Jelenleg 457 vendég és 3 tag online

Elemzést kérek magamról!

2 hete 14 órája #291115 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz
Szia, nagyon kevés meccsed van még, ami igen, az meg magas szinten főleg TD/arty.
mindegyik potyaleső fegyver, ami nem alkalmas csaták megnyerésére, illetve ha ezekkel szeretnéd befolyásolni a meccset, ahhoz nagyon kell tudni hova álj, mikor lőj + még kell jó spotter, amit platoonba tudsz magaddal vinni. vagy rábízod magad a randomra, de az random. és jellemzően nem fog működni :)

magyarul nem vágom a mostani trendeket, hogy éppen konkrétan melyik tankkal, de ha nyerni akarsz, akkor toljad med tankkal. ha jól megy, akkor spotterrel, ha mindegyikben van benned 1-2000 meccs 8+ tierben, akkor vedd elő újra a TD-t, és legvégül az artyt.
de tényleg minél magasabb tierben menjél, mert top tierben tudsz villantani, nyolcasként a tizesek közt csak spotter lehetsz.

egyébként meg win ratet/effyt alapvetően ugy tudsz farmolni, hogy jól játszol, és viszel magaddal 2 másik jó játékost... magányos farkas igazából spotterrel tud villantani, de az nehéz dolog, szóval menjél minél tobbet platoonban, és nálad jobbakkal :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 órája #291120 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ha elfogasz egy tippet...
Én a helyedben jönnék a tank akadémiás alkalmakra, de legalábbis megkeresnék egy kiképzőt ezen a fórumon; ajánlhatom Tankpeti-t, Nortonor-t vagy jómagam.
Ha hezitálnál remélem ez meggyőz:
hu.wot-life.com...40956/

Kevés csatád van így 10-20 meccs is nagy hatással lehet az össz teljesítményedre. Magyarán ha itt elkezd veled foglalkozni egy arra alkalmas és náladnál jobb játékos akkor még akármi lehet. Mindenkinek másra van affinitása a játékban; az előttem szólóval abban egyet értek, hogy az arty és td-k pályaismeretet igényelnek (de melyik tank nem). Én ellenben hanyagolnám a magas szinteket amíg nem játszol biztosan és nem tudod mit akarsz. Ugyanis magas szinten sokkal több jó játékos játszik akik úgy etetnek meg téged ahogy akarnak. Alacsonyabb szinteken több sikerélményed lehet mert sokkal nagyobb a merítés a játékosokból így jobban tudsz érvényesülni, az alapokat meg bőven be tudod ott gyakorolni.

Ha már van gyakorlatod a hasonló multis játékokban akkor bizonyos játékszemléleted lehet amihez csak a megfelelő alapokat kell csak hozzátenni ;)

FBButcher beküldte: Sziasztok!

Szeretnék kérni magamról egy elemzést, hogy mit csinálok rosszul!

hu.wot-life.com...11772/

2002 óta játszok rendszeres leginkább fps játékokkal (CoD, BF, stb.) multiban, kisebb nagyobb sikerrel, viszont a WoT-ban nem tudom hozni a saját magam által elfogadható szintet, van hogy egymás után több körön keresztül nagyon jól megyek 1-3 kill, 50% feletti win átlag és utána meg jön egy meredek esés és mint ha nem is én játszottam volna a jó köröket! :D

Az utóbbi 1 évben "eléggé" ráfeküdtem a WoT-ra és próbálom javítani a WN-t, de valami eszméletlen lassan araszol felfele és nem tudom eldönteni, hogy azért mert ennyire gyenge játékos vagyok vagy esetleg azért, mert még így sem játszok közel sem eleget, ahhoz hogy egy átlagos játékos legyek!

Véleményeket, észrevételeket előre is köszönöm!

Üdv!
FBButcher

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hete 6 napja #291124 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz

Echiron beküldte: . Én ellenben hanyagolnám a magas szinteket amíg nem játszol biztosan és nem tudod mit akarsz. Ugyanis magas szinten sokkal több jó játékos játszik akik úgy etetnek meg téged ahogy akarnak. Alacsonyabb szinteken több sikerélményed lehet mert sokkal nagyobb a merítés a játékosokból így jobban tudsz érvényesülni, az alapokat meg bőven be tudod ott gyakorolni.

hát nemtom, a t34-85 egy nagyon jó tank, a kv-1 meg még jobb, top tierben. de low tierben csak frusztráció lesz belőle, meg az is tény, hogy jók között lehet fejlődni, meg van egy csomó ág ami 6-7 tierben nem ér semmit, 9-10 meg már tud menetből lőni, kap toronypáncélt, stb híve vagyok a tier10-nek, de lehetőleg meddel, orosz med amúgy jó irány, ott nagyot nem lehet tévedni

1 hete 6 napja #291130 Írta: Bank86
Megválaszolva: Bank86
Kedves Elemzők!

