Jelenleg 243 vendég és 2 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #291354 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Sajnos!!!
Sajnos nem hal éhen a Wg, akkor sem ha nem vásárolunk, mi nem tudjuk büntetni őket semmivel!
De ők tudnak minket lásd a sok 0-15 csata, csak azt nem értem, miért van ez mostanság majd Mindenkinek, ez előtt 1 évvel nem volt ennyi probléma, akkor kapott ki mindenki, ha elszúrta a csatát!
Most nem kell, ettől is megkímélnek!
De igaza van a fentebb szólónak, ha nem teszik, abba kell hagyni!!
Nem erőszak a disznótor, csak a disznónak!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Regulus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #291363 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Ma idáig 3 csatát mentem,csatánként 5-6 alkalommal fél perces fagyások a játékban.Fél percig szabad préda vagyok.KÖSZÖNJÜK EMESE!Mikor kezdek el foglalkozni a játék valós bajaival,buzikáim?

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 2 hete #291366 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Feri38_HUN beküldte: Ma idáig 3 csatát mentem,csatánként 5-6 alkalommal fél perces fagyások a játékban.Fél percig szabad préda vagyok.KÖSZÖNJÜK EMESE!Mikor kezdek el foglalkozni a játék valós bajaival,buzikáim?

Nem kellene telepakolni felesleges modokkal a klienst és nem lenne probléma.

1 hónapja 2 hete #291371 Írta: kwiktor
Látom már bannt is kapott a szerencsétlen, pedig csak a gyógyszere gurult el a játéktól!!
Szerintem csak figyelmeztetni kellene elsőre, a trágár beszéd itt nem helyén való Bajtárs!!

Nekem ilyen gondom eddig még nem volt, igaz nem használok semmi modot!!
A nyeretlenség az ami fárasztó, idegőrlő, azt már észre vettem ha egy nap minimum 30 csatát játszom, akkor az rng már enged nyerni, de az első tíz csatát, na azt hagyjuk!!
Más is találkozik evvel a tényezővel??
A baráti társaságomból többen ezt mondják, ez a gond a játékkal.
Napi első tízből talán 1-2 a nyerés, lepattan, mellé lő, kritikus, talán csatánként egy átütés!
Ha valakinek nincs ideje kb 20 csatát játszani, akkor az nap ne is nyomja??
Kinek van hasonló tapasztalata??

1 hónapja 2 hete #291375 Írta: kwiktor
Teljesen együtt érzek Veled!
Igazat is adok a felháborodásodnak, csak a hangnemmel van gond!
Ide ugyan hiába írod a problémáidat a játékkal kapcsolatban, max ha sokat írsz ilyen problémát akkor kibannolnak!!
Többen jártak már így, leírta a véleményt, tapasztalatot, lehüllyézték, nem szó szerint, de ha rosszat írsz akkor annyi!!
Csak szépet, ez olyan oldal!!!
Vannak sokan fanatikus Wotosok, akik nem tudják elviselni az igazságot, de lehet, hogy mod problémád van!

1 hónapja 2 hete #291376 Írta: kwiktor
Mai eredményem 12 csata 8 nagy bukó!!
De ma eddig nem találkoztam úgymond csalással, ez már jó hír!
Zömében megérdemelt bukta volt!
A csapattárs ott van sarokba vonul, mintha küldték volna, mikor ráment a Progettó még a tornyát is más irányba fordította, minek játszik az ilyen??

1 hónapja 2 hete #291379 Írta: kwiktor
Valaki meg tudja mondani miért nem tudom áttenni a T34-85 Rudy-t Lengyel tanknak??

1 hónapja 2 hete #291382 Írta: kwiktor
Remélem oda megy ahová írom!
goldeneyes!
Nem akarok megosztani Veled semmit sem!
De amilyen volt ez a játék, most sehol sincs ahhoz képest!!
Nem vagyok nagy játékos, vagy jó, sokkal jobbakat tudnék mutatni akik a Klánban vannak velem együtt, de már nem játszanak, azért mert már nem nyerő a játék, csak idegeskedés, mérgelődés!
Miért nem hagyjuk abba???
Mert bízunk benne, hogy megint jó, jobb lesz!
Azért a panaszkodás, dühöngés hadd adasson már meg nekünk!
Ne trollkodj le!!!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #291384 Írta: Goldeneyes
Megválaszolva: Goldeneyes
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Panaszkodás. Ember 9 hsz.-t tettél ki ugyan abban az egy kérdésben. Foglald össze egy hsz.ben a hozzászólásodat, nem kell percenként kiírni ide valamit, mikor eszedbe jut valami.
És van egy hírem! Nem lesz jobb a játék , sőt régebben is ilyen volt, csak az emberek hozzáállásával van a baj.
"Így szar, Úgy szar...tele a faszom az egésszel".... Mi vagy te mazohista? Minek játszol vele ha ennyire szar. Megnézném ehhez a dühöngésedhez képest milyen statisztikával rendelkezel.
Gondolom mindenki szar , fos csak te vagy profi akit a sok bénától nem tud játszani. Nos aki egy erősen átlagos játékos mint én , az is tud sikereket itt elérni igen könnyen, ha neked ez nem megy akkor ténylegesen ideje elgondolkoznod azon, hogy megnézd a Sims4-et :)
Akkor ezt a témát már kivesézted....tehát legközelebb akkor várom a következő hsz-t tőled ha a játékkal kapcsolatos , nem mindennapi vagy esetleg eddig nem tapasztalt dühöngésre okot adó dolog történik.

