Jelenleg 376 vendég és 9 tag online

Elemzést kérek magamról!

4 hónapja 3 hete #289094 Írta: Problem95
Megválaszolva: Problem95
Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. Tippeket, trükköket szívesen fogadok. Játékosnév: Problem95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #289105 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Problem95 beküldte: Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. Tippeket, trükköket szívesen fogadok. Játékosnév: Problem95

Jól nyomod Problem, szépen fejlődsz. Látszik ,hogy korán kaptál jó tanácsokat így 9k csatára egész pofás eredményt értél el. Külön elismerésre méltó, hogy tier X-ben nagyon jó átlagod van.
Wn7-ed magas és kiváncsiságból megnéztem a klánod és a többieknek is... asszem a wn7 magasabbra pontozza a killeket. Lopkodsz? :trollol:

Ahogy nézem neked a MED és TD vonal jött be igazán és ott jó is vagy viszont a heavy-vel nem megy úgy se a light-tokkal.

Nekem pont a Light és Heavy vonal jött be szóval szívesen mennék pár szakasz és akkor megoszthatjuk melyikünknek miért megy jobban a másik vonal ;)

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Problem95

4 hónapja 3 hete #289107 Írta: feri9500
Megválaszolva: feri9500
Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. Játékos nevem: feri9500. Tanácsokat szívesen fogadok, szerintem van is rá szükségem.

4 hónapja 3 hete #289109 Írta: StraubZ
Megválaszolva: StraubZ

potzlevente beküldte: Szia StraubZ!
A te statoddal igazából nincs semmi komolyabb kivetnivalóm :).Játszol nagyobb tierben is egész jól így nem azzal van a gond,hogy randomban rosszzul játszol.Med és heavy ami neked jól megy.Èn se vagyok light játékos,de ha van egy kis türelmed próbáld meg valamelyik ágat végigvinni,bár ez csak tanács.Ami viszont sokat segítene az az eröd csata.Ilyen stattal már egész jó SH-zós klánt találnál és komolyabb kihívások elé állítanád magad.Randomban sok a gyenge játékos,SH-ban viszont sokkal több veled hasonló tudású (vagy jobb) játékossal találkoznál,akik tudnának újat mutatni. :)

Köszönöm, hogy időt szakítottál rám!
Valóban közepes és nehéz tankkal szeretek inkább játszani. Könnyű is van (RU-251), de csak a küldik miatt. Sajnos a klánélet nem fog mostanában összejönni (1.5 éves gyerek + egy újszülött baba). Lehet később belevágok, addig marad a random, talán a stat is fejlődik egy normál klánhoz.

4 hónapja 3 hete #289110 Írta: Vadkakasok
Megválaszolva: Vadkakasok
Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. A magas arty csaták száma ne tévesszen meg egy jó ideje már elvonón vagyok. :-) Örök dilemmám, hogy mit játsszak, ha előre megyek szétkapnak, ha hátul, vagy hátrébb maradok úgy érzem, hogy lemaradok mindenről. Talán egy kis szakaszozás profikkal hasznos lenne.

4 hónapja 3 hete #289130 Írta: Echiron

feri9500 beküldte: Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. Játékos nevem: feri9500. Tanácsokat szívesen fogadok, szerintem van is rá szükségem.

Feri azt látom, hogy elég kiegyensúlyozott a teljesítményed a könnyű tankokat leszámítva. Úgy nézem, hogy stagnálsz egy ideje. Nekem is volt ilyen de az a baj, hogy nem látom azt ,hogy kiemelkedően rosszul vagy jól teljesítenél valamivel vagyis az önmagad tudásához képest átlagosra beállt a játékteljesítményed. Én azt mondanám, hogy írd le privátban nekem vagy egy másik tapasztaltabb játékosnak mi az amiben úgy érzed alul teljesítesz vagy stagnálsz. Esetleg ajánlani tudom gyere el szakaszozni és ott mond el; mutasd meg mit csinálsz akkor talán rájövünk ,hogy lehetne téged átlendíteni ezen a "holtponton". Nekem is volt ilyen és pár tapasztaltabb játékossal való szakaszozás, az ő tapasztalataik megismerése és tanácsaik nekem is sokat segítettek ;)

4 hónapja 3 hete #289135 Írta: Problem95
Megválaszolva: Problem95

Echiron beküldte:

Problem95 beküldte: Sziasztok!

Jól nyomod Problem, szépen fejlődsz. Látszik ,hogy korán kaptál jó tanácsokat így 9k csatára egész pofás eredményt értél el. Külön elismerésre méltó, hogy tier X-ben nagyon jó átlagod van.
Wn7-ed magas és kiváncsiságból megnéztem a klánod és a többieknek is... asszem a wn7 magasabbra pontozza a killeket. Lopkodsz? :trollol:

Ahogy nézem neked a MED és TD vonal jött be igazán és ott jó is vagy viszont a heavy-vel nem megy úgy se a light-tokkal.

