Jelenleg

36
látogatónk van

Élnék a lehetőséggel

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291901 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
(törlést kérünk...köszi)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291902 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
(törlést kérünk...köszi)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291907 Írta: koliaki
Megválaszolva: koliaki
Köszi szépen az elemzést! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291908 Írta: koliaki
Megválaszolva: koliaki

@koliaki

Igaz sosem írtam elemzést és vélhetően a kvalitásaim is messze elmaradnak attól, hogy releváns visszajelzést adjak, de lévén épp üresjárat van a munkahelyen, gondoltam megosztom veled amit én látok a statok alapján.

Leszögezem pusztán vak vezet világtalan elemzésre számíts, lévén a statok alapján leginkább a sötétben tapogatózom, szóval no offense, a jó szándék vezérel.

Elsőként is gratula, láthatóan folyamatosan fejlődsz, legalábbis az aktuális eredményeid messze jobbak mint az összesített adatok. Úgy látom elsősorban a nehéztankokat preferálod, azonban láthatóan az eredményeid nem a legfényesebbek velük.

Lévén én nem kedvelem őket, nem tudok releváns képet adni az alakításodról, ugyanakkor személyes tapasztalatom, hogy kontraproduktív amikor az „új” játékosoknak a nehéztankokat ajánlják kezdésként. Természetesen érthető a több páncél jelentette relatív védelem, ugyanakkor a mai metában totál irreleváns a páncél vastagsága, aki akar mindenképp belő a prémium lövedékkel (illetve a HE mindig sebez :D ).

Úgy látom a nehéztankok mellett előszeretettel vitézkedsz alacsonyabb tierben, ami egyrészt érthető hiszen „egyszerűbb” és vélhetően nagyobb sikerélménnyel kecsegtet, ugyanakkor láthatóan az ott elért eredmények sem jobban, urambocsá rosszabbak mint magasabb tierben.

Az összesített adatok alapján főként defenzív játékot játszol, igyekszel a háttérben maradni és kevéssé preferálod a mobilis, támogató (nem td/féreg) tankosztályokat.

Annak ellenére, hogy eleinte várhatóan nem lesz kellemes én mindenképp azt javasolnám számodra, hogy az aktuális tapasztalatodat egy racionális mederben kezd el kamatoztatni.

Jelen esetben a med osztályt javasolnám tier 5-7 között mint preferált játékot. Első blikkre a szovjet vasak ugrottak be, lévén azokkal sokkal egyszerűbb az élet, de ha a tanulás a cél akkor inkább mondanám az amerikai vonalat, illetve az angolt.

A Cromwell megtanít arra, hogy nem kuksolunk hátul, lévén az ágyúja onnan semmit sem ér, ugyanakkor mobilis, kiváló spotter (legalábbis én úgy használtam), illetve flankelésre, medek bontására, lassú hevik megrépázására tökéletes.

A T20 az egyik legjobb med (nekem), ahol megtanulod az életet páncél nélkül, a tornyozás csodáját és akarva akaratlanul a búvóhelyeket a klikkerek elől.
Ha ezekkel az osztályokkal már kellemesen le tudod sebezni a HP-d és legalább ugyanennyi spot sebzést össze tudsz szedni, akkor pedig irány a light és a kettőt egy időben erőltetni.

Nézz streamereket, olvass tankelemzéseket, youtube videókat és ne restellj bukni...sokat. Az a menete a tanulásnak.

Minden összegezve:
A statisztikák alapján folyamatosan fejlődsz, ami kiváló alap arra, hogy továbblépj egy szintet a játéktudásban, ismeretben.

Én elengedném a nehéz tank preferenciát (persze játssz azzal is levezetésként, vagy ha épp ahhoz van kedved), illetve a klikkerkedést. A TD mint tankosztály kb semmilyen aktív tudással nem gazdagít, max hogy hol vannak bokrok a pályán.

Mindenképp sokkal több játék medekkel, közepes tierben, erőltetve az agresszív játékot (értem ezalatt a spotolást, nem a rohanok, lövök, meghalok játékmenetet) annak érdekében hogy bővítsd a játékismereted, a térképismereted, illetve a kompetitív játék alapjait.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de meglehet az egész téves és nem kellene tanácsokat osztogatnom, szóval csak csínján a megfogadással.


Tudsz ajánlani valakit hogy kit nézzek? Meg egy kicsit ki tudod fejteni bővebben ezt az agresszív játékot meddel? Mert ezt annyira nem vágom, és youtube-on se találtam semmit róla.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291916 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Felveszem a beszelgetes fonalat ha nem baj.

Agressziv jatek meddel: az ellenfel spot alatt, nyomas alatt tartasa. Megkerules, playa kulcspozicioinak elfoglalasa, gyors poziciovaltas ha szukseges, heavy-k tamogatasa ha szukseges.

