Jelenleg 516 vendég és 5 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #293419 Írta: harakiri
Megválaszolva: harakiri

norbi215 beküldte:

Grande__Reagel beküldte: Az meg sem fordul a fejetekben - bár miért fordulna -, hogy csak azért nem "ugatnak" már be nektek, mert tudják, h szélmalomharc az egész, és szinte csak az olyanokkal van tele oldal, mint ti (tisztelet a kivételnek)? De ti csak vergőjetek ITT tovább, elvégre ez a ti felségterületetek, és csodálkozzatok rá továbbra is arra, h egy játékban vannak szabályok, amit ti nem tudtok vagy nem akartok elfogadni.

Kérem alássan, nem arra jöttünk rá, h a csaták manipuláltak, hanem csak arra, h ti meggyőzhetetlenek vagytok és ti vagytok többen (elvégre a statok nem hazudnak, a szerver wn8 átlag saccra 1100 körül van, ami 3-4 lövés. Amíg nem tudtok többet sebezni, ti csak is a társaktól várhatjátok a csaták lehozatalát. Azoktól, akik ugyancsak 3-4 lövésre képesek).

Köszönöm a figyelmet. :applause:

Nem azért de itt lett taglalva a napokban az interjú szavai... Melyet mindenki tud, már én is... Mit kell ezt túl ragozni... A tény az tény...
Különböző trükkök.... Így szólt... Ez alapján hogy jelentheted ki az ellenkezőjét!!! Bármi lehet... Tudod te hogy mely formában jelenik meg ez a játékban? Nem... Ez alapján pedig nem zárható ki semmi, mert nem cáfoltak meg semmit...

Értem én hogy vannak lila kék játékosok... Nem tudom hogyan... Átlagosan ahhoz egy kiváló szint kell... Érdekes módon néha néha vannak ilyen napjaim... Aztan jön olyan, hogy szinte csak sárga vagyok... Hogy a jó istenben van az hogy egyik nap tudom mit hol kell lőni, mely az a szög mely eredményes mind támadásban és védekezésben... A másik nap meg semmi nem jön össze... És a kettő atlagabol van nekem egy zöld...
Lehet hogy a jó nap is rasegitve az ami és a rossz nap is... De még mindig jobb lenne, ha nem lenne ilyen, mert akkor mindenki a nyers valósagot látna!
Igaz az, hogy akkor már nagyon sokan lennének lilák és pirosak és alig közte valami, de legalább mindenki tudna hogy minden amit nyújt az saját tudása, nem pedig trükközott halmaz, melyből senki nem tudja mennyi az önrész és mennyi a manipulált rész!
Mivel nem árulták el, hogy mégis milyen arányban, milyen n trükkökkel és milyen gyakorisaggal, milyen módon és hogyan piszkalnak bele a játékba, amit elismerték, így azt sem tudni, hogy egyes csatákban pl ennek mennyi a ráhatása?! A másik dolog valószínűleg ez a dolog úgy koncentrálódik egyes csatákban, hogy sajnos az egyik csapat többsége kap pozitívat a másik oldal meg mind negatívat...

Őszintén megvalva fogalmam sincs egyes esetekben nektek hogy jön össze annyi dmg... Rengeteg csatam végződik 15-1,2,3 stb eredménnyel, ahol nem egyszer top sebző vagyok (lehet csak 2000 dmg tier 10-ben), igen tudom ez kevés, de 5 perc alatt nem lehet 5000-et sebezni úgy hogy camp van állandóan, vagy mindenki egy oldalra megy... Ott sem lehet mert lő mindenki...
Szóval hiába nézem a videókat, mert ugyan oda lövök, ammo fajtákat varialom akkor használom amikor kell és pattanak a lövedékek... Vannak csaták melyeket el ászok és vannak melyekből többet lehetett volna kihozni... Nem vagyok elvakult... De amikor tudom hogy adott helyzetben ennek még kell lennie és nem és nem és nem...
Olyanok amin az ember haja kihullik!!! Amikor egyszerűen semmivel nem tudod pl a type 4 heavy kupakjat beloni sem e100-al vagy is7-el... Mert tornyot szemből nem akarja át vinni... Van ilyen... Hát van... És sokszor amikor a max leadott lövés egy csatában mert időd alig van és el van döntve a meccs és a társai hullanak mint a legyek... Van 5 lövésed és csak nézel ki a fejéből amikor gyenge pontokat célozva egyszerűen nem tudsz sebezni közvetlen közelről... Tudom vannak ilyen csaták, de el kell, de honnan lehet tudni mégis hány ilyen csatába nyúlnak bele vagy hogy sorozatosan egy egy nap belenyulnak e vagy hogy azóta kupolat miért nem tudom belőni?! Stb stb... Sok mindenre rá lehetne vezetni, rengeteg úgymond konteo van amit nem lehet megmagyarázni... Avagy eddig mindent az rngre lett fogva... Meg minden állandóan úgy van magyarazvahogy vagy mi nem tudunk játszani. Agy rng...
Úgy ahogy van az egész játék dinamikája fel van borulva... Minden csatában van legalább 7 ember aki campel és van aki totál beleszarok a játékba... Dmg dmg wn8 ebben élnek... Azt hiszik hohy ha lőnek 4000-et campelve hátulról meddel lighttal vagy heavy val már veregetik a hatukatzhogy milyen sokat tettek...

