Jelenleg 305 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 1 hete #292411 Írta: werz
Megválaszolva: werz
Bassza meg a WG: Milyen nap van? 18% winrate??? 0 találat??
Mi az isten van????
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292415 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
:lol: Nekem minden nap ilyen!! Na és?Csak magadra számíthatsz a pályán!Senkinek ne segíts mert neked se segít a kutya se.:beer2:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292416 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

werz beküldte: Bassza meg a WG: Milyen nap van? 18% winrate??? 0 találat??
Mi az isten van????

azzal egyetértek hogy esetleg rossz nap van , de 18 csata alatt 0 találat ?! nem az Ön készülékében van a hiba ? :)
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292431 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna
Nem kell megb@sznia a WG-nek. Egyszerűen csak az a tipikus hétvégi "nyerj egy csatát" RNG van bekapcsolva. :dancing:

Mazohista vagyok de ilyenkor bizony jól jönne a kisebbik ágyú és a szinte mindent vivő 315-ös prémiuma. Ellenben a nagy 270-es átütése ilyen környezetben esélytelen :troll:
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292441 Írta: waring17
Megválaszolva: waring17
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292446 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Jó ez a névtelenítő.Az összes szarpisti használja.Vagy elsőnek hullanak el,vagy a bázison lapulnak E100-al a bokorban.Nagyot alkotott a WG megint.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, AMD5, harakiri
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292450 Írta: harakiri

Feri38_HUN beküldte: Jó ez a névtelenítő.Az összes szarpisti használja.Vagy elsőnek hullanak el,vagy a bázison lapulnak E100-al a bokorban.Nagyot alkotott a WG megint.

valahogy lehetett erre számítani . annyi a retard minden meccsen , hogy egyszeruűen már sírni tudnék sokszor.....
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #292453 Írta: AMD5
Megválaszolva: AMD5

Feri38_HUN beküldte: Jó ez a névtelenítő.Az összes szarpisti használja.Vagy elsőnek hullanak el,vagy a bázison lapulnak E100-al a bokorban.Nagyot alkotott a WG megint.

Pontosan. Csata közben csak lesem, hogy a sok unicum ott campel a bázison meg leming-yolózik egy szikla mögé. Aztán csata után meg akarom kérdezni, hogy mennyié' vette e-bayen az accot vagy papa adta-e oda? Aztán látom, hogy ez a sok unicum valójában 2000-es értékelésű kisgyerek és a rerolljaik.:pacifier:

Mindez két dolgot bizonyít :

1 Nincsen unicum focus
2 A büszkeség, hogy mások lássák a sikerességem fappolása az oka, hogy még mindíg tolják.
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292462 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
A nagy csatás csatákat mióta nem számolja a játék? Mentem 4005 T92 vel is nagycsatát és nem számolta el sehol a statisztikába. Eddig nem tűnt fel, hogy esetleg nem számolja.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292463 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
A a karácsony miatt telepítettem újra de már bánom.Csupa debil játszik nem az ellenfelet keresik hanem a csapattársakat lökik ki a fedezékből vagy csak lökdösik hogy ne tudjon célozni szörnyű az egész.Lehet hogy már nem viselik el a 15:0 vagy max 15:5 vereségeket és már nem érdekli őket a játék
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #292468 Írta: BlondSzi
Megválaszolva: BlondSzi
Ne gondold,hogy másnak jobb!:)
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292473 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Úgy látom nem vagyok egyedül a problémámmal!! 8 szájbavert csata után: 1 döntetlen és 7 vereség!!! Minden, mondom minden csatában kb 80%-a tomato és azt sem tudják mit kell csinálni!! Mert a köcsög supportnak sem írok, nincs értelme, beszélik a nagy faszságokat és értelmes válsz nincs!! Ajánlottam mehetnek vissza péknek mert ez nem munka ha ilyen állandóan a leosztás!!! Szöveg: nem a játékosok képességei alapján tevődik össze egy csata leosztása!! Hát akkor mi a rákos kurva anyjuk alapján?????? Szemszín??? Csak azt nem értem még, ha mindenki veszít akkor ki a faszom nyer??? Vannak kiváltságosak akik szórakozása miatt mi szopjuk a brét??? Hadd kapjam meg a címüket!!!!! Nem lenne többet ilyen probléma!!!!
Lehet ezeket kellene javítani ,nem azt hogy mennyire mozog a bokor ha beleállsz!!! Talán ez fontosabb lenne!!!!!
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292474 Írta: harakiri

FZRPUPU beküldte: A nagy csatás csatákat mióta nem számolja a játék? Mentem 4005 T92 vel is nagycsatát és nem számolta el sehol a statisztikába. Eddig nem tűnt fel, hogy esetleg nem számolja.

tudtommal nagy csatát azt nem számolja . vagy igen ???
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292475 Írta: W4SS4W
Megválaszolva: W4SS4W
Nem tudom én ritkán érzem hogy szoporolleren vagyok, átlagba azért valmivel mindig többet nyerek mint vesztek.
Tegnap is 83csata / 47 gyözelem, konkrétan 1 nap alat kihúztam az IKv90es tankot és még ki is grindeltem.
Tavaly a lotboxból kidobta az IS3At iden 25ből a dublacsővü orosz tankot amivel jó pár csata utan 75%os a nyerési arányom(jó ez lesz szarabb is mert nem vagyok unicum).
Ilyen tempoba hétvégére meg lesz a 9es svéd td, múltkor egy hét alat húztam ki az e50ből az e50m et, es 7ből 6napon dolgozok este5ig. Így nézve nem hiszem hogy anyira szar a helyzet.

"A Tigrisekben egyetlen jó volt, mégpedig az, hogy kevés volt belőlük."
(ismeretlen kanadai harckocsizó)

„A tankok sikeres alkalmazása a győzelem záloga.” (Heinz Guderian)
Téma zárolva.
1 hónapja 6 napja #292476 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

W4SS4W beküldte: ....múltkor egy hét alat húztam ki az e50ből az e50m et, es 7ből 6napon dolgozok este5ig. Így nézve nem hiszem hogy anyira szar a helyzet.

ez nekem anno hónapokba telt...ezért is nem értem meg az itt nyafogó játékosok nagy részét..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: W4SS4W
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.