Jelenleg 205 vendég és nincs tag online

Dühöngjünk #3 (16+)

1 hónapja 2 napja #291232 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Így van Wick, látom tökéletesen átment neked az üzenet és már érted miről magyarázok itt a plebs-nek... Gratulálok :applause:

Kösz Peti, nem tudom lehet én magyarázok szarul h tőled elfogadják egyesek tőlem meg nem...

Wick beküldte: A legeredményesebb akkor lehetsz, ha 14 csapattársad AFK, így neked marad mondjuk 15000 hp és 15 kill lehetősége. Félelmetes brainstorm ez a "neked akkor jó, ha bot csapattársaid vannak" :applause: :rofl: :fetreng:

Nem hiszek a tér létezésében...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 napja #291235 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Nem értem, hogy lehet ilyen szélsőséges a játék. Indítottam tegnap személyes tartalékot, mert a Chi-Rit húzom ami egy hulladék, erre vereség egymás után :(

1 hónapja 2 napja #291238 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Köszi WG , hogy sz..d ki a f....m. Csata közbe kilép és ez az üzenet fogad.
És ezeknek fizessek a játékért. Álmodozz csicska WG.
Melléklet:

1 hónapja 2 napja #291240 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Vandoren beküldte: Köszi WG , hogy sz..d ki a f....m. Csata közbe kilép és ez az üzenet fogad.
És ezeknek fizessek a játékért. Álmodozz csicska WG.

Szeirnted más játékban nincs ilyen???
Nem muszáj fizetned, hidd el nem fog éhen halni a WG

1 hónapja 2 napja #291247 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
El vagy tévedve kis barátom. Én egy fillért se áldoztam még erre a szarra. És csak hogy tudd más játékba nincs olyan hogy kidob játék közbe, pedig játszottam már pár online játékkal. Ez csak itt megy a csicskatanks-nál.
Ha veled még is megtörtént máshol is ez akkor a te készülékedbe van a hiba.

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #291249 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Vandoren beküldte: El vagy tévedve kis barátom. Én egy fillért se áldoztam még erre a szarra. És csak hogy tudd más játékba nincs olyan hogy kidob játék közbe, pedig játszottam már pár online játékkal. Ez csak itt megy a csicskatanks-nál.
Ha veled még is megtörtént máshol is ez akkor a te készülékedbe van a hiba.

Élő példája vagy a sok szerencsétlen tomato szarnak akikről írtam az 1.6.1-1 Micro Patch hír alatt
Szerinted szar a játék. Naponta feljössz böfögni, hogy szar a csapat. Csicskatanks-nak hívod. Holott te vagy a legnagyobb csicska, mert nem bírod ki a játék nélkül, ami szeirnted egy szar... kedves
Gomolan
Közben meg egy akkora bot vagy mint 2 másik, és ha t-44-100al lősz 2000et azt már ki kell ide rakni
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BigBadWolf, pubi632, zics911, hunwotan, Sezamme

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #291252 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
https://hu.wot-life.com/eu/player/P_Zolee-506078910/ hát akkor milyen ha egy játékot szeretsz,ha ezzel a csicska szarral ennyit tolsz??? Vandoren ez már a második,vagy harmadik regisztáciod erre az oldalra mert ez a wotos nick nagyon ismerős

nothing is true everything is permitted
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BigBadWolf, pubi632

1 hónapja 2 napja #291253 Írta: japán
Megválaszolva: japán
Az meg ,hogy lehet 2 tank ászt is megyek 1 tankkal 1 órán belül majd a következő 1 órába semmit nem ütök át lepattanó mellé alá fölé 2 -15 3-15 stb ez az amitől agyvérzés kerülget ilyen rng a világon nincs ja és engem is kidobott a játék csata közben na bumm karbantartás volt

:)

1 hónapja 2 napja - 1 hónapja 2 napja #291254 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

japán beküldte: Az meg ,hogy lehet 2 tank ászt is megyek 1 tankkal 1 órán belül majd a következő 1 órába semmit nem ütök át lepattanó mellé alá fölé 2 -15 3-15 stb ez az amitől agyvérzés kerülget ilyen rng a világon nincs ja és engem is kidobott a játék csata közben na bumm karbantartás volt

Gondolom azon a lehetőségen nem elmélkedtél, hogy amikor 1 órán belül 2 tank ászt lősz , akkor vajon a szidott rng ellened vagy érted dolgozott-e, csak akkor érdekel ha melléket lősz és vereség a vége. Remélem segíthettem.