Ja és még valami... Már nem érdekel, de valószínűleg ezért tiltva leszek egy ideig... De leirom, hogy veletek meg mi a baj...
(anno egyszer leirtam a véleményem már nem m tudom kinek, erre valaki másnak vagy sértette az őnerzetet vagy nem tudom de letiltott, mert elmontam amit akartam.... Meg jegyzem kulturáltan)
Sokszor azt tapasztalom, hogy ti mind akik jó játékosnak tartjátok magatokat, akiknek lilaánn és kéken virít a wn8-a... (ez nem a játék eleme) abban a tudatban éltek, hogy ti mi mindent értek el egy egy csatában... Szeretitek sokan ha mutogathatjatok a wn8-at és e szerint éltek játszotok... Ami valójában nem játék, inkább mint munka, állandó kényszer a megfelelés annak, hogy meglegyen a napi stat, az átlag dmg, a kill és miegymás... E szerint vegzitek a dolgotokat ... Ahogy mi konteo világában élünk és játszunk úgy ti ugyan úgy egy olyan világban ahol a statisztika az úr....
Jó játékosok lévén biztos vagyok benne hogy sokan használtok wn8-át, de vonatkoztassunk el ettől... Biztos vagyok abban is hogy a térképet figyeltek, a csapat helyezkedeset és a kialakult helyzetet, amire azt mondjátok jól kell reagálni... Tegyük fel látni hogy ez úgy szar ahogy van... Mit szoktatok csinálni... Meg mondom én campelt ék vagy jóval a front vonal mögött szaladgált, miért a wn8 miatt... Dmg az a fontos mi den áron... Lövök míg tudok, visszavonulok, aztán lövök megint, aztán vissza stb stb.. Azt gondoljátok, ha meddel campeltek és így sebeztek 3-4k-t akkor ti már mindent megtettek...
Adott tankokat nem arra használtok amire való...
Pl light tank spotolasra váló... Tudom nem m lövi senki akkor minek menj meghalni... Hát lehet hogy nem is tudsz szpot ölni, lehet hogy annyira rá vagytok állva a dmg-re hogy már el felejtettetek ez hogyan kell eredményesen csinálni... Hogyan lehet tulelni... Ja hogy a szpot dmg egyenlő a 0 wn8-al.. Mert semmi értéket nem ad, mert nem eleme... Ja így már értem ezért nem szpotoltok...
Meddel úgyszintén lehet, ha pl a light már halott, de nem dmg minden áron....
Számomra a legtöbbet kihozni a csatabol adott tankkal nem ugyan az hogy meddel campelek és lövök 3k-t úgy hogy körülöttem mindenki meghal... Vagy úgy hogy heavyvel med sorra megyek... Mert kemény vagyok és több esélyem van többet sebezni... Könnyű falat... Több dmg...
Ahhoz képest hogy elméletileg jó játékosok vagytok sokszor látom, hogy pl a hp-tokat nem teszitek bele a játékba, nem vagytok hajlandóak sem segíteni sem támogatni a másikat, ha az adott szituáció nem érdeke egy jó játékosnak akkor nem teszi oda magát... Stb stb...
És akkor fel lehet tenni a nagy kérdést miben rejlik az hogy valaki nagyon ? játékos avagy lila legyen?!
Önzőnek kell lenni, minden áron dmg és kill, a játék kimenetele lényegtelen, campelés, meddel be a városba akadályozni heavyiket, heavyvel med sorra puha tankokat lövöldözni, light tankkal nem szpotolni, adott helyzetben cserben hagyni a társaikat, wn8 orientaltan játszani, egy olyan ststhoz ragaszkodni ami nem is a játék része, folyamatosan leoltani aki mást gondol, akik állandóan hajtják az igazukat, hogy mi hogyan működik, közben ok sem fogadják el a másik véleményét ugyan úgy... Akik mindig mindenre tudják a választ és mindent meg tudnak magyarázni... Akik el tudják foglalni a fontos helyeket a csata elején ugyanakkor ott hagynak megdögleni, ha szorul a hurok...
Meg rengeteg példát lehetne felhozni... De osszesegeben ez nem más mint önző gondolkodás!!!
Legyen jó a dmg adott csatában, a wn8 és hozzám az átlagot minden áron... Ez lenne a jó játékos ismerve.. Nem hiszem..

. Feltételezem mindazok akik sértve fogják magukat érezni már támadni is fognak miután ez kikerül az oldalra.. Pedig ez a valóság... Ti is téveszmekben éltek és e szerint játszotok és e miatt abban a csatában ahol jó játékosok vannak ott is káosz van...
Tier 10ben rengeteg ilyen dolgot látni..
Én sosem leszek olyan mint ti... Sosem fogom resetelni az accot... (ez is egy mekkora baromság)..
Statisztika miatt resetelni, mert nem tudjátok megmutatni ti milyen jól játszotok...
Sajnos a ti szemetekben a jó játékos és amit tesz nem feltétlenül jelenti azt hogy az is vagy pl med tank támogato tank, de nem úgy hogy a hpdat megtartod magadnak, ha baj van magára hagysz mindenkit, ki használva a káoszt dmg ezerrel, visszavonulsz és lösz minél többet ...wn8 nem minden...
Most pedig lehet bombázni, tiltani az oldalról... De a valóság ez...

valahol igazat adok mármint a csaták minőségét nézve , sajnos nekem is ez a fő dolog ami zavar de nagyon . de azért ilyen mende-mondawotos belenyúlásokra azért semmiképpen nem mernék mérget venni.
A többi dologgal teljes mértékig egy az egyben egyetértek....sajnos sok a barom .

"Ha lenne egy minden sorból kilógók csoportja, én onnan is kilógnék." :P
Dombóvári István

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #293421 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Az biztos, mondták, hogy trükköznek és próbálják a megfelelő mederbe terelni a játékot, hogy ne legyenek mikro csaták...
Ahogy nem tudom mégis ez mit jelent és milyen dolgokat érintve történik, mert nem árulták el,úgy azt sem lehet ki zárni, hogy Szent és sérthetetlen a játék.... Valoszinuleg ez már rég óta megvan a játékban, mármint a trükközés, de az arányok nagyon el vannak baszva és nem kiegyensúlyozott az rng hatás sem...
A helyett hogy mind a két oldalon lenne szabályozás inkább valamelyik csapat kapja a segítséget avagy a hátrányt...
Mivel semmilyen módon nem lehet bizonyítani, hogy nem nyúlnak bele a dolgokba így azt sem lehet kizarniu, hogy igen is belenyulnak...
Így mindig is lesz két csoport... Azok akik tapasztalják és azok akik letagadjak...
A jó játékosok is kapnak szar napokat nem csak mi, ennek ellenére még vannak győződve róla, hogy az nem azért van mert manipulált a játék..
Ha nem azért van akkor miért nem tudják minden egyes nap,minden egyes tankkal hozni azt amit addig elétek..
Mert aznap, vagy azzal a tankkal el lettek könyvel e vesztes ék... Ha ez így van, mert egyébként ők valóban képesek csodákra, mégsem sikerült, akkor mégsem az ő kezükben volt az irányítás...
Az a baj azt nem érti meg ez a rohadt wg, hogy sok retegbolall ez a játék, tudásról, tapasztalattól, skillektol, fejlettsegtol, térkép ismerettől, reagalastol stb stb... És még pluszban ott van az rng, a mikro meccsek, a flusztracio miegymás.... A szar mm és egyebek... Az önzőség, a kill lopás.... Tényleg annyi minden... És benyomnak egy ilyet, hogy trükköznek...
Nem elég ez a sok szar úgy ahogy van, hanem még a megmagyarázhatatlan dolgok miatt is fájjon a fejünk amire nem tudjuk a választ...

