása jobb, de ha az kell, akkor már ott az obj. 430U. Nem mondom, hogy önmagában rossz tank, viszont szerintem a három közül legérzékenyebb arra, hogy ki játszik vele (emiatt könnyen lehet, hogy bennem a hiba), a random szempontjából kicsit a két szék között a pad alá esett. De ez csak az én véleményem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 16 órája #286398 Írta: Greysword

pucer7 beküldte: Akkor kihasznalom az alkalmat es kernek egy elemzest magamrol.

pucer7

22k csataval sajnos eleg nehezkesen ivel a stat. Ez lehet betudhato annak, hogy 5os szinten a KV-1S nem spottolt ugy ahogy kell, de en azert eroltettem !? :))) kb cromwellnel jottem ra , hogy a hevi az nem spotol, szoval volt mit frissiteni kb 5-6 tier utan.

Elore is koszonom es nagy LIKE a topic ert.

kerem az admin-okat toroljek, nem ertem miert kulon temaba irtam. Elnezest.

Szia!
Amit látok:
- Szép fejlődési görbéd van, amit ráadásul magasabb tierben csinálsz.
- Kiosztott sebzésed is rendben van, viszont alacsony a túlélési százalékod. Ebből arra következtetek, hogy sokszor türelmetlen vagy, illetve nem mindig érzed mikor kell agresszívan és mikor defenzíven játszani.
- A wr kicsit alacsony a teljesítményedhez képest, de szerintem ez az alacsony túlélési százalékkal van összhangban.

Amit javasolnék:
- Próbálj türelmesen játszani, jól elkapni azt a pillanatot, amikor agresszívnak lenni és ha kell hp-ból dolgozni, de tudni mikor jobb egy kicsit kivárni és inkább az ellenfél hibáira játszani.
- Elsősorban jó játékosok visszajátszásait javasolom, ha tudsz angolul akkor az külön előny, tőlük lehet leginkább ellesni az előző pontban leírtakat. Ha esetleg tudsz, jobb játékosokkal szakaszoz, akik segíthetnek ráérezni a csata ritmusára.
- Próbálj 50-100-150 meccsig 1-1 tier 10-es tankot priorizálni, és 100% fókusszal játszani velük, ahol próbálsz egyszerre figyelni a mikró- és makrójátékodra.

Szerintem jó úton jársz, ha feljavítod a túlélési százalékod, akkor még meredekebb lesz a fejlődési görbéd. Sok sikert, remélem tudtam segíteni! :)

9 hónapja 16 órája #286399 Írta: pucer7
Megválaszolva: pucer7
Hali,

Koszonom az ertekelest es a tanacsokat.
Mindenkepp megfogadom!Igy van, nagyon jol irtad, nem mindig tudom eldonteni , hogy att. vagy def. legyen.

Jo csatakat ;) !

9 hónapja 15 órája #286400 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv!
Tudom, tudom elég rossz játékos vagyok.
Kedves elemzők!
Szeretnék tanácsokat kérni, hogy legyek jobb játékos.
Ezen nem az általános csatabeli tippeket értem, azokat már tudom.
Esetleg van esélyem elérni a narancssárga szintet vagy erről inkább mondjak le?

Előre is köszönöm!
Nevem: gabi418

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

9 hónapja 14 órája #286403 Írta: Dobozostej
Megválaszolva: Dobozostej
Üdv!
Remélem jó helyen járok. Úgy érzem kicsit stagnálok, havi 1500-1600 wn8 fölé nem tudok menni. Ezért valami tanács félét szeretnék kérni, tudom így nehéz, de hátha észreveszel\vesztek valamit.
Köszönöm előre is!
wot-life.com/eu...337390

9 hónapja 10 órája #286412 Írta: RoadRider07
Megválaszolva: RoadRider07
Üdv!

Szeretnék egy elemzést magamról! Játékosnevem: RoadRider07

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #286429 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!