1 hónapja 1 napja #291255 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Miéééért? MiééÉÉÉÉRT? MIÉÉÉÉRT NEM TUDUNK GYŐZNIIII!? :trollol:

Mellékletek:

1 hónapja 1 napja #291256 Írta: japán
Megválaszolva: japán
Elmélkedtem eleget de ennyire hullámzó teljesítményre nincs magyarázat az rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt és továbbra is soknak találom a 3 artys csatákat

:)

1 hónapja 1 napja #291257 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

japán beküldte: Elmélkedtem eleget de ennyire hullámzó teljesítményre nincs magyarázat az rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt és továbbra is soknak találom a 3 artys csatákat

"rng meg ne dolgozzon se nekem se ellenem az lenne a korrekt"

Fejtsd ki ezt légyszíves, hogyan képzeled el. Persze azt is, hogy mitől lenne az korrekt.

1 hónapja 1 napja #291258 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Annyira bírom ezt (akinek nem inge...), hogy itt sír egy csomó Tomato János ,hogy "3 arty van a játékban","béna a csapat","szar játékosokkal dob össze"," nem adja az rng"...
Mit mondjak én? Vagy a hozzám hasonlók? Szted milyen fókuszt kapok 2100 wn8-al? Hidd el koma ha 800 wn8-al mellém kerülsz egy csapatba akkor mind1 hány arty van mert garantálom nem téged fognak lőni hanem engem bármilyen tankal megyek be. Szarok a csapattársak? Vandoren ha téged mellém dob egy csapatba akkor nekem lenne okom sírni, hogy kiket kaptam nem neked! Mindemellett ilyen esetben sem rajtad fog múlni a meccs hanem rajtam amivel tisztában is vagyok; ha én elbaszom akkor elég sanszos ,hogy bukó a köröm (egyenes arány a túlélt csaták és a több win rate között esetleg???)

@japán arra nem gondoltál, hogy te sem tudsz konstans valamit csinálni? Tudod ez emberi dolog... Elfáradsz, felidegesíted magad stb. Én sem tudok stabilan 2100-as szinten játszani, van amikor jön a 3-4000 simán , ellenben van amikor 1400-1500as köröket megyek. Van, hogy felbaszom magam, hogy csak azért is jó kört fogok most menni és után jön 5 még szarabb kör... tudni kell abbahagyni a játékot.

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 1 napja #291260 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632

Sezamme beküldte:

japán beküldte: Az meg ,hogy lehet 2 tank ászt is megyek 1 tankkal 1 órán belül majd a következő 1 órába semmit nem ütök át lepattanó mellé alá fölé 2 -15 3-15 stb ez az amitől agyvérzés kerülget ilyen rng a világon nincs ja és engem is kidobott a játék csata közben na bumm karbantartás volt

Gondolom azon a lehetőségen nem elmélkedtél, hogy amikor 1 órán belül 2 tank ászt lősz , akkor vajon a szidott rng ellened vagy érted dolgozott-e, csak akkor érdekel ha melléket lősz és vereség a vége. Remélem segíthettem.

Jó válasz ez tetszett!!

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #291262 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte: Mit mondjak én? Vagy a hozzám hasonlók? Szted milyen fókuszt kapok 2100 wn8-al? Hidd el koma ha 800 wn8-al mellém kerülsz egy csapatba akkor mind1 hány arty van mert garantálom nem téged fognak lőni hanem engem bármilyen tankal megyek be.

:lol:
Ez egy kicsit... nem is tudom. Olyan beképzelt, pökhendi, csillámpónisul hangzott. :trollol:

( Nem mindenki használ xwm-et, ha egy arty téged lő, akkor az azért van, mert lőhető vagy, nem pedig azért mert 2100000000 a wn8-ad. ;) A csillámpóniknál az, hogy mindenki őket lövi csak mert jó a wn8-uk legalább akkora kényszerképzet, mint a noob-oknál, hogy szopatja őket a játék. :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli, Wick

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.