4 hónapja 1 hete #293426 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis
Valaki elárulná mi a faszom van ezzel a játékkal?
Tiertől függetlenük akármivel megyek akármilyen napszakban, 15-2, 15-3, 2-15, 3-15
Ma 34db random csatát mentem, ebből HAT DARAB volt, ahol a vesztes csapat is kilőtt legalább 6db tankot.
Átlag 3,5-4 perc a csata. 14:20kor látom a minimapon már, hogy melyik csapat nyer 15-2-re.
Nézem csata után a csapatokat.
Mik ezek a 41%-os accountok? Lassan elvétve találok embert aki a csatáit legalább fele-fele arányban nyeri.

Azt nem értem ez hogy lehetséges? Folyamatosan??? Véletlenül nem lehet, hogy egész nap megállás nélkül az MM ennyire kiegyenlítetlen meccseket rakjon össze.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

4 hónapja 1 hete #293430 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
A hosszú bejegyzésre írtam egy kimondottan jól taglalt választ, majd véletlenül (my bad) a böngésző lapot váltott, így habár a mondás úgy tartja, hogy az írás megmarad, ezúttal elszállt.
Sajnos nem volt kedvem újra írni :(

norbi215 beküldte: ...nem kiegyensúlyozott az rng hatás sem...
A helyett hogy mind a két oldalon lenne szabályozás inkább valamelyik csapat kapja a segítséget avagy a hátrányt...

Ezt szimplán be lehet látni: Ha az egyik fél többet lő (mennyit lő egy csapat egy csata alatt,kb 200-at?), akkor bizony nagyobb az esélye annak a csapatnak. Tiszta matek és valószínűség. Ha én lövök egy csatában 20-at (egy 100 alfás tankkal) abból 10 talál és átüt (és egyik sem kill), akkor véges, de sok mintára kapunk egy haranggörbét, melynek az alja 750 dmg, a teteje 1250. Ha van kill a 10 sebzőben, a haranggörbe a minimum felé tolódik el, az új minimum 676 lesz.
Hogy kivégy egy 100 hp-s tankot a 100-as alfával 50-50% esélyt kapsz. Mint azt már annyiszor írtuk: ha a minimummal számolsz, sosem fog csalódás érni. Vannak flusztráló szituációk (80 hp-s tankot nem lövi ki a 100-as alfa) de kérem, 10% esélye volt, hogy nem fogja kilőni.

norbi215 beküldte: Mivel semmilyen módon nem lehet bizonyítani, hogy nem nyúlnak bele a dolgokba így azt sem lehet kizarniu, hogy igen is belenyulnak...

Ez nem konteó, szimpla Feary Crafting (félelem 'keltés'). Neked az is belenyúlás, hogy megpróbálják mesterségesen kiegyenlíteni a két oldalon a kerekes és láncos tankok számát. Meg hogy a matchmaker önállóan rájön arra, hogy pl a 7-8 MM-ű csaták tartanak a legtovább, ezért olyanokat próbál létrehozni. Igen, ilyen értelemben patchenként nyúlnak bele a játékba. Ezt vagy elfogadod, vagy nem.
Ha nem, akkor én örülök, többet nem kell válaszolnom a bejegyzéseidre, és még szórakoztatást is nyújt a fórum.
Ha elfogadod, gyakorlatilag túllépsz önnön gondjaidon, boldogabbá válsz, talán idővel a játékot is szimplán élvezni tudod. És ha egy új problémával állsz elő, arra vki ismét választ ad.

norbi215 beküldte: Így mindig is lesz két csoport... Azok akik tapasztalják és azok akik letagadjak...

Nem tapasztalom, és nem is tagadom. Ilyenkor mi van?

norbi215 beküldte: A jó játékosok is kapnak szar napokat nem csak mi, ennek ellenére még vannak győződve róla, hogy az nem azért van mert manipulált a játék..

Kapunk hát: beáll egy type 64 az is-3-am mögé azt 3 lövésből kigyújt és ammo racket ad, cserébe rálövök, ami a lövegét találja el és nem sebződik. (megtörtént eset). Én ezt a saját hülyeségemnek írnám fel.

norbi215 beküldte: Ha nem azért van akkor miért nem tudják minden egyes nap,minden egyes tankkal hozni azt amit addig elétek..

Én ha játszom, akkor azt 1-2-4 órában teszem. (8-16-30 csata) vegyük a type64-et, Egyik nap ilyen pályákat kapok, másikon másik pályákat kapok. Egyik nap az ellenfél lightja yolozik rám, minek következtében elhalok, másik nap nem. Az egyik nap blindol az arty Malinovkán a spot bokorba, másik nap nincs arty malinovkán (ha játszom rajta).
Ma (01,12.én) 1 csatában 3-an jöttek yoloban rám, majd adtak 4k dmg-et és túléltem, egy másikban megint csak 3-an jöttek rám, csak ők kilőttek 600 dmg-el (tier8 mindkettő).
Minden csata más, minden nap más, minden pálya más, minden tank, meccs, szituáció...

norbi215 beküldte: Mert aznap, vagy azzal a tankkal el lettek könyvel e vesztes ék... Ha ez így van, mert egyébként ők valóban képesek csodákra, mégsem sikerült, akkor mégsem az ő kezükben volt az irányítás...

Ha én berohanok 5 ellenfél elé meghalni sebzés nélkül, azzal vereség felé terelem a csapatot.
Ha ugyanezt teszem, de mellé kiosztok 3k dmg-et, akkor a győzelem felé vezetem a csapatot.