Szeretnék egy elemzést kérni magamról, ha lehetséges-

Nick nevem: Bank86

Link: hu.wot-life.com...34314/

Segítséget benne köszönöm szépen.

Üdvözlettel,

Bank86

1 hete 8 órája - 1 hete 8 órája #291194 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

vonkurz beküldte:

Echiron beküldte: . Én ellenben hanyagolnám a magas szinteket amíg nem játszol biztosan és nem tudod mit akarsz. Ugyanis magas szinten sokkal több jó játékos játszik akik úgy etetnek meg téged ahogy akarnak. Alacsonyabb szinteken több sikerélményed lehet mert sokkal nagyobb a merítés a játékosokból így jobban tudsz érvényesülni, az alapokat meg bőven be tudod ott gyakorolni.

hát nemtom, a t34-85 egy nagyon jó tank, a kv-1 meg még jobb, top tierben. de low tierben csak frusztráció lesz belőle, meg az is tény, hogy jók között lehet fejlődni, meg van egy csomó ág ami 6-7 tierben nem ér semmit, 9-10 meg már tud menetből lőni, kap toronypáncélt, stb híve vagyok a tier10-nek, de lehetőleg meddel, orosz med amúgy jó irány, ott nagyot nem lehet tévedni

Én is annak a híve vagyok, hogy nem kell rohanni 8-10 felé. A srác statjain látszik, hogy egyenlőre ismerkedik egyáltalán a tanktípusok szerepköreivel. Igazad van, a magasabb tierű tankok jobbak, viszont nehezebb is eredményesen játszani magasabb tierben, és játéktudás nélkül mit sem ér a jobb tank sem. Ezt csak a saját káromon tanultam meg. Nem azt mondom, hogy senki e menjen magasabba, fontos a tapasztalatszerzés, de szerintem egy szint alatt nem kéne erőltetni. Hogy mi ez a szint mindenki magának lövi be, ha újra tehetném egy stabil középzöld-kék alatt nem mennék fel. Az általad leírt tankokkkal low tierben is lehet alkotni, pusztán jó mentalitás kell hozzá. Ha már a csata elején összeszűkül a gyomrod, hogy basszus én vagyok a tápláléklánc alján, akkor el is buktad a meccset.

1 hete 1 órája - 1 hete 1 órája #291198 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

hu.wot-life.com...11772/

2002 óta játszok rendszeres leginkább fps játékokkal (CoD, BF, stb.) multiban, kisebb nagyobb sikerrel, viszont a WoT-ban nem tudom hozni a saját magam által elfogadható szintet, van hogy egymás után több körön keresztül nagyon jól megyek 1-3 kill, 50% feletti win átlag és utána meg jön egy meredek esés és mint ha nem is én játszottam volna a jó köröket! :D

Az utóbbi 1 évben "eléggé" ráfeküdtem a WoT-ra és próbálom javítani a WN-t, de valami eszméletlen lassan araszol felfele és nem tudom eldönteni, hogy azért mert ennyire gyenge játékos vagyok vagy esetleg azért, mert még így sem játszok közel sem eleget, ahhoz hogy egy átlagos játékos legyek!

Üdv!
FBButcher

A leginkább szembetűnő dolog nekem, hogy nem meta tankokkal játszol.
Ferdinanddal van a legtöbb csatád. Ez a tank már akkor elavulttá vált, amikor a jgdpanter2-t berakták a játékba, pedig ennek van vagy 5-6 éve.
Végignéztem, hogy milyen tankok fordultak még meg a kezed alatt. Leo 1 ág szerintem kuka ahogy van. Jelenlegi lebutított pályákon egyszerűen nem fogsz érvényesülni sem a PTA-val, sem a Leo-val.
Jgdpanzer100-nál is van egy valag jobb t10-es tank.

Túl sokat nem is tudok levonni azt illetően, hogy miért nem megy a játék. Ezek a tankok szerintem nem relevánsak már a csatákban.

Őt ajánlom:
https://www.twitch.tv/skill4ltu/videos

Érdemes lenne elkezdened szerintem meta tankokkal játszani, az "op" tankokat húzni.

1 hete 12 perce #291202 Írta: Echiron
De ilyet miért ajánlasz neki? Miért adsz ilyen tanácsot?

