Jelenleg 356 vendég és egy tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #292521 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
"Személy szerint én részben tudatosan elkezdtem rontani a statjaimat a féregfókusz miatt". Nálam ez harcban van az "Év Dühöngő Kommentje 2019" címért. Félve kérdezem meg: mik voltak a módszereid?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292522 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sezamme beküldte: "Személy szerint én részben tudatosan elkezdtem rontani a statjaimat a féregfókusz miatt". Nálam ez harcban van az "Év Dühöngő Kommentje 2019" címért. Félve kérdezem meg: mik voltak a módszereid?

Elkezdett arty-zni. :woohoo:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292525 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Sezamme beküldte: "Személy szerint én részben tudatosan elkezdtem rontani a statjaimat a féregfókusz miatt". Nálam ez harcban van az "Év Dühöngő Kommentje 2019" címért. Félve kérdezem meg: mik voltak a módszereid?

Kitüntetve érzem magam, már csupán a megemlítés miatt is.

Módszerek:

Játék piásan celebbel
Yolo
Stock tankok
TIGER P!!!
Új helyek keresése "élesben" a térképeken
alt+f4
...ésatöbbi
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292530 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Rohamnyuszi beküldte:

Kitüntetve érzem magam, már csupán a megemlítés miatt is.

Módszerek:

Játék piásan celebbel
Yolo
Stock tankok
TIGER P!!!
Új helyek keresése "élesben" a térképeken
alt+f4
...ésatöbbi

50%-os legénységet próbáltad már? Csodákra képes!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wick
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292534 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
50%os legénységet másik típusú járműből átképzés nélkül? :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wick
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #292535 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Ez hihetetlen, egy hétig jegeltem az is7et, ugye rettenet volt az MM és nem engedte nyerni, sőt normális csata se volt, na most elővettem megint, és ugyan az van vele mint múlt héten, a gold ammo lepattan a 9es papírról, engem viszont minden 9es átütött (maus miatt használtam goldot), sőt 30 méterről iszonyat mellélőtt az is7em egy standard b-nek, vicc, és persze minden csata zakó, totál ki van herélve az is7. (és 4 skilles legénység van+ventilátor+függőleges stabilizátor, szóval vicc, h 30 mről mellé lő)
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292536 Írta: tarbela78
Az utóbbi két órában pedig megint a szokásos séma megy: v,v,gy,v,gy,v,v,gy,v,gy,vv, vicc!!! Legalább ne lenne ennyire feltűnő a wg csalása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #292537 Írta: tarbela78
Ez megint csúcs volt, tier 7es artival voltam kilőttem 2 tankot, 2:15re kaptunk ki és 8an nem sebeztek semmit!!!!!! Köztük volt tier 9 t10 és tier8 is3 is!!!!!!!!!!!! Ez ám a játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292540 Írta: bandras32
Aztán replay van-e? Az IS-7-re gondoltam. Ja nem lesz, mert akkor kiderülne a neved, amit olyan nagyon próbálsz elrejteni. :P Egyébként, meg ha a becsatolt arty-s képedet nézem, az egy dolog, hogy a csapat szar volt és nem csináltak semmit, de azért Te sem tettél túl sokat hozzá a csatához.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292551 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

tarbela78 beküldte: Az utóbbi két órában pedig megint a szokásos séma megy: v,v,gy,v,gy,v,v,gy,v,gy,vv, vicc!!! Legalább ne lenne ennyire feltűnő a wg csalása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeretem a fontos melókat profikra bízni, úgyhogy mint a rovat mesterét felkérlek, hogy dühöngj egyet helyettem a tegnapi napomon. Annyit kérnék hogy legyen benne sok "!" jel és a csalás szó (lehet ragozva vagy ragozás nélkül). WG-t szidni nem kötelező, de ha jól csinálod adok plusz pontot.
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292553 Írta: tarbela78

bandras32 beküldte: Aztán replay van-e? Az IS-7-re gondoltam. Ja nem lesz, mert akkor kiderülne a neved, amit olyan nagyon próbálsz elrejteni. :P Egyébként, meg ha a becsatolt arty-s képedet nézem, az egy dolog, hogy a csapat szar volt és nem csináltak semmit, de azért Te sem tettél túl sokat hozzá a csatához.

Sose csináltam még replayt, nem is tudom, h kell. 3 perc alatt egy 7es arti szerintem nem tudja megváltani a világot a 8as és 9es tankok ellen, az első percben elég nehéz eltalálni a rohangászó lightokat, utána van egy perc lőni a többire is, és a 3. percben egy kis menekülés és a legvégén még kitudtam lőni a rám rontó amxet! Áruld már el nekem, h Te, h tudtál volna ebből többet kihozni!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #292556 Írta: bandras32

tarbela78 beküldte:

bandras32 beküldte: Aztán replay van-e? Az IS-7-re gondoltam. Ja nem lesz, mert akkor kiderülne a neved, amit olyan nagyon próbálsz elrejteni. :P Egyébként, meg ha a becsatolt arty-s képedet nézem, az egy dolog, hogy a csapat szar volt és nem csináltak semmit, de azért Te sem tettél túl sokat hozzá a csatához.

