Jelenleg 506 vendég és 6 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 1 hete #292303 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Omnipadmebumm beküldte: FZR= YAMAHA?:beer2: Bocsánat az offért.:thx3:

500 600 1000 87-92ig a garázsba :beer2: :beer2:

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292320 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Kabaré az egész!!! az is7 egy vicc tank lett sajnos, nem tudok átütni vele semmit, még a papír bc-t se, van h goldra váltok és az se, engem pedig minden átüt célzás nélkül!!!!!!!!!!!!! A skorpionos küldetések miatt lépek csak be, de undorító végszenvedni azt a 10 csatát, semmi esély csinálni akármit is!!!! Undorító!!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292323 Írta: tarbela78
És azt a sémát is imádom, amikor esetleg elkezd engedni nyerni egyet, utána tuti zakó, aztán esetleg megint győzelem, aztán megint zakó, és ezután újra cumi és cumi!!! Ilyen séma rengetegszer van sajnos!!!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292337 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Járatok már úgy hogy bármit csináltok semmi nem sikerül? Tegnap este a Progettoval meg az IS3Aval semmi nem jött össze,még egy értelmes lövésem sem, kidugom az orrát,célzok és voilá Critikal hit... Na de a válasz az talál szétszedtek 30 mp alatt.. úgyhogy szégyenletes 3 csata volt el is ment a kedvem a játéktól,voltam már szar csatában, de ez.. El sem hiszem hogy ilyen is van,hiába ez a játék tele van meglepivel
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292339 Írta: tarbela78
Is 7 front páncélja bekapott 2045 sebzést egy fv-től, vicc. És persze 3 perc alatt elhullot a 15 tier 10es tank, a mi csapatunk 1et lőtt ki. Kabaré okádék wargame!!!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292356 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Tegnap a Renegátomba a Kukáskocsi 163 dmg-t vert bele. Gondolom nem talált el, csak meglegyintett. El is ment máshová.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292358 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

tarbela78 beküldte: Kabaré az egész!!! az is7 egy vicc tank lett sajnos, nem tudok átütni vele semmit, még a papír bc-t se, van h goldra váltok és az se, engem pedig minden átüt célzás nélkül!!!!!!!!!!!!! A skorpionos küldetések miatt lépek csak be, de undorító végszenvedni azt a 10 csatát, semmi esély csinálni akármit is!!!! Undorító!!

Jöhetnek a replayek ahol pattogsz is-7-el bc-ről
JAAA tudom, nincs replay

Amúgy te miért játszol ezzel a játékkal?
Mit élvezel benne?
Azért kérdezem mert spammeled tele a dühöngőt, hogy mekkora egy szar az egész
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292359 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Kriminalis beküldte:

tarbela78 beküldte: Kabaré az egész!!! az is7 egy vicc tank lett sajnos, nem tudok átütni vele semmit, még a papír bc-t se, van h goldra váltok és az se, engem pedig minden átüt célzás nélkül!!!!!!!!!!!!! A skorpionos küldetések miatt lépek csak be, de undorító végszenvedni azt a 10 csatát, semmi esély csinálni akármit is!!!! Undorító!!

JAAA tudom, nincs replay

Mit élvezel benne?

Azontúl, hogy amúgy egyetértek veled, néha valóban megesik, gondolom ha az embernek fent van az agyvize akkor úgy látja hogy "mindig". Amx12 seggéről, t34 seggéről pattantam 8as tankkal (225 pen), artyt GW e100 nem ütöttem be repesszel (Ebr FL) vannak csaták amiben sokszor előfordul, mintha úgy működne az rng, hogy ugyan 25%, de azt 2-3 csatában összesűríti. Nincs replayem, vagyis van, de most ezért nem fogom átválogatni a több százat, remélem megérted. Jut eszembe Su130PM oldaláról pattantam valamelyik nap 8as HT-val. Öröm és bódottsá.
Ez gondolom mindenkivel megesik, csak vannak akik tudják ezt kezelni.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292360 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Matt__Kirby beküldte:

Kriminalis beküldte:

JAAA tudom, nincs replay

Mit élvezel benne?

Azontúl, hogy amúgy egyetértek veled, néha valóban megesik, gondolom ha az embernek fent van az agyvize akkor úgy látja hogy "mindig". Amx12 seggéről, t34 seggéről pattantam 8as tankkal (225 pen), artyt GW e100 nem ütöttem be repesszel (Ebr FL) vannak csaták amiben sokszor előfordul, mintha úgy működne az rng, hogy ugyan 25%, de azt 2-3 csatában összesűríti. Nincs replayem, vagyis van, de most ezért nem fogom átválogatni a több százat, remélem megérted. Jut eszembe Su130PM oldaláról pattantam valamelyik nap 8as HT-val. Öröm és bódottsá.

Nem mondom, hogy nem lehet lepattani.
De te nem is jársz fele ide napi szinten okádni a hülyeséget, hogy kb folyamatosan pattogsz mindennel mindenről.
Gondolom az emberünk annak nem örül, amikor egy +20%-os roll miatt tudja belőni azt, amit nem feltétlenül kell.
Ez olyan mint a győzelmi arány. 50% körüli játékosok rendszerint írják a különböző eventek alatt, hogy "nem enged ez a szar WG nyerni" etc. Közben a csaták fele győztes ugye....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292361 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Kriminalis beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Kriminalis beküldte:

JAAA tudom, nincs replay

Mit élvezel benne?

