Jelenleg 409 vendég és 3 tag online

Elemzést kérek magamról!

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #289783 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Húúú Péter, úgy látom te nem úgy kezdtél bele ebbe a játékba mint én, hogy utánanéztél/olvastál volna. (persze ez nem negatívum, szimplán máshogy áltunk neki + én 2013 óta tolom a warthundert is szimulátorban ami sokat segített itt is) Közel ugyan annyi csatát mentünk de úgy gondolom neked még hiányoznak az alapok. nekem szerencsém volt mert nagyon hamar elkezdtek okítani olyan jó játékosok akik meglátták bennem a potenciált. Én neked is ezt tudom javasolni, hogy keress magadnak egy mentort; aki már ismeri a játékot és jól is teljesít. Én a helyedben a VTEPS klánnál érdeklődnék ott van pár emberke aki szokott segíteni a kezdőknek és a nagyklánokban meg garantáltan találsz olyat akitől tudsz tanulni; emellett még ott van potzlevente akiről még tudom, hogy szokott segíteni ha van rá ideje. Vagy ha van időm akkor jöhetsz velem is (bár itt kritizálták már páran, hogy "keveset játszottam"...)

wot-life.com/eu...ter58/
wotlabs.net/eu/...eter58

mpeter58 beküldte: Sziasztok!
Szeretnék kérni egy elemzést és néhány jó tanácsot, ha lehet!
Köszönöm: Péter

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mpeter58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 2 hete #289786 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Echiron beküldte: Húúú Péter, úgy látom te nem úgy kezdtél bele ebbe a játékba mint én, hogy utánanéztél/olvastál volna. (persze ez nem negatívum, szimplán máshogy áltunk neki + én 2013 óta tolom a warthundert is szimulátorban ami sokat segített itt is) Közel ugyan annyi csatát mentünk de úgy gondolom neked még hiányoznak az alapok. nekem szerencsém volt mert nagyon hamar elkezdtek okítani olyan jó játékosok akik meglátták bennem a potenciált. Én neked is ezt tudom javasolni, hogy keress magadnak egy mentort; aki már ismeri a játékot és jól is teljesít. Én a helyedben a VTEPS klánnál érdeklődnék ott van pár emberke aki szokott segíteni a kezdőknek és a nagyklánokban meg garantáltan találsz olyat akitől tudsz tanulni; emellett még ott van potzlevente akiről még tudom, hogy szokott segíteni ha van rá ideje. Vagy ha van időm akkor jöhetsz velem is (bár itt kritizálták már páran, hogy "keveset játszottam"...)

wot-life.com/eu...ter58/
wotlabs.net/eu/...eter58

mpeter58 beküldte: Sziasztok!
Szeretnék kérni egy elemzést és néhány jó tanácsot, ha lehet!
Köszönöm: Péter

Lol, most olvasom első accountos vagy? No.1., minden elismerésem, nem gondoltam volna, amikor pár hónapja ránéztem az accountodra.

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #289788 Írta: Echiron
Unokatestvéremén játszottam pár száz csatát, de igen ez az első saját ahol csak az én eredményem látható (+- pár 100 kör a "hadd próbáljam ki a deffendert" vagy "segítek exp-zni a 110-et" típusúaktól kivéve).

Az osztott profil ProtoReaster néven fut és annak se rossz a statja csakhát ott volt trollkodás bőven (hülye tankfelszerelés, részeg tankozás, "nem az én profilom nem számít" stb...); meg mivel többen mentünk vele így nem túl reális hogy kinek is a teljesítményét nézzük.

