Jelenleg 410 vendég és 6 tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #291254 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

japán beküldte: Az meg ,hogy lehet 2 tank ászt is megyek 1 tankkal 1 órán belül majd a következő 1 órába semmit nem ütök át lepattanó mellé alá fölé 2 -15 3-15 stb ez az amitől agyvérzés kerülget ilyen rng a világon nincs ja és engem is kidobott a játék csata közben na bumm karbantartás volt

Gondolom azon a lehetőségen nem elmélkedtél, hogy amikor 1 órán belül 2 tank ászt lősz , akkor vajon a szidott rng ellened vagy érted dolgozott-e, csak akkor érdekel ha melléket lősz és vereség a vége. Remélem segíthettem.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291255 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Miéééért? MiééÉÉÉÉRT? MIÉÉÉÉRT NEM TUDUNK GYŐZNIIII!? :trollol:

Mellékletek:
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291256 Írta: japán
Megválaszolva: japán
Elmélkedtem eleget de ennyire hullámzó teljesítményre nincs magyarázat az rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt és továbbra is soknak találom a 3 artys csatákat

:)
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291257 Írta: Sezamme

japán beküldte: Elmélkedtem eleget de ennyire hullámzó teljesítményre nincs magyarázat az rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt és továbbra is soknak találom a 3 artys csatákat

"rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt"

Fejtsd ki ezt légyszíves, hogyan képzeled el. Persze azt is, hogy mitől lenne az korrekt.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291258 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Annyira bírom ezt (akinek nem inge...), hogy itt sír egy csomó Tomato János ,hogy "3 arty van a játékban","béna a csapat","szar játékosokkal dob össze"," nem adja az rng"...
Mit mondjak én? Vagy a hozzám hasonlók? Szted milyen fókuszt kapok 2100 wn8-al? Hidd el koma ha 800 wn8-al mellém kerülsz egy csapatba akkor mind1 hány arty van mert garantálom nem téged fognak lőni hanem engem bármilyen tankal megyek be. Szarok a csapattársak? Vandoren ha téged mellém dob egy csapatba akkor nekem lenne okom sírni, hogy kiket kaptam nem neked! Mindemellett ilyen esetben sem rajtad fog múlni a meccs hanem rajtam amivel tisztában is vagyok; ha én elbaszom akkor elég sanszos ,hogy bukó a köröm (egyenes arány a túlélt csaták és a több win rate között esetleg???)

@japán arra nem gondoltál, hogy te sem tudsz konstans valamit csinálni? Tudod ez emberi dolog... Elfáradsz, felidegesíted magad stb. Én sem tudok stabilan 2100-as szinten játszani, van amikor jön a 3-4000 simán , ellenben van amikor 1400-1500as köröket megyek. Van, hogy felbaszom magam, hogy csak azért is jó kört fogok most menni és után jön 5 még szarabb kör... tudni kell abbahagyni a játékot.

Nem hiszek a tér létezésében...

Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291260 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632

Sezamme beküldte:

japán beküldte: Az meg ,hogy lehet 2 tank ászt is megyek 1 tankkal 1 órán belül majd a következő 1 órába semmit nem ütök át lepattanó mellé alá fölé 2 -15 3-15 stb ez az amitől agyvérzés kerülget ilyen rng a világon nincs ja és engem is kidobott a játék csata közben na bumm karbantartás volt

Gondolom azon a lehetőségen nem elmélkedtél, hogy amikor 1 órán belül 2 tank ászt lősz , akkor vajon a szidott rng ellened vagy érted dolgozott-e, csak akkor érdekel ha melléket lősz és vereség a vége. Remélem segíthettem.

Jó válasz ez tetszett!!
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #291262 Írta: bandras32

Echiron beküldte: Mit mondjak én? Vagy a hozzám hasonlók? Szted milyen fókuszt kapok 2100 wn8-al? Hidd el koma ha 800 wn8-al mellém kerülsz egy csapatba akkor mind1 hány arty van mert garantálom nem téged fognak lőni hanem engem bármilyen tankal megyek be.

:lol:
Ez egy kicsit... nem is tudom. Olyan beképzelt, pökhendi, csillámpónisul hangzott. :trollol:

( Nem mindenki használ xwm-et, ha egy arty téged lő, akkor az azért van, mert lőhető vagy, nem pedig azért mert 2100000000 a wn8-ad. ;) A csillámpóniknál az, hogy mindenki őket lövi csak mert jó a wn8-uk legalább akkora kényszerképzet, mint a noob-oknál, hogy szopatja őket a játék. :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Wick
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291264 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte: Mit mondjak én? Vagy a hozzám hasonlók? Szted milyen fókuszt kapok 2100 wn8-al? Hidd el koma ha 800 wn8-al mellém kerülsz egy csapatba akkor mind1 hány arty van mert garantálom nem téged fognak lőni hanem engem bármilyen tankal megyek be.

Ez egy kicsit... nem is tudom. Olyan beképzelt, pökhendi, csillámpónisul hangzott. :trollol:

( Nem mindenki használ xwm-et, ha egy arty téged lő, akkor az azért van, mert lőhető vagy, nem pedig azért mert 2100000000 a wn8-ad. ;) A csillámpóniknál az, hogy mindenki őket lövi csak mert jó a wn8-uk legalább akkora kényszerképzet, mint a noob-oknál, hogy szopatja őket a játék. :P )

De igaza van neki, tok mindegy hogy adta elo magat. Nem bantasbol, de ha neked is 2k folott lenne a wn8-ad akkor mashogy nyilatkoznal. Meg akkor is mi kapjuk a fokuszt az osszes arty-tol ha tier 8 tankkal vagyunk 10-esek kozott... Es ne mondd azt, hogy nem tudok helyezkeni, mert tudok.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291265 Írta: bandras32

dobilaci beküldte:

bandras32 beküldte:

De igaza van neki, tok mindegy hogy adta elo magat. Nem bantasbol, de ha neked is 2k folott lenne a wn8-ad akkor mashogy nyilatkoznal. Meg akkor is mi kapjuk a fokuszt az osszes arty-tol ha tier 8 tankkal vagyunk 10-esek kozott... Es ne mondd azt, hogy nem tudok helyezkeni, mert tudok.