Van egy íratlan szabály, anno egy taktikus mondta nekem: Ha vezetsz másokat, és győzelem a vége, akkor mindenki örül. Ha vereség, akkor vezetőként nem hibáztathatod a társaid, nekik kell elismerniük, ha valamit rosszul csináltak. Ugyanúgy a "katonák" sem hibáztathatják a taktikust, hiszen ha kellő belátása van, önérzetből magát okolja, nem kell rá még nagyobb terhet róni.

A jó játékost sosem fogja érdekelni, hogy a csapat mit nem csinált egy vesztes csatában, a saját hozzátételét vizsgálja, ami vagy megfelelő vagy nem. Hogy a határ kinél mi, az egyénfüggő. És pont emiatt van több ráhatásuk a játékra.

norbi215 beküldte: Az a baj azt nem érti meg ez a rohadt wg, hogy sok retegbolall ez a játék, tudásról, tapasztalattól, skillektol, fejlettsegtol, térkép ismerettől, reagalastol stb stb... És még pluszban ott van az rng, a mikro meccsek, a flusztracio miegymás.... A szar mm és egyebek... Az önzőség, a kill lopás.... Tényleg annyi minden... És benyomnak egy ilyet, hogy trükköznek...
Nem elég ez a sok szar úgy ahogy van, hanem még a megmagyarázhatatlan dolgok miatt is fájjon a fejünk amire nem tudjuk a választ...

De érti a wg, ők csinálták. És nyártól még jobban fog fájni a fejed mikor kijön a lőszerbalance. ;)
Legyél jobb játékos. Hiúság azt mondani, hogy a profi játékosok nem élvezik igazán úgy a játékot mint a kezdők, főként panaszkodó/rossz játékosok szájából hangzik ez irigységnek és irreálisnak.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

4 hónapja 1 hete #293431 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Nos ezzel én is így vagyok ,sok most a ***....

Szerintem jó dolog volt hogy az ünnepi küldetések díjaként szerezhettünk univerzális/nemzeti töredékeket de... , ezzel az a gond hogy sok olyan játékos került magas tierbe aki még 5/6-ban sem tud eredményes lenni (teszem hozzá én sem vok. jó játékos de ezek.... szégyen :( ), kevés tapasztalat vagy pld. azt a fenti kép is jól mutatja inkább maradna 1/2 tierben, vagy ami még jobb NE LÉPJEN BE A JÁTÉKBA xD...
U.I: szerintem most ezzel rengeteg játékos kedvét szegték az ilyen kis P@CS szarvasjószágok xd ....
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, harakiri

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #293432 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911
az rng miatt síróknak üzenem, hogy addig örüljetek, amíg van rng. mert ha már nem lesz, akkor egy jó játékos minden lövése oda fog menni, ahova céloz, mert nem lesz szórás. egy gyenge játékosé szintén oda fog menni ahova céloz...falba, földbe, az égbe. vagyis a jobbak mégjobbak lesznek, a rosszak pedig sokkal rosszabbak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Laccvacc, _Szazados_, KLC_KTE, Laczy81, Sezamme, Slandyke

4 hónapja 1 hete #293433 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

zics911 beküldte: az rng miatt síróknak üzenem, hogy addig örüljetek, amíg van rng. mert ha már nem lesz, akkor egy jó játékos minden lövése oda fog menni, ahova céloz, mert nem lesz szórás. egy gyenge játékosé szintén oda fog menni ahova céloz...falba, földbe, az égbe. vagyis a jobbak mégjobbak lesznek, a rosszak pedig sokkal rosszabbak.

Bárcsak igazad lenne! Én szívesen vállalnám ezt a szabályrendszert.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #293434 Írta: AssistKing
Megválaszolva: AssistKing

Laczy81 beküldte: Nos ezzel én is így vagyok ,sok most a ***....

Szerintem jó dolog volt hogy az ünnepi küldetések díjaként szerezhettünk univerzális/nemzeti töredékeket de... , ezzel az a gond hogy sok olyan játékos került magas tierbe aki még 5/6-ban sem tud eredményes lenni (teszem hozzá én sem vok. jó játékos de ezek.... szégyen :( ), kevés tapasztalat vagy pld. azt a fenti kép is jól mutatja inkább maradna 1/2 tierben, vagy ami még jobb NE LÉPJEN BE A JÁTÉKBA xD...
U.I: szerintem most ezzel rengeteg játékos kedvét szegték az ilyen kis P@CS szarvasjószágok xd ....

Gyakorlatilag bárki bármennyi csata után lehet akár t10-es csatában is..
Kisboci-nál még egy olcsó bot is jobb lenne mondjuk
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #293435 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Tankpeti beküldte: A jó játékost sosem fogja érdekelni, hogy a csapat mit nem csinált egy vesztes csatában, a saját hozzátételét vizsgálja, ami vagy megfelelő vagy nem. Hogy a határ kinél mi, az egyénfüggő. És pont emiatt van több ráhatásuk a játékra.

Jó meglátás, tetszik. És igaz is. :beer2:

Norbert meg.... atyaisten. Már csak a gyíkemberek, meg az ufok hiányoztak az írásából. Az olyan képletes hülyeségek meg, mint a miért nem tudja az unicum konzisztensen ugyanazt a teljesítményt hozni minden nap... Miért tud az foci VB győztes a következő három VB-n is győztes lenni? Ki manipulálja a labdát?

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

4 hónapja 1 hete #293437 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

_Szazados_ beküldte:

Tankpeti beküldte: A jó játékost sosem fogja érdekelni, hogy a csapat mit nem csinált egy vesztes csatában, a saját hozzátételét vizsgálja, ami vagy megfelelő vagy nem. Hogy a határ kinél mi, az egyénfüggő. És pont emiatt van több ráhatásuk a játékra.

Jó meglátás, tetszik. És igaz is. :beer2:

Norbert meg.... atyaisten. Már csak a gyíkemberek, meg az ufok hiányoztak az írásából. Az olyan képletes hülyeségek meg, mint a miért nem tudja az unicum konzisztensen ugyanazt a teljesítményt hozni minden nap... Miért tud az foci VB győztes a következő három VB-n is győztes lenni? Ki manipulálja a labdát?

