Jelenleg 471 vendég és 11 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 2 hete #292156 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

MDavid1995 beküldte:

EnuresisNocturna beküldte:

MDavid1995 beküldte: Még jó, hogy az arty-k már nem erősek......

Nem tudom az elő történetet de ha ott álltál az első GC találatkor is, ami akkor még csak mondjuk azt, hogy súrolt...Nem kellett volna kicsit odébb gurulni szerinted? Vagy be lettél oda szorítva? És még csak most jön vissza a páncéltörő és heat lőszerük, hogy tuti legyen a móka :)

Az elsőnél még előrébb voltunk, mert hátha lesz valami, de persze a csicska arty-k mellett semmi esély értelmes csatákat menni. Itt is van a következő gyöngyszem

Na ez már valami. A waffentrager-es képedre még én is azt mondom, h hát van ilyen. De ez... oké, oldalról, felülről a svéd nem épp edzett acél, de azért baszd meg! Akkor is egy heavy. Tegnap engem is kiakasztottak, 500-550-es sebzések, tierazonos artyiktól, és a VK 100 P-ben ülve... nonszensz. Most tértem vissza, és egy éve is utáltam az artykat, de azért nem emlékeztem, h ennyire oda tudtak baszni, és tudtommal nem kaptak buffot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292157 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Rohamnyuszi beküldte: "Amikor már kockaköveket tolsz ki az ánuszodból és az örökérvényű matematikai törvényeknek is a rossz oldalán dolgozol bő nyállal, akkor el kell tudni engedni a gondolatot, hogy komoly érzelmi károsodás nélkül fogod leszorzózni a vadiúj tankod" -

- Akinek erre is van megnyugtató, átgondolt és racionális érvelése, kérem ne tartsa magában, hátha meggyőz róla, hogy ismét a belépés gombra kattintsak holnap.

Tudom, hogy az a 8 csata most nagyon fáj, de na add fel! Ne ilyen kis mintákat nézz! A globális kép a lényeg, a teljesítményed határozza meg globálisan a győzelmi arányodat! :trollol:
( egy jó tanács így halkan, amelyik tank ennyire nem akarja azt inkább engedd el )
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292158 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Szerintem is kaptak valami buffot a Clickerek, mert nagyon ott vannak 2 db tier X-es esetén (plusz egy IX-es mert 3 kell) gyakorlatilag rendelheted a javítást. Az mégsem pálya, hogy ki se mozdulj egy szikla mellől, és ha kinézel kapsz mindjárt egy kábítást egy láncot, és megtudod hogy a szemben lévő bokorban eddig egy Halálcsillag és egy Kukáskocsi szedegette eddig a málnát, hogy ellője a csatánkénti egy lövését ami persze te vagy. Ha valami csoda folytán túlélnéd (tegnap sikerült ), már be is töltött a 3 clicker hogy boldogabb legyen a napod.

De néha vannak ilyen pillanatok is, amit a mellékelt videóban láthattok.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292162 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri
nem rammoltál be egy kicsit hamar ? :)
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292163 Írta: Matt__Kirby
De, csak ez már a sokadik artys meccs volt elegem lett, és rámentem, tudtam, hogy valószínű meg fogok halni, de nem érdekelt

A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292181 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nem sírni jöttem, de érdekelne az okosabbak véleménye azzal kapcsolatban, hogy miért van ennyi egyértelműen szivatós csata, miért pattannak le az általam ismert beütési pontok, ha tudom abban a szögben és módon át kell hogy üsse, miért esnek le a lövedékek akár 4-5szør egymás után ugyan abban a csatában... Miért vannak flusztrálóan rövid (4-5-6) perces csaták...
Értem én hogy a jobb játékosok zöme elment és helyette szobanovenyekkel találkozunk csatában, de nem veszik észre a wgnel hogy nagy baj van, hogy hiába csinálnak mindenféle akciót a létszám sosem fog változni amíg nem hozzák rendbe amit elcsesztek?
Régebben kinek mivel volt problémája, a játékkal azok osszezevőivel, a játékosokkal egyebek kel, de sosem volt ennyire koncentrált egy egy csapat között fellepő különbség avagy rng hatás.
Mert csak ezzel tudom én magyarázni azt, ha tudom a csatában hova kell menni, figyelembe lni a térképet, hova kell ölni milyen szögben és hulladék eredménnyel végzek néha pedig teszem amit kell, de elfelejtek időről időre játszani.. Néha még ha afk lennék is mindegy volna ha lövöldöznék a madatakra vágtàba akkor átütném azt amit egyébként mindenképpen célozni kellene, amikor menet közben telibe lövök egy kemény heavyt pl... Mi ennek az esélye...? Nem sok de ezek az esetek elenyeszőek és nem igaz hogy könnyebben veszem észre a negatív dolgokat mert a pozitívat is észre veszem...
Tehát nem tudom felfogni, hogy minden wg munkatarsat hidegen hagy hogy az emberek sorra lépnek le, hogy valami nem stimmel...
Értem én hogy a lilák meg zöldek nem panaszkodnak viszont őket övezi valamiféle szerencse vagy nem tudom mi, akár hányszor találkozom velük ha ellenük vagyok akkor ők menet közben akár 3*or is egymás után képesek beutni, olyan helyről várnak ahol meg én sem tudom arra megyek e.. Minden találtuk talál és átüt... Ha velem vannak akkor ők is szívnak mint állat...
A napokban akartam csinálni pár képet hogy milyen csapatokat kapok tier8-10ben, de főleg lesleges nagyon sok leosztas ugyan ilyen és sokaknak ez jut...
Megegyszer mondom nem sírok, igaz annak látszik, de az érdekelne hogy mégis mi folyik a háttérben vagy mi nem... Miért van mindez... Mert ez a játék nem ilyen volt anno, ha ilyen lett volna akkor nem m tolok bele 8 évet, de még 2 hónapot se....
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292183 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Aki rám keres láthatja hogy a wn8 viszonylag stagnál 1500 körül, tehát nem vagyok egy fogyatékos, nem törekszem sokkal jobbra mert nem lehet legalábbis én nem tudok többet kihozni 3-4-5 perc alatt... Wr esett 3 tizedet pedig kinkeservesen hoztam össze egy év alatt, hogy 50 fölé menjen...
Én ugyan úgy játszom ahogy pl 5 éve viszont a társaság viszonya a játékhoz, tankok hoz rengeteget változott... Már nincs heavy, med oldal vegyes oldalak vannak vagy egy oldal van a másik üresen marad... Kemp minden csatában látható már szinte kötelező tevékenység a csatában...
Tudom az a válasz alkalmazkodni kell... Mit csináljak kempeljek, vagy megyek oda ahova a többi, de minek is meghalni... Vagy maradok hátul minek is nincs szpot....az ember azt sem tudja pályától, tanktol függetlenül hova menjen... Mert 3-4 perc alatt szinte mindegy mit csinálok...
Talán kiokzatnak az okosabb és eredményesebb játékosok mi kell ahhoz, hogy a wr növekedjen, a wn8 növekedjen 3-4-5 perces csatákban hogyan kell
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #292188 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme
Sok mindent láttam már, de ez... Komolyan, mennyi "tudás" kell ehhez, hogy derp gunnal egy viszonylag normális egy artys csatában -ráadásul Studz-on - nullázz? Az 4 derp gunt használóból 4-en nulláznak (M4 kis ágyúval tolta), esküszöm eszem-f@szom megáll.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292195 Írta: Matt__Kirby

