Jelenleg 257 vendég és 2 tag online

Elemzést kérek magamról!

1 hónapja 2 hete #289245 Írta: Weizen_Bier
Megválaszolva: Weizen_Bier
Sziasztok!

Én is kérnék egy elemzést magamról.
User: Weizen_Bier

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #289255 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

be.ga1004 beküldte: Sziasztok kérhetnék én is elemzést,hogy mit tudok még ebből kihozni.A felhasználónevem bega1004 .Előre is köszönöm.

Nem akarom elhinni, hogy 3 napon belül belefutok még valakibe akinek az artyzást fogom ajánlani... De ez a helyzet az esetedben is @bega1004. Néztem, hogy mikkel játszol és azokkal mennyire megy; mostanában volt pár heavy tank amikkel adta (king tiger c; Oho; 13 57... de az artyk. Azt néztem, hogy nagy átlagban az elvárt felett teljesítesz velük. Ezen felül a TD-iddel jó még az átlagod. Nézd ha az artykkal szeretsz akkor menj azokkal... jó megy neked azokkal. Ezen felül a páncélos TD-kkel gurulsz jókat... At15, T30, T28 prot... érdekes ízlésed van de ha ezekkel vagy jó akkor érdemes ilyen vonalon megmaradni; nem mindenkinek jön be ez a fajta tanktípus.

1 hónapja 2 hete #289257 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
Köszi a válaszod ,hát igen elég fura a tankállományom és eddig próbáltam mindeggyik tanktípust játszani,csak gyakran időbe telik míg az egyik típus után átállok a másikra,mert mindegyik más stílust kíván.

1 hónapja 2 hete #289262 Írta: Echiron

Weizen_Bier beküldte: Sziasztok!

User: Weizen_Bier

@Weizen_Bier owerall nem kiemelkedő egyáltalán (1100 asszem az átlagos) ám ahogy nézemaz elmúlt hónapban stabilan az 1600-at nyomod ami szép tendencia; bár remélem tudod, hogy legalább még 5-6000 csata fog kelleni ,hogy szignifikánsan meglátszódjon ez a teljesítmény jobban is.

Utolsó 200 csatád alapján azt kell mondjam a medekkel nagyon szépen teljesítesz. Főleg mert a svéd medeket csak a tapasztaltabb játékosoknak ajánlják mivel elég nehéznek mondható velük a jó (!!) játék és ahogy nézem te ezt a szintet abszolváltad velük sikeresen. Ahogy nézem Emillel is elég jónak mondható átlagot nyomtál ki... ha neked bejönnek a svéd tankok lehet jobban rá kéne ezekre feküdj. X-es heavy abszolute használható Cw-n is! Brit medekkel is igen jó köröket futottál az elmúlt hónapban, sztem ezt a 2 ágat kéne vigyed főleg.

Light és Heavy vonalon átlag alatt teljesítesz; valamit nem jól csinálsz velük. Vagy nem mozogsz jól, vagy nem használod ki a tank adta adottságokat. Sok olyat láttam mostanában mikor gyakoroltam olyanokkal akik itt jelentkeztek, hogy berongyolnak előre és ott elvéreznek.

Én nagyon szeretek Light-okkal játszani ha szeretnél mindenképp velük játszani akkor szívesen megmutatom, én mit csinálok velük. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Weizen_Bier

1 hónapja 2 hete #289263 Írta: Echiron

HungarianSkill beküldte: Sziasztok

Statisztikai mutatók alapján más játékosok megítélésre, észrevételeire kíváncsi volnék, köszönöm! :)

account: HungarianSkill

Úgy érzem ehhez nem vagyok méltó :D

Egyetlen épkézláb ötletem, hogy ne játsz artyval... ne légy te is klikker :) meghát magadhoz képest nem is játszol velük jól.

Ellenben amit mindig felajánlok az itt jelenlevőknek, szívesen mennék veled is pár kört... lehet ezúttal én tanulok valami újat. ;)

1 hónapja 2 hete #289270 Írta: Weizen_Bier
Megválaszolva: Weizen_Bier
Echiron köszi az elemzést, megnézném majd a Lightozás rejtelmeit általad. Kereslek majd ingame.

1 hónapja 1 hete #289278 Írta: HungarianSkill
Megválaszolva: HungarianSkill
Talán egy kezemen megtudom számolni hány csatát mentem artyval, pontosabban a premium 5ös kis franciával. Csak kíváncsi voltam milyen, ha már úgy alakult hogy garázsba került :D
Teemészetesen a szakaszozás lehetőségével elék szívesen! Összehozzuk valamelyik nap :)

1 hónapja 1 hete #289292 Írta: Primordus
Megválaszolva: Primordus
Sziasztok!

User: Primordus

Előre is köszönöm:)

4 hete 4 órája - 3 hete 1 napja #289498 Írta: OldTusk
Megválaszolva: OldTusk
.

3 hete 4 napja #289526 Írta: mpeter58
Megválaszolva: mpeter58
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy elemzést és néhány jó tanácsot, ha lehet!
Köszönöm: Péter

3 hete 4 napja #289536 Írta: avogadro8314.
Megválaszolva: avogadro8314.
Sziasztok!

Ha valakinek van ideje, akkor szeretnék elemzést kérni magamról, hogy mivel lenne érdemes játszanom, és hogy mit ne erőltessek.

Köszönöm.

Nevem: avogadro8314

2 hete 4 napja #289707 Írta: JackDanielsHUN
Megválaszolva: JackDanielsHUN
Sziasztok kérhetnék egy elemzést én is ha valaki rá ér? A WoT nevem is JackDanielsHUN előre köszönöm. :D

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #289715 Írta: kresztjani1991
Megválaszolva: kresztjani1991
Sziasztok ha lehet én is elfogadnék pár jótanácsot, egy pici megjegyzés, az artykkal a párom játszik előre is köszönöm:) játékba is ez a nick

2 hete 2 napja #289735 Írta: Echiron

Primordus beküldte: Sziasztok!

User: Primordus

Előre is köszönöm:)

Megnéztem az elmúlt időszak teljesítményét és összességében fejlődsz. Lassan de fejlődsz. Láttam az utóbbi pár napban futottál pár lapos kört de kinél nincs ilyen?!
Tier 8-9 elég szép viszont tier X elég langyos. Ott még kéne fejlődni (mondom ezt úgy hogy nekem is van még mit ott)

Sokat heavyzel és abban vagy a legjobb magadhoz képest; ezen kívül még arty?!? Td teljesítményed az átlagos alját súrolja; med és light meg kifejezetten rossz. Itt van még mit fejlődni.
Ilyenkor az a benyomásom, és ahogy nézem nagyon erre tendálsz, hogy a kevésbé páncélozott tankokkal nem tudsz jól mozogni így nem tudsz velük addig életbenmaradni, hogy sebezhess.
Persze nem tudom, hogy játszol de akiknek ilyen a light statja azok átlagban be yolo-znak azt kész; medekkel meg kimennek valahova és egy össztűz kiviszi őket... Javaslom nézz meg jó pár videót vagy streamet, hogy hogyan mozognak a "jobbak" a pályákon.
Ha szeretnél gyakorolni írj rám nyugodtan. Remélem hasznos volt :)

2 hete 11 órája #289782 Írta: Echiron

real iron beküldte: Sztem neked még játszanod kéne 1 kicsit,úgy 3x ennyit minimum,hogy mást befolyásolj tévesen!

Szerencsére még nem játszottam annyit így még befolyásolhatok másokat helyesen

Am gratulálok a troll kommenthez :trollol:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.