Gondolom a 2k fölötti wn8-at nem hátul a bokorban szotyizva hoztad össze (legalábbis remélem). Hanem úgy, hogy aktív résztvevője vagy a csatáknak, így természetes, hogy az arty téged lő, nem a wn8 miatt, hanem az aktivitás, a "veszélyesség" miatt, mert "szem elött" vagy.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #291266 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez igy van, de van hogy amikor mar tonkrelottek es lemaradok a csapattol vagy direkt atmegyek a masik flankre, hogy lerazzam a a fokuszt, ugyanaz az arty meg akkor is probalkozik engem loni. Amint spotra kerulok kapom tole, szoval o direkt var, hogy engem tudjon loni. Sot meg akkor is probal engem loni mikor a csapat mar a seggeben van es magat kene vedenie vagy ki tudna szedni a rarohano light-ot.

Mindegy, az stat elrejtesenek lehetoseget ugyis hamarosan beteszik akkor majd meglatjuk jobb lesz-e a helyzet. ;)

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291267 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Nem ez van minden meccsen tény; na de habzó szájjal se verem itt a fórumon ezt a "kényszerképzetem". Mégis akkor elég fura mikor lowtier T-34-85M -esem kapja az arty tözet tier 8-ban a domb mögött splash-ből mikor a réten viháncol tomato jenő a skorpioval... biztos jobban megéri neki 34-et sebezni és lánctalpat lőni nekem mint neki 600-at. De miért éri meg neki a kistankot lőni a fedezék mögött??? Van ennek oka bandras? PARANOIÁS VAGYOK???? :spaz: :troll:

bandras32 beküldte:

Nem hiszek a tér létezésében...

Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291268 Írta: bandras32

Echiron beküldte: Nem ez van minden meccsen tény; na de habzó szájjal se verem itt a fórumon ezt a "kényszerképzetem". Mégis akkor elég fura mikor lowtier T-34-85M -esem kapja az arty tözet tier 8-ban a domb mögött splash-ből mikor a réten viháncol tomato jenő a skorpioval... biztos jobban megéri neki 34-et sebezni és lánctalpat lőni nekem mint neki 600-at. De miért éri meg neki a kistankot lőni a fedezék mögött??? Van ennek oka bandras? PARANOIÁS VAGYOK???? :spaz: :troll:

bandras32 beküldte:

Replay? :trollol:

Persze hogy paranoiás vagy, ez nem is kérdés. :P
Hogy miért érte meg neki, azt tőle kellene megkérdezni. (de lehet, hogy nem kapnál logikus magyarázatot :trollol: )
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291269 Írta: Sezamme

Echiron beküldte: Nem ez van minden meccsen tény; na de habzó szájjal se verem itt a fórumon ezt a "kényszerképzetem". Mégis akkor elég fura mikor lowtier T-34-85M -esem kapja az arty tözet tier 8-ban a domb mögött splash-ből mikor a réten viháncol tomato jenő a skorpioval... biztos jobban megéri neki 34-et sebezni és lánctalpat lőni nekem mint neki 600-at. De miért éri meg neki a kistankot lőni a fedezék mögött??? Van ennek oka bandras? PARANOIÁS VAGYOK???? :spaz: :troll:

bandras32 beküldte:

Jah, hát a T-34-85M az egy külön kategória. Akárhányszor beleülök (már pedig elég gyakran beleülök) mindig nekiáll esni, szerintem valami külön mágnes lehet rajta :). Ha föld alá fúrnám be magam vele, oda is utánam lőnének szerintem. De vannak ám itt a fórumon nagy arty szakértők (tudod, az artyzás külön szakértelmet igényel, lol), mindjárt jönnek és mesélnek miért kell azt a tankot lőni. :)
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291270 Írta: bandras32

dobilaci beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ez igy van, de van hogy amikor mar tonkrelottek es lemaradok a csapattol vagy direkt atmegyek a masik flankre, hogy lerazzam a a fokuszt, ugyanaz az arty meg akkor is probalkozik engem loni. Amint spotra kerulok kapom tole, szoval o direkt var, hogy engem tudjon loni. Sot meg akkor is probal engem loni mikor a csapat mar a seggeben van es magat kene vedenie vagy ki tudna szedni a rarohano light-ot.

Mindegy, az stat elrejtesenek lehetoseget ugyis hamarosan beteszik akkor majd meglatjuk jobb lesz-e a helyzet. ;)

Én az arany lőszer átalakítást várom már de nagyon, a pattintós küldiket egyszerűen lehetetlen jelenleg megcsinálni. Meg mostanában a toborzó program miatt elég sokat vagyok tier3-ban, vicc ami ott megy.
Téma zárolva.
7 hónapja 2 hete #291286 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing
Szokás sírni az artyk miatt. A gold ammo miatt. Néhányan a rengeteg TD-t nehezményezitek.
De mi a helyzet a lightokkal?
T6-7 környékén közel a játszhatatlanság határát súrolja az a "light spam" ami megy.
Nálam rendszeres a csatánként 10-14 light.

Fura, ez miatt nem nagyon látom, hogy panaszkodnának az emberek, pedig szeirntem totál szétcseszi a játékmenetet. Csatában meg kb semmi HP nincs amit le lehetne lőni.
Mellékletek:
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.