Jelenleg 566 vendég és 3 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hete 4 napja #291636 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Nem oly régóta tolom ezt a játékot, szóval lehet csak félreértek valamit.. de nincsenek itt orbitális aránytalanságok? Például a tornyos páncélvadászok, mintha aránytalanul erősek lennének. Az ember azt gondolná, hogy ha egy löveg köré építenek egy járművet, akkor az a löveg erősebb lesz mintha "csak" egy toronyra van biggyesztve. Vagy a német jagdpanzerek tényleg ennyire gyengék lettek volna mondjuk egy hellcat -hez viszonyítva? Meg némely olasz tankok.. valóban jobbak voltak mint egy párduc? Nem mintha izgatna a dolog tekintve, hogy kaptam is útbaigazítást anno (amit ezúton is köszönök) hogy mit érdemes fejleszteni, csak fura.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 4 napja #291638 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

Slandyke beküldte: Nem oly régóta tolom ezt a játékot, szóval lehet csak félreértek valamit.. de nincsenek itt orbitális aránytalanságok? Például a tornyos páncélvadászok, mintha aránytalanul erősek lennének. Az ember azt gondolná, hogy ha egy löveg köré építenek egy járművet, akkor az a löveg erősebb lesz mintha "csak" egy toronyra van biggyesztve. Vagy a német jagdpanzerek tényleg ennyire gyengék lettek volna mondjuk egy hellcat -hez viszonyítva? Meg némely olasz tankok.. valóban jobbak voltak mint egy párduc? Nem mintha izgatna a dolog tekintve, hogy kaptam is útbaigazítást anno (amit ezúton is köszönök) hogy mit érdemes fejleszteni, csak fura.

Ne keress összefüggést a valóság és a wot között. Ez a játék egyre inkább fantasy kategória. Ki kell tapasztalni, meg kell tanulni és élvezni a benne rejlő lehetőségeket. Ha szimulátort akarsz, nem ez a a te játékod.

1 hete 4 napja #291639 Írta: Slandyke
Szimulátortól eléggé messze vagyunk azért. Mellesleg azokat nem is igazán szeretem. Ettől függetlenül nem bántam volna, ha tettenérhető egy csipetnyi realitás.. csak az íze kedvéért.

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #291640 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Néhány tank kinézete reális, leginkább a kezdeti szériások. Újabbak már egy fejlesztő fantáziájának kreálmánya. Fák, bokrok, sziklák is elég reálisak. :trollol:

1 hete 4 napja #291641 Írta: Slandyke

Wick beküldte: Néhány tank kinézete reális, leginkább a kezdeti szériások. Újabbak már egy fejlesztő fantáziájának kreálmánya. Fák, bokrok, sziklák is elég reálisak. :trollol:

Biztosan én fogalmazok rosszul. :)

1 hete 3 órája - 1 hete 3 órája #291689 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
patton 5200 dmg/3000dmg 300-nál messzebbröl 700 lepattanó kevesebb xp mint vk 2800 dmg 1400 lepattanó ugyanannyi spot és kill.
ok.
:thx:
de a tegnapi volt a legjobb 3000 dmg mind kivülröl 1000 spot gyöztes csapatban 2. legtöbb sebzés 13. xp :)

1 hete 2 órája #291690 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
Rangsorólt csatában 10 ből 10 meccs bukó na elegem is lett belőle
Csak engem szivat vagy mást is :rofl:

1 hete 1 órája #291692 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Üdvözlet!

