Jelenleg 571 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

5 napja 18 órája #291709 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Nekem meg lehet hogy végleges pihenő van.2-3 csata után kb a csata felénél elkezd szépen lassan leesni az FPS,egészen 10-ig,pár percig úgy marad,majd elkezd zúgni a gép,és restartol.Szerintem a video kártyám haldoklik(GTX650:oops: ),kilátás sincs az anyagiak miatt másik kártyára.

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 napja 17 órája #291710 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Feri38_HUN beküldte: Nekem meg lehet hogy végleges pihenő van.2-3 csata után kb a csata felénél elkezd szépen lassan leesni az FPS,egészen 10-ig,pár percig úgy marad,majd elkezd zúgni a gép,és restartol.Szerintem a video kártyám haldoklik(GTX650:oops: ),kilátás sincs az anyagiak miatt másik kártyára.

Nem a hűtéssel van akkor a gond? ... Mert ha fut egy darabig és ráadásul fel is pörög az okozhat FPS csökkenést....
Sőt ha újra indul a gép az általában nem is vga probléma, mert akkor max lekapcsol és elmegy a kép. Inkább a cpu melegedhet Sztem.

5 napja 17 órája #291712 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

norbi215 beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Nekem meg lehet hogy végleges pihenő van.2-3 csata után kb a csata felénél elkezd szépen lassan leesni az FPS,egészen 10-ig,pár percig úgy marad,majd elkezd zúgni a gép,és restartol.Szerintem a video kártyám haldoklik(GTX650:oops: ),kilátás sincs az anyagiak miatt másik kártyára.

Nem a hűtéssel van akkor a gond? ... Mert ha fut egy darabig és ráadásul fel is pörög az okozhat FPS csökkenést....
Sőt ha újra indul a gép az általában nem is vga probléma, mert akkor max lekapcsol és elmegy a kép. Inkább a cpu melegedhet Sztem.

Nem venti megy,meg kb 3 hónapja pasztáztam.Öreg már szegénykém,csoda hogy idáig kibírta.

Betanított magfizikus

5 napja 2 órája #291719 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

norbi215 beküldte: Üdvözlet!

Sokáig gondolkoztam ugyan hogyan is fejezzem ki a csalódottságomat a ranked csatákkal kapcsolatban...
Tegnapi nap folyamán és mondjuk két nap alatt sikerült atverekednem magam a második körbe... Azt gondolná az ember, hogy miután letudja a 3.srafos szenvedést, mire lassan lekopnak a gyengébb játékosok majd arra számít, hogy egyre jobb értékelésű(nem jobb) játékosokat látva a színvonal is jobb lesz...
A mai nap kezdtem a második divíziót, délután 3kor hála a duplázó token ék egy órán belül eljutottam a biztos 7-es szintig..
Na mondom nagyszerű innen csak könnyebb lesz, csak egyre jobb játékosok vannak kialakulhatnak remek csaták!
Hát kurva nagyot csalódtam és kaptam akkora pofont, hogy este 8ig nem egyszer zsinórban kaptunk ki 8 csatában és voltam 9ig, de végül 7+2ben végeztem...
Minden egyes csatára az volt jellemző amit vesztettünk, hogy a medek , lightok állandóan kempeltek!!!
De állandóan minden pályán, legyen város legyen mező mindegy....
Na már most értem én hogy ez egy mód és mindenki a sebzésre megy, de ez pont egy olyan csata ahol nem árt ha nyer az ember, könnyebb benne lenni 10ben mint 5ben avagy egyben...
Tehát feltételezem, hogy magasabb szinten azért már meg próbál a társaság normálisan játszani, megprobal nyerni és csapatként működni...
Tapasztalatom az hogy rosszabb mint a random!!!
Kegyetlen milyen kempek vannak, hogy mindenki hibaztat mindenkit, de azt nem látják hogy még kellene mozdulni, hogy az ember lásson valamit... Úristen mi megy magasabb szinten....
Minden felállás úgy néz ki hogy hevy elől, minden más hátul! Ha a nehezek meghalnek a medek visszavonulnak, így meghal a td, az arty is... Végül ők is elvereznek...
Nem értem ezt a dolgot komolyan mondom... Randomban oké mindenki magára van utalva nem muszaj nyerni, de itt azért érdemes lenne, de lehet rosszul gondolom!!!