De te nem is jársz fele ide napi szinten okádni a hülyeséget, hogy kb folyamatosan pattogsz mindennel mindenről.
Gondolom az emberünk annak nem örül, amikor egy +20%-os roll miatt tudja belőni azt, amit nem feltétlenül kell.
Ez olyan mint a győzelmi arány. 50% körüli játékosok rendszerint írják a különböző eventek alatt, hogy "nem enged ez a szar WG nyerni" etc. Közben a csaták fele győztes ugye....

Szerintem itt arról beszélnek, hogy az event ideje nem engedi őket, szóval lehet a globál win rate 50%, attól még könnyedén előfordulhat, hogy az esemény közben csak 30%.
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292363 Írta: tarbela78

Kriminalis beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Kriminalis beküldte:

JAAA tudom, nincs replay

Mit élvezel benne?

6 éve játszom a wot-tal, sok mindent láttam már és tapasztaltam a játékban, nem egykét nap történései alapján írtam, volt pl h 3 napig ez volt egyfolytában, volt, h egy hétig csak oboa, volt, h csak bizonyos tankokkal, is 7tel a múlt hétig pl random gamet nem játszottam, csak rangsoroltat, 4skilles legénységem van, de pl ott nem tapasztaltam ilyet h engem bárki átüt én meg szinte bárkiről pattanok, de nézzünk más járgányokat is pl, volt h tier 9 bc ap-val a 2000ik csatára kb vissza tudtam küzdeni 50%ra, na ezután beadott 30valahány vereséget és közte pár győzelmet meg döntetlent, ez volt kb fél éve, most ugyan ez van rhmmel, nehezen indultam azzal is, de felértem 50%ra vele, erre a múlt héten rámért 20 vereséget, közte 3 győzelem, most h lehetett játszani a renegadert, próbáltam több tankot, h minél kevesebb idő alatt minél több xpt tudjak szerezni, csak a t34 85m-mel engedett győzelmi sorozatokat, ezzel sokszor tudtam 800-1100 xpt szerezni, általában mindig bent voltam az első 3ban. Évek tapasztalata mondatja velem h sz.r az MM, és már itt az rng is, vicc pl amit korábban is írtam, h menetrendszerűen jönnek az olyan sorozatok ugyan azzal a tankkal, h veszít, győz, veszít, győz, veszít... néha kétszer háromszor, de van h 6szor is zsinórban, ilyen hosszú győzelmi sorozat meg egy év alatt talán kétszer ha volt egy tankkal, ja meg még azt szoktam szeretni amikor bármilyen tankkal játszom és a csata első 2-3 lövését mind mellé szokta vinni és csak utána engedte eltalálni az ellent. Replayem nincs, nem is tudom h kell csinálni, nem vagyok profi az is7tel, de sz.r se, ma pl volt egy csata amiben 5000 fölött lőttem, az se az én érdemem teljesen, akkor pont nekünk kedvezett az MM, tier 10 grillevel is a héten volt a legjobban 7100 sebzés 5 kill (ezt a sírból hoztuk vissza győzelemre egy artival), de előtte ezt a járgányt is elverette 5ször zsinórban az MM. Szeretem a jó csatákat, amiknél úgy tűnik h tényleg az embereken múlik h mi lesz a vége, vagy amikor vmi váratlant húz az ember taktikailag és bejön, vagy van pár ember a csapatban akikkel együtt lehet működni, az nem játék h az egyik csapt 2-3 perc alatt lemészárolja az ellent, az ilyen csata MM és rng hiba miatt van, csal a wargame, és pl elkeserít az is amikor azt látom, h vki nem a csapat győzelméért játszik, csak az xpéért, nem csapatjátékosok és a butaságuk miatt sima győzelmek is el tudnak menni, újabban pl egyre több az öngyilkos is a meccseken, nem használják v nem tudják értelmezni a minimapot, vagy kamikaze módjára rohannak előre a halálba, sok sebből vérzik ez az egész, lehet egyébként jót tenne a játéknak ha az MM a random csatákat is úgy sorsolná mint a rangsorolt csatákat...

Kaptam progettot egy hónapra, szóval tök új tank, első meccs döntetlen, utána 5 vereség: ez így nem játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ki is léptem, ez így egy nagy határ sz.r!!!!!!!!!!!!!!!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292378 Írta: FZRPUPU
Mennyi az esélye 3 egymás utáni lövés ammorack legyen?
Ez a lófaszjóska eldugott nevű úgy belőtte 3x csak úgy néztem. Videó van.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292379 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

FZRPUPU beküldte: Mennyi az esélye 3 egymás utáni lövés ammorack legyen?

Gondolom egy új wot tehetséggel fújt össze a szél. Még csak 4.5k pr-je van, de ez nem jelent semmit. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292380 Írta: FZRPUPU

Wick beküldte:

FZRPUPU beküldte: Mennyi az esélye 3 egymás utáni lövés ammorack legyen?

Gondolom egy új wot tehetséggel fújt össze a szél. Még csak 4.5k pr-je van, de ez nem jelent semmit. :trollol:

Ez a 8as cérna ennyire ammorack érzékeny? egyfolytában kapom.

Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292383 Írta: FZRPUPU
Valami nem jó a frissítés óta eltűnt a fele fps új a vga driver is.

Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.