Sokáig gondolkoztam ugyan hogyan is fejezzem ki a csalódottságomat a ranked csatákkal kapcsolatban...
Tegnapi nap folyamán és mondjuk két nap alatt sikerült atverekednem magam a második körbe... Azt gondolná az ember, hogy miután letudja a 3.srafos szenvedést, mire lassan lekopnak a gyengébb játékosok majd arra számít, hogy egyre jobb értékelésű(nem jobb) játékosokat látva a színvonal is jobb lesz...
A mai nap kezdtem a második divíziót, délután 3kor hála a duplázó token ék egy órán belül eljutottam a biztos 7-es szintig..
Na mondom nagyszerű innen csak könnyebb lesz, csak egyre jobb játékosok vannak kialakulhatnak remek csaták!
Hát kurva nagyot csalódtam és kaptam akkora pofont, hogy este 8ig nem egyszer zsinórban kaptunk ki 8 csatában és voltam 9ig, de végül 7+2ben végeztem...
Minden egyes csatára az volt jellemző amit vesztettünk, hogy a medek , lightok állandóan kempeltek!!!
De állandóan minden pályán, legyen város legyen mező mindegy....
Na már most értem én hogy ez egy mód és mindenki a sebzésre megy, de ez pont egy olyan csata ahol nem árt ha nyer az ember, könnyebb benne lenni 10ben mint 5ben avagy egyben...
Tehát feltételezem, hogy magasabb szinten azért már meg próbál a társaság normálisan játszani, megprobal nyerni és csapatként működni...
Tapasztalatom az hogy rosszabb mint a random!!!
Kegyetlen milyen kempek vannak, hogy mindenki hibaztat mindenkit, de azt nem látják hogy még kellene mozdulni, hogy az ember lásson valamit... Úristen mi megy magasabb szinten....
Minden felállás úgy néz ki hogy hevy elől, minden más hátul! Ha a nehezek meghalnek a medek visszavonulnak, így meghal a td, az arty is... Végül ők is elvereznek...
Nem értem ezt a dolgot komolyan mondom... Randomban oké mindenki magára van utalva nem muszaj nyerni, de itt azért érdemes lenne, de lehet rosszul gondolom!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

6 napja 21 órája #291698 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

norbi215 beküldte: Üdvözlet!

Sokáig gondolkoztam ugyan hogyan is fejezzem ki a csalódottságomat a ranked csatákkal kapcsolatban...
Tegnapi nap folyamán és mondjuk két nap alatt sikerült atverekednem magam a második körbe... Azt gondolná az ember, hogy miután letudja a 3.srafos szenvedést, mire lassan lekopnak a gyengébb játékosok majd arra számít, hogy egyre jobb értékelésű(nem jobb) játékosokat látva a színvonal is jobb lesz...
A mai nap kezdtem a második divíziót, délután 3kor hála a duplázó token ék egy órán belül eljutottam a biztos 7-es szintig..
Na mondom nagyszerű innen csak könnyebb lesz, csak egyre jobb játékosok vannak kialakulhatnak remek csaták!
Hát kurva nagyot csalódtam és kaptam akkora pofont, hogy este 8ig nem egyszer zsinórban kaptunk ki 8 csatában és voltam 9ig, de végül 7+2ben végeztem...
Minden egyes csatára az volt jellemző amit vesztettünk, hogy a medek , lightok állandóan kempeltek!!!
De állandóan minden pályán, legyen város legyen mező mindegy....
Na már most értem én hogy ez egy mód és mindenki a sebzésre megy, de ez pont egy olyan csata ahol nem árt ha nyer az ember, könnyebb benne lenni 10ben mint 5ben avagy egyben...
Tehát feltételezem, hogy magasabb szinten azért már meg próbál a társaság normálisan játszani, megprobal nyerni és csapatként működni...
Tapasztalatom az hogy rosszabb mint a random!!!
Kegyetlen milyen kempek vannak, hogy mindenki hibaztat mindenkit, de azt nem látják hogy még kellene mozdulni, hogy az ember lásson valamit... Úristen mi megy magasabb szinten....
Minden felállás úgy néz ki hogy hevy elől, minden más hátul! Ha a nehezek meghalnek a medek visszavonulnak, így meghal a td, az arty is... Végül ők is elvereznek...
Nem értem ezt a dolgot komolyan mondom... Randomban oké mindenki magára van utalva nem muszaj nyerni, de itt azért érdemes lenne, de lehet rosszul gondolom!!!

Ez arra a mondásra emlékeztet, hogy minden házban van egy hülye. Ha a tiétekbe nincs hát....