Ha rankedben jó játékosokkal akarsz játszani, akkor az 1. nap leülsz a kezdéskor, és tolod 6 órán át, hogy a kvalifikáción, és az 1. 15 szinten velük együtt ess át (akkor még balancolt 50%-os a winrate, kivéve persze, ha te magad abszolút nem tudod a dolgod). A ranked 1. 2 napja szórakoztató, és könnyű haladni benne, ha legalább 6-6 órát rászánsz mindkettő nap. Amennyiben ezeket nem teszed meg, és nem vagy uniqum játékos, az előrehaladásod korlátozva lesz, mivel a jobb csapat, itt sokkal kiütközőbben nyer mint normálban.
Ami a campet illeti: logikus, hogy a személyes haladáshoz a saját értékek számítanak, ám ezt a jó (értve ezalatt a superuniqum) játékosok nem csinálják, lévén 279e , chieftain, 260 és 907-el operálnak. Viszont ahogy telnek a napok, a lentebb lévők velük már nem kerülnek össze, így a campelés válik túlnyomóvá.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Genyo

4 napja 13 órája #291726 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, ha jól emlékszem van valahol itthon egy GTX660Ti elfekvőben - az egyik gyerek gépéből vettem ki tavaly. Ha megoldást jelenthetne neked előkotrom (remélem még megvan) és elküldöm neked.
Jó játékot
Bio

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Feri38_HUN, FZRPUPU, PZoli, charliefirpo_2018

1 napja 13 órája #291772 Írta: Genyo
Megválaszolva: Genyo
Most tényleg az a trendi, hogy a könnyűK és közepesek a tédék mögött vannak????
Tegnap 30 meccsből 30 szor ez volt.
Persze 80%ban vereség, mert vakok voltunk, mint a denevér!!!
A sablon az, hogy a semmiből szarrá lövik a heviket, tédéket, utánna meg szaladgálnak a kistankok fejveszve meg SOS ez ek. De már kinek?!
Komolyan!
Átlagosnak mondanám magam, de tegnap 30% volt a winr-em kb 45 meccsen

1 év után tértem vissza erre.... fasza

1 napja 13 órája #291773 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Genyo beküldte: Most tényleg az a trendi, hogy a könnyűK és közepesek a tédék mögött vannak????
A sablon az, hogy a semmiből szarrá lövik a heviket, tédéket, utánna meg szaladgálnak a kistankok fejveszve meg SOS ez ek. De már kinek?!
Komolyan!

Minek menjen spottolni? Ottlettelen Odon, Gyava Gyuri meg Toketlen Toni a red line-on TD-vel ugysem talal el semmit.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

1 napja 13 órája #291774 Írta: Genyo

dobilaci beküldte:

Genyo beküldte: Most tényleg az a trendi, hogy a könnyűK és közepesek a tédék mögött vannak????
Komolyan!

Minek menjen spottolni? Ottlettelen Odon, Gyava Gyuri meg Toketlen Toni a red line-on TD-vel ugysem talal el semmit.

De az, hogy a náthában lehet, hogy az ellenfélnél szinte mindig spotolnak? Nálunk meg ez van. Mintha direkt rakna össze az mm ilyenekkel (vagy ezek ilyen töltelék botok?)

1 napja 8 órája #291775 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Genyo beküldte:

dobilaci beküldte:

Komolyan!

De az, hogy a náthában lehet, hogy az ellenfélnél szinte mindig spotolnak? Nálunk meg ez van. Mintha direkt rakna össze az mm ilyenekkel (vagy ezek ilyen töltelék botok?)

ülj be spotter tankba és spottolj te a csapatodnak

nothing is true everything is permitted
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

1 napja 8 órája #291776 Írta: Genyo

hunwotan beküldte:

Genyo beküldte:

dobilaci beküldte:

Komolyan!

Szoktam, és igyekszem is spotolni rendesen.

1 napja 1 órája #291778 Írta: norbi215

Genyo beküldte:

hunwotan beküldte:

Genyo beküldte:

dobilaci beküldte:

Komolyan!

Szoktam, és igyekszem is spotolni rendesen.

pont e miatt a gondolkodás miatt vannak szar csaták, 6 percesek, melyekben a csapat fele nem lő semmit,melyek miatt mindenki ideges és flusztrált....
és pont e miatt megy mindenki egy oldalra, uresen hagyva a masik oldalt és e miatt hagyja ott a jobb játékosok zöme a játékot....
Elárulok valamit ez már csak rosszabb lesz..
hogy melyik tankkal érdemes a camp miatt játszani...? cak med és light, a többbi kuka...
bár én próbálkozom néha ugy csinálni ahogy kell, de sajnos én is magammal baszok ki, a jó játékos ott hagy meghalni, a rosszal meg semmit sem érek...