Sezamme beküldte: Sok mindent láttam már, de ez... Komolyan, mennyi "tudás" kell ehhez, hogy derp gunnal egy viszonylag normális egy artys csatában -ráadásul Studz-on - nullázz? Az 4 derp gunt használóból 4-en nulláznak (M4 kis ágyúval tolta), esküszöm eszem-f@szom megáll.

Már bocs, de ha nem 0-áznak nem tudtál volna 2k-t sebezni. Örülj neki.

A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292196 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
Mégiscsak vannak csodák! :D Lehet, hogy a mezőkön heverő roncsokat lőtték!
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292200 Írta: Matt__Kirby

norbi215 beküldte: Aki rám keres láthatja hogy a wn8 viszonylag stagnál 1500 körül, tehát nem vagyok egy fogyatékos, nem törekszem sokkal jobbra mert nem lehet legalábbis én nem tudok többet kihozni 3-4-5 perc alatt... Wr esett 3 tizedet pedig kinkeservesen hoztam össze egy év alatt, hogy 50 fölé menjen...
Én ugyan úgy játszom ahogy pl 5 éve viszont a társaság viszonya a játékhoz, tankok hoz rengeteget változott... Már nincs heavy, med oldal vegyes oldalak vannak vagy egy oldal van a másik üresen marad... Kemp minden csatában látható már szinte kötelező tevékenység a csatában...
Tudom az a válasz alkalmazkodni kell... Mit csináljak kempeljek, vagy megyek oda ahova a többi, de minek is meghalni... Vagy maradok hátul minek is nincs szpot....az ember azt sem tudja pályától, tanktol függetlenül hova menjen... Mert 3-4 perc alatt szinte mindegy mit csinálok...
Talán kiokzatnak az okosabb és eredményesebb játékosok mi kell ahhoz, hogy a wr növekedjen, a wn8 növekedjen 3-4-5 perces csatákban hogyan kell

Ha nagyon rossz a csapat, és tudom hogy annyi akkor keresek egy viszonylag jól védhető helyet - tankfüggően- ahol még azért tudok sebezni. Ha ennyi akkor ennyit lehet kihozni a csatából.

Egy példa:
wotreplays.eu/s...negade

A legjobb hely
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292203 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Ez mi a jó isten?
Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy a WG elkezdte telepakolni botokkal a randomot.
Ezek mind az én csapatomban voltak
3 perc alatt már 0-7 volt
Miután már elbuktuk az egész mapot kb, utána sikerült pár lövést leadniuk a bázis tövéből
Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292204 Írta: BigBadWolf
Megválaszolva: BigBadWolf
Szerintem nem botok, sajnos ennyit tudnak :blink:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete #292205 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Mikor az ellen tüzérei annyit sebeznek, mint a bandámból 8... Ugorgyunk :wb:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:
Téma zárolva.
1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #292207 Írta: tarbela78
Megválaszolva: tarbela78
Ma délután megint élmény játszani: 20szor elverette az rhm,is7,6*6 triót, 2 győzelmet engedett!!! vicc, és szinte sonincs esély nyerni, max 10-20%

Van értelme ilyenkor szervert váltani???? Vagy ilyenkor egész nap ez várható???

(sajnos a másik szerveren is ugyan ez van) a papír tankokról is csak lepattanó van) 4 lövésből 1 ha talál bármit csinálok
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.