Jelenleg 618 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

7 hónapja 3 hete #292205 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Mikor az ellen tüzérei annyit sebeznek, mint a bandámból 8... Ugorgyunk :wb:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #292207 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Ma délután megint élmény játszani: 20szor elverette az rhm,is7,6*6 triót, 2 győzelmet engedett!!! vicc, és szinte sonincs esély nyerni, max 10-20%

Van értelme ilyenkor szervert váltani???? Vagy ilyenkor egész nap ez várható???

(sajnos a másik szerveren is ugyan ez van) a papír tankokról is csak lepattanó van) 4 lövésből 1 ha talál bármit csinálok
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292208 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Matt__Kirby beküldte:

Sezamme beküldte: Sok mindent láttam már, de ez... Komolyan, mennyi "tudás" kell ehhez, hogy derp gunnal egy viszonylag normális egy artys csatában -ráadásul Studz-on - nullázz? Az 4 derp gunt használóból 4-en nulláznak (M4 kis ágyúval tolta), esküszöm eszem-f@szom megáll.

Már bocs, de ha nem 0-áznak nem tudtál volna 2k-t sebezni. Örülj neki.

Nem , mi? :)
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292209 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sezamme beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Sezamme beküldte: Sok mindent láttam már, de ez... Komolyan, mennyi "tudás" kell ehhez, hogy derp gunnal egy viszonylag normális egy artys csatában -ráadásul Studz-on - nullázz? Az 4 derp gunt használóból 4-en nulláznak (M4 kis ágyúval tolta), esküszöm eszem-f@szom megáll.

Igazad van, sokkal jobb elhitetni magaddal, hogy szar volt az a meccs, pedig nem:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292210 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Hát mi a rothadékos véres geci van már megint ebbe a geci játékba???? Kibaszott harmadik napja csak a szájbavert fassszopó vereség meg az anyabaszó köcsög csicskák!!!!! Nem ezért ül le az ember szabadidejé be a kurva gép elé hogy a fasszopó játék szopatásának legyen áldozata!!! Mikor sikerül már egy értelmes leosztásokat generáló kibaszott MM kialakítása??!!! A support is meg csak beszéli a nagy semmit de arra nincs értelmes válasz hogy hogyan is lehetséges egy több napon át tartó szopató ágra jutás!!!!!!!!!!
Kibaszott élvezetes az egész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292211 Írta: Pucin
Minden vereség, MINDEN!!!!!!!!! Akármivel megyek csak a vereség!!!! HOL VAN AZ ARÁNYOSSÁG???? Remélem az mm alkotóknak is ilyen a szerencséjük az életben, hiszen valahonnan kell venni ezt a csodás ötletet a sorsoláshoz!!!!! OPPPJANAK LE!!!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292212 Írta: Pucin
Egy IS kétszer is egymás után hiba nélkül mozgás közben fedezék mögül kibújva simán eltalál!!!! PERSZE!!!! I..TEN FA..A!!!!! Olyan pontatlan mint a szar de engem simán eltalál!!!! Normál esetbe egy házat nem talál el de most......................
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292213 Írta: Pucin
Hát ilyen nincs basszátok meg!!!!!! Kibaszottul egy irányba megyünk 4 tankkal!!! Ki a rákos gecit lőnek meg 4szer is????? Persze az én lövéseim simán pattannak de az övéké még menet közben is találnak simán!!!! Szopja le magát aki ilyen szart összerakott!!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292214 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Matt__Kirby beküldte:

Sezamme beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Igazad van, sokkal jobb elhitetni magaddal, hogy szar volt az a meccs, pedig nem:)

Mit hitetek el magammal? Szóval nem mondtam, hogy szar volt a meccs ez a te találmányod. Annyit írtam kb, hogy 4 bot képességű csapattársam volt akik nem tudnak derp-el sem sebezni. Mellékeltem a képet, hogy ilyen is van és röhögjünk kicsit (még ha kínunkban is). Köss már bele inkább a betonba ne belém légy szíves.
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292215 Írta: Pucin
20 kibaszott csata és abban 5 fasszopó győzelem!!!! Csodás leosztások, élvezhetővé vált illetve tett játék, értékes pillanatok a sok anyaszomorító köcsög csapattárssal!!! Ez a mai WOT, gratulálok a fejlesztőknek!!! Takarodjanak vissza a pékségbe ahová valók!!!!!
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292216 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Pucin beküldte: 20 kibaszott csata és abban 5 fasszopó győzelem!!!! Csodás leosztások, élvezhetővé vált illetve tett játék, értékes pillanatok a sok anyaszomorító köcsög csapattárssal!!! Ez a mai WOT, gratulálok a fejlesztőknek!!! Takarodjanak vissza a pékségbe ahová valók!!!!!