Váleményem szerint a jó és jobb játékosok hagytak fel a csapatmunkával és a saját malmukra hajtják a vizet minden áron, de ezzel azt is előidézték, hogy már mindenki ezt csinálja kivétel nélkül...
egyet értek abban hogy mindek szpotolj ugysem lővi senki, minek segíts mert a masik ugysem fog, de igy senki nem fog segiteni senkinek és senki nem fog csapatban egyutt dolgozni, és nem lesznek jó csaták cask szarok....lényegében a jelenleg kialakult helyzetért hibásak a rossz játékosok, ezt előidézve hibásak a jók is és most már mindenki....
egy két ember van aki probálkozik feleslegesen...
sajnálom igazán hogy 8 évvel ezelőtt amikor kezdtem nem ilyen volt a játék, mert nem is folytattam volan, most itt vagyok 22 tizes tankkal amiből a medek érnek valamit és talan egy egy jó csatában a többi is...

Mellesleg campelés...sajnos én is azt látom, hogy állandóan a fogyatékosokkal kerülök egy oldalra, ahol a mieink nem spotolnak, nem segitenek az enemy meg állandóan...nem értem hogyan lehet zsinórban akar 10szer olyan csapatba kerülni, ahol mindenki azzal élvezkedik hogy tdnek képzeli magat...és azt sem hogy közvetlen közelében segítséget kér valaki támogatásrta, de csak azt látja meg a szituból, hogy mig él én lövöm az enemyt...eszébe nem jutna hogy két tank egyutt eredményes mint egy.....m1 nem célom vitatkozni, egyszerű tapasztalat részemről
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

1 napja 3 perce #291779 Írta: Genyo
Nekem is van jópár 10es közepesem, szeretem is azokat és talán tier 10ben annyira nem is jellemző ez az efekt, viszont nincs 10es prémem és ezüstöt T8 prémekkel farmolnám. Ott viszont ez megy sajnos.

22 órája 26 perce - 22 órája 25 perce #291780 Írta: norbi215
REMEK 7 CSATÁN VAGYOK TÚL, NEM AKAROM ISMÉTELNI ÖNMAGAM...UGYAN AZ A SZITU CAMP VAGY EGY OLDALAS TÁMADÁS....EREDMÉNYE SZÁMOMRA WR28%...ELÉG IS VOLT PEDIG ANNO VOLT KEDVEM REGGELIG IS JÁTSZANI, MOST NINCS...

jA ÉS EGY MELLÉK INFÓ, MOST VETTEM ÉSZRE HOGY EGY TIZEDET CSÖKKENT A WR...

22 órája 9 perce - 22 órája 3 perce #291781 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Én is mostanában játszogatok megint vagy 3 év után.

Hihetetlenül semmitérő hulladék pályákat csináltak mostanra. És iszonyat pontatlanok az ágyúk.

Ha csak visszahoznák a 0,8,5 körüli pályákat, és pontosságot, akkor a csaták 5 %-a zárulna csak 10:3, 3:15 vagy hasonló röhejes eredménnyel 5 perc alatt, a jelenlegi 70% helyett. A régi pályákon a kicsiknek is volt esélye a top tier agyonpáncélozott szarházik ellen. Most sajna nagyrészt csak a 3 top tier idiótán múlik, hogy mi lesz a csata vége.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, FZRPUPU, Genyo

12 órája 18 perce #291782 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Én mostanában kaptam rá a light ízére.
Nem, nem a jobb játékosok szarnak rá, ez nettó hülyeség. A jobb játékos sebezni akar, és neki tök jó ha spotolsz. Kétfajta csapat van az egyiknél rovod a spotköröket, és szarrálőnek mindent (Malinovka 10600 spot) vagy beülnek a kényelmes bokorba, és tökmindegy mit spotolsz, mert nem látnak rá. Nyilván ez rossz, de azért neked is fel kell ismerned, hogy ez a helyzet. Ilyenkor passzívra váltok, a látótávolságukban, és megvárom míg összekaprják magukat. Vagy aktívra váltok, és sebzek amit tudok. Nortonor elemzése a kerekes hetesről egészen jó spotter útmutató is.

https://www.wotinfo.hu/index.php/tank-elemzesek/item/8540-tank-elemzes-hotchkiss-ebr
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Genyo

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.