Te nem hiszel az ufókban???? :blink: :ohmy: :yk:

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #293451 Írta: norbi215

Tankpeti beküldte: A hosszú bejegyzésre írtam egy kimondottan jól taglalt választ, majd véletlenül (my bad) a böngésző lapot váltott, így habár a mondás úgy tartja, hogy az írás megmarad, ezúttal elszállt.
Sajnos nem volt kedvem újra írni :(

norbi215 beküldte: ...nem kiegyensúlyozott az rng hatás sem...

Ezt szimplán be lehet látni: Ha az egyik fél többet lő (mennyit lő egy csapat egy csata alatt,kb 200-at?), akkor bizony nagyobb az esélye annak a csapatnak. Tiszta matek és valószínűség. Ha én lövök egy csatában 20-at (egy 100 alfás tankkal) abból 10 talál és átüt (és egyik sem kill), akkor véges, de sok mintára kapunk egy haranggörbét, melynek az alja 750 dmg, a teteje 1250. Ha van kill a 10 sebzőben, a haranggörbe a minimum felé tolódik el, az új minimum 676 lesz.
Hogy kivégy egy 100 hp-s tankot a 100-as alfával 50-50% esélyt kapsz. Mint azt már annyiszor írtuk: ha a minimummal számolsz, sosem fog csalódás érni. Vannak flusztráló szituációk (80 hp-s tankot nem lövi ki a 100-as alfa) de kérem, 10% esélye volt, hogy nem fogja kilőni.

norbi215 beküldte: Mivel semmilyen módon nem lehet bizonyítani, hogy nem nyúlnak bele a dolgokba így azt sem lehet kizarniu, hogy igen is belenyulnak...

Ez nem konteó, szimpla Feary Crafting (félelem 'keltés'). Neked az is belenyúlás, hogy megpróbálják mesterségesen kiegyenlíteni a két oldalon a kerekes és láncos tankok számát. Meg hogy a matchmaker önállóan rájön arra, hogy pl a 7-8 MM-ű csaták tartanak a legtovább, ezért olyanokat próbál létrehozni. Igen, ilyen értelemben patchenként nyúlnak bele a játékba. Ezt vagy elfogadod, vagy nem.
Ha nem, akkor én örülök, többet nem kell válaszolnom a bejegyzéseidre, és még szórakoztatást is nyújt a fórum.
Ha elfogadod, gyakorlatilag túllépsz önnön gondjaidon, boldogabbá válsz, talán idővel a játékot is szimplán élvezni tudod. És ha egy új problémával állsz elő, arra vki ismét választ ad.

norbi215 beküldte: Így mindig is lesz két csoport... Azok akik tapasztalják és azok akik letagadjak...

Nem tapasztalom, és nem is tagadom. Ilyenkor mi van?

norbi215 beküldte: A jó játékosok is kapnak szar napokat nem csak mi, ennek ellenére még vannak győződve róla, hogy az nem azért van mert manipulált a játék..

Kapunk hát: beáll egy type 64 az is-3-am mögé azt 3 lövésből kigyújt és ammo racket ad, cserébe rálövök, ami a lövegét találja el és nem sebződik. (megtörtént eset). Én ezt a saját hülyeségemnek írnám fel.

norbi215 beküldte: Ha nem azért van akkor miért nem tudják minden egyes nap,minden egyes tankkal hozni azt amit addig elétek..

Én ha játszom, akkor azt 1-2-4 órában teszem. (8-16-30 csata) vegyük a type64-et, Egyik nap ilyen pályákat kapok, másikon másik pályákat kapok. Egyik nap az ellenfél lightja yolozik rám, minek következtében elhalok, másik nap nem. Az egyik nap blindol az arty Malinovkán a spot bokorba, másik nap nincs arty malinovkán (ha játszom rajta).
Ma (01,12.én) 1 csatában 3-an jöttek yoloban rám, majd adtak 4k dmg-et és túléltem, egy másikban megint csak 3-an jöttek rám, csak ők kilőttek 600 dmg-el (tier8 mindkettő).
Minden csata más, minden nap más, minden pálya más, minden tank, meccs, szituáció...

norbi215 beküldte: Mert aznap, vagy azzal a tankkal el lettek könyvel e vesztes ék... Ha ez így van, mert egyébként ők valóban képesek csodákra, mégsem sikerült, akkor mégsem az ő kezükben volt az irányítás...

Ha én berohanok 5 ellenfél elé meghalni sebzés nélkül, azzal vereség felé terelem a csapatot.
Ha ugyanezt teszem, de mellé kiosztok 3k dmg-et, akkor a győzelem felé vezetem a csapatot.

Van egy íratlan szabály, anno egy taktikus mondta nekem: Ha vezetsz másokat, és győzelem a vége, akkor mindenki örül. Ha vereség, akkor vezetőként nem hibáztathatod a társaid, nekik kell elismerniük, ha valamit rosszul csináltak. Ugyanúgy a "katonák" sem hibáztathatják a taktikust, hiszen ha kellő belátása van, önérzetből magát okolja, nem kell rá még nagyobb terhet róni.

A jó játékost sosem fogja érdekelni, hogy a csapat mit nem csinált egy vesztes csatában, a saját hozzátételét vizsgálja, ami vagy megfelelő vagy nem. Hogy a határ kinél mi, az egyénfüggő. És pont emiatt van több ráhatásuk a játékra.

norbi215 beküldte: Az a baj azt nem érti meg ez a rohadt wg, hogy sok retegbolall ez a játék, tudásról, tapasztalattól, skillektol, fejlettsegtol, térkép ismerettől, reagalastol stb stb... És még pluszban ott van az rng, a mikro meccsek, a flusztracio miegymás.... A szar mm és egyebek... Az önzőség, a kill lopás.... Tényleg annyi minden... És benyomnak egy ilyet, hogy trükköznek...

De érti a wg, ők csinálták. És nyártól még jobban fog fájni a fejed mikor kijön a lőszerbalance. ;)
Legyél jobb játékos. Hiúság azt mondani, hogy a profi játékosok nem élvezik igazán úgy a játékot mint a kezdők, főként panaszkodó/rossz játékosok szájából hangzik ez irigységnek és irreálisnak.