1 hónapja 2 hete #291393 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Jó ez a hétvégi beltenyészet
Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #291397 Írta: Feri38_HUN

Hunter9956 beküldte:

Feri38_HUN beküldte: Ma idáig 3 csatát mentem,csatánként 5-6 alkalommal fél perces fagyások a játékban.Fél percig szabad préda vagyok.KÖSZÖNJÜK EMESE!Mikor kezdek el foglalkozni a játék valós bajaival,buzikáim?

Nem kellene telepakolni felesleges modokkal a klienst és nem lenne probléma.

Szerver restart után abbahagyta.Nem a modokkal volt gond,a szervert kapálták a muzsikok.

Betanított magfizikus

1 hónapja 2 hete #291398 Írta: Feri38_HUN
Leopardal próbálok szorzózni.6 csata után még nincs meg.Full hülye nehéztankosok,agy nélkül előre,vagy ép a bázison lapítanak mint szar a fűben.Tier 9-10.Szarrá darálnak minket,esély sincs.Nagy csata,nebelung map.Kiszaladok oldalra,spot+csipkedés.Életem talán legjobb csatája a leoval.Nagy győzelem,csak az artyk vannak hátra.Bumm,sötétség,kidobott a játék.......Mire vissza érek vége,és kapok egy figyelmeztetést a csata elhagyásáért.ROHADNÁTOK MEG NYOMORÉK FEHÉROROSZ PÉNZKUNYERÁLÓ SZAROK!!!!!

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, charliefirpo_2018

1 hónapja 2 hete #291403 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

kwiktor beküldte: Sajnos!!!
Sajnos nem hal éhen a Wg, akkor sem ha nem vásárolunk, mi nem tudjuk büntetni őket semmivel!
De ők tudnak minket lásd a sok 0-15 csata, csak azt nem értem, miért van ez mostanság majd Mindenkinek, ez előtt 1 évvel nem volt ennyi probléma, akkor kapott ki mindenki, ha elszúrta a csatát!
Most nem kell, ettől is megkímélnek!
De igaza van a fentebb szólónak, ha nem teszik, abba kell hagyni!!
Nem erőszak a disznótor, csak a disznónak!!

Még egy két éve leálltam bárkivel vitatkozni a játékról és annak hibáiról.
Foggal körömmel ragaszkodtam ahhoz hogy én alig vagyok hibás sokmindenben, bizony az ember minél jobban tapasztalt annál jobban veszi észre a hibát, de leginkább a játékban...
egy tanácsot tudok adni, szard le ami a játékban történik, én is tudom és érzem hogy nem kellemes már játszani, sokszor kihagyok heteket, esetleg hónapot, nem segit semmit mert ugyan az a szar van utána is, de legalább eleresztem ezt az ehészet egyideig...
Nagyon sokszor vetettem már fel valós hibát, sokszor kaptam a fejemre, trollkodással és minden mással, már csak ezért sem éri meg panaszkodni...De azóta sokminden beigazolódott, sokmindent tapasztal más is és akik itt vannak már azok sem jelentik ki hogy tökéletes a játék mert nem, és nekem speciel már ez is elég...
Nem kell meglepődni semmin, itt bármi megtörténhet!!!!
anno volt néhanyszor, hogy a repesz lepattant, azt monták lehetetlen, az nem pattan le...bizony hogy lepattan most is van rá példa....

És igen akit flusztrál az hagyja abba, nem éri meg hogy tönkre tedd magad egy játék miatt amit egyébként nem is élvezel

1 hónapja 2 hete #291404 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
ja és az elmúlt 60 napi statisztikámból láthatod, hogy nem egy fanatikus játékimádó emberke vagyok, csak egy olyan aki hoz egy átlagot és ennyi...
viszont igen baj van, hiszen mig eddig látható volt a hosszútávú kiegyenlítődés, igy most a wr 60 napja csökken...
Igaz nem hozok unikum szintet, de azért egy átlag 1500 wn8 jelenleg csak 42-48%-ra legyen elég, durva azt kell mondjam...ezért szenvedek egy egy csatában...
ödönke aki meg 200-300 wn8-al rendelkezik átlag 42-47% os wr-e van...

Fura de semmi különbség nincs közte, tehat valami nem stimmel az biztos...
Egyébként leszrom, már nem izgat a wn8, nem izgat a wr sem, csak a játékidő lehetne hosszabb, hogy több mindenre lehetne lehetőség...

1 hónapja 1 hete #291437 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
9 td nem tul sok 15 emberre manapsag_...?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: geekt hing, charliefirpo_2018

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.