Hasonló cipőben járok mint Dobozostej, úgy érzem megakadt a fejlődésem. Szívesen fognám arra, hogy mostanában feküdtem rá a 9-es 10-es tankokra és az már egy másik kávéház, de mnem akarom :) . De ürölnék ha valaki hozzáértő véleményt mondana rólam. Köszönöm.
hu.wot-life.com...05733/
www.noobmeter.c...05733/

8 hónapja 4 hete #286438 Írta: Dorus
Megválaszolva: Dorus
Üdvözletem!

Alapvetően kíváncsi lennék a véleményetekre, habár az utóbbi 1,5 évben kőkemény harcot vívok nem csak a játékosokkal, hanem a saját internetszolgáltatómmal is.

2011-ben egy leharcolt laptoppal és 200-300-as pinggel folyékonyabbnak tűnt a játék és sikeresebbnek is éreztem magam, mint manapság, amikor ugyan 100+ FPS és 20-30-as pingem van, de olyan lag spike-k, amelyek legtöbbször komplett DC-ben csúcsosodnak ki.

Nyilván a játék maga, a meta, stb. változott az évek alatt, de úgy érzem az utolsó 12-18 hónap nem teljesen tükrözi a lehetőségeimet - lásd netkapcsolat probléma.

Mégis megkérdezném: mi a véleményetek?
Dorus - EU server
www.noobmeter.c...78512/

Jó vadászatot, parancsnokok!

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #286446 Írta: Greysword

szekkernyak beküldte: isziasztok,én is szeretnék kérni magamról egy elemzést,főként mert úgy érzem az utóbbi időben inkább vissza fele fejlődök és nem tudom miért.a rám szánt időtöket előre is köszönöm!
wot-life.com/eu...81905/

Szia!
- Én azért inkább fejlődést látok, nem vissza fejlődést! Lehet a fejlődésed kicsit lelassult, de az nem azt jelenti, hogy nincs előrehaladásod, ezt pedig a tier 10-es tankoddal mutatott teljesítménye mutatja meg. Szerintem tier 10-ben a legnehezebb jól teljesíteni, szóval ne keseredj el, ha azokkal egyből nem hozol olyan jó számokat, mint lejjebbi tierekben.
- Nálad is jelen van a túlélési százalék-kiosztott sebzés-winrate háromszög. Vagyis szerintem sokszor idő előtt kiesel a csatából, amit megszenved a másik két mutatód is.

Amit javasolok:
- Türelem a csatákban, de nem passzivitás. Próbáld felmérni mikor legyél agresszív és mikor defenzív, ha sikerül jobban vigyázni a hp-dra tovább tényező tudsz maradni a csatákban.
- A fentieket leginkább jobb játékosoktól tudod ellesni, szóval érdemes lehet unicum játékosok csatáit visszanézni, Twitchen és Youtube-on pár tartalomgyártó anyagába szintén érdemes lehet belepillantani.
- A tier 10-es tankjaidba tegyél minél több csatát, szerintem azon a szinten vagy, hogy ezekkel játszva tudsz a legjobban fejlődni. A tankállományod rendben van, talán a Grille és az obj. 277 nagyobb kihívás, de azzal játssz, amivel úgy érzed a legjobb vagy.
- Összességében, ha sikerül megtanulnod, hogyan legyél hasznos a csapatnak és ossz ki sebzést jelentős hp veszteség nélkül jelentős fejlődést tudsz elérni. Szerintem jó úton jársz, a tier 10 nagy kihívás, de ha beleteszed a kellő munkát, akkor ezen a kihíváson is úrrá lehet lenni.

