Jelenleg 460 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

7 hónapja 3 hete #292475 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Nem tudom én ritkán érzem hogy szoporolleren vagyok, átlagba azért valmivel mindig többet nyerek mint vesztek.
Tegnap is 83csata / 47 gyözelem, konkrétan 1 nap alat kihúztam az IKv90es tankot és még ki is grindeltem.
Tavaly a lotboxból kidobta az IS3At iden 25ből a dublacsővü orosz tankot amivel jó pár csata utan 75%os a nyerési arányom(jó ez lesz szarabb is mert nem vagyok unicum).
Ilyen tempoba hétvégére meg lesz a 9es svéd td, múltkor egy hét alat húztam ki az e50ből az e50m et, es 7ből 6napon dolgozok este5ig. Így nézve nem hiszem hogy anyira szar a helyzet.

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292476 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

W4SS4W beküldte: ....múltkor egy hét alat húztam ki az e50ből az e50m et, es 7ből 6napon dolgozok este5ig. Így nézve nem hiszem hogy anyira szar a helyzet.

ez nekem anno hónapokba telt...ezért is nem értem meg az itt nyafogó játékosok nagy részét..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: W4SS4W
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292477 Írta: W4SS4W

zics911 beküldte:

W4SS4W beküldte: ....múltkor egy hét alat húztam ki az e50ből az e50m et, es 7ből 6napon dolgozok este5ig. Így nézve nem hiszem hogy anyira szar a helyzet.

ez nekem anno hónapokba telt...ezért is nem értem meg az itt nyafogó játékosok nagy részét..

Jó az igazsághoz hoz tartozik hogy mindig van prémiumfiókom és szinte csak boostokal játszok (xp boost is 50-100%), illetve hogy akkor novemberben az az ág volt leakciózva így kapót bónusz xp-t is küldetések után. Így tény hogy nem volt nehéz. Nem azt mondom hogy engem sose szívat a játék, mikor kb 5000xp kell egy tankhoz és akkor vesztek zsinórban 5-6 csatákat, de előtte meg 15öt megnyertem simán. Nem azt mondom hogy mindig nyerek, vagy hogy nem volt olyan csatám ahol nulla sebzéssel szálltam ki, vannak ilyenek mindig nem mehet a szekér. Ez már nem az első accountom, de kisebb nagyobb megszakításokkal 2011 óta játszok, ahoz az időszakhoz képest iszonyú sok kedvezményeket és ajándékokat kapunk. de a jó hoz kőnyű:trollol: :trollol: hozzá szokni

Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292478 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Pucin beküldte: Úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal!! 8 szájbavert csata után: 1 döntetlen és 7 vereség!!! Minden, mondom minden csatában kb 80%-a tomato és azt sem tudják mit kell csinálni!! Mert a köcsög supportnak sem írok, nincs értelme, beszélik a nagy faszságokat és értelmes válsz nincs!! Ajánlottam mehetnek vissza péknek mert ez nem munka ha ilyen állandóan a leosztás!!! Szöveg: nem a játékosok képességei alapján tevődik össze egy csata leosztása!! Hát akkor mi a rákos kurva anyjuk alapján?????? Szemszín??? Csak azt nem értem még, ha mindenki veszít akkor ki a faszom nyer??? Vannak kiváltságosak akik szórakozása miatt mi szopjuk a brét??? Hadd kapjam meg a címüket!!!!! Nem lenne többet ilyen probléma!!!!
Lehet ezeket kellene javítani ,nem azt hogy mennyire mozog a bokor ha beleállsz!!! Talán ez fontosabb lenne!!!!!

Nem vagyok a faszod de én nyertem.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #292481 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

W4SS4W beküldte:

zics911 beküldte:

Jó az igazsághoz hoz tartozik hogy mindig van prémiumfiókom és szinte csak boostokal játszok (xp boost is 50-100%), illetve hogy akkor novemberben az az ág volt leakciózva így kapót bónusz xp-t is küldetések után. Így tény hogy nem volt nehéz. Nem azt mondom hogy engem sose szívat a játék, mikor kb 5000xp kell egy tankhoz és akkor vesztek zsinórban 5-6 csatákat, de előtte meg 15öt megnyertem simán. Nem azt mondom hogy mindig nyerek, vagy hogy nem volt olyan csatám ahol nulla sebzéssel szálltam ki, vannak ilyenek mindig nem mehet a szekér. Ez már nem az első accountom, de kisebb nagyobb megszakításokkal 2011 óta játszok, ahoz az időszakhoz képest iszonyú sok kedvezményeket és ajándékokat kapunk. de a jó hoz kőnyű:trollol: :trollol: hozzá szokni

nem neked szántam a "nyafogó" jelzőt. :) ..és igen, erről beszéltem, régen se ág akció, se boosterek, max. napi 2x az első csatáért és a prémfiók. nem azért tartott hónapokig kihúzni egy tizest, mert az ember béna volt, hanem mert anno kellett hozzá 250+ csata, most pedig néha elég a harmada, negyede. az első tizesem a t57 volt. a t54e1-el kellett hozzá 285 csata (el si adtam azonnal, mikor meglett a t57) és nem is voltam túl béna vele, ahhoz képest mennyire kezdő voltam. most szerintem simán meglenne a t57 max. 100 csatából.