Nekem pont a Light és Heavy vonal jött be szóval szívesen mennék pár szakasz és akkor megoszthatjuk melyikünknek miért megy jobban a másik vonal ;)

Köszönöm!
Mostanában a medek nagyon megtetszettek, főleg a progetto ága, de tervben van még 1-2, de azokat a heavyket is rendbe kéne tenni. A szakasz lehetőséggel majd lehet élnék, összerakjuk, ami van :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

4 hónapja 3 hete #289144 Írta: janimilan
Megválaszolva: janimilan
Sziasztok!
Amennyiben lehetséges én is szeretnék egy pár soros elemzést magamról!
Felhasználónév: janimilan

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289200 Írta: Echiron

Vadkakasok beküldte: Sziasztok!
Én is szeretnék kérni egy elemzést. A magas arty csaták száma ne tévesszen meg egy jó ideje már elvonón vagyok. :-) Örök dilemmám, hogy mit játsszak, ha előre megyek szétkapnak, ha hátul, vagy hátrébb maradok úgy érzem, hogy lemaradok mindenről. Talán egy kis szakaszozás profikkal hasznos lenne.

@vadkakasok utálni fogom magam azért amit mondani fogok (és téged is :D ) de te artykkal játszol a legjobban... jóval a jelenlegi statod felett vagy velük. Ezen kívül orosz medet láttam amire mondhatjuk, hogy nem rossz (van még hova fejlődni persze :) ).
Nézd ha neked az arty vonal amiben jó vagy akkor fölös erőltetni az hogy olyan pozícióban küzdj amiben nem vagy jó. Néztem, hogy 3-4 artyval több mint 6-800 pontot versz a jelenlegi teljesítményedre ami NAGYON JÓ teljesítmény. Lehet ,hogy a legtöbb játékos utálni fogja a beled mert artyzol de valljuk be ,hogy egy valamire adó klánban ahol 8 de főleg X-es CW megy (vagy SH persze) oda mindenképp kellenek az ilyen játékosok akik jól artyznak; meccset tud eldönteni. Én azt mondom maradj meg ezen a vonalon, ha orosz medezni akarsz akkor szívesen meg tudom mutatni én, hogy játszom velük. Szoktam "gyakorló szakaszokat" vinni majdnem minden nap azokkal akik megkeresnek ;)

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289201 Írta: Echiron

janimilan beküldte: Sziasztok!
Amennyiben lehetséges én is szeretnék egy pár soros elemzést magamról!
Felhasználónév: janimilan

@janimilan ne haragudj meg a kérdésért ha nem így lenne de vetted ezt a profilt? Csak mert nagyon meredeken esett a teljesítményed (majdnem 1000 pontot ami qva sok). Utolsó 1000 csatádban pár arty-t és 1-2 tankot leszámítva semmivel se ütötted meg az owerallod-tól 500 pontal kevesebb szintet sem...
Ha nem vetted a profilod akkor valami nagyon nincs rendben, akkor nekiülhetünk megnézni mit csináltál anno és most mi az ami miatt nem megy. Ha meg vetted akkor meg miről beszélgessünk? Akkor nem a te teljesítményed nézzük. Jelezz vissza addig nem folytatom ezt az elemzést...

4 hónapja 2 hete #289202 Írta: janimilan
Szia!
Nem haragszom a kérdésért mert jogos.
Egyébként ez a saját profilom.Épp ezért írtam mert tulajdonképpen semmi különösebbet nem csinálok másképp mint régebben.Az közrejátszhat,hogy volt egy kb. fél év amikor nem játszottam és volt pár változás mind mapokban mint tankokban.Most,hogy újra aktívabb vagyok valahogy nem megy.Az igazsághoz hozzátartozik,hogy elkezdtem pár ágat fejleszteni (IS-M-ig jutottam az orosz heavy ágon és az E-50-ig a német med ágon) gyakorlatilag szabad xp nélkül és elég "rázós" volt.

4 hónapja 2 hete #289203 Írta: Echiron
@janimilan én majd egy évre hagytam ott a játékot, de nem estem vissza ennyit :/
Hát ez esetben viszont neked is ajánlani tudom, hogy gyere el szakaszolni, van pár másik játékos akikkel együtt megyek és okítom őket. Ugorj be te is és nézzük meg mi a gond ;)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: janimilan

4 hónapja 2 hete #289204 Írta: janimilan
Köszönöm!
Keresni foglak játékon belül!

4 hónapja 3 hete #289217 Írta: be.ga1004
Megválaszolva: be.ga1004
Sziasztok kérhetnék én is elemzést,hogy mit tudok még ebből kihozni.A felhasználónevem bega1004 .Előre is köszönöm.

4 hónapja 2 hete #289225 Írta: HungarianSkill
Megválaszolva: HungarianSkill
Sziasztok

Statisztikai mutatók alapján más játékosok megítélésre, észrevételeire kíváncsi volnék, köszönöm! :)

account: HungarianSkill

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.