6 napja 21 órája #291699 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
norbi215

Én ezt kicsit úgy látom ,hogy sokszor kevés a light a körökben.
A lightokat ezen a szinten már mindenki könnyebben felderiti más tankokkal könnyebb az xp-t tolni.
Talán itt lehetnének jobbak a camo értékeik vagy mit tudom én,de ebr-en kivül egyik sem tünik nagy varázslónak ebben a modban. Azok még ebben a helyzetben is elfutkároznak.
Mivel alig van light vagy általában gyorsan el is hullik mindenki a biztos rejtett poziciókban gubbaszt és várja ,hogy egy másik hös elinduljon elöre.
De nagyjából aki már egy kissé nyilt terepen szpottot kap az pár másodperc alatt el is vérzik.
Biztos mindenki nagyszerüen céloz,de szerintem az is valószinü,hogy egyre több az aimbot user is a 2. szinttöl. Igy ha már nincs szem,akkor mindenki bevan szarva és elég gyakori a mindenki egy sarokba taktika.Esetleg emelhetnének valamit a szpotdmg xp értékén ,hogy a végelszámolásnál a hösies elörenyomulás valahogy több xp-t hozzon a végelszámolásnál vagy mit tudom én.Esetleg vissza kellene állitani ,hogy a gyöztes csapat minden tagja kapjon +1 sráfot.

6 napja 9 órája #291703 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Harmadik divízio,13 rang.Rangsorolt szarfolyam.3 napja 13-14 között tornázok.Nem tudom ezt milyen alapon merik a majmok rangsoroltnak nevezni.Még itt is vigyorognak piros meg narancs agyhalottak,4:15,5:15 orrba-szájba.Eddig a szintig nevetve eljutottam,gondoltam végre egy jó játékmód.De 3 napja elfelejtettem játszani,úgy néz ki.Folyamatosan jönnek a megalázó vereségek,naponta milliós veszteség.De hát ezért van csak 10-es ranked,vegyed a prémiumot,meg a goldot.Tier 8-ban lehetne vele még pénzt is keresni.Az meg vicc,hogy az E50M ágyúja miket produkál.Mintha elöltöltős lenne,olyan pontatlan.

Betanított magfizikus

6 napja 8 órája #291704 Írta: szabo92
Megválaszolva: szabo92
Igen csak kb.nehéz úgy játszani a rankeden, hogy 20% os winrate van, két nap alatt 7 rangot estem vissza. Még jó, hogy a kegyes WG nem engedi, hogy diviziót essek.

6 napja 6 órája - 6 napja 6 órája #291705 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
Nem értem mi a probléma csak elsőnek kell lenni ha a vesztes csapatban vagy,és nincs probléma

nothing is true everything is permitted
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

6 napja 3 órája #291707 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

hunwotan beküldte: Nem értem mi a probléma csak elsőnek kell lenni ha a vesztes csapatban vagy,és nincs probléma

:rofl:

Betanított magfizikus

6 napja 11 perce #291708 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nekem most 2 nap pihenő van... Munka miatt, de egyfajta nyugalmi állapot újbóli szintrehúzásnak is jó...
Két esélye van az embernek a mérhetetlen kemp miatt vagy meddel játszol és kempelsz te is, mint a többi lösz amennyit tudsz és önző módon játszol ahogy mindenki más!!!
Heavy felejtős, mert ha nem vagytok elegen kkor úgyis meghalsz, a medekkel lépést tartani nem lehet meghalsz..
Esetlegesen talán td és arty a másik opció...
Arty nem lenne rossz, de ha arra az oldalra mész ahonnan jön mindenki már elején meghalsz, a medek úgyis otthagyták megdögleni, sőt kihasznâljak azt a kis szpotot is amit nyújtasz nekik míg szétlőnek...
Td talán a második legesélyesebb opció, talán ha ügyes vagy és egy mozgékonyabb tankkal vagy még esélyed is tehet tovább kihuzni a csatát....
Mindezek átlag 5perces csatákra jellemzőek.... Más opcionális nincs...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.