Streamerek:
angol nyelvu: Skill4Ltu, SirFoch, Dakillzor
magyar: MrScheff, Tankelit, Kajzoo
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: koliaki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291926 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
@dobilaci

A legkevésbé sem baj, sőt sokkalta inkább köszönet érte. Nálamnál sokkalta inkább releváns véleményt, tanácsokat vagy meglátásokat kaphatnak tőled.

@koliaki
A medes játékkal kapcsolatban Laci pontosan leírta amire gondoltam, talán a streamer-eket a saját preferenciáim alapján még az alábbiakkal egészíteném ki:

Decha, Yzn3, mailand, wwenigma

Sok sikert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, koliaki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291932 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Mailand csak németül streamel már.

Viszont senki nem írta Stanlock-ot - jelenleg őt tartják a legjobb WoT játékosnak, és mi tagadás, durván játszik. Emilia_FV is nagyon jó, igaz ő sokat tolja 279-el ami néha unalmas lehet.

@dobilaci

A legkevésbé sem baj, sőt sokkalta inkább köszönet érte. Nálamnál sokkalta inkább releváns véleményt, tanácsokat vagy meglátásokat kaphatnak tőled.

@koliaki
A medes játékkal kapcsolatban Laci pontosan leírta amire gondoltam, talán a streamer-eket a saját preferenciáim alapján még az alábbiakkal egészíteném ki:

Decha, Yzn3, mailand, wwenigma

Sok sikert.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, koliaki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #291933 Írta: koliaki
Megválaszolva: koliaki
Köszi mindenkinek! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #291982 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Hadd javasoljak még valakit hazánkból neked aki kifejezetten agresszívan (és jól) játszik és teljesen közérthető mit miért és hogyan csinál egy csatában: mars. (talán mars1991 a pontos nickje, ha nem akkor majd valaki kiigazít). Nem tudom streamel-e még, de lyutyúbon található tőle régi stream, onnan lehet nézni. Nagyon sokat tudsz tőle tanulni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #292006 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Igen, vannak új anyagok fent tőle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #292016 Írta: A_N_T_R_A_X
Megválaszolva: A_N_T_R_A_X
Hali !

Kérhetek véleményt magamról ?

Szerintetek nagyon gáz ?

hu.wot-life.com...56817/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hónapja #292187 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Térjünk vissza az eredeti témához! (Sallang és a virtuális ...méregetős hozzászólások törölve)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Tankpeti, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293213 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Sziasztok!

Megkockáztatva hogy él meg topic, elnék a lehetőségel.
Bár meg 99%ban meg vagyok elégedve a teljesitmenyemel, de 1%ban tudom hogy van meg mit tanulnom, es nagyon sokkat kell meg abba az 1%ba bele raknom mint a legénységi skillnél az utolsó %ba :whistle:

wot-life.com/eu...14354/

Nem első accountom, de jelenleg az utolsó.
Vajon mit árul el a statisztikám?:idea:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, harakiri

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293223 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Sziasztok!

Megkockáztatva hogy él meg topic, elnék a lehetőségel.
Bár meg 99%ban meg vagyok elégedve a teljesitmenyemel, de 1%ban tudom hogy van meg mit tanulnom, es nagyon sokkat kell meg abba az 1%ba bele raknom mint a legénységi skillnél az utolsó %ba :whistle:

wot-life.com/eu...14354/

Nem első accountom, de jelenleg az utolsó.
Vajon mit árul el a statisztikám?:idea:


Feltünően alacsony a túlélési arányod, különösen, hogy főleg nem is light-tal nyomod. Ha növelnéd az időt, amíg a csatát befolyásolni tudod (azaz végül a túlélési arányodat), akkor tovább javulna az amúgy tényleg elég rendben lévő teljesítményed. Azt, hogy ezt miként lehet elérni, nekem nagy rejtély (az én túlélési arányom 35%, ami szintén alacsony) -- próbálok türelmesen, megfontoltan játszani, de nagyon sokszor van egy pillanat, amikor a kemperek miatt elszakad türelmem fonala... És hiába ismerem eme hibámat, nem tudok úrrá lenni rajta.

A többit majd a nálam erre hivatottabbak fejtik majd ki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 48d8ecb985ac4f88b1151b5be817af5a

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293268 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Sziasztok!

Megkockáztatva hogy él meg topic, elnék a lehetőségel.
Bár meg 99%ban meg vagyok elégedve a teljesitmenyemel, de 1%ban tudom hogy van meg mit tanulnom, es nagyon sokkat kell meg abba az 1%ba bele raknom mint a legénységi skillnél az utolsó %ba :whistle:

wot-life.com/eu...14354/

Nem első accountom, de jelenleg az utolsó.
Vajon mit árul el a statisztikám?:idea:


Ha tényleg kiváncsi vagy a statisztikád elemzésére, akkor nyisd csak le a spoilert :)
Figyelem: Spoiler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.