Jelenleg 345 vendég és 10 tag online

Elemzést kérek magamról!

2 hónapja 2 hete #286286 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok,

Énis kérhetnék egy elemzést magamról, hogy szerintetek mit lenne még érdemes fejleszteni magamon? Előre is köszi :)

www.wotstats.or...d1995/

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #286288 Írta: csuf
Megválaszolva: csuf
Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést kérni magamról:

wot-life.com/eu.../csuf/
www.wotstats.or.../csuf/

Tudom hogy nem vagyok jó játékos, és valószínű nem is leszek (időm sincs már annyit játszani, és szerintem nagy tehetségem sincs a játékhoz, sokat játszom prémiumokkal és ha valamit ki kell/szeretnék húzni nem szégyellem free XP-zni az ágat), de hajt a kíváncsiság hogy mit tudhatnék meg a magamról és a játékomról általatok :-)

Köszönettel: csuf

2 hónapja 2 hete #286289 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Én is szeretnék élni a lehetőséggel. Profilom:
wot-life.com/eu...09917/

Pár infó magamról:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Játékstílusomról:

Jelenlegi tankállomány:

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

2 hónapja 1 hete #286293 Írta: Greysword
Megválaszolva: Greysword

Shilcor beküldte: Sziasztok!
Ahogy a Tárgyban írtam Piroska vagyok és ezen változtani szeretnék. :) Ebből ki folyólag kérlek Elemezetek ki és Lássatok el esetlegesen Tanácsokkal hogy sikerülhessen a cél kitűzésem:)
Magamról annyit hogy 3 műszakban dolgozom két gyermekem van és egy feleségem együtt élünk, Igy nem mindig tudok teljes Focussal a játéké lenni. Előre is Köszönöm:)

Itt a Profilom:
hu.wot-life.com...54224/

Szia!
- A statisztikádból nem emelnék ki külön semmit, ahogy írtad piroska vagy, a számok ennek megfelelőek.
- Az, hogy nem tudsz teljesen a játékra fókuszálni, nem probléma feltétlenül, hiszen végső soron az a cél, hogy szórakozz, csak ne idegeskedj azon, ha emiatt nem úgy megy a játék, ahogy szeretnéd, ezt el kell fogadni.

Amit javasolnék:
- Játék alapjainak magadra szedése (játékmechanizmus, tank- és pályaismeret) és ezek tudatos alkalmazása. Ha valamit nem értesz (hogy lövik át a tankod, te miért nem tudsz átlőni egy tankot), akkor ezeknek próbálj utána járni. Ha érted és tudod mi történik körülötted, akkor nagyban fog javulni a játékod.
- Egyelőre koncentrálj a tier 5-7-re, szerintem itt tudsz fejlődni és gyakorolni.
- Tűz ki kisebb célokat magadnak, például minden lövés után ránézel a minimapra, zsinórban három átütő találatot lősz, látom van IS-ed, azzal próbáld gyakorolni a sidescrapelést. Ha ezeket a mechanizmusokat begyakorolod jobban tudsz majd koncentrálni a csata folyására.
- Próbálj megfontoltan játszani, a csaták első részében inkább az ellenfél hibáit próbáld kihasználni, ne te kezdeményez, mert valószínűleg még sokszor rosszul méred fel az erőviszonyokat és annak gyorsan garázs a vége.

Sok sikert és remélem tudtam segíteni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Geri101, Shilcor

2 hónapja 1 hete #286299 Írta: Kexzsolti
Megválaszolva: Kexzsolti
Szia! Köszönöm szépen az elemzést! Megfogadom a tanácsaidat!

2 hónapja 1 hete #286312 Írta: Greysword

Sweetpoison beküldte: Sziasztok!

Szeretnék elemzést kérni. Magamról röviden annyit, hogy munka mellett minden nap játszom, továbbá célom az, hogy "kék" játékossá váljak (jelenleg "zöld" vagyok), illetve szeretnék 2. gunmarkokat szerezni (3 gunmarkom csak a T1 Heavy-n van). Legyetek szívesek tanácsokat adni, hogyan váljak eredményesebbé, mert problémám az, hogy minél jobban szeretném a jobb teljesítményt, annál görcsösebbé válik a játékom. Előre is köszönöm!
www.noobmeter.c...89060/

Szia!
- Az utolsó két ezer csatád alapján kék játékos vagy, szerintem mindig az időszakos értékeket érdemes nézni, mert az a lényeg most, hogy játszol, nem az, hogy két éve, az overall wn8-ad majd emelkedik szépen lassan.
- Egy ideje stagnál a wn8-ad (recent), ami szerintem azt jelenti, hogy megakadtál kicsit a fejlődésben.
- Statisztikáidban a kiosztott sebzés kevés, bár a tier 10-es tankokkal a saját hp-d és a szerver átlagod megsebzed, ami nem rossz. A túlélési százalékod szintén alacsony. Ezekből én arra következtetek, hogy hajlamos vagy gyorsan a garázsba találni magad, valamint időnként nem találod a csatában a helyed és lemaradsz a sebzésekről.
- E-100 és WZ-111-5A mutatóid elég jók.