Sose csináltam még replayt, nem is tudom, h kell. 3 perc alatt egy 7es arti szerintem nem tudja megváltani a világot a 8as és 9es tankok ellen, az első percben elég nehéz eltalálni a rohangászó lightokat, utána van egy perc lőni a többire is, és a 3. percben egy kis menekülés és a legvégén még kitudtam lőni a rám rontó amxet! Áruld már el nekem, h Te, h tudtál volna ebből többet kihozni!!!

A replay nagyon egyszerű, a játék főkönyvtárában vannak a mentett replay-ek, ha a beállításokban engedélyezve van a mentés. Ezt a file-t kell feltöltened a wotreplays.eu-ra. Éééés ennyi.
A csatáról érdemben nem lehet véleményt alkotni replay nélkül, de ha arty-val az első percben a rohangáló light-okat akartad levadászni, hááát......
De itt nem is az arty-s körön van a lényeg, vagyis azon is, mert úgy szídni a csapatot, hogy Te sem csinálsz semmit, érdekes.
Az IS-7-re lettem volna kíváncsi, csak mert nekem is van, de nem igen szokott pattogni papír tankokról, főleg nem a gold, meg a 30m-ről miss sem jellemző.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292557 Írta: tarbela78

bandras32 beküldte:

tarbela78 beküldte:

A replay nagyon egyszerű, a játék főkönyvtárában vannak a mentett replay-ek, ha a beállításokban engedélyezve van a mentés. Ezt a file-t kell feltöltened a wotreplays.eu-ra. Éééés ennyi.
A csatáról érdemben nem lehet véleményt alkotni replay nélkül, de ha arty-val az első percben a rohangáló light-okat akartad levadászni, hááát......
De itt nem is az arty-s körön van a lényeg, vagyis azon is, mert úgy szídni a csapatot, hogy Te sem csinálsz semmit, érdekes.
Az IS-7-re lettem volna kíváncsi, csak mert nekem is van, de nem igen szokott pattogni papír tankokról, főleg nem a gold, meg a 30m-ről miss sem jellemző.

Lehet rosszul fogalmaztam és ezért nem értetted, nem jókedvemben próbáltam lőni a lightokat az elején, nem volt más!!! Csak őket lehetett látni! Remélem így már világos, de köszi, h ennyire hülyének néztél megint!
Is7re visszatérve, ma első csata bc25, lőttem 3000valamennyit 2 kill, nyertünk, második csata, is7 0:8cal indult, mármint 8 tankot vesztettünk 2 perc alatt, ez vicc, ez wg, ez MM! Ez nem lehet folyamatosan emberi/játékos hülyeség! Mért nem lehet 50 50es arányú MMet csinálni??? Ez így olyan mint a Columbo sorozat, már az első percbe meg van, h melyik csapatot herélik ki és h melyik gyilkolja majd le, csak az arány kérdéses!
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #292558 Írta: tarbela78

Sezamme beküldte:

tarbela78 beküldte: Az utóbbi két órában pedig megint a szokásos séma megy: v,v,gy,v,gy,v,v,gy,v,gy,vv, vicc!!! Legalább ne lenne ennyire feltűnő a wg csalása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeretem a fontos melókat profikra bízni, úgyhogy mint a rovat mesterét felkérlek, hogy dühöngj egyet helyettem a tegnapi napomon. Annyit kérnék hogy legyen benne sok "!" jel és a csalás szó (lehet ragozva vagy ragozás nélkül). WG-t szidni nem kötelező, de ha jól csinálod adok plusz pontot.

Te csatáid, Te vívtad őket, én nem láttam őket, ezért nem tudom megítélni, h mi történt.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #292569 Írta: longfinger
Megválaszolva: longfinger
Igazából nem dühöngök de nem találtam jobb topicot...
Szóval kezdjem azzal, hogy 70 csatás full újonc vagyok... Ami meglepett (és szarul esett) a csaták közben az az, hogy látszólag (sőt ahogy utána olvastam valóban így van) az MM egyáltalán nem figyel a játékosok képességeire. Kezdőként mikor még a pályákat próbálom tanulni, olyan összeszokott magas értékelésű szakaszokba futok akik jól szervezett taktikával mészárolják le a kezdőket célirányosan választott prémtankokkal. Ebből nem lehet tanulni! Nekem kezdőként az is fura, hogy pl. zöld értékelésű játékosok mit keresnek tier II-ben? Nem hogy nem dicsőség tapasztalt harcosként lemészárolni a kezdőket de igazságtalan is! Mint ha más játékban vissza térhetnél az első faluba 50-es szinten. Teljesen hülyeség. Baromira tetszik a játék hangulata, mechanikája de borzasztóan le tudja törni az embert ha évek óta játszó profik kaszálják le rendszeresen.
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.