Unokatesómmal nagyon sokat hellcat-eztünk meg dickermax-oztunk (ott látszik is ,hogy én is toltam azon :D ) meg azon a profilon is elkezdtem a wz ágat... am ő vezetett be a játékba, meghát nagyon sok videót streamet néztem és mint mondtam több játékos is segített nekem a kezdetektől. De am ja emiatt nekem nem volt az a tipikus pár 1000 kezdő csata ahol mindenfele lövöldözök... de meg lehet nézni mert így is látszik, hogy jópár tankomon megmaradt a "kezdők színe" :D

2 hónapja 2 hete - 2 hónapja 2 hete #289789 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Echiron beküldte: Unokatestvéremén játszottam pár száz csatát, de igen ez az első saját ahol csak az én eredményem látható (+- pár 100 kör a "hadd próbáljam ki a deffendert" vagy "segítek exp-zni a 110-et" típusúaktól kivéve).

Az osztott profil ProtoReaster néven fut és annak se rossz a statja csakhát ott volt trollkodás bőven (hülye tankfelszerelés, részeg tankozás, "nem az én profilom nem számít" stb...); meg mivel többen mentünk vele így nem túl reális hogy kinek is a teljesítményét nézzük.

Unokatesómmal nagyon sokat hellcat-eztünk meg dickermax-oztunk (ott látszik is ,hogy én is toltam azon :D ) meg azon a profilon is elkezdtem a wz ágat... am ő vezetett be a játékba, meghát nagyon sok videót streamet néztem és mint mondtam több játékos is segített nekem a kezdetektől. De am ja emiatt nekem nem volt az a tipikus pár 1000 kezdő csata ahol mindenfele lövöldözök... de meg lehet nézni mert így is látszik, hogy jópár tankomon megmaradt a "kezdők színe" :D

Nálunk fordítva volt, pár éve inkább a pénzt/életet kezdtem el hajtani és letettem a játékot, tavaly csináltam egy új profilt az unokaöcsémnek, aki 12 éves létére már tankmániás gyerek. Persze hamar nyakára vert a feltöltött goldnak, valamint az ilyen fiatalok már nem néznek videókat és nem fogadnak el tanácsokat egy játékkal kapcsolatban, úgyhogy pár sikertelen hónap alatt karácsonyra már "szarjáték" lett ez is, mint a 3 éve kapott Technic Lego. :) Én meg annyit nézegettem ahogy játszik, hogy néha én is beültem, egy ideje meg már csak én. "Kezdők színe" - ez jó ezt ellopom :) Szerk. Amúgy részegen Wotozni a legjobb egy jó bandában. Comettel pár kör derp-el, és gyorsan fogy a pálinka. :) Játszottunk olyat is, hogy azzal a tankkal mész következő körben, amivel kilőttek téged. Tiger II-ről elég éles váltás volt így az A-20 :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

2 hónapja 2 hete #289821 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
Kérnék egy elemzést én is magamról.
Játékosnév: Lacek89

Előre is köszönöm.

2 hónapja 2 hete #289830 Írta: qkiller
Megválaszolva: qkiller
Sziasztok!

Kérhetek egy elemzést, kritikát :) magamról.

Jákékosnév: Qkiller

www.wotinfo.net...killer

Köszi előre is :)

2 hónapja 1 hete #289934 Írta: koliaki
Megválaszolva: koliaki
Sziasztok!

Szeretnék én is egy elemzést magamról.

User: koliaki

2 hónapja 1 hete #289938 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

koliaki beküldte: Sziasztok!

jujj. Csak egy kérdés, egyedül játszol az acc-al, vagy néha más is besegít? A 4800 csatából van kb. 300, ami aránylag értékelhető. Azokat Te csináltad? T34-85, FV4202, T-43, T-10, azokat Te játszottad? Az utolsó 11 csatád 3k wn8. Hmmm, kérd meg a srácot hogy tanítson.

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #289939 Írta: koliaki
Megválaszolva: koliaki

bandras32 beküldte:

koliaki beküldte: Sziasztok!

jujj. Csak egy kérdés, egyedül játszol az acc-al, vagy néha más is besegít? A 4800 csatából van kb. 300, ami aránylag értékelhető. Azokat Te csináltad? T34-85, FV4202, T-43, T-10, azokat Te játszottad? Az utolsó 11 csatád 3k wn8. Hmmm, kérd meg a srácot hogy tanítson.