Csak, hogy szemléltessem. Ha te el akarsz kezdeni mondjuk boxolni akkor ne úgy kezd neki, hogy berakod a Rocky 1-2-3 -at. Nem... elmész egy edzőhöz aki megmutatja mit hogyan csinálj. Lehet videósoktól tanulni de nem a kezdőknek mert azt se tudja mit miért és hogyan. Annyiszor szembesülök vele, hogy 10-20k -s játékosok nincsenek tisztában az alapokkal; látják a side-olást de nem tudják a szögeket vagy a kivételeket; beleállnak a bokorba mert nem tudják, hogy máködik a spottolás... sorolhatnám.
Én nekem lehet 10x sokatmondóbb egy ilyen videó mert azoknak ad tippet akik tisztában vannak az alapokkal.
Az meg, hogy mi meta és mi nem... lehet meta de ha nem tud vele játszani akkor aztán a falra kenheted. Mindenkinek meg kell találnia azt amihez ért (nekem mázlim volt a kínai light-okkal mert az pont bejött mint első ág amit húzni kezdtem)

Inkább egy jó játékossal játszon együtt. Lesse el a trükköket, mondják el neki az alapokat stb...

AssistKing beküldte:

hu.wot-life.com...11772/

Üdv!
FBButcher

Ferdinanddal van a legtöbb csatád. Ez a tank már akkor elavulttá vált, amikor a jgdpanter2-t berakták a játékba, pedig ennek van vagy 5-6 éve.
Végignéztem, hogy milyen tankok fordultak még meg a kezed alatt. Leo 1 ág szerintem kuka ahogy van. Jelenlegi lebutított pályákon egyszerűen nem fogsz érvényesülni sem a PTA-val, sem a Leo-val.

Túl sokat nem is tudok levonni azt illetően, hogy miért nem megy a játék. Ezek a tankok szerintem nem relevánsak már a csatákban.

Őt ajánlom:

Érdemes lenne elkezdened szerintem meta tankokkal játszani, az "op" tankokat húzni.

6 napja 23 órája #291205 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Echiron beküldte: De ilyet miért ajánlasz neki? Miért adsz ilyen tanácsot?

Csak, hogy szemléltessem. Ha te el akarsz kezdeni mondjuk boxolni akkor ne úgy kezd neki, hogy berakod a Rocky 1-2-3 -at. Nem... elmész egy edzőhöz aki megmutatja mit hogyan csinálj. Lehet videósoktól tanulni de nem a kezdőknek mert azt se tudja mit miért és hogyan. Annyiszor szembesülök vele, hogy 10-20k -s játékosok nincsenek tisztában az alapokkal; látják a side-olást de nem tudják a szögeket vagy a kivételeket; beleállnak a bokorba mert nem tudják, hogy máködik a spottolás... sorolhatnám.
Én nekem lehet 10x sokatmondóbb egy ilyen videó mert azoknak ad tippet akik tisztában vannak az alapokkal.
Az meg, hogy mi meta és mi nem... lehet meta de ha nem tud vele játszani akkor aztán a falra kenheted. Mindenkinek meg kell találnia azt amihez ért (nekem mázlim volt a kínai light-okkal mert az pont bejött mint első ág amit húzni kezdtem)

Inkább egy jó játékossal játszon együtt. Lesse el a trükköket, mondják el neki az alapokat stb...

AssistKing beküldte:

hu.wot-life.com...11772/

Üdv!
FBButcher

Őt ajánlom:

Nem hinném, hogy a kettő kizárja egymást. Vagy tilos gyakorlózni, és streamet is nézni?
Úgy meg ne csináljunk már, mintha kifejezetten ártana neki, hogy mondjuk nézi, ahogy egy erős játékos streamel.
Pozíciók felvételét tökéletesen megtudja tanulni belőle. El tudja lesni, hogy mit hol kell lőni, stb. Hadd ne keljen ezt kifejteni.

Szerintem egy kezdő játékosnak a LEO 1 ág konkrétan az utolsók egyike lenne amit ajánlanék, ezért írtam, hogy orientálódjon a meta tankok felé.
Neked lehet, hogy a kínai light ág már kezdőként is bejött, de te alapvetően jobban érezted szerintem már kezdőként is a játékot, mint akit "elemzünk"

Ott kezdődik szerintem a játék, amikor elkezd valaki AKTÍVAN részt venni a csatákban. Na, ennek a leo1 az antitézise véleményem szerint.

6 napja 22 órája - 6 napja 22 órája #291207 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Szia!