Sok sikert és remélem tudtam segíteni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

8 hónapja 4 hete #286448 Írta: DonCosta_HUN
Megválaszolva: DonCosta_HUN
Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést kérni magamról:
Wot-life
Noobmeter

Egy jó ideje stagnál a WN8 mutatóm.
Jó sokáig csak TD-kkel játszottam, ráadásul a nemzetek szerinti eloszlás is elég egy(két)oldalú volt (német és amerikai). Egy ideje próbálom mindkét területen színesíteni a palettát, és azt érzem, hogy a medekkel élvezem leginkább a játékot. Lightokkal csak a küldetések miatt kezdtem el játszani és ez a teljesítményemen is látszik...
Régóta olvasom a wotinfót és a tanácsokat megfogadva nem siettem magasabb tierbe. 5 év után lett Tier 10-esem, rögtön kettő is, de azt tapasztalom, hogy itt kevésbé tudok meccseket befolyásolni, vagy egyáltalán hasznos tagja lenni a csapatnak. Leginkább a közepes tierekben érzem jól magam.
Szeretnék jobb játékos lenni, ezért kérem a segítségeteket. Nem feltétlen a magas tier a vágyam, a lényeg, hogy a megrekedt fejlődés tovább folytatódjon.

Köszönöm előre is!

8 hónapja 4 hete #286452 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

köszönöm szépen a jó tanácsokat,igen ez a korán elbaszom a hp-m sajnos elég sűrű ezen próbálok dolgozni az utóbbi időben több kevesebb sikerrel.tier 10 meg tényleg nem egyszerű,szerencsére a nagy izgulásokat ami az elején volt azt már levetkőztem de még így is csúnyán be szoktam nézni bizonyos szituációkat.most próbálgatom ezt a sessionos játékstílust,hogy nem össze vissza játszom tankokkal hanem kinézek 2-3 tankot és azokkal egy darabig sokat.ilyenkor hogy a célszerűbb,egyforma stílusú tankokkal menni vagy jobb ha különböző stílusúakat választok?amúgy ha van esetleg olyan kiképző aki megy szakaszba nála gyengébb játékossal akár gyakrabban is ha kölcsönös a szimpátia arra szívesen ráírnék ingame valamikor az esti órákban :).

8 hónapja 4 hete #286455 Írta: Greysword

szekkernyak beküldte:

köszönöm szépen a jó tanácsokat,igen ez a korán elbaszom a hp-m sajnos elég sűrű ezen próbálok dolgozni az utóbbi időben több kevesebb sikerrel.tier 10 meg tényleg nem egyszerű,szerencsére a nagy izgulásokat ami az elején volt azt már levetkőztem de még így is csúnyán be szoktam nézni bizonyos szituációkat.most próbálgatom ezt a sessionos játékstílust,hogy nem össze vissza játszom tankokkal hanem kinézek 2-3 tankot és azokkal egy darabig sokat.ilyenkor hogy a célszerűbb,egyforma stílusú tankokkal menni vagy jobb ha különböző stílusúakat választok?amúgy ha van esetleg olyan kiképző aki megy szakaszba nála gyengébb játékossal akár gyakrabban is ha kölcsönös a szimpátia arra szívesen ráírnék ingame valamikor az esti órákban :).

Ide írj nyugodtan egy jelentkezést: www.wotinfo.hu/...tkezes

8 hónapja 4 hete #286457 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

szekkernyak beküldte:

Én azt javasolnám, hogy legalább ágyúkarakterisztikába hasonlókat válassz. Ahhoz még egyszerű alkalmazkodni, hogy az egyik inkább sideolós,a másik hulldownos a harmadik meg papír tank, mint ahhoz, hogy különbözőek a lőszer sebességek, szűkülési idők és főleg az elé célzásoknak más a helye.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

8 hónapja 3 hete #286466 Írta: csikidix
Megválaszolva: csikidix
Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést kérni magamról.
Játékos név: csikidix

Előre is köszi

8 hónapja 3 hete #286469 Írta: peterpszf
Megválaszolva: peterpszf
Sziasztok, szeretnék kérni én is egy elemzést magamról. Mostanában mintha egy kicsit leragadtam volna. peterpszf néven megtalálható vagyok. Köszi

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.