Faszszopó a szó, amit keresel amúgy
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BigBadWolf
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292217 Írta: Matt__Kirby

Sezamme beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Sezamme beküldte:

Matt__Kirby beküldte:

Mit hitetek el magammal? Szóval nem mondtam, hogy szar volt a meccs ez a te találmányod. Annyit írtam kb, hogy 4 bot képességű csapattársam volt akik nem tudnak derp-el sem sebezni. Mellékeltem a képet, hogy ilyen is van és röhögjünk kicsit (még ha kínunkban is). Köss már bele inkább a betonba ne belém légy szíves.

Hm. Nem akartam beléd kötni ne értsd félre.

Gondolatmenetem:
Dühöngőbe írtad - gondoltam dühös vagy
Megpróbáltam kiemelni a meccs pozitív elemeit - gondoltam nem leszel dühös.
Nyilván h a csapatod szart sem sebez akkor neked adottabb a lehetőség - gondoltam én.
Én ezeken nem szoktam röhögni, mert pont lesz*rom hogy ki milyen béna, az a lényeg hogy én kihozzam magamból azt amit tudok.
Nem az volt az egésznek a lényege hogy nem tudsz 2k-t sebezni, hanem hogy nem biztos hogy összejött volna ha a többiek is lőnek valamit.

A legjobb hely
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292219 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Hallod Sezamme? Matt_Kirby megmondja a tutit. Annál jobb Neked, minél bénábbak a csapattársaid. Legjobb akkor, ha 14-en nulláznak, mert akkor tied lehet az összes sebzés. Van ez az ordas nagy baromság, ami a wot pozitívok között terjed és Matt is a heves hozzájuk igazodási kényszere lévén megtanult, de ez akkor is csak egy ordas nagy baromság marad. Egy csapatjátékban kell a csapat, egyedül b***hatod.
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #292220 Írta: Matt__Kirby

Wick beküldte: Hallod Sezamme? Matt_Kirby megmondja a tutit. Annál jobb Neked, minél bénábbak a csapattársaid. Legjobb akkor, ha 14-en nulláznak, mert akkor tied lehet az összes sebzés. Van ez az ordas nagy baromság, ami a wot pozitívok között terjed és Matt is a heves hozzájuk igazodási kényszere lévén megtanult, de ez akkor is csak egy ordas nagy baromság marad. Egy csapatjátékban kell a csapat, egyedül b***hatod.

Yep, de ha nincs csapat akkor nincs ezen nem tudsz változtatni.
Sokkal jobb ha van ezt nem is vitatom, de ha egyszer azt dobta a gép -amire ráhatásod nincs-akkor nincs, és ezzel kell boldogulnod. Lehet persze dühöngeni rajta, hogy milyen béna volt a csapat, de szerintem teljesen felesleges, mert ennyi erővel dühönghetsz a tél miatt is hogy miért hideg.
Lehet engem fikázni továbbá, bár érdekes módon a másik topicban nagyon elhallgattál, de ez is csak a saját szinted bizonyítványa.
Mindenesetre Wick, a nevem nyilvános, bárki megnézheti bármikor, viszont te még nem mutattál fel semmit. Lehet, hogy sokkal jobb játékos vagy mint én, de az is lehet, hogy nem. Mindenesetre a Háttérből névtelenül bedumálók táborát gyarapítod, és ez is jellemez.

A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BigBadWolf
Téma zárolva.
7 hónapja 3 hete #292221 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

