Jelenleg 502 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

2 hete 2 napja #291495 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Érdekes módon a pályák balanszolatlanságáról nem esik sok szó. Pl. Mannerheim vonal: nevetséges, hogy mennyivel gyengébb a déli oldal. A heavyk nem tudják elérni a 9-0 sort, mert ha van akár 1 normál light, a TDk szitává lövik őket. Ha pedig csak 1 arty van, esetleg nincs is, a tornyozó enemyt elég bajosan lehet onnan kivakarni.

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #291496 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

qwasas007 beküldte: Érdekes módon a pályák balanszolatlanságáról nem esik sok szó. Pl. Mannerheim vonal: nevetséges, hogy mennyivel gyengébb a déli oldal. A heavyk nem tudják elérni a 9-0 sort, mert ha van akár 1 normál light, a TDk szitává lövik őket. Ha pedig csak 1 arty van, esetleg nincs is, a tornyozó enemyt elég bajosan lehet onnan kivakarni.

Nálam ez az egyik letiltott map.

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #291505 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Szar szokott lenni a hétvége,de ami ma van az már szánalmas.Hiába cserélek szervert,full szar csapatok tier9-10-ben.Folyamatos bukta,ha 6-7 kill van a csapatnak,és úgy kapunk ki,az már fasza.Főleg 10-es vasakkal erőlködök,de röhej.A kínai TD fullra beszűkülve,150 méterről a BC-nek 3X lőtt mellé.Töltöttem repeszt,belevertem 140-et.A 9-essel leoba szemből lőttem 1500 felettit.Amugy is kivagyok,Anyukám kedden ment el.Fogom magam,eladok mindent,azután meg törlöm ezt az utóbbi 3 évben szará kiherélt gané játékot.
Mentem még egyet,hátha:

Betanított magfizikus
Mellékletek:

2 hete 2 napja #291514 Írta: Boleny
Megválaszolva: Boleny
Ismerős....

2 hete 5 órája - 2 hete 5 órája #291572 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan

Feri38_HUN beküldte: Szar szokott lenni a hétvége,de ami ma van az már szánalmas.Hiába cserélek szervert,full szar csapatok tier9-10-ben.Folyamatos bukta,ha 6-7 kill van a csapatnak,és úgy kapunk ki,az már fasza.Főleg 10-es vasakkal erőlködök,de röhej.A kínai TD fullra beszűkülve,150 méterről a BC-nek 3X lőtt mellé.Töltöttem repeszt,belevertem 140-et.A 9-essel leoba szemből lőttem 1500 felettit.Amugy is kivagyok,Anyukám kedden ment el.Fogom magam,eladok mindent,azután meg törlöm ezt az utóbbi 3 évben szará kiherélt gané játékot.
Mentem még egyet,hátha:

Őszinte részvétem

nothing is true everything is permitted
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hete 3 órája #291574 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezzel nem érzek egyet - "xvm fókusz" van. Hogy honnan tudom? Én magam is 100%-ban azt lövök. Megnézem az ellenfél jobb játékosait, és ha van lehetőségem, inkább rájuk fókuszálok először mint a csapattagjaira. Az oka egyszerű - ha a jobbak kiesnek, megnő a győzelem esélye.
Ez nem konteo, hanem valóság. Pontosan ezért támogatom én is a stat letiltását, mert én is ugyanezt kapom az esetek nagy százalékákban, artyktól főleg. (Amúgy artyban ülve ez fokozottan igaz, ott stat alapján lövök jellemzően hasonló megfontolásból mint fent :-) )

Wick beküldte:

Echiron beküldte: Nem ez van minden meccsen tény; na de habzó szájjal se verem itt a fórumon ezt a "kényszerképzetem". Mégis akkor elég fura mikor lowtier T-34-85M -esem kapja az arty tözet tier 8-ban a domb mögött splash-ből mikor a réten viháncol tomato jenő a skorpioval... biztos jobban megéri neki 34-et sebezni és lánctalpat lőni nekem mint neki 600-at. De miért éri meg neki a kistankot lőni a fedezék mögött??? Van ennek oka bandras? PARANOIÁS VAGYOK???? :spaz: :troll:

Ez egy szimpla konteo. A konteozós topikban a helye. Annyi a valóságalapja, mint a manipulált rng-nek, mm-nek és a laposföldnek. Az artisták azt lövik, amihez kedvük van, nem is mind használ xvm-met eleve.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Boleny

1 hete 4 napja #291605 Írta: Feri38_HUN
Megcsináltam a rangsorolt szarhoz a 20 kvalifikációs csatát.19 bukta,EGY győzelem.Hihetetlen mélységekbe süllyedt ez a valamikori etalon játék.

Betanított magfizikus

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #291606 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
hát az nem számít csak legyél az első

nothing is true everything is permitted

1 hete 4 napja #291611 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74

Feri38_HUN beküldte: Megcsináltam a rangsorolt szarhoz a 20 kvalifikációs csatát.19 bukta,EGY győzelem.Hihetetlen mélységekbe süllyedt ez a valamikori etalon játék.

Ha mar 2 ember gondolja igy,akkor az mar konteo? :)

1 hete 3 napja #291615 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Ezt én már rég észrevettem, elég volna bezárni azt az átjárót hogy a lightok ne pofátlankodjanak oda mindjárt egyszerűbb lenne

1 hete 3 napja #291623 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Nem voltam biztos, hova lehetne ezt írni, végül ide írom:
Hát nekem ennyi volt. Mostanában nem tud már szórakoztatni a játék, inkább felidegesít. Úgy döntöttem elég volt, ideje elfelejtenem ezt a játékot.
Mindenkinek köszönöm, aki tanáccsal látott el, megosztotta tapasztalatait, játékbeli fejlődésemet nagyban elősegítették az itt olvasottak, elsősorban az elemzések és a wot wiki. Minden elismerésem azoknak akik veszik a fáradságot és segítenek a fejlődni vágyóknak.
Aki még gyúrja, annak sikeres csatákat és idegesség mentes időtöltést kívánok.
Sziasztok!

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Bhalangir, PZoli

1 hete 3 napja #291624 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Na pont ezért nincs már kedvem a Rangsorolthoz se......

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Mellékletek:

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #291625 Írta: Feri38_HUN
Ezt magyarázza meg valaki.Rangsorolt,Kb egyforma wn8 a két csapatnak.a vége:15-0.

Betanított magfizikus
Mellékletek:

1 hete 3 napja #291626 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Azért, mert ez van. :awesome: :awesome: :awesome:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)

1 hete 3 napja #291628 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

_BudSpencer_ beküldte: Azért, mert ez van. :awesome: :awesome: :awesome:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:rofl: :fetreng:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.