Jelenleg 331 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #1 (16+)

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #138273 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
tudas artynal h. 60al robogo tankot kikap egy olyan artistatol aki nalam mint legjobb szivvel is atlagos arty jatekosnal is szanalmasabb az atlagsebzessel rendelkezik(es igen arty nem spotter, nem heavy, egyet dolog a feladata h sebezzen. Mint a csatart ot is goljai minositik). Az biztos skill, nem RNGESUS:D
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138275 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Lövés falon át. :S :S :S :unsure:

wotreplays.com/..._chars

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138277 Írta: csikaa
Megválaszolva: csikaa

Jackal_hun beküldte: Elég nagy baj, ha te ezen a fórumon egy ember komplett jellemzését ki tudod olvasni bármiből is. Ellenben a statisztikából a játékos képességei elég tisztán kiolvashatóak. Született erről két cikksorozat is, esetleg olvasd el azt.

Ja igen és a való életre kihivatkozás relevanciája még mindig pontosan 0 egy olyan oldalon ami a World of Tanks játékkal foglalkozik.

Köszönöm, hogy szóltál, hogy van ilyen. Most megyek is és elolvasom. Hogy tudjam, az alapján a játékosok képességeit a stat alapján. Ha van még olyan iromány, ami ez ügyben növeli tudásom, azt nyugodtan linkeld be.

Vagy inkább iszom még egy italt és folytatom a játékot. (Ma 2 alkalommal lőtt belém az arty, az azért egész jó arány, megúsztam eddig! Kár, hogy a sajátunk volt, de azért beírtam, hogy GG, mert menet közben biztosan nem volt könnyű. Biztosan túl közel voltam egy ellenfél tankjához, vagy ilyesmi. Ellenséges arty meg csak 3 alkalommal. Nekik jóval nehezebben ment, mert kevesebbet láttak, mint a sajátunk.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kiskukac15
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138282 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Ok, mára elég volt:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Toggal meg +1k kereset, sebzés nélkül
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138285 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

csikaa beküldte:

Jackal_hun beküldte: Elég nagy baj, ha te ezen a fórumon egy ember komplett jellemzését ki tudod olvasni bármiből is. Ellenben a statisztikából a játékos képességei elég tisztán kiolvashatóak. Született erről két cikksorozat is, esetleg olvasd el azt.

Ja igen és a való életre kihivatkozás relevanciája még mindig pontosan 0 egy olyan oldalon ami a World of Tanks játékkal foglalkozik.

Köszönöm, hogy szóltál, hogy van ilyen. Most megyek is és elolvasom. Hogy tudjam, az alapján a játékosok képességeit a stat alapján. Ha van még olyan iromány, ami ez ügyben növeli tudásom, azt nyugodtan linkeld be.

Vagy inkább iszom még egy italt és folytatom a játékot. (Ma 2 alkalommal lőtt belém az arty, az azért egész jó arány, megúsztam eddig! Kár, hogy a sajátunk volt, de azért beírtam, hogy GG, mert menet közben biztosan nem volt könnyű. Biztosan túl közel voltam egy ellenfél tankjához, vagy ilyesmi. Ellenséges arty meg csak 3 alkalommal. Nekik jóval nehezebben ment, mert kevesebbet láttak, mint a sajátunk.)

Szó ne érje a ház elejét:
- Crawling Chaos tollából, az elmélet:http://www.wotinfo.hu/index.php/itemlist/category/109-statisztikai-jatekelmelet
- az én irományom: www.wotinfo.hu/...al-hun

Oldalak, ahol ellenőrizni tudod a progressziót:
- www.wotinfo.net
- vbaddict.net (ADU dossier tool online, minden csata után kiírja a mutatókat)
- Jacktor modpack statisztika modulja (csak teleptísd fel)
- www.wot-life.com
- segítség a sebzések eléréshez: www.targetdamag...tions/
- elvárt sebzés és egyéb értékek:
- www.wnefficienc...ected/
- Szerver statisztikák: wot-news.com/st...orm/en
- még statisztika: www.wotstats.org/
- Wn8 mélyebben: ftr.wot-news.co...rmula/
- Personal Ratingről leírás: forum.worldofta...ating/
- Efficiencyről leírás: havoc44.webnode...ajta-/
- Tankokról ez az: tanks.gg/wot ; tanknumbers.com; wotlabs.net

Ha kell még, szólj:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sweet85
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138299 Írta: kiskukac15
Megválaszolva: kiskukac15
Megállt a dühöngés :lol: mindenki belevan mélyülve a statisztikákba :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138301 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Nem mélyülve: kockulva! :ohmy:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #138302 Írta: kiskukac15
Megválaszolva: kiskukac15
Látod Jackal ezis miattad van..
Lehet bezárni a dühöngőt :lol: :silly: :silly:

csak nehogy mégtöbbet belinkelj :lol:
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138304 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

kiskukac15 beküldte: Látod Jackal ezis miattad van..
Lehet bezárni a dühöngőt :lol: :silly: :silly:

csak nehogy mégtöbbet belinkelj :lol:

Értem én, hogy erős a kontraszt köztem és azok között, akik az "egyéb fontos emberi tulajdonságok" elővezetésével próbálnak érvelni, de hát a fenti linkek:
- működnek
- ott van a tartalom, nem kell magyarázni (csak megérteni kellene:D)
- én olvastam mindet, tudom mi van benne, teljesen használható, lehet velük fejlődni

Pontosan ugyan úgy nem fogják ezek után sem elolvasni a vitatkozók, akik meg nem akarnak vitatkozni vagy elolvassák vagy már olvasták is:D

Mivel én nem fogok senkit elküldeni az anyjába, így nehéz lesz a vitát hosszú távon folytatni.

Szóval aki tanulni/fejlődni akar, annak ott a lehetőség. Van még 2x ennyi ha kell, hasonló témában.

Azért egy kérdést mindenki tegyen fel magának, ha már a témánál vagyunk:
- nem voltam itt majdnem két napig, ehhez képest 6 oldalnyi bejegyzés született
- a téma ugyan az: jó játékos/ nem jó játékos, arty téma, WN8 számít-e vagy nem, van-e életed vagy sincs
- én nem voltam itt, Dodge ki volt tiltva, még is született vagy 200 bejegyzés

Hogy lehet ez? Ha kivesszük Dodgeot az egyenletből és a helyzet változatlan marad, akkor lehet hogy nem is ő volt a hibás?

Érdekes nem?

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, kiskukac15, sweet85, Dr. Szigor
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138305 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo

Jackal_hun beküldte: Hogy lehet ez? Ha kivesszük Dodgeot az egyenletből és a helyzet változatlan marad, akkor lehet hogy nem is ő volt a hibás?

Kizárt dolog. Mindig a leghangosabb a hibás.
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #138312 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
bazdmeg 37, 57 hp maradt rajtuk....

ha a reset utan a WTre repesszel lovok megvan. de hat ezt kapkodas kozbe nem gondoltam vegig:D utolag megokos vagyok
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138313 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair

Jackal....ugyan, mire gondolsz? Hogy más volt a hibás nem Dodge? Ugyan...azt te sem gondolod, hogy ennyi "csodálatos elme örök ragyogása" között hiányozna? Kéééérlek... :P
Téma zárolva.
4 éve 4 hónapja #138339 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A topik határozatlan időre bezárva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Feri38_HUN, Seewan, Camper03, Balista1, Kopasz, lucha_nDall, karolyistvan01
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.