Amit javasolnék:
- Próbálj türelmesebben játszani, és úgy hasznosnak lenni a csapatnak, hogy nem áldozod fel a hp-dat feleslegesen vagy olyan csatákban, ahol kiegyenlítettek még az erőviszonyok. Ha tovább élsz, több sebzést tudsz kiosztani.
- Ahhoz, hogy a kiosztott sebzést növelni tud igyekezz jobban együtt élni a csatákkal, próbálj ki új pozíciókat, ahonnan kevésbé szeparálodsz el a csata történeseitől.
- Néz visszajátszásokat unicum játékosoktól, figyelj arra, hogyan használnak egy pozíciót, merre helyezkednek 1-1 pályán, mikor agresszívak, mikor defenzívebbek, Ezeket tőlük lehet a legjobban eltanulni.
- Próbálj mindig csak az adott csatára koncentrálni, és engedd el a gunmarkokat és a statisztikákat, azokban majd úgyis jönnek maguktól.

Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #286324 Írta: LaraBlack25
Megválaszolva: LaraBlack25
Sziasztok

Én is élnék eme lehetőséggel. Főleg a med-ligh ágak jönnek be abból is inkább a "keményebbek". De ezek mellett a type5 és revo is befigyel mint kedvencek. Utolsó 100-150 csata szinte csak Object 430-al volt, amire ma sikeresen meglett a M, 2 gm elérése nagyon jó lenne. Ill stat szempontjából szeretném elérnia zöld tartományt.
Az utóbbi időbe kicsit nyugodtabban játszók, nincs annyi kapkodás, ill nem megyek bele csak úgy helyzetekbe amik nem épp előnyösek számomra. Probálom megtalálni ez egyensúlyt a campelés és a fronttolás között kisebb-nagyobb sikerel. Ill jobban kihasználni a pályát. De nem tudom, hogy hogyan fogom ezt még kivitelezni.

www.wotstats.or...ack25/
hu.wot-life.com...57113/

2 hónapja 1 hete #286329 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76

Greysword beküldte: ZsoltHun76

Szia!
- Látok nálad, egy lassú, de biztos fejlődést.
- Ami szemet szúr nekem leginkább, hogy nagyon alacsony a túlélési %-od.
- Mivel relatíve még nem magas a csataszámod (7,5k), ezért én azt mondanám, hogy részben még hiányoznak a kellő háttérismeretek (játékmechanizmusok, pálya- és tankismeret), vagy ha meg vannak, akkor nem használod őket. A fejlődésed fő forrása a játék közben magadra szerzett tapasztalat.

Amit javasolnék:
- Feküdj rá egy kicsit a háttérismeretekre ( wiki , tankelemzések ), szerintem a játékkal töltött időhöz képest elenyésző, amit ezekkel foglalkozik az ember, mégis szépen kifizetődik a teljesítményben.
- Ha megvan az előző pont próbáld meg átültetni a gyakorlatba, gyakorold a bokorhasználatot, tedd rendbe a legénységi skilleket, lőszerkiosztást, tank felszerelést (ha nem lenne rendben), figyelj arra, hogy a pályákon a tankod erősségeinek megfelelő pozíciót vegyél fel, mik a veszélyes tankok rád nézve, mi a helyed a táplálékláncban stb.
- Látom éppen elérted a nyolcas tiert. Tudom, hogy az ember szeretne minél hamarabb nagyobb tankokat, de arra intenélek, hogy a még kb. 2-3 ezer csatát áldozd tier 6-7-re. Sajnos a tier 8-as tankoknak az MM miatt a legnehezebb helyzetük a játékban.
- Tankjaidat elnézve, én leginkább az IS-t és a T-29-et javasolom, de a KV-3 se olyan rossz szerintem, e-25 pedig elég op. A német tankok esetében, mindenképpen a Maus ágat javasolom egyelőre, a Tiger II-vel most ősszel játszottam és szerintem egyik legrosszabb 8-as nehéztank a jelenlegi játékkörnyezetben, a Panther II-vel is sajnos hasonló a helyzet.
- Összességében én úgy látom, hogy kicsit foglalkozol a játék alapjaival, és alacsonyabb szinten (tier 6-7) begyakorolod ezeket, akkor nagy fejlődésen fog átmenni a játékod, és felvértezed magad a magasabb tierek kihívásaihoz. Ez egy játék, én csak a saját tapasztalataim alapján adok tanácsokat, szóval végső soron azt csináld, ami szórakoztat. Viszont szerintem, ha valaki nem kellő felkészültséggel vág neki a tier 8-nak akkor inkább csalódások fogják érni.
Sok sikert, remélem segítettem valamit!

