Jelenleg 578 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 1 hete #292225 Írta: Reiter1984
Megválaszolva: Reiter1984
Ez igaz, de ez nem vigasztal. Vereség az vereség méghozzá sok sok vereség, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így! :devil2: És igen, én is azok közé tartozom, akinek számít a stat!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292228 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Meglehet, hogy baromság, de inkább sebzek 3000-et egy nyolcas bukóban, mint 500-at egy nyerőben, ahol 15-1-re ledaráljuk az ellent. Lehet, hogy előbbi vereség, de igenis hozzáteszel a csatához, megvan a játékélmény. Míg utóbbinál csak rohansz és rohansz, csakhogy elérj valami sebzést, esetleg fraget. Sezamme is írta, hogy nem dühöngés gyanánt tette be a képet, hanem, hogy röhögjünk a botokon. :) Nekem sikerült, bár általában csak a fejem fogom, hogy ilyen is a gép elé kerül, és elindítja a játékot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby, harakiri
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292242 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Az olasz ágról még hiányzik a fiat 3000 kilövése, ezért beültem újra egy tier 1es tankba, h hátha sikerül, de tier egyen is olyan rettenetes az MM, h esélyem sincs csinálni bármit, nemhogy kilőni egy fiatot, csak vereség mindig és villámgyorsan!!!!!!!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292244 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Hú milyen komment lavina indult. Inkább itt válaszolok mindenkinek, mint külön-külön. Matt: sry no offense félreértettelek akkor. Meg is lepődtem volna hogy csak sportból kötekedsz kevés olyan játékos van akivel érdemben érdemes beszélgetni téged egyiküknek tartalak. Természetesen dühös voltam, ugyanis manapság szökőévente van olyan, hogy kiegyenlített csatában kiélhetem magam és ha kb. 500 hpre vagy a győzelemtől és utólag látod, hogy ilyen bagatel maki játékosokon ment el, háááát ember legyen a talpán aki pár káromkodást nem enged el. Ettől függetlenül inkább abból a célból tettem ide a képet, hogy azon a pár makin mosolyogjunk egyet, még ha az én mosolyom keserédes is. Megjegyzem a második csatának sem örültem, amit kiraktam másnap. Nézd meg az eredményt, lényegében a random szakasztársammal letoltuk az egész csapatot, W gombbal és párszor klikkelve az egérrel. Szeretem az agresszív játékot, ha lehet mindig a legagresszívabb camp/scout/lőpozíciót veszem fel, de azért szeretem ha vannak csapattársak és persze ellenfelek, ugyanis nekem ez okoz örömöt (kb. ebben a sorrendben): 1. kiélezett csata ahol izzadnom kell 2. minimális csapatmunka (ha egy heavy beáll a medem elé szándékosan shieldelni, elélvezek, komolyan) 3. győzelem 4. jó stat, sok medál, XP és kredit. Úgyhogy igen, fel tudom cseszni az agyamat amikor ez a 4-es összejöhetne, de pár boton elmegy az "orgazmusom" :). Persze ha nem jön össze egyik sem ez csak játék 5 perc méregnél többet nem ér, az élet odakint van. Wick: igen ez gyakori mantra lett, sokan félreértik de szerintem Matt nem ilyen szélsőségekre gondolt, tudjuk, hogy annak nincs is értelme, kivéve ha valami mazochista red-line camper statpadder vagy. KLC: Amit írtam négyes, azoknak a fenti arányát nagyon nem érzem megfelelőnek a mai WoT-ban, sem a jelenlegi mapok sem az RNG rendszer, sem az MM sem a borzalmas powercreep nem támogatja sajnos, ennek az eredménye a sok 3-4 perces csata. Ez a balance megfelelő irányba mozdulna, egy posztom sem lenne a dühöngőbe. (max amikor magamat szidnám, ehe :) )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Matt__Kirby, KLC_KTE
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292265 Írta: Sztyepan65
Megválaszolva: Sztyepan65
Szerintem nem rajtam múlott....
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292266 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Ismét 1 sikeres verzió váltás.Lementem 3 csatát 2 renegade és 1 t92 artyt. Nem számolja az arty csatám sehova se, se a napi küldikhez se a statisztikámhoz se. nincs mod.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292267 Írta: FZRPUPU

FZRPUPU beküldte: Ismét 1 sikeres verzió váltás.Lementem 3 csatát 2 renegade és 1 t92 artyt. Nem számolja az arty csatám sehova se, se a napi küldikhez se a statisztikámhoz se. nincs mod.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292268 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
@FZRPUPU
Nyugalom, holnap patch javító mikropatch, holnap este mikropatch javító patch. Holnap után összegző javító patch. Semmi extra, ez a wot. :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292269 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok.

25 parti, hat nyerő, és nem ez benne a legrosszabb, most kell mennem fát vágni, de lehet kitépem gyökerestől.:pacifier: :thx2:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292270 Írta: FZRPUPU

Omnipadmebumm beküldte: Sziasztok.

25 parti, hat nyerő, és nem ez benne a legrosszabb, most kell mennem fát vágni, de lehet kitépem gyökerestől.:pacifier: :thx2:

eddig 6/4 nyerőbe vagyok de még romolhat a 6 csata alatt amit megyek.

Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292276 Írta: FZRPUPU
nem jó itt se

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292280 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
@Sezamme

Érdekes lett mostanában a meta, ahogy írod. Az egyik oldalt full W-vel letoljuk, vagy letolják (attól függ) És 5-8 tank esik rám/rájuk persze kiszednek egyből, tökmindegy hogyan állsz be meg ilyesmik. Pláne ha van 1-2 arty is. Tudom, hogy eddig is sokan panaszkodtak erre, de most valahogy mintha több lenne. Győztünk/győznek sebeztem/nek 2-3 ezret, de nincs íze a győzelemnek, mert csak sima megrépázás, semmi játék. Azt is észrevettem továbbá hogy a 0-500 dmg-s játékosok előszeretettel állnak be cap-elni, amikor van még 2-3 ellenfél, és lehetne egy kicsit sebezni, ezzel elrontva azoknak a körét akiknek pont az kellene még valamihez.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292286 Írta: FZRPUPU
@Matt_Kirby " Azt is észrevettem továbbá hogy a 0-500 dmg-s játékosok előszeretettel állnak be cap-elni, amikor van még 2-3 ellenfél, és lehetne egy kicsit sebezni, ezzel elrontva azoknak a körét akiknek pont az kellene még valamihez."
Vagy lehetséges hogy küldetést csinál, a pl foglald be a bázist. Rengetegszer volt kértem a csapatot ne lőjék ki vagy segítsenek befoglalni a küldetés miatt. Szartak rám, már én is így csinálom saját érdekem szerint játszok.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292288 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Amikor megkérjük, hogy ne foglaljon és beírja hogy misison semmi gond, mindenki megérti.
De mást nem tudnak csak foglalni. Minden 3. meccsen. Nem hiszem, hogy ez mind küdldi lenne.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292297 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
FZR= YAMAHA?:beer2: Bocsánat az offért.:thx3:
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.