Jelenleg 341 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #1 (16+)

4 éve 8 hónapja - 4 éve 8 hónapja #106214 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Dodge94HUN beküldte:

No meg az artyk. :P

"sok barom"

:lol: ;)
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106223 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Vivaldi beküldte: Tévedésbe vagy. Pár napja jött egy új.

Van 1 tök szűz wot most telepítettem, nincs rajta semmi 7. körnél szevasz tavasz asztalra dob és bezárja magát. :whistle:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106258 Írta: Bogancs79
Megválaszolva: Bogancs79
+1 Nem zavar a tudat hogy a többiek nem tudják azt sem, mit is kellene csinálni azért hogy megnyerjük a csatát, mert elég ha meglövöm a saját eredményemet. Ők pedig megroha ....akarom mondani azt csinálnak amit akarnak. (Egy pillanatra bosszankodik csak az ember, utána rájön: itt ez nem számít. Ha nem okosak a csapattársak, hát nem okosak.) :)
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106279 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Miért nem lehet az emillel 1-3 csata alatt lecsillagozni általában?! Most mentem vele egy 100, majd 800, 2000 és 1000 sebzéses bukokat. A csapatok no comment, himmelsdrof pl csak én és egy T29 megy csak fel a dombra, bukta, közben egy IS-ról lepattanok a 241 pennel (ok, hajlított részeknél lehet)
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106285 Írta: RNiI
Megválaszolva: RNiI

Azt hiszem itt postolt valaki egy RNG anomáliát amikor is 1 lövéssel 540-et sebzett egy t-54-be, nos itt a negatív ellenpélda.
Akárhogy is számolom ez a sebzés (lásd screen) bőven a -25%-os csökkenés határán túl van... erre vajon mit mondana a buzi WG??? megesik? vagy jah bocs elfelejtettünk szólni arról hogy, 30 % -ra emeltük a random faktort...anyátok barmok
Mellékletek:
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106286 Írta: Lord Drumer
Megválaszolva: Lord Drumer
Találkozott már valaki azzal hogy leesik az autoaim közvetlen lockolás után?
Ezt valami mod okozhatja vagy bug, mert korábban nem találkoztam ezzel a problémával és eléggé bosszantó.
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106289 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94

RNiI beküldte:

Azt hiszem itt postolt valaki egy RNG anomáliát amikor is 1 lövéssel 540-et sebzett egy t-54-be, nos itt a negatív ellenpélda.
Akárhogy is számolom ez a sebzés (lásd screen) bőven a -25%-os csökkenés határán túl van... erre vajon mit mondana a buzi WG??? megesik? vagy jah bocs elfelejtettünk szólni arról hogy, 30 % -ra emeltük a random faktort...anyátok barmok

ez amugy trollkodás akart lenni vagy komolyan gondolod?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106291 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Úristen... már értem, hogy miért nem játszottam a hétvégén WoT-tal :sick:
Most bekapcsoltam, de 10 kör bőven elég volt a következő hétre is. Bénáztam én is, mint a szar, de hogy milyen csapataim voltak...
T8 meccs T32-vel, aztán rajtam kívül senki nem sebzett 1500-nál többet és hasonlóak... Én 3500-al zártam, de a végén feltétlen le kellett pattannom 13 90-ről, az ellenfél meg gun mantleten keresztül lőtt be és hasonlóak. Köszönöm szépen, elég lesz.

RNil, az a mod viszont krimimális :silly:
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106294 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

RNiI beküldte:

Ha 240 HP-ja volt összesen és megölted akkor azért ez érthető nem?:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Get200, eldegor, HUNknight, singes, Dodge94HUN
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106317 Írta: RNiI
Megválaszolva: RNiI
Úristen....igazad van jackal...soha többet nem kommentelek nem józanul, vagy feladom a piát, bár anélkül meg nem lehet elviselni ezt a játékot :whistle: :oops: esküszöm nem is emlékeztem arra hogy találkoztam E100-al, most már rémlik vmi..még egyszer bocsi ..nem trollkodásnak szántam, csak nah, így esett.. :sick:
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106344 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

RNiI beküldte: Úristen....igazad van jackal...soha többet nem kommentelek nem józanul, vagy feladom a piát, bár anélkül meg nem lehet elviselni ezt a játékot :whistle: :oops: esküszöm nem is emlékeztem arra hogy találkoztam E100-al, most már rémlik vmi..még egyszer bocsi ..nem trollkodásnak szántam, csak nah, így esett.. :sick:

No problem:D

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106392 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Tájékoztatom a tisztelt harckocsizó közösséget, hogy a játék élvezhetetlen tegnap óta (vagy ki tudja mióta)!!! 22/2 nyerő csata 15:0 illetve 15:2 négy esetben is. Ekkor már kiszálltam. Ma ismét hasonló élményekben részesültem, eddig. BEFEJEZTEM.
További szép napot!
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106419 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Dodge94HUN beküldte: Én most húztam, egyedül az autoloader miatt. Hallottam sokaktól, hogy szar, de igazából reménykedtem, hogy annyira nem. Erre: NERFHAMMER. Thx WG...
AC48-nál tartok, de ez valami kriminálisan ostoba járgány. Oldalról-hátulról HE is átüti, szemből meg csak 3 mindig látható weakspotja van, amit megkoronáz, hogy akkora, mint egy kisebb falu és arty full sebzést tol bele. Erre a szarra van rápakolva egy 300-t sebző ágyú 'elmegy' soft statekkel vagy egy 400-t sebző óóóóóóótvar soft statekkel.
Nem elég, hogy ezen át kell magad szenvedni, ezután még lehet, hogy a T10 is csak 400-t fog sebezni :sick:

Én megálltam a 46-nál. Néha előveszem, ha mondjuk platoonban missiont csinálunk, de amint ki lesz fejlesztve a 48 eladom, és hagyom az ágat. Ilyen egy szar TD ággal régen találkoztam.

Amúgy jó volt a szombati szakasz. Tiv tudott utánam csatlakozni? Jó lenne ismételni vmikor, nekem nagyon adta, sokat nevettem. Esetleg ma fent lesztek? Tiv?
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106460 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

Morphelo beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én megálltam a 46-nál. Néha előveszem, ha mondjuk platoonban missiont csinálunk, de amint ki lesz fejlesztve a 48 eladom, és hagyom az ágat. Ilyen egy szar TD ággal régen találkoztam.

Amúgy jó volt a szombati szakasz. Tiv tudott utánam csatlakozni? Jó lenne ismételni vmikor, nekem nagyon adta, sokat nevettem. Esetleg ma fent lesztek? Tiv?

Én egy héttel az atom nerf előtt fejlesztettem ki Foch 155-öt (egy elmebeteg, agyzsibbasztó, totál szopás grind végére), de megvenni csak a nerf után tudtam :silly: . A teszt szerón próbáltam a régi verziót - na az brutál faxa volt! A mostani egy agyhalál.. szerintem nevetséges t10-be tenni azt a kupac szerencsétlen szart. Személyzet megy is 50 120-ba amint meglesz, legalább az használható belőle...

Szombat nagyon adta (persze csak szakaszban), mehetünk ma is - este leszek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo
Téma zárolva.
4 éve 8 hónapja #106471 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Morphelo beküldte:

Dodge94HUN beküldte: Én most húztam, egyedül az autoloader miatt. Hallottam sokaktól, hogy szar, de igazából reménykedtem, hogy annyira nem. Erre: NERFHAMMER. Thx WG...
AC48-nál tartok, de ez valami kriminálisan ostoba járgány. Oldalról-hátulról HE is átüti, szemből meg csak 3 mindig látható weakspotja van, amit megkoronáz, hogy akkora, mint egy kisebb falu és arty full sebzést tol bele. Erre a szarra van rápakolva egy 300-t sebző ágyú 'elmegy' soft statekkel vagy egy 400-t sebző óóóóóóótvar soft statekkel.
Nem elég, hogy ezen át kell magad szenvedni, ezután még lehet, hogy a T10 is csak 400-t fog sebezni :sick:

A 46 után én is tartottam egy hosszú szünetet vele, de meggyőztek, hogy a 46 és a Foch már nem fos. Hát de :sick: Legalább lenne normális sebzése vagy valami, de így használhatatlan.

Jaja, csatlakozott és toltuk még egy ideig. A héten én nem leszek, War Thunder garantált nekem egy játékmentes hetet :sick: , de utána esténként elérhető leszek. És akkor már írni is fogok tudni :silly:
Téma zárolva.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.