"Ezt szimplán be lehet látni: Ha az egyik fél többet lő (mennyit lő egy csapat egy csata alatt,kb 200-at?), akkor bizony nagyobb az esélye annak a csapatnak. Tiszta matek és valószínűség. Ha én lövök egy csatában 20-at (egy 100 alfás tankkal) abból 10 talál és átüt (és egyik sem kill), akkor véges, de sok mintára kapunk egy haranggörbét, melynek az alja 750 dmg, a teteje 1250. Ha van kill a 10 sebzőben, a haranggörbe a minimum felé tolódik el, az új minimum 676 lesz.
Hogy kivégy egy 100 hp-s tankot a 100-as alfával 50-50% esélyt kapsz. Mint azt már annyiszor írtuk: ha a minimummal számolsz, sosem fog csalódás érni. Vannak flusztráló szituációk (80 hp-s tankot nem lövi ki a 100-as alfa) de kérem, 10% esélye volt, hogy nem fogja kilőni."

Maga az a tudat hogy a csapatodban lévő játékosok mire lónek és hogyan az egy dolog...de ahogy képes a játék abban segíteni, hogy 300 méterről menet közben sebezz egy szintén mozgó járműbe...erre elég kicsi az esély mégis megtörténik és az is, hogy 5/5 célzott elméletileg átütő lövésed nem megy be egymás után....inkább ezek azok a dolgok melyek megmaradnak... olyat én még nem tapasztaltam, hogy kapás lövés 5/5 talál is, nem hogy még átüt is...
Csak az első 2 percben legyen a csapatod szerencsétlen talált vagy átütő sebzéseket tekintve, már el is dőlt!!! ezeknek az embereknek a fele mondjuk azt sem tudja hol van, de a másik fele becélozza, figyeli a gyenge pontot stb stb és ugyan arra a sorsra jut, mint a fogyatékosok...
Nem egy olyan játékost látok, hogy 10/10 lövése talál több 100 méterről, akkor ez hogy van? Azt mondod ez matematika, bizonyos leadott lövések lepattannak vagy nem talalnak, de aki egy csatában alig talal el valamit, pedig tudja mit csinál és az aki szintén messziről akár heavyvel folyamatosan talal??? ezeke a példák ellentmondanak a matematikának.

"Ez nem konteó, szimpla Feary Crafting (félelem 'keltés'). Neked az is belenyúlás, hogy megpróbálják mesterségesen kiegyenlíteni a két oldalon a kerekes és láncos tankok számát. Meg hogy a matchmaker önállóan rájön arra, hogy pl a 7-8 MM-ű csaták tartanak a legtovább, ezért olyanokat próbál létrehozni. Igen, ilyen értelemben patchenként nyúlnak bele a játékba. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. "

Totál nem erről beszéltem, de mindegy...Nem gondolom hogy belenyulásnak számit az, ha kerekes ellen kerekest akarnak rakni, sőt el is várom, de sok csata van ami nem igy van...De viszont az már nem tetszik, amikor egyik oldalon az újabban behozott meta tankok vannak a másik oldalon meg minden csak olyan nem amivel fel tudnád venni a harcot érdemben...
pl grille párja az strv....Nem egy egy sorral van probléma, hanem amikor több soron látszik, hogy ennyi...

"Nem tapasztalom, és nem is tagadom. Ilyenkor mi van?"

Tehát nem tapasztalod, hogy az általad becélzott tankot valamiért alig tudod sebezni, eltalalni?
Nem tapasztalod, hogy ahhoz képest, hogy nagyon jó játékos vagy vannak szar napjaid?
Nem tapasztalod, hogy bizonyos meccseken mindegy mit csinálsz, mennyit lősz akkor is elveszted?
Nem, tapasztalsz mikrocsatákat ?
nem tapasztalsz olyan fura dolgokat, melyeket egyébként hibaként nem szoktál elkövetni mégis megtörténik?
Akkor te egy különleges játékos vagy viszont ha mégis tapasztalod akkor ugyan azok történnek veled is mint másokkal...

"A jó játékost sosem fogja érdekelni, hogy a csapat mit nem csinált egy vesztes csatában, a saját hozzátételét vizsgálja, ami vagy megfelelő vagy nem. Hogy a határ kinél mi, az egyénfüggő. És pont emiatt van több ráhatásuk a játékra."

Ebben részben egyetértünk,több ráhatásotok van a játékra igaz...de úgy is lehet befolyásolni a többit, hogy adott tankkal végzed a dolgod és azzal is, hogy campelsz hátul és te lősz a legtöbbet...könnyen lehet, ha oda mész te is mint erős játékos az oldalt meg lehet fogni és akár le lehet hozni, beleteszed a hp-dat egyebek, lehet nem sebzel több ezret, de adott oldalon többen élitek túl és akár nyerni is lehet...sőt mivel megnyeritek a csatát a többiek még tanulhatnak is belőle...
De ha azt látják, hogy úgy lehet eredményesen játszani, hogy hátul gubbasztva lövitek magatokat lilára, akkor én mint kezdő úgy gondolkoznék, hogy minek menjek előre, hiszen a jobb játékosok se mennek...
A forgató könyv egyébként addig működik míg lesz olyan játékos aki igen is előre megy ahova kell, igen is fel veszi a harcot és meghal... addig akik bokroznak lövöldöznek....lőnek több ezret és wn8 alapján sikeresnek könyvelik el teljesítményüket adott csatában, hogy nyert e vagy vesztes le van szarva. De ha a csapat nagy része vagy a java campel, mind a jó és rossz játékosok és azok akik egyébként mennénk nem mennek mert nem fognak nektek szpotolni, hogy más sebezni tudjon(olyankor szokott ez lenni amikor klikkelnek a heavynek, hogy menjen már előre, mert light és medek campelnek hátul minden mással együtt, csak kurvára nem értik meg hogy a heavyt úgy szétszedik, hogy nem derít fel senkit...na ekkor van a baj...mert igy senki nem sebez, csak hullanak mint a legyek, mert ilyenkor érdekes módon a másik csapatból van szpotolás...
Na mivel a helyzet nem megfelelő ilyenkor ráadásul még el is húztok onnan magára hagyva mindenkit...ez nem támogatás, hanem cserbenhagyás....
a te szemszögedből ez az, hogy áthelyezkedsz máshova mert nincs kire lőni, mindenki más szemében meg azt hogy ott hagytad őket meghalni, mert semmivel nem segítetted a csapatot a campeléssel....