Szia Greysword. :)
Köszönöm szépen az elemzésed. :) Az IS már fullos, csak a két T8 hiányzik, hogy elit legyen. A KV-3-at már eladtam régen sajna, szerettem mert volt páncél benne rendesen. Csak kicsit lomha szegénykém, KV-4 kifejlesztve de annyi rosszal hallani róla... A T29-est most kezdtem el fejleszteni, de már összejött vele egy jó 2000+ felfogott sebzés. :cheer:
Húzom még mellette a Tiger(p) is, azzal is lesz még munka mire elit lesz.
És ott van még az olasz, kínai, japán ág is.

Ha új ágba kezdek, vagy új tankot kezdek akkor az orosz nyelvű wot wikit nézem, hogy milyen felszerelés, skillezzés kell hozzá.
A videósok közül Scheff-et nézem, korábban Cleverland-et is néztem. Meg Rosszpénzt, QB is (csak rossz az angolom). Viszont Mars videót most várom, Ő jól magyaráz közben mit kell mit nem kellene közben csinálni. :)

2 hónapja 1 hete #286343 Írta: Sweetpoison
Megválaszolva: Sweetpoison
Szia! Köszönöm az elemzést és a tanácsokat, igyekszem hasznosítani azokat.

2 hónapja 1 hete #286351 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Üdv! Én is szeretnék egy elemzést kérni magamról.
Játékos név: DraX_HUNM

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #286373 Írta: Greysword

TetranV beküldte: Sziasztok!

Szeretnék élni a lehetőséggel. Kíváncsi vagyok mit szűrtök le a statisztikák alapján :)

Játékos nevem: TetranV

hu.wot-life.com...80913/

:thx2:

Szia!
Amit látok:
- Van egy kisebb fejlődés, amit magasabb tierben is többé-kevésbé tartani tudsz, ami külön jó.
- A legnagyobb problémád az a nagyon alacsony túlélési százalék, amiből fakadóan a saját hp-dat sem tudod általában lesebezni, mert túl hamar kiszállsz a meccsekből. Ennek szerintem négy oka lehet, 1) türelmetlen vagy, 2) túlbecsülöd a tankod erejét, 3) nem mindig tudod, hogy az adott tankkal merre érdemes helyezkedni az adott pályákon, 4) több támogatást remélsz a csapattól, amit gyakran nem kapsz meg.

Amit javasolnék:
- Türelem, különösen tier 10-es csatákban a hibák gyorsan megbosszulják magukat. Egyenlő állásnál kíméld a hp-dat, inkább az ellenfél hibáit próbáld megbüntetni, és úgy hasznosnak lenni a csapatnak, hogy 1-1 lövésért nem buksz legalább annyi vagy több hp-t.
- Nézegess visszajátszásokat az általad használt tankokkal merre érdemes játszani az adott pályákon, különösen arra tekintettel, hogy mikor érdemes agresszív és mikor defenzív pozíciót felvenni.
- Csak olyan szituációkba menj bele, amit a csapat támogatása nélkül is megtudsz oldani.
- Az obj. 140 és 277 helyett én inkább a 430U-t javasolnám egyelőre, mivel talán jobban tolerálja a hibákat. Az IS-7 kifejlesztéséhez gondolom közel állsz (tudom mindenki unhatja, hogy ezzel jövök), esetleg azzal lenne még érdemes játszanod. Szerintem a legjobb tank a játékban arra, hogy megtanulj tier 10-ben játszani, ráadásul a metában is megállja a helyét. Van egy használható ágyúja, elég páncélja, hogy néhány hibádat tolerálja és elegendő mobilitása ahhoz, hogy ha túltolod elmenekülj a veszélyes szituációból, ha belealszol a meccsbe, akkor pedig feltudj zárkózni a csapathoz. Persze, végső soron azzal játssz, amivel szeretnél és szórakoztat!
- Szerintem ha sikerül tovább életben tartani magadat látványos lesz előrelépés winrate és kiosztott sebzés tekintetében.