norbi215 beküldte: Nem sírni jöttem, de érdekelne az okosabbak véleménye azzal kapcsolatban, hogy miért van ennyi egyértelműen szivatós csata, miért pattannak le az általam ismert beütési pontok, ha tudom abban a szögben és módon át kell hogy üsse, miért esnek le a lövedékek akár 4-5szør egymás után ugyan abban a csatában... Miért vannak flusztrálóan rövid (4-5-6) perces csaták...
Értem én hogy a jobb játékosok zöme elment és helyette szobanovenyekkel találkozunk csatában, de nem veszik észre a wgnel hogy nagy baj van, hogy hiába csinálnak mindenféle akciót a létszám sosem fog változni amíg nem hozzák rendbe amit elcsesztek?
Régebben kinek mivel volt problémája, a játékkal azok osszezevőivel, a játékosokkal egyebek kel, de sosem volt ennyire koncentrált egy egy csapat között fellepő különbség avagy rng hatás.
Mert csak ezzel tudom én magyarázni azt, ha tudom a csatában hova kell menni, figyelembe lni a térképet, hova kell ölni milyen szögben és hulladék eredménnyel végzek néha pedig teszem amit kell, de elfelejtek időről időre játszani.. Néha még ha afk lennék is mindegy volna ha lövöldöznék a madatakra vágtàba akkor átütném azt amit egyébként mindenképpen célozni kellene, amikor menet közben telibe lövök egy kemény heavyt pl... Mi ennek az esélye...? Nem sok de ezek az esetek elenyeszőek és nem igaz hogy könnyebben veszem észre a negatív dolgokat mert a pozitívat is észre veszem...
Tehát nem tudom felfogni, hogy minden wg munkatarsat hidegen hagy hogy az emberek sorra lépnek le, hogy valami nem stimmel...
Értem én hogy a lilák meg zöldek nem panaszkodnak viszont őket övezi valamiféle szerencse vagy nem tudom mi, akár hányszor találkozom velük ha ellenük vagyok akkor ők menet közben akár 3*or is egymás után képesek beutni, olyan helyről várnak ahol meg én sem tudom arra megyek e.. Minden találtuk talál és átüt... Ha velem vannak akkor ők is szívnak mint állat...
A napokban akartam csinálni pár képet hogy milyen csapatokat kapok tier8-10ben, de főleg lesleges nagyon sok leosztas ugyan ilyen és sokaknak ez jut...
Megegyszer mondom nem sírok, igaz annak látszik, de az érdekelne hogy mégis mi folyik a háttérben vagy mi nem... Miért van mindez... Mert ez a játék nem ilyen volt anno, ha ilyen lett volna akkor nem m tolok bele 8 évet, de még 2 hónapot se....

Ha egy csatában már mondjuk 5:0-ra vezetünk két perccel kezdés után, akkor már látni, hogy mindenképpen nyerni fogunk, bárki bármit csinál a csatában, ilyenkor már bármilyen szar ágyúval megáldott tankban vagy, menet közben minden lövésed találni fog, komolyan mondom, kipróbáltam táras tankkal lövöldöztem egymás után menet közben célzás nélkül 300 méterre, mind talált, pedig a tank sziluettjénél legalább 5-6-szor volt nagyobb a célkör. Az ellenpélda meg, amikor vesztésre állunk 1:12-nél mondjuk, volt olyan, hogy Leopard 1-el voltam, a játék legpontosabb ágyújával, többször lőttem célzott lövéseket 278 átütéssel Lorrain-re meg Progetto 46-ra, volt, hogy 5-ször egymás után nem átütő találatot írt ki. Amikor ennyire nagy a különbség a másik csapat javára, nincs is értelme csinálni semmit, a legjobb, ha odamegyünk gyorsan az ellenfélhez, minek húzni az egészet, gyorsan legyen vége a csatának, az ellenfélből pár emberkének ad ilyenkor könnyű csatát a WG. Voltak olyan csatáim, hogy több ellenfél is egyáltalán nem lőtt vissza egyszer sem, pedig nem voltak AFK-k, mert végeztek valamilyen össze-vissza mozgást, csak látható volt, hogy én akkor bármit csinálok, nekem jó és könnyű csatát biztosít a rendszer, hogy nehogy abbahagyjam a játékot, Nem csináltam statisztikát, de úgy kb. 15-20 csatánként kapok egy ilyen csatát, ahol az ellenfelek tuti, hogy botok, ilyenkor, ha ezt észlelem, hogy ilyen csatát kapok, nem kell még fedezékbe se mennem, mert úgysem találnak el, ha egyáltalán rámlőnek, de ilyenkor inkább csak rendezetlenül mozognak és várják a lövéseimet. Szóval az a lényeg, hogy egy-két perc alatt eldől, hogy milyen csatát kaptunk, kinek kell most nyernie, ahhoz kell alkalmazkodni. A csaták kb. 20-25 %-a az a fajta csata szerintem, amit szeret az ember, ahol a végén 1-2-3 a különbség, ahol nincs eldöntve a csata végkimenetele előre. Ezeket a csatákat kell megbecsülni, mert ezekért játszik az ember. Nekem csak az a gondom, hogy ha észlelem, hogy ez egy előre eltervezetten vesztes csata, akkor is végig kell ülni várva a csata végét és ha több ilyen is van egymás után, annyira el tud menni a kedvem a játéktól, utána van olyan, hogy 1-2 napig nem is játszok.
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.