Az utolsó 300at én csináltam, a többi csatánál kb. 3. osztályos voltam, akkoriban nem nagyon érdekelt, hogy mit csinálok, csak mentem előre. Idén március körül újra letöltöttem a játékot, és így picit érettebb fejjel elkezdtem fejlődni. Ennek tudható be ez a változás. Az utolsó 11 csata meg csak simán egy jobb széria, valahogy sorban jöttek most a jó csaták.

2 hónapja 1 hete #289987 Írta: RussianBear81
Megválaszolva: RussianBear81
Sziasztok!
Szeretnék én is kérni egy elemzést magamról
hu.wot-life.com...33519/
Amikor fölmegyek a kedvenc tankjaimmal szoktam játszani és az éppen aktuális fejlesztenivaló tankot próbálom leszorzózni.
Egy ideje már nem veszek észre fejlődést magamon és ez eléggé zavar, el tudja venni a kedvem a játéktól.
Kérlek segítsetek! Nem akarom még letörölni a game-t :D
Köszöntem: RussianBear81

2 hónapja 4 napja - 3 hete 4 napja #290029 Írta: tankosszasza
Megválaszolva: tankosszasza
Sziasztok!
Szeretnék én is kérni egy elemzést és várom az építő jellegű kritikákat.
Előre is köszönöm.
Játékosnév: TankosSzaSza

2 hónapja 4 napja #290030 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Csak egy ötlet. Szerintem ha mindenki aki elemzést kér felrakna egy replay-t egy általa átlagosnak vélt csatájáról, abból egy életszerűbb elemzést lehetne összehozni, mint pusztán a statból. Szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 hónapja 1 napja #290054 Írta: Echiron

bandras32 beküldte: Csak egy ötlet. Szerintem ha mindenki aki elemzést kér felrakna egy replay-t egy általa átlagosnak vélt csatájáról, abból egy életszerűbb elemzést lehetne összehozni, mint pusztán a statból. Szerintem.

Legyen inkább 3om. Egy jó köröd, ey átlagos és egy olyan ahol nem tudod mit baxtál el és elég xar lett. 1 meccs se releváns, 3om sem feltétlen de 3om replayel már lehet mit kezdeni.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 2 hete #290213 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

Dynaa beküldte: Szia! Koszonom, hogy megnezted. Szeretek elore menni a csataba. Az atutesem olyan 75-80% korul van. Igy arra gondolok, hogy a masodik reszben lehet igazad.
Udv;
Dynaa

Mivel TD-kkel jobban lősz, ezért arra érdemes "ráfeküdni".

1 hónapja 2 hete #290263 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok ! Ha lehetne én is szeretnék kérni egy elemzést !

Pár infó magamról :
-2018 Február végén kezdtem a játékot és szinte rosszabb voltam mint egy bot + rengeteg karaktert
csináltam mert vagy ezt vagy azt szúrtam el pénzügyileg
-Az első áttörés 2018 májusában volt amikor is megszereztem az első tankászomat a T-34-85-re
de csak szerencsém volt és mindig sz*r csatákat mentem..
-A második áttörés az 2018 Június 25.-én történt meg Mikor is megcsináltam az utolsó
felhasználómat.
-Harmadik és utolsó áttörés (egyenlőre) az volt mikor augusztusban elkezdtem fejlődni és jól/jobban játszani (alap lőszerrel !! csak úgy 2019 telén kezdtem el használni 2 tankban goldot amit úgy SH-ra vittem) . :awesome:

( Június 30.-án hagytam abba és Július 25.-ig nem tértem vissza a wothoz)

Nyers statisztika :https://hu.wot-life.com/eu/player/DraX_HUNM/

Rossz meccs Replay link : wot-record.com/..._meccs
Átlagos Replay link : wot-record.com/..._meccs
Jó meccs Replay link : wot-record.com/..._meccs

UI.: Sajnos nem találtam annyi egészséges replayt hogy egy tankról legyen :I
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Echiron

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.