Sok sikert és remélem tudtam segíteni! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TetranV

2 hónapja 1 hete #286377 Írta: Tomcsi
Megválaszolva: Tomcsi
Sziasztok!
Kiváncsi vagyok a statisztikámra.

Játékos nevem: Tomcsi19

2 hónapja 1 hete #286382 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Geri101

2 hónapja 1 hete #286383 Írta: TetranV
Megválaszolva: TetranV

Greysword beküldte:

TetranV beküldte: Sziasztok!

Szeretnék élni a lehetőséggel. Kíváncsi vagyok mit szűrtök le a statisztikák alapján :)

Játékos nevem: TetranV

hu.wot-life.com...80913/

:thx2:

Szia!
Amit látok:
- Van egy kisebb fejlődés, amit magasabb tierben is többé-kevésbé tartani tudsz, ami külön jó.
- A legnagyobb problémád az a nagyon alacsony túlélési százalék, amiből fakadóan a saját hp-dat sem tudod általában lesebezni, mert túl hamar kiszállsz a meccsekből. Ennek szerintem négy oka lehet, 1) türelmetlen vagy, 2) túlbecsülöd a tankod erejét, 3) nem mindig tudod, hogy az adott tankkal merre érdemes helyezkedni az adott pályákon, 4) több támogatást remélsz a csapattól, amit gyakran nem kapsz meg.

Amit javasolnék:
- Türelem, különösen tier 10-es csatákban a hibák gyorsan megbosszulják magukat. Egyenlő állásnál kíméld a hp-dat, inkább az ellenfél hibáit próbáld megbüntetni, és úgy hasznosnak lenni a csapatnak, hogy 1-1 lövésért nem buksz legalább annyi vagy több hp-t.
- Nézegess visszajátszásokat az általad használt tankokkal merre érdemes játszani az adott pályákon, különösen arra tekintettel, hogy mikor érdemes agresszív és mikor defenzív pozíciót felvenni.
- Csak olyan szituációkba menj bele, amit a csapat támogatása nélkül is megtudsz oldani.
- Az obj. 140 és 277 helyett én inkább a 430U-t javasolnám egyelőre, mivel talán jobban tolerálja a hibákat. Az IS-7 kifejlesztéséhez gondolom közel állsz (tudom mindenki unhatja, hogy ezzel jövök), esetleg azzal lenne még érdemes játszanod. Szerintem a legjobb tank a játékban arra, hogy megtanulj tier 10-ben játszani, ráadásul a metában is megállja a helyét. Van egy használható ágyúja, elég páncélja, hogy néhány hibádat tolerálja és elegendő mobilitása ahhoz, hogy ha túltolod elmenekülj a veszélyes szituációból, ha belealszol a meccsbe, akkor pedig feltudj zárkózni a csapathoz. Persze, végső soron azzal játssz, amivel szeretnél és szórakoztat!
- Szerintem ha sikerül tovább életben tartani magadat látványos lesz előrelépés winrate és kiosztott sebzés tekintetében.

Sok sikert és remélem tudtam segíteni! :)

Szia!

A türelemben mindenképpen fejlődnöm kell. Sőt van, hogy elszakad a cérna és az néha még a következő meccsre is rányomja a bélyegét :dry:
Az IS-7 meg nagy dilemma nekem. Igazából már rég kivan fejlesztve, csak nem vettem meg. Valahogy szimpatikusabbnak tűnt az Obj. 277 és végül úgy döntöttem, hogy a Obj. 257 legénységét átrakom a T-10-be majd a 277-be. Szóval így az IS-7-be nem igazán tudnék legényeket rakni kivéve ha visszaképzem őket. De most, hogy mondtad erősen fontolóra veszem ezt. Szeretem a 277-et, de talán még tényleg fejlődni kellene hozzá. A 140-el is igazad van. Annál is érzem, hogy nem nekem való még. Meg ugye elég lőszerrekesz érzékeny. Arra tényleg sokkal jobban kell vigyázni mint amennyire én tudok.
Még esetleg annyi kérdezhetnék, hogy a M48 Patton és a Super Conqueror mennyire lenne ajánlható nekem szerinted a közeljövőben? Ezeket néztem még ki magamnak.

Köszönöm az elemzést! Igyekszem megfogadni a tanácsokat. Hasznos volt számomra! :thx2: :beer2:

2 hónapja 1 hete #286384 Írta: TetranV
Megválaszolva: TetranV
IS-7 kérdése eldőlt :) B)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Greysword

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.