Jelenleg 295 vendég és 4 tag online

Dühöngjünk #2 (16+)

1 hónapja 2 hete #303173 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Lehet nem fizettél eleget...

Ja, azért kicsit gyanús volt a tigrises dolog.
De mit lehet tudni? Előfordulhatnak itt a játék feltétlen hívei is...

Úgy próbálsz érvelni free to play játékosként, hogy nem tudod valójában, hogy mi történik akkor ha fizetsz, hanem csak vakon ráfogod, hogy biztosan azért vagy sikertelen a játékban és, hogy akik fizetnek, azok pedig azért sikeresek. Én elmondtam, hogy mit tapasztaltam akkor mikor fizettem és akkor amikor nem, mert én mindkettőt kipróbáltam huzamosabb ideig. Ugyanazt. Erre te: "Lehet nem fizettél eleget..." 
Az, hogy narancssárga vagy, az nem azért van, mert nem fizetsz, hanem, mert ennyit tudsz. Ha fizetnél, akkor is narancssárga lennél, ugyanazt tapasztalnád és valószínűleg azzal érvelnél magadnak, hogy még mindig nem fizettél eleget. Emellett a játékban sok gázos dolog van (RNG, MM), sőt még az sem kizárható, hogy manipulálva van a játék, DE a te eredményességednek nincs köze ahhoz, hogy nem fizetsz. Nem rosszból mondom, nem bántani akarlak, de mindannyian ugyanazt a sz*rvihart kapjuk és mégis óriási különbségek vannak a teljesítmények között, ami a játéktudás különbségek miatt van.
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #303174 Írta: bagó.bagó
Megválaszolva: bagó.bagó
Te meg próbálsz úgy érvelni, hogy ha valaki nem volt mondjuk  Ausztráliában, akkor az a hely nem is létezik.
Pedig azért fellelhetőek itt - ott információk a létezéséről.
Nos én is összeszedtem ezeket az információkat, innen - onnan.
Volt néhányszor prémium fiókom is, de csak kaptam.
Nem tudom mennyit fizettél, mi az elvárás.
Lehet "csak" megvetted a prémiumfiókot, de goldra meg tankokra nem költöttél, tehát annyira nem voltál jó vendég...

A statisztika meg annyira lényegtelen, csak azért írtam be az enyém, hogy adjak egy magas labdát, mert tudtam, sokan védeni fogják a játékot.
Olvastad talán, hogy először évekig csak úgy játszogattam, nem beszéltem senkivel.
Nem csoda, hogy rosszabb a statisztikám, mintha egyből valaki okított volna.
Ilyen csataszámnál meg lényegesen nem nagyon lehet változtatni.
Ha elkezdenék egy másik profilt, lehet sokkal jobb lennék, tudom sokan így csinálják.
Csak engem ez nem érdekel...
Téma zárolva.
1 hónapja 2 hete #303175 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Te meg próbálsz úgy érvelni, hogy ha valaki nem volt mondjuk  Ausztráliában, akkor az a hely nem is létezik.
Pedig azért fellelhetőek itt - ott információk a létezéséről.
Nos én is összeszedtem ezeket az információkat, innen - onnan.
Volt néhányszor prémium fiókom is, de csak kaptam.
Nem tudom mennyit fizettél, mi az elvárás.
Lehet "csak" megvetted a prémiumfiókot, de goldra meg tankokra nem költöttél, tehát annyira nem voltál jó vendég...

A statisztika meg annyira lényegtelen, csak azért írtam be az enyém, hogy adjak egy magas labdát, mert tudtam, sokan védeni fogják a játékot.
Olvastad talán, hogy először évekig csak úgy játszogattam, nem beszéltem senkivel.
Nem csoda, hogy rosszabb a statisztikám, mintha egyből valaki okított volna.
Ilyen csataszámnál meg lényegesen nem nagyon lehet változtatni.
Ha elkezdenék egy másik profilt, lehet sokkal jobb lennék, tudom sokan így csinálják.
Csak engem ez nem érdekel...

Anno én is voltam narancssárga és engem sem okítottak (ahogy szinte senkit sem), az én első 10 ezer csatám is gyalázatos volt, de azután elkezdtem utanjárni a dolgoknak (mert érdekelt), tanulni és elkezdtem fejlődni és akkorhoz képest elég messzire jutottam. Nem kezdtem új acc-ot, vagyok aki vagyok, nem akarom letagadni a játékmúltamat. Így van ez jól.
A teljesítményt alapvetően a játéktudás határozza meg. Pénz fizetésével javulhatnak valamennyit a statjaid (van kredit felszerelésekre, fogyócikkekre, erős prémium tankok), de nagyságrendileg nem fog változni, ha nem vagy hajlandó tanulni és fejlődni.
Ha azt gondolod, hogy ha fizetsz és megveszed az össze prémium tankot, akkor unikummá válsz, akkor totális tévedésben vagy. Számtalan több tízezer csatás "piros" játékos statlapját láttam, akinek sokkal több prémium tankja volt, mint nekem és mégis kb. egy bot szintjén játszott, ahogy olyat is láttam, akinek jóval több csataszám mellett alig volt néhány prém tankja és sokkal jobb statisztikái voltak.
Leírtam, amit leírtam, azt eldöntöd, hogy magadévá teszel belőle valamit vagy sem, nekem igazából mind1, csak kifejtettem a véleményem és átadtam a tapasztalatomat, nem akarlak meggyőzni. Peace.
Téma zárolva.
© 2021 WOTINFO. Minden jog fenntartva.