"lőszerbalance. ;)"

Már alig várom őszintén!!!! én úgy tanultam játszani, hogy a gyenge pontokat lövöm, így nekem a sima lőszer a legtöbbet használt, szóval engem igazán nem érint...viszont azok akik csak szinte arannyal lőttek eddig, mert lusták voltak a dolgoknak utána nézni vagy mert egyszerűbb és gyorsabb lövöldözni, most bajban lesznek....
Akik mindig is kevesebb aranyat használtak, azok most örülhetnek, mert legalább ugyan ugy fognak teljesíteni mint eddig, akik meg szinte arannyal lőttek azoknak muszájlesz elindulni és közelebb kerülni a tankokhoz, ha ugyan azt akarják csinálni, és az átlag dmg is kevesebb lesz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

4 hónapja 1 hete #293455 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

norbi215 beküldte: Maga az a tudat hogy a csapatodban lévő játékosok mire lónek és hogyan az egy dolog...de ahogy képes a játék abban segíteni, hogy 300 méterről menet közben sebezz egy szintén mozgó járműbe...erre elég kicsi az esély mégis megtörténik és az is, hogy 5/5 célzott elméletileg átütő lövésed nem megy be egymás után....inkább ezek azok a dolgok melyek megmaradnak... olyat én még nem tapasztaltam, hogy kapás lövés 5/5 talál is, nem hogy még átüt is...
Csak az első 2 percben legyen a csapatod szerencsétlen talált vagy átütő sebzéseket tekintve, már el is dőlt!!! ezeknek az embereknek a fele mondjuk azt sem tudja hol van, de a másik fele becélozza, figyeli a gyenge pontot stb stb és ugyan arra a sorsra jut, mint a fogyatékosok...
Nem egy olyan játékost látok, hogy 10/10 lövése talál több 100 méterről, akkor ez hogy van? Azt mondod ez matematika, bizonyos leadott lövések lepattannak vagy nem talalnak, de aki egy csatában alig talal el valamit, pedig tudja mit csinál és az aki szintén messziről akár heavyvel folyamatosan talal??? ezeke a példák ellentmondanak a matematikának.

A célzás egy fura mechanika: van egy körlapod, melyen elszórtan vannak pontok. Ha ezt elképzeled, megkaptad a 8.7-es célzási mechanizmust. A körlap szűkülésével arányosan közelebb kerülnek a pontok a középponthoz (erről találhatsz képeket interneten). Azóta már normálisabb a rendszer, és a kör középpontja felé alapvetően sűrűbben helyezkednek el "pontok", hogy a célzással valóban elkerüljük a félrelövést. Azonban ezzel a snapshotok találati esélyét is megnövelték.
Ha célzás nélkül húzod a kurzort, majd lősz egy gyengepontra az nagyobb eséllyel sebez, mint egy rossz helyre alaposan becélzott lövés. Figyelembe kell venni, hogy a becélzott hely körül mennyi a félrelövés esetén is átüthető páncél. Egy T30 felső lemeze ezért aranybánya. Ha viszont valaki az alsó lemezét célozza (ami habár kevésbé páncélozottabb), vannak rajta "buckás"/hajtott páncélrészek, amik ha a lövés félremegy, nem ütnek be. Az Obj 257 pont ezért kegyetlenül jó tank a maga módján. Erre amúgy nem lehet csataközben figyelni, sokkal inkább megérzésből lehet használni.

norbi215 beküldte: 1. Tehát nem tapasztalod, hogy az általad becélzott tankot valamiért alig tudod sebezni, eltalalni?
2. Nem tapasztalod, hogy ahhoz képest, hogy nagyon jó játékos vagy vannak szar napjaid?
3. Nem tapasztalod, hogy bizonyos meccseken mindegy mit csinálsz, mennyit lősz akkor is elveszted?
4. Nem, tapasztalsz mikrocsatákat ?
5. Nem tapasztalsz olyan fura dolgokat, melyeket egyébként hibaként nem szoktál elkövetni mégis megtörténik?
Akkor te egy különleges játékos vagy viszont ha mégis tapasztalod akkor ugyan azok történnek veled is mint másokkal...

1. Nem.
Egy tank nevéből tudom, hogy azzal a tankkal amivel játszom, hogyan tudom sebezni az adott ellent, a biztos biztos, de nyilván én is rájátszom az 5% szerencsémre, ha megengedhetem magamnak (megengedhetem ;) )
2. Dehogynem.
Én magam rontom el hibák halmozásával az adott csatáimat. Vagy épp egy számomra nem kézreálló tankkal játszom (nagyon lassú tankok).
3. Dehogynem.
De én nem a győzelemre játszom, hanem mint mondtam, hogy beletegyem a csatába azt a sebzést és assistot, amivel a gunmark is javulni tud. Ráadásul ez egy játék, az nem szórakoztató, ha mindig én nyerek, így több az emlékezetes pillanat is.
4. Nem.
És ezt kell megérteni. A sok sebzés mellé általában killek is társulnak. Ha befejezem a csatát nézőként, akkor minimum 6-8 ellen megsemmisül. A csatáim 30%-a szoros (25+kill a két csapatban), 30% pedig azon csaták, mikor végigrohanunk (velem is az élen) az ellenfelen (nekem ez nem mikrocsata, hisz végig aktív tényezőt játszom). Ha be is következik egy szélsőséges vereség, akkor abban a csatában elsők közt hullok el (támogatás hiánya), és nem is érdekel az eredmény.
5. Nem.
Rendszeresen leesek dombok széléről, hidakról, idiótán felspotoltatom magam. Ez a mindennapok része. Viszont úgy teszem ezt, hogy az ellenfél ne büntessen meg ezen hibáimért.

Nem vagyok különleges játékos, egyszerűen megtanultam a játékmechanikákat, és használom őket.

norbi215 beküldte: De ha azt látják, hogy úgy lehet eredményesen játszani, hogy hátul gubbasztva lövitek magatokat lilára, akkor én mint kezdő úgy gondolkoznék, hogy minek menjek előre, hiszen a jobb játékosok se mennek...