Először is: már nem vagy rossz játékos! Ez nagyon fontos! Hanem elérted az átlagos/picit átlag feletti kategóriát. Tudd magadról és értékeld!
Másodszor: az elmúlt 30 nap játékteljesítményed kb. 50%-al meghaladja a játékbeli összesen-átlagod, azaz jelentősen fejlődő pályán vagy - ez is fontos és jó! A fejlődés pedig a nyerési rátán lassan szokott megmutatkozni (kivéve persze, ha unicum vagy).
Harmadszor: amit a statisztikád alapján látok, az az, hogy alacsony a túlélési arányod (25% körül) - unicumoknál ez 35-40% körül szokott lenni ---- ha könnyű tankokkal játszanál, a 25% egész jó lenne, de a sok TD-s meccsed miatt ez mindenképp alacsony (TD-knek szerepkörük miatt magasabb túlélési arányuk szokott lenni). Ez nekem azt sugallja, hogy - valószínűleg gyakorlatlanságod okán -gyakran méred fel hibásan a taktikai helyzetet és belemész olyan szituációkba, amit nem tudsz megoldani (a belemész alatt azt is értem, hogy nem vonulsz vissza időben). Ezen gyakorlással + pályaismerettel lehet segíteni. Hasonló következtetésre sarkall azon önbírálatod, hogy 2-3 jó körödet követ 2-3 pocsék. Az én tudásszintemen ennyit látok a statjaidból.
Tanácsként: én a helyedben a T5-T6 szinteken gyakorolnék egyelőre és megpróbálkoznék a közepes tankokkal. Azt látom, hogy a svéd közepesekkel egész jól boldogultál, noha azok nem közkedvelt kezdőbarát tankok.
Ezzel párhuzamosan keresnék egy klánt, ahol tudnak és akarnak segíteni. Ezzel legyél óvatos, mert sokan a klánkeresés közben nagyon megégették magukat, meg az se jó, ha olyan klánba kerülsz be, ahol "vak vezet világtalant". Tehát óvatosan azért, NE az első adódó klánba lépjél be.

hu.wot-life.com...11772/

Üdv!
FBButcher

6 napja 5 órája #291231 Írta: Echiron
Ok de remélem azt is belátod, hogy nem fogja érteni miért kell odamenni vagy mik a konkrét előnyei a pozíciónak... csak azt látja ,hogy a jó játékos oda ment és sebzett több 1000-et. Ezt fogja minden tankal csinálni mert nem tudja mivel kell oda menni stb.
Ráadásul mikor majd ő oda megy nem fogja tudni ugyan azt csinálni és utána állnak neki egyesek konteókat gyártani, hogy Quickybaby-nek sikerült de nekik nem adja a játék akkor biztos a WG szivatja őket.
Most játszok egy svéd sráccal, 2600 csatára azt mondta tudja a játék csínnyát-bínnyát (380 wn8) majd bevittem gyakorlóba és 1 órán keresztül oktattam és gyakorlatilag minden új volt neki. Bementünk utána pár csatába ahol próbálta használni amiket mondtam neki de még így is vannak olyan dolgok amiket csak és kizárólag gyakorlattal lehet elsajátítani (célzás pont ilyen), mert nem elég a lexikális tudás hozzá. De az alapok nélkül szerintem felesleges nézni a profik videóit, meg csekély vagy épp semmi esetleg ellenkező hatást fog kiváltani.

AssistKing beküldte:

Echiron beküldte: De ilyet miért ajánlasz neki? Miért adsz ilyen tanácsot?

AssistKing beküldte:

hu.wot-life.com...11772/

Üdv!
FBButcher

Őt ajánlom:

Nem hinném, hogy a kettő kizárja egymást. Vagy tilos gyakorlózni, és streamet is nézni?
Úgy meg ne csináljunk már, mintha kifejezetten ártana neki, hogy mondjuk nézi, ahogy egy erős játékos streamel.
Pozíciók felvételét tökéletesen megtudja tanulni belőle. El tudja lesni, hogy mit hol kell lőni, stb. Hadd ne keljen ezt kifejteni.

Szerintem egy kezdő játékosnak a LEO 1 ág konkrétan az utolsók egyike lenne amit ajánlanék, ezért írtam, hogy orientálódjon a meta tankok felé.
Neked lehet, hogy a kínai light ág már kezdőként is bejött, de te alapvetően jobban érezted szerintem már kezdőként is a játékot, mint akit "elemzünk"

Ott kezdődik szerintem a játék, amikor elkezd valaki AKTÍVAN részt venni a csatákban. Na, ennek a leo1 az antitézise véleményem szerint.

1 órája 22 perce #291338 Írta: _Aerol_
Megválaszolva: _Aerol_
Más is azt olvassa, hogy elnézést kérek magamtól? :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.