i.imgur.com/YD1oZTd.jpg
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292483 Írta: W4SS4W

zics911 beküldte:

W4SS4W beküldte:

zics911 beküldte:

nem neked szántam a "nyafogó" jelzőt. :) ..és igen, erről beszéltem, régen se ág akció, se boosterek, max. napi 2x az első csatáért és a prémfiók. nem azért tartott hónapokig kihúzni egy tizest, mert az ember béna volt, hanem mert anno kellett hozzá 250+ csata, most pedig néha elég a harmada, negyede. az első tizesem a t57 volt. a t54e1-el kellett hozzá 285 csata (el si adtam azonnal, mikor meglett a t57) és nem is voltam túl béna vele, ahhoz képest mennyire kezdő voltam. most szerintem simán meglenne a t57 max. 100 csatából.

i.imgur.com/YD1oZTd.jpg

Nyugi nem vettem magamra :beer2:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292492 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Az egyébként nem jelenthet (rész)megoldást, hogy azok az egyébként profi játékosok, akik csak és kizárólag a csapattársaik miatt buknak 10-ből 9 meccset zsinórban, mondjuk hárman összeállnak és szakaszban tolják a randomot? Amennyire én látom, ha az egyik oldalon akad 3 kiváló játékos, az azért nagyon meg tudja dobni a nyerési esélyeket!
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292497 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

FZRPUPU beküldte:

Pucin beküldte: Úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal!! 8 szájbavert csata után: 1 döntetlen és 7 vereség!!! Minden, mondom minden csatában kb 80%-a tomato és azt sem tudják mit kell csinálni!! Mert a köcsög supportnak sem írok, nincs értelme, beszélik a nagy faszságokat és értelmes válsz nincs!! Ajánlottam mehetnek vissza péknek mert ez nem munka ha ilyen állandóan a leosztás!!! Szöveg: nem a játékosok képességei alapján tevődik össze egy csata leosztása!! Hát akkor mi a rákos kurva anyjuk alapján?????? Szemszín??? Csak azt nem értem még, ha mindenki veszít akkor ki a faszom nyer??? Vannak kiváltságosak akik szórakozása miatt mi szopjuk a brét??? Hadd kapjam meg a címüket!!!!! Nem lenne többet ilyen probléma!!!!
Lehet ezeket kellene javítani ,nem azt hogy mennyire mozog a bokor ha beleállsz!!! Talán ez fontosabb lenne!!!!!

Nem vagyok a faszod de én nyertem.

Szerencsés vagy, nekem ilyenhez 30% szokott járni :) Irigyellek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292501 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A múlthéten végig szopórolleren voltam, péntektől jött meg a karácsonyi akcióval a játék szerencsés része.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292502 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

FZRPUPU beküldte: A múlthéten végig szopórolleren voltam, péntektől jött meg a karácsonyi akcióval a játék szerencsés része.

143-ból 74-et nyertél, 69-et buktál, szóval +5-ben vagy. :)
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #292515 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Azt hiszem ezt mindent elmond a játékról....hosszú távon mi egyenlítődik ki és mi nem az látszik....már ez sem forgatókönyv!!!!
Több mint 43 ezer csatám van már elég nehéz nagy változást elérni, főleg ugy hogy mennyit változott a játék negatív irányban!!!
De az látszik, hogy egyre többet próbálok tenni, növekszik az átlagsebzés(megjegyzem nem nagyon szokásom kihuzni freexpből a a tankokat, jobb szeretem tanulni és tapasztalni), ugy hogy kisebb tankokkal is játszom... Ezzel együtt növekszik az xp is...ami ugye egyenesen arányos dolog, viszont érdekes hogy hiába fejlődöm a wn8 szinte csökken a wr meg zuhan....
Itt a baj!!! Amikor az ember probál egyre többet tenni adott csatákban, mely látszik is, de ez nem elég mert a sok fogyatékos miatt az értékek zuhannak mint állat....De számomra nem is a wn8 fontos...leszarom, inkább a wr, mert mig nekem esetenként pl nekem 100 csata kell(vesztes), hogy kihuzzam a modulokat, addig másnak 50 is elég, mig én keresek jó esetben pár 100 e kreditet, addig a masik milliókat...
Tehát mig ezek a rohadt szoórollerek vannak, addig az embernek egyre nehezebb jó wn8 at összehozni, kreditet gyüjteni és sokkal több idöt kell egy egy tankba beleölni és ez okozhatja az emberben azt a felismerést, hogy a játék szar....Több rossz élmény, több szar csata....
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292516 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Értékek szempontjából nem nagy változások vannak, a grafikonon látni, hogy mi emelkedik mi csökken....Viszont wn8-at fel lehet húzni pár jó körrel viszont a wr-t nem ahhoz ugyan ugy kellene kb 3000 csata hogy ugyan ott legyen ahol volt....
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292517 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

