Jelenleg 499 vendég és 15 tag online

Dühöngjünk #1 (16+)

4 éve 5 hónapja #129602 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight
Amondó vagyok,hogy ha nem változik a tendencia jobb ha mindenki összecsomagol és néz egy másik élvezhetőbb játékot.

Nem lehet,hogy egyszerűen csak le akarja húzni a rolót a wg(nem csőd,csak megunták,esetleg belebuktak a saját baromságaikba)? Csak előtte még jól megszedik magukat aztán bye bye. Ezt mutatják az összecsapott frissítések a hónapok óta fennálló javítatlan bugok. Mintha a hülyeség szorgalommal párosult volna. + fossák a (klón)prémiumtankokat meg a csomagos szutykokat,a creditért prémlőszer is prémtank meg prémacc vásárlásra ösztönözhet.
Nekem ez az érzésem meg hogy vakvágány ez az egész.....vagy már én nem tudom tolerálni ezt a sok sz*rt....Nekem mindenesetre totál elvették a kedvem tőle,hogy akár egy petákot is ráköltsek a továbbiakban erre a f*sra.

Visszasírom a 2-3 évvel ezelőtti wotot.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129607 Írta: Lord Zozo
Megválaszolva: Lord Zozo
Abban igazat adok neked,hogy néhány évvel ezelőtt sokkal élvezhetőbb volt a játék.

De, hogy le akarnák húzni a rolót azt kétlem. Szerintem túl sokat vállalnak, túl sokat akarnak aminek egy nagy sz@r lesz a vége. Régen csak a Wot-ra koncentráltak.Utána jött a Warplanes. Most meg lehet nézni, hogy hány projekjuk van egyszerre Battleship, Blits,Generals, és mostanában kezdenek bele valami Orion nevű űrhajós játékba. Ez már túl sok szerintem.

Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy azért régen is szerettünk dühöngeni...:-)
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129613 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1

dozer00 beküldte: Nem tud meggyőzni senki arról, h egy 0-800 as játékost mi késztet arra h nap nap után leüljön ide szopni a fas**...

értem én h szereti a dákót, de mért nem élőben szopogatja?

Kivétel van-e? :angry:

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129616 Írta: vonSchneiker
Megválaszolva: vonSchneiker
Hali!
Bocsi az off-ért. Ilyent látott már valaki?
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129619 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

vonSchneiker beküldte: Hali!
Bocsi az off-ért. Ilyent látott már valaki?

Sok garázst láttam már :D

Amúgy ha az a kérdés, hogy miért nem aktív a töltőnél a skill, akkor a válasz egyszerű rá. Az ebben tankban nem a töltő a rádiós^^

Az előzőben amiből átraktad a hölgyet valószínűleg a töltő volt a rádiós is.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129620 Írta: vonSchneiker
KOEDUKÁLT legénység!
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129621 Írta: vonSchneiker
Ilyen elvileg nem lehetne.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129622 Írta: bulbasaur55
MIért ne lehetne? simán csinálhatsz ilyet, csak a bia nem lesz aktív soha......
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129623 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

vonSchneiker beküldte: Ilyen elvileg nem lehetne.

Milyen ilyen? Mi nem lehet?
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #129625 Írta: vonSchneiker
Akkor láma vagyok biztos. Bár én nem ezt olvastam. Azt volt a szabály a jutalom tankoknál kapsz női legénységet. De vegyes ( férfi-nő) legénység nem lehet
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129626 Írta: bulbasaur55
Már az elején is csak annyi volt a megkötés, hogy a Sisterhood of Steel nem kompatibilis a Brothers in Arms-al, Ezért nincs értelme 4 Nuncust ültetni egy tankba ami pl 5 vagy 6 fős.
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129627 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

CrossMetal1 beküldte:

dozer00 beküldte: Nem tud meggyőzni senki arról, h egy 0-800 as játékost mi késztet arra h nap nap után leüljön ide szopni a fas**...

értem én h szereti a dákót, de mért nem élőben szopogatja?

Kivétel van-e? :angry:

"Oly sokáig voltunk lent, nem is tudjuk milyen fent"

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129638 Írta: VindiqueV
Megválaszolva: VindiqueV
I'm here early, I need to make a joke!

