Jelenleg 178 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #3 (16+) - Konteó veszély!

1 hónapja 1 hete #303470 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Ezt próbáld meg végig futtatni párszor. Ellenőrzés és javítás. A mellékletben megtalálod hol tudod elindítani. Ez segített nekem is sokszor, az apróbb hibák kiküszöbölésében.

Ha nem trollkodsz, akkor viszont javaslom menj el egy klánhoz, ahol tudnak segíteni, nézz streamereket. Én a streamekből tanultam meg játszani. Van még miben fejlődnöm nekem is, de ha gondolod szívesen gurulok veled pár kört.
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303471 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Egyébként már kérdeztem, de nem segített senki.
Nem tölti be a játék a szolgálati feljegyzésben a tankjaim listáját és nem töltődik be a harci felderítés sem sajna.
Mi lehet a megoldás?

Esetleg nézd meg ezt:
asia.wargaming....34216/
Kapcsold ki azt a beállítást, hátha megoldja.
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303472 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

No, no Bhaal, no no!

Hátrább az agarakkal!
Sajna tévesen esett le neked, ezért téves következtetésre jutottál!
Úgy látszik te a kevesebb humorú tog parancsnokok közé tartozol.
Bár hangulatjeleket nem használtam, azért még süt a megfogalmazásaimból, hogy egyáltalán nem olyan véresen komolyan gondoltam a dolgokat, mint te hitted.

Ha már valaki mesternek titulálja magát... és még egy tog-ja is van...

Maradok kiváló tisztelettel...

No, no.. :)

Én inkább németjuhászos vagyok, mint agaras, de legyen, szeretem az állatokat.

Mivel én is szeretek piszkálódni, nem zavar, ha visszapiszkálódnak, míg ez megmarad "emberi" keretek között.

Tisztában vagyok azzal, hogy a szmájlik hiányával együttvéve is mit írsz "komolyan" és mit nem. A baj a mögöttes/lényegi tartalom egyes részeivel van (ha nem vagy troll, aki direkt "butaságokat" ír), nem azzal, hogy "tankmesternek" gondolod-e magad akár komolyan, akár poénból.

Segítő szándékból (mint látod) nincs hiány, csak ne itt (dühöngő) kérj segítséget - mert ez a tankmestereknek van fenntartva - akik (elvégre tudhatnád - winkwink, hogy nem segítséget kérni jönnek ide), hanem megvannak erre a megfelelő topikok. Ha ott megkérdezed, biztosan kapsz rá választ. De az is lehet, hogy akár meg is találhatnád a választ, ha a megfelelő helyen kicsit visszalapozol.

JA, most én felejtettem el előrelapozni.
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303474 Írta: bagó.bagó
Megválaszolva: bagó.bagó
Köszönöm a segítségeket!
Sajna semmi nem használt.
A program újra telepítését is próbáltam már ezen tippek előtt, valamint a wottal is leveleztem.
De csak rosszabb lett, mert először csak a tankok nem látszottak, most meg már ugye a harci felderítés sem.

Ugyan mire gondolnék itt?
Lehet direkt van így...

Mint ahogy ez a csata is.
Pár perc alatt letarolnak mindenkit...
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303476 Írta: Blackmoon
Megválaszolva: Blackmoon
Ma sincs semmi különös, a játék rendben működik! A szokásos. 4000 Hp előnyből, jön a roló, és 23 másodperc múlva 3000 Hp hátrány, szopóálarc, vérfürdő, lose.... Mindenszentek idején ne feledkezzünk meg megemlékezni a WoT agyhalottakról sem! ;-)
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303481 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun

Köszönöm a segítségeket!
Sajna semmi nem használt.
A program újra telepítését is próbáltam már ezen tippek előtt, valamint a wottal is leveleztem.
De csak rosszabb lett, mert először csak a tankok nem látszottak, most meg már ugye a harci felderítés sem.