norbi215 beküldte: Azt hiszem ezt mindent elmond a játékról....hosszú távon mi egyenlítődik ki és mi nem az látszik....már ez sem forgatókönyv!!!!
Több mint 43 ezer csatám van már elég nehéz nagy változást elérni, főleg ugy hogy mennyit változott a játék negatív irányban!!!
De az látszik, hogy egyre többet próbálok tenni, növekszik az átlagsebzés(megjegyzem nem nagyon szokásom kihuzni freexpből a a tankokat, jobb szeretem tanulni és tapasztalni), ugy hogy kisebb tankokkal is játszom... Ezzel együtt növekszik az xp is...ami ugye egyenesen arányos dolog, viszont érdekes hogy hiába fejlődöm a wn8 szinte csökken a wr meg zuhan....
Itt a baj!!! Amikor az ember probál egyre többet tenni adott csatákban, mely látszik is, de ez nem elég mert a sok fogyatékos miatt az értékek zuhannak mint állat....De számomra nem is a wn8 fontos...leszarom, inkább a wr, mert mig nekem esetenként pl nekem 100 csata kell(vesztes), hogy kihuzzam a modulokat, addig másnak 50 is elég, mig én keresek jó esetben pár 100 e kreditet, addig a masik milliókat...
Tehát mig ezek a rohadt szoórollerek vannak, addig az embernek egyre nehezebb jó wn8 at összehozni, kreditet gyüjteni és sokkal több idöt kell egy egy tankba beleölni és ez okozhatja az emberben azt a felismerést, hogy a játék szar....Több rossz élmény, több szar csata....

A winrate-t a legnehezebb befolyásolni, még a szuperunikumoknak is, mert az a többi 14 csapattársadon is múlik. A stat ezen részét engedd el, mert nem tehetsz semmit ellene, legfeljebb idegesíted magadat.
Kreditszerzés szempontjából a győztes és vesztes csata szinte mindegy, ott alig van különbség (talán 10% vagy még annyi sem).
Ha az utóbbi időben többet spot-olsz és kevesebbet lősz, akkor a WN8-ad csökkenhet, ugyanis a WN8 egyáltalán nem veszi figyelembe a spotolt sebzést, emiatt a WN8 felderítő tankok esetében nem igazán mutat reális képet.
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292519 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Személy szerint én részben tudatosan elkezdtem rontani a statjaimat a féregfókusz miatt és azt kell mondjam játékélmény szempontjából a kevesebb wn8 több játékélményt kínál. Plusz teljesen más dimenziót kínál ha totálisan elengeded a teljesítménykényszert. Az anonimizer opcióval okafogyottá vált ugyan a dolog, de egy teljesen más perspektívát kínál az új játékmódok, stílusok kipróbálása, új tanktípusok megismerése, stb. Szóval szerény javaslatom, hogy totál engedd el a dologt, élvezd a játékot és ne csekkolgasd a wn8-at. Ahogy írták, sok esetben totál irreális képet mutat, pl spotsebzést nem veszi figyelembe.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292520 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

norbi215 beküldte: Azt hiszem ezt mindent elmond a játékról....hosszú távon mi egyenlítődik ki és mi nem az látszik....már ez sem forgatókönyv!!!!

Az elmúlt 10k csatád alatt a WR-ed 0.3%-ot nőtt! Mit akarsz még? :trollol:
A WN8-ad ugyan növöget, de az elmúlt 2k csatában csökkenő tendenciát mutat. Pont ez az időszak az ami miatt reklamálsz, csökkenő WR, csökkenő wn8, viszont az átlaghoz képest emelkedő dmg. Viszont, az emelkedő átlagsebzés nem jelent feltétlenül magasabb wn8-at, vagy magasabb csata befolyásoló tényezőt, mert ha pl. ezt a 2k csatát olyan tankokkal játszottad amivel átlagban ugyan többet sebzel, mint az átlagod, de az adott tank elvárt sebzéséhez képest viszont keveset, akkor ebből egyértelműen következik, hogy csökken a wn8-ad és mivel nem tudod megfelelően befolyásolni a csata kimenetelét, így a wr is csak és kizárólag a csapaton múlik, ami ugye olyan amilyen. Konkrétan, ha az adott időszakban TVP-vel játszottál, amivel ugyan a saját átlagsebzésed felett teljesítesz, de az elvárt sebzéshez viszont kevés (1400wn8), vagy IS-7 1660 átlag dmg (1400wn8).
Nem tudom, hogy mennyire érthető, amit próbálok leírni, remélem átmegy a dolog. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a wr csak rajtad múlik, mert hát ugye van egy random szedett-vedett csapatod, de minél többet sebzel, annál nagyobb az esély a győzelemre, nem beszélve a játékélményről, ami egy idő után felülírja a győzelem iránti vágyat. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.