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129639 Írta: Sunhair
Megválaszolva: Sunhair
Én nem sírom vissza a régit...Én nem szeretnék a PZIV-emmel tier9 ellen menni, nekem nincs kedvem a régi Malinovka "Hegyi kempelés" meccshez, nem kérek a pontosabb artyból...és még csak a pontosság nerf előtti lézerlövöldét se várom vissza.
Nekem jó hogy nem lövi be egy ISU kettőből kétszer a T34 toronytetőt a Himmelsdorf másik feléből. Nekem jó hogy a Jagtiger 8.8 hullon lévő géppuska nyilást nem találja el boldog és boldogtalan Sand Riveren snapshootból ha meglát kapásból. Nekem nem hiányoznak a kivett pályák sem.
Nem rinyálok és teszek ide...képet...replayt....és mindent hogy sírjak napjában 2x vagy 3x hogy kiszedett az arty. Aki TS-en van épp velem szakaszba az hall egy fél perces kis dühöngést és vége.

Nem az a baj, hogy valaki szól ha talál egy hibát. A baj, hogy a dühöngő itt kb fürdőskurvákon meredeken túlszárnyaló gimisek könnyáradata (csatlakozik egy két idősebb is amolyan chips reklámos " A Régi jó ízekből nem maradt már semmi" féle jajongással) ami kimerül abban, hogy a kurva arty...a tomato noobok...és a kurva WG. Megy nagyerőkkel mások szemében a szálkakeresés...kenjük mindent a WG-re...a Gold ammora...a tomatokra...Maga persze senki nem hibás...tökéletes játékosok tökéletes meccseken ahol tökéletes döntéseik ellenére mégis mindig veszÍtenek...és valahogy a köreik se olyan jók. Vagy jók de fene nagy dolgukban a világfájdalom sugárzik minden szavukból mert "jajj isteneeeem" nem megy a 50B-vel a 4K sebzés. Úr isten...ez katasztrófa. Lehet vajon így élni? Fel lehet ezt valahogy dolgozni? Persze ez is a WG hibája..miért ne az övék lenne. Minden az ő hibájuk. Ugyan az a téma újra és újra és újra...minden nap jön egy arty sírás, majd egy kis gold sírás onnan gyorsan át lehet kapcsolni a WG szapulásába és végül mindenki boldogan hajtja álomra a fejét mert a WG szapulásából irodalmi keretes szerkezetet idézve hogy hogy nem altatónak jó egy kis arty sírás.
Gondolom az senki eszébe nem jut, hogy amikor snapshootból full hp-ról ammorackel egy IS7-et ott a másik oldalon valaki mélytorokra vette a lompost...De semmi gond...a replay...a képek mennek a örömködőbe...Ő egy hős lesz, egy szerencsefia, de persze ha ez fordítva van, akkor goldozó noob tomatoshieldes kis köcsög marhabaszta fasszopócigányfatty...és amugy is kurva wg mert védi őket meg kurva WG mert csal meg buzi WG mert bundázta a meccset meg rohadt WG mert titkos rng-t ad a tomatóknak. És már indul is itt a sírás a dünöngő könnyáztatta hellyé változik ahol összegyűlhetnek megbeszélni, hogy a hibás csakis a WG senki más.

Mi lenne ha nem tetszik nem játszanál vele? Ha elmennél máshova és játszanál mással? Kényszerít valaki hogy játsz? Hogy költs rá? Hogy vegyél bármit? Fegyvert fogtak a fejedhez hogy tolj még pár meccset? HunKnight...A Magyar stimmel a lovaggal már bajok vannak. Ha ilyen fos ahogy írod, akkor tényleg csomagolj és menj. Senkinek nem fog hiányozni plusz egy ember aki random időnként idejön, hogy minden szar és hugy meg fos majd tol még 10.000 meccset....

Menj ha menni akarsz...Én játszom tovább, olyanokkal akiknek ez játék...szórakozni járnak ide...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, deaxus, vonSchneiker, MDavid1995, AraHun
Téma zárolva.
4 éve 5 hónapja #129641 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Sunhair MINDEN szavával egyetértek!

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.