Vannak ilyenek, nincs mit tenni. A kezdők mindegy hova állnak, természetes, hogy nem fog menni egyből minden. A tapasztalatszerzés minimum 5k csata (nekem 9k volt). A gyorsabb fejlődés-fejlesztés a rosszabb/kezdő játékosoknak rossz.

norbi215 beküldte: A forgató könyv egyébként addig működik míg lesz olyan játékos aki igen is előre megy ahova kell, igen is fel veszi a harcot és meghal... addig akik bokroznak lövöldöznek....lőnek több ezret és wn8 alapján sikeresnek könyvelik el teljesítményüket adott csatában, hogy nyert e vagy vesztes le van szarva. De ha a csapat nagy része vagy a java campel, mind a jó és rossz játékosok és azok akik egyébként mennénk nem mennek mert nem fognak nektek szpotolni, hogy más sebezni tudjon(olyankor szokott ez lenni amikor klikkelnek a heavynek, hogy menjen már előre, mert light és medek campelnek hátul minden mással együtt, csak kurvára nem értik meg hogy a heavyt úgy szétszedik, hogy nem derít fel senkit...na ekkor van a baj...mert igy senki nem sebez, csak hullanak mint a legyek, mert ilyenkor érdekes módon a másik csapatból van szpotolás...
Na mivel a helyzet nem megfelelő ilyenkor ráadásul még el is húztok onnan magára hagyva mindenkit...ez nem támogatás, hanem cserbenhagyás....

A csatáim 90%-ban én megyek legelőre (mint egy birka, várnám hogy követ a többi).
Ha a hp-m a minimális szintre esik, természetesen hátra távozom, mert minden löveg kincset ér.
Ha rajtam kívül mindenki campel, akkor nem követek el bűnt, ha visszaállok a többiek mellé (pl heavyvel), én aztán nem fogom a lightot noszogatni, nem az én dolgom.
Én mindent magamnak akarok spotolni (#maxviewrange), mert az több xp-t ér :)
Cserbenhagyás áldozata és elkövetője is volt már minden 10+ csatás játékos. Ha a partner berohan meghalni, pont ugyanannyira kellemetlen, mintha visszahúzódna. Én jobban értékelem az utóbbit, minden oldalról.

norbi215 beküldte: a te szemszögedből ez az, hogy áthelyezkedsz máshova mert nincs kire lőni, mindenki más szemében meg azt hogy ott hagytad őket meghalni, mert semmivel nem segítetted a csapatot a campeléssel....

Ez egy csapatjáték. Mint rendszeres kláneseményeken részt vevő játékos belátással, megértéssel eljutottam oda, hogy a csapat érdeke a fontos és, hogy "áldozatot" kell néha hozni. Aki végtelen egóval játszik, az fejlődni sem tud egy ponton túl.
Ha alkalmatlan pozícióban, helyzetben vagy azt (A) neked kell észrevenni ; (B) valaki szól miatta, hogy észrevedd. Ez a való életben is így van. A reakció mindkét esetben a logikus pozícióváltás lenne, de vannak akiknek ez segítséggel sem megy. Meg kell ítélni, mi adja a legjobb kimenetelt egy összetett szituációból. Ennek a lekommunikálása randomban lehetetlen.
Mint azt már többször kifejeztem, a randomban mindenki magáért játszik. ha csapatjátékot akarsz, osztagozz!

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, zics911, Matt__Kirby

4 hónapja 1 hete #293527 Írta: norbi215
Ne haragudj de azt veszem ki a mondanivalódból, hogy érdemesebb a gyenge ponton egeret elhúzva szűkülés nélkül lőni, mintsem besűkülve célozni, lőni!!!!
Értem én a szórás mechanizmusát, de nagyobb az esély találni és sebezni egy nyugodt becélzott lövéssel, mint egy elkapkodott lövéssel...
Az esély a találatra annál több minél jobb feltételek vannak:gyenge pont, távolság, atütés, rng....
Ugye az rngnek köszönhetően mindegy mi van még mellette, de az biztos hogy ha van az embernek olyan csatája ahol alapból alig tudsz lőni, szinte semmit sem sebzel, máskor meg úgy játszhatsz mint aki most kezdte mert minden sikerül...
Na jó nem akarom folytatni a dolgot, mert aki hasonlóan érez az egyet ért velem akik még mindent meg tudnak magyarázni az ezutan is így tesz....

4 hónapja 1 hete #293532 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

norbi215 beküldte: Ne haragudj de azt veszem ki a mondanivalódból, hogy érdemesebb a gyenge ponton egeret elhúzva szűkülés nélkül lőni, mintsem besűkülve célozni, lőni!!!!
Értem én a szórás mechanizmusát, de nagyobb az esély találni és sebezni egy nyugodt becélzott lövéssel, mint egy elkapkodott lövéssel...
Az esély a találatra annál több minél jobb feltételek vannak:gyenge pont, távolság, atütés, rng....
Ugye az rngnek köszönhetően mindegy mi van még mellette, de az biztos hogy ha van az embernek olyan csatája ahol alapból alig tudsz lőni, szinte semmit sem sebzel, máskor meg úgy játszhatsz mint aki most kezdte mert minden sikerül...
Na jó nem akarom folytatni a dolgot, mert aki hasonlóan érez az egyet ért velem akik még mindent meg tudnak magyarázni az ezutan is így tesz....

Tudod miért tudnak mindent megmagyarázni? Mert értik h mit csinálnak. Te már sokszor b8zonyítottad, h lövésed sincs...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi, szecsibeni, KLC_KTE

4 hónapja 1 hete #293541 Írta: norbi215

Grande__Reagel beküldte:

norbi215 beküldte: Ne haragudj de azt veszem ki a mondanivalódból, hogy érdemesebb a gyenge ponton egeret elhúzva szűkülés nélkül lőni, mintsem besűkülve célozni, lőni!!!!

Tudod miért tudnak mindent megmagyarázni? Mert értik h mit csinálnak. Te már sokszor b8zonyítottad, h lövésed sincs...

Jó tudod mit látván hogy te is egy nagyon jó játékos vagy legyél szíves már fel tenni nekem és mindenkinek bizonyítva hogyan kell a cél, azaz a gyenge pont előtt elhúzva az egeret, nem beszűkülve egymás után redmenyesen átütni és sebezni.....
Légyszíves... Magyarázni mindenki tud, de lássuk már hogyan kell ezt csinálni...
Köszönöm!!!!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.