Hiába telepíted újra, ha nem törlöd a cache-t.
eu.wargaming.ne...10218/
Az adott mappából mindent törölj ki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bagó.bagó
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303483 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A WG support megint kitett magáért.
Jelentettem nekik, hogy 3 tank (kessi klánból) azzal szórakozott, hogy tier x-ben más csapattársakat blokkoltak, az artykat felborították, majd elmentek 0 dmg-el meghalni. (A game rigging tipikus esete)
Ráadásul az anonimizer a meccs végöi összesítőnél írja az igazi neveket és az egyik - legalábbis név alapján - lehet hogy CC (a flame-re anonimizált néven futó)

A WG válasza a ticketre... jelentsem őket játékon belül és tegyem tiltólistára... hát kösz szépen. Permaban kéne az ilyen fekete nooboknak.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303490 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Jelentettem nekik, hogy 3 tank (kessi klánból) azzal szórakozott, hogy tier x-ben más csapattársakat blokkoltak, az artykat felborították, majd elmentek 0 dmg-el meghalni. 

Sötét időket élünk ez tagadhatatlan... manapság nagyon veszélyes artyval kimenni az utcára... 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34 folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bulcsu
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303491 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
a többi tankot is blokkolták, mindegy milyen típus volt

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303492 Írta: bagó.bagó

Jelentettem nekik, hogy 3 tank (kessi klánból) azzal szórakozott, hogy tier x-ben más csapattársakat blokkoltak, az artykat felborították, majd elmentek 0 dmg-el meghalni. (A game rigging tipikus esete)
Ráadásul az anonimizer a meccs végöi összesítőnél írja az igazi neveket és az egyik - legalábbis név alapján - lehet hogy CC (a flame-re anonimizált néven futó)

A WG válasza a ticketre... jelentsem őket játékon belül és tegyem tiltólistára... hát kösz szépen. Permaban kéne az ilyen fekete nooboknak.

Ágyúk, kerekes járművek és apcr felhasználók.
Sokan nem szeretik őket...
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303495 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu

Megnéztem ezt a gusztustalan valószűleg finnországi troll  klánt mindenféle "migráncs" tagokkal. Hááááát.... ráküldeném Jay és Némabobot házhoz egyenként, bár erős a gyanúm, hogy több profil egy lakcímen található, és váltogatja, hogy ne kapjon elég jelentést profilonként. (Egy német anyanyelvű tudós szerint nyelvrokonok is vagyunk. ) Nem tudom a régi világban kékültek volna-e, de valószínű nem. volt 3 plusz profilom akkoriban, mert az én vérmérsékletemmel beléjük durrantottam, de ebben a szituációban még az se járható, mert csapatban trollkodtak. Nem értem a WG-t, mégha legalább unikumok lennének, és csak levezették a feszkót egy csatában valami sérelemért, de ezek egyértelmű trollok stat alapján.
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303496 Írta: Bulcsu

Akkor ne szeresse az ellenfél ágyúsát, kerekesét, goldspammerét, aztán ha elfogytak tőlem borogathatja a mi artynkat, vagy a kerekest, ha maus-zal vagy e100-zal utoléri. 
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #303498 Írta: máté.mate
Megválaszolva: máté.mate
14-1 győzelem (egyenlőre)! Újfent szeretném kifejezni őszinte elismerésemet a csodálatos csapat elosztásért. Hogy a rákba érjem el a 9 szintet ha a 8 szint ilyen igénytelenül van elosztva. Mármint azon kívül hogy rá költök egy talicska pénzt. Nem vagyok vér prodi szükségem van a csapatra. Megszoktam már hogy nem kapok segítséget de azért néha volt aki fedezet. Nagyon boldog vagyok hogy másoknak örömet szerezhetek azzal hogy szarrá lőnek de ez már pofátlanság.
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303499 Írta: bagó.bagó

Akkor ne szeresse az ellenfél ágyúsát, kerekesét, goldspammerét, aztán ha elfogytak tőlem borogathatja a mi artynkat, vagy a kerekest, ha maus-zal vagy e100-zal utoléri. 

Apropó, maus.
Most hirdeti a játék az akcióban.
Isteníti, hogy milyen jó.
Mentem is egy kört és mindenki, kivéve az ellenséges maus, szétlő szemből simán, persze "apcr"-el.
Mi értelme van egyáltalán?

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #303500 Írta: Bulcsu

Apropó, maus.
Most hirdeti a játék az akcióban.
Isteníti, hogy milyen jó.
Mentem is egy kört és mindenki, kivéve az ellenséges maus, szétlő szemből simán, persze "apcr"-el.
Mi értelme van egyáltalán?

Én mások kárán tanulva/olvasva a fórumot megálltam a VK 100.01(p)nál.
Ha rám hallgatsz Bao115, akkor visszaveszed azt, a maga szintjén még egész jó. (Lásd